МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович: Припинення перемовин з БЮТ - принципове рішення (/)

06/13/2009 | Sean
без стороннього впливу

КИЇВ, 13 червня. (Олександр Хорольський - УКРІНФОРМ). Припинення переговорів із БЮТ було принциповим рішенням лідера Партії регіонів, на яке не могли вплинути ані з боку українського керівництва, ані ззовні. На цьому наголосив у прямому ефірі програми "Свобода" на телеканалі "Інтер" лідер ПР Віктор Янукович, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

"І ніякі вмовляння, розмови, телефонні перемовини з Президентом не могли на мене вплинути, тому що мене не треба було вмовляти та переконувати. Я в цьому сам був глибоко переконаний", - наголосив В.Янукович.

За словами лідера ПР, він із самого початку заперечував "одіозні норми", які були в запропонованому йому варіанті Конституції. "Як тільки я побачив Конституцію, яку нам запропонували обговорити, побачив вибори Президента в парламенті та вибори парламенту в 2014 році, я відразу сказав, що це буде суперечити всім законам демократії, правам людини", - зазначив В.Янукович.

Водночас, найбільші претензії лідер ПР має до пропозиції пролонгації терміну діючого парламенту. "Цю цукерку дати депутатам, щоб вони підтримали Конституцію? А де ж український народ, він що, благословив і дозволив це нам робити?", - сказав він. Норму ж про обрання Президента в парламенті В.Янукович вважає "безпринципним ставленням до виборців".

Лідер ПР також підтвердив наявність вищезазначених норм саме у варіанті документу, запропонованому БЮТ. "Конституція, яка обговорювалася під час консультацій з нашими переговірниками - це була конституція, запропонована БЮТ. На самому початку ми визначили питання, з якими ми не згодні і які потрібно переробляти", - наголосив він.

За словами В.Януковича, ПР вела з БЮТ не переговори, а консультації, які тривали більше року з постійними зривами. "І практично в кожному випадку різні були причини, їх вишукували. Всі ці дії, як я вже зрозумів останнім часом, були направлені лише на одне - за будь-яку ціну втриматися при владі", - вважає він.

Відповіді

 • 2009.06.13 | Адвокат ...

  Тупий та млявий Хам,-- в свайом ліпєрьтуярє...

  Блядь! Ґєтава урода за шалене бабло гамериканські манахворти так і не навчили поводити сь на публіці.

  Бєдний Ахмєтка!.. Та за тії бабки він би в Україні таку онкольоґічну службу зробив би!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.06.13 | Mykola_2007

  Re: Янукович: Припинення перемовин з БЮТ - принципове рішення (/)

  >"Як тільки я побачив Конституцію, яку нам запропонували обговорити, побачив вибори Президента в парламенті та вибори парламенту в 2014 році, я відразу сказав, що це буде суперечити всім законам демократії, правам людини"

  Почути б цю фразу(звичайно якщо була), яку він сказав Тимошенко... Борець за права людини... Прям, як з агід плакату проти пиятсва. -"Ні"-і все тут -"Це суперечить моїй глибоко демократичній суті" :). Янукович і демократія, це як корові сідло.

  >А де ж український народ, він що, благословив і дозволив це нам робити?

  Дійсно... Я, навідь, не подумав пр це. Точніше, що він таке скаже. Це як дитина починає розказувати про устрій Землі(ядро, мантія, кора). Так і тут. "Ти диви воно ще й про демократичність печеться, до народу за благословенням звертається".

  Цікаво, що він заговорить коли народ йому особисто не дасть благословення. Хоча... не цікаво... І так цинізм вище нема куди.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua