МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ТЮ: Ширки до виборів не буде (/)

06/12/2009 | Sean
звісно, що слово "ширка" вона не казала :)

КИЇВ, 12 червня. (УКРІНФОРМ). Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що до президентських виборів є неможливими будь-які переговори про об'єднання між політичними силами.

"Зараз до президентських виборів, на жаль, вже ніяких переговорів не буде. Тому що президентські вибори - це не перемир'я, це самий радикальний пік конфронтації", - сказала Ю.Тимошенко в інтерв'ю 5 каналу, відповідаючи на запитання про можливість відновлення переговорів.

Як зазначила Ю.Тимошенко, президентські вибори - "це в кожній країні, по суті справи, повномасштабне політичне протистояння". "Я не можу сказати - війна, хоча в Україні це виглядає, як війна. І хто-небудь задав собі питання, коли руйнували цей переговорний процес, а що буде після президентських виборів? Оце найголовніше ", - сказала Прем'єр-міністр.

Тому, за словами Ю.Тимошенко, коли перед нею постала можливість об'єднати всі політичні сили парламенту, вона хотіла на це піти свідомо. "І ще десяток разів піду, тому що країна так далі жити не може", - наголосила Прем'єр.

За словами Ю.Тимошенко, в ході переговорів одночасно з підготовкою змін до Конституції готувалися і економічні зміни по виходу з кризи. "Паралельно напрацьовувалася узгоджена, масштабна антикризова програма. І ми хотіли вносити ці документи одночасно. І ми б їх внесли, якщо б не започаткувалася уся ця велика провокативна війна", - сказала вона.

Аналізуючи все, що відбулося, Прем'єр-міністр не виключила, що, можливо, це була спланована кампанія проти неї з метою дискредитації.

"Я іноді навіть думаю про те, чи не змовилися Янукович і Ющенко між собою, щоб втягнути мене в цей переговорний процес. І я, як людина, яка сьогодні несе відповідальність перед людьми і перед майбутнім, однозначно пішла на цей переговорний процес. Я думаю, може, вони мене втягнули свідомо, для того, щоб дискредитувати, а потім так брутально "кинути", як кажуть у середовищі Партії регіонів. Може це було навмисно, така програма спланована. Тому що те, що зробилося з абсолютно позитивних і вірних кроків, це говорить тільки про те, що це могло бути сплановано, розраховано для такої потужної дискредитації", - припустила Ю.Тимошенко.

Відповіді

 • 2009.06.12 | Микола Гудкович

  «Кризи не має», «переговори не ведуться»


  Амнезійний відлік пішов — як швидко зміниться вітер, і Юлія наша Володимирівна забуде все? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.12 | saha

   НЛО прилетить ;)

 • 2009.06.12 | Shooter

  А як же ж "консолідація для рятування країни"?

  Шо ж так?

  ПРіБЮТні бандюки би мали висунути єдиного кандидата на вибори. Ще в першому турі. Щоб дати народу можливість гідно оцінити їхні "благородні наміри".

  Хоча й чому тут дивуватися: сказано ж: "вибори - злочин проти народу" (с). Заважають ці нєпонятниє вибори, панімаєш, бандюкам консолідіровацца і дєрібаніть, дєрібаність і консолідіровацца...
 • 2009.06.12 | 123

  Це Ющенко змусив її з Януковичем переворот планувати

  Тема Балоги не розкрита.

  > "Я іноді навіть думаю про те, чи не змовилися Янукович і Ющенко між собою, щоб втягнути мене в цей переговорний процес"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.12 | Микола Гудкович

   Паркетологи, мабуть, все прорахували


   За допомогою аналізу коментів в блогах УП було з'ясовано, що крім штабних писунів «теорію Балоги» всі інші сприймають як суто конспіративну маячню :)
  • 2009.06.12 | Горицвіт

   а як же "консолідація"?

   консолідація позитивна, а Ющенко через телефонний дзвінок її партнеру по консолідації зірвав консолідацію, - чи консолідація погана, а ющенко (обманом?) примусив її вести переговори про консолідацію?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.12 | Shooter

    ну у Вас і питаннячка

    Горицвіт пише:
    > консолідація позитивна, а Ющенко через телефонний дзвінок її партнеру по консолідації зірвав консолідацію, - чи консолідація погана, а ющенко (обманом?) примусив її вести переговори про консолідацію?


    на таке питання, боюся, навіть Мєдвєдєв (який Юлін Пі-аРщик) Вам відповіді не дасть...хіба що Уколов :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua