МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Богатирьова готова конкурувати з Януковичем (/)

06/12/2009 | Sean


Секретар СНБО Раїса Богатирьова не виключає, що може повернутися в Партію регіонів.

Такий висновок можна зробити з її слів в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" у відповідь на питання про те, що вона намагається засвідчити готовність до партнерства з Партією регіонів і чи не є це свідченням її особистої конкуренції з Януковичем і бажанням повернутися в партію одним з лідерів.


"Я дію в інтересах держави і всіх українців. Якщо для цього потрібно піти на жорсткі і радикальні кроки, то це і буде основою моєї моралі і вибору", - заявила вона.

"Я один із засновників Партії регіонів і мені зовсім не байдужна її доля. Зараз я знаходжуся в стані, як мені здається, своєї найкращої політичної форми і готова боротися за прогрес і волю виборців. Тому я і не втрачаю діалог з Партією регіонів і всіляко намагаюся його розширити", - підкреслила Богатирьова.

Вона знову висловилася за необхідність проведення дострокових парламентських виборів.

"Для виходу на нову траєкторію розвитку зі знаком "плюс" потрібно неминуче "перевантажити" владну політичну систему. Це можна зробити виключно шляхом дострокових виборів у парламент, якому сьогодні довіряють тільки близько 2% виборців і який є нездоланним джерелом політичної корупції і нестабільності", - сказала вона.

Богатирьова також вважає, що треба "невідкладно змінити виборчу систему, що перетворює законодавчий орган у корито, за яке під виглядом національних інтересів щодня б'ються представники українського бізнесу".

"Після цього на Всеукраїнському референдумі необхідно прийняти нову Конституцію одночасно з виборами президента. Між передчасними виборами в парламент і виборами президента і конституційним референдумом правильно було б провести опитувальний референдум щодо моделі системи влади в Україні", - сказала вона.

Богатирьова також вважає, що президент Віктор Ющенко демонструє необхідні якості для лідера нації.

"За будь-яку ціну нам важливо забезпечити високий рівень національної безпеки, що є ключовим національним інтересом. Для цього потрібно терміново відмовитися від надмірної політизації дій уряду, яка вже привела до втрати трьох ключових міністрів", - вважає вона.

"Це щодня впливає на надзвичайно чуттєві інтереси держави і кожного громадянина. Але найбільш важливою є відкритість, чесність і прозорість дій влади і, першочергово, уряду. Ці якості і демонструє президент Ющенко", - сказала секретар СНБО.

"Ця обставина, як мені здається, і є єдиним способом одержати довіру виборців. Саме їм приймати рішення про наступного лідера нації", - підкреслила Богатирьова.

Відповіді

 • 2009.06.12 | omela

  Богатирьова каже розумні речі. Вкотре.

  Янукович, хоч і проґресує, їй таки дуже поступається.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.12 | Odesa

   В свинячий голос...

   Пізно вони кинулися! Ще пару років тому поміняли б фасад ПР на пристойніший, і мали б кращі шанси. А тепер вже до січня-2010 не встигнуть розкрутити Богатирьову. Янукович вкотре прогрАє і тепер нарешті вже відійде, але час - згаяно. І це добре, бо з таким привабливим фасадом, як Богатирьова, ПР була б небезпечнішою щодо електоральних шансів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.12 | Чучхе

    Богатирьову можна висувати на вибори проти Тимошенко

    і це вже буде непоганою розкруткою


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua