МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

російсько-білоруська війна

06/15/2009 | толя дейнека
хроніка приблизно така
Росія заборонила білоруську молочну продукцію (видно, натякаючи на потрібне визнання Абхазії-Осетії). Заборонили 500 найменувань, після цього Путін за білорусів сказав, що ситуація вже узгоджена, і заборонив ще 1000

Лукашенко не поїхав на самт ОДКБ і не відповідно не підписав угоду про створення сил щвидкого розгортання.

останній акорд
Заявления Белоруссии о нелегитимности принятых на саммите ОДКБ в Москве решений с правовой точки зрения никак не обоснованы. Об этом заявил высокопоставленный источник в МИД России в связи с нотой белорусской стороны, переданной 14 июня в Секретариат ОДКБ.
«Наши белорусские партнеры явно приняли исключительно политическое, чтобы не сказать политизированное решение не участвовать в саммите ОДКБ в Москве, - сказал он. - С правовой точки зрения их позиция никак не обоснована. Заявляя, что неучастие Республики Беларусь означает отсутствие ее согласия на принятие решений ОДКБ, они ссылаются на правило 14 правил процедуры органов ОДКБ. Однако правило 14 не содержит каких-либо терминов типа «неучастие», «отсутствие согласия» и т.п. Оно недвусмысленно означает, что если нет официальных возражений кого-либо из членов ОДКБ, то Организация вправе принимать свои решения».
«Нота белорусской стороны не содержит никаких официальных возражений против одобрения решений, которые были согласованы к Московскому саммиту ОДКБ при поддержке белорусских переговорщиков. Так что все подписанные решения являются абсолютно легитимными и, кстати, открытыми для подписания Белоруссией в полном соответствии с Правилами процедуры органов ОДКБ», - подчеркнул высокопоставленный источник в МИД. ИТАР-ТАСС

треба підтримати Лукашенка і братів-слов'ян проти осатанілої кремлівської гебні

Відповіді

 • 2009.06.15 | zаброда

  Лу-ка-шен-ко!!! Лу-ка-шен-ко!!!

 • 2009.06.15 | Українець, громадянин України

  нічого, в Росії ще є друзі

  Хамас, наприклад
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.15 | Микола Гудкович

   Вони приїдуть до Мінську, висадять у повітря пару супермаркетів


   …І білоруси самі побіжать в обійми Росії.
 • 2009.06.15 | GreyWraith

  За що боролися - на те і напоролися...

  толя дейнека пише:
  >Заявления Белоруссии о нелегитимности принятых на саммите ОДКБ в >Москве решений с правовой точки зрения никак не обоснованы.
  Це залежить від того, з яким порядком ухвалення рішень цього недоНАТО Білорусь погодилася: якщо все ухвалюється лише нонсенсусом, тобто мусить бути офіційна згода (а не відсутність заперечень) усіх сторін, то рішення того зборища справді нелегітимні, і Мінськ на них може забивати болт (а щоб захиститися від російської окупації і ліквідації суверенітету - запросити наперед війська НАТО і згодом самим туди вступити). А якщо все ухвалюється простою більшістю - тоді вони самі винні, що таку дурню підписали, бо суверенітету Білорусі вже нема, і їм тепер рішення росіяни разом із казахами та вірменами ухвалювати будуть.
 • 2009.06.15 | Kohoutek

  Москва угрожает (л)

  "Видимо, кое-кому просто надоело быть президентом этой страны"
  http://www.echo.msk.ru/news/599027-echo.html

  толя дейнека пише:
  > треба підтримати Лукашенка і братів-слов'ян проти осатанілої кремлівської гебні

  Упаси, Господи, поддерживать Лукашенко! Беларусь - да, но Батька пусть горит синим огнём.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.16 | толя дейнека

   Re: Упаси, Господи, поддерживать Лукашенко!

   чому так? Лукашенко законно обраний президент, переконливою більшістю народу. Зробив багато корисного для Білорусі (економіка там росте, а не падає як в нас), тим заслужив повагу співгромадян (на відміну від).
   Як чільник держави, Лукашенко уособлює білоруську державність, зокрема він з перших рук бачить всі проблеми і уповноважений їх вирішувати та говорити від імені держави. Що власне він зробив, досить чітко висловивши позицію проти економічного тиску на країну зовні. Тому не знаю, що в данному випадку може значити "підтримати Білорусь, але не Лукашенка"
 • 2009.06.15 | Pavlo

  Дивує київське хуторянство, якби Бєлорусь була десь коло Гондура

  Гондураса, а не в двухсот кілометрах від Києва. Майже жодної реакції на таку важливу подію нема.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.15 | GreyWraith

   Бо нема важливого явища

   Лукашенко із Кремлем вже багато разів як бив горщики, так і мирився. Он газових воєн було у Білорусі з Росією більше, ніж у нас, і то куди болючіших, бо тоді було під -30, а власного газу у Білорусі нема.

   Так що і цього разу може знову помиритися...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.15 | Pavlo

    Все може бути. Але цього разу Лука опустив Кремль конкретно.

    Такого собі навіть Саакашвілі не дозволяв: положити *уй на саміт військової організації, на якому головування мало перейти до нього, та ще й сказати, що рішення цього саміту без його присутності нелегітимні.
    Навряд чи такий публічний опуск Кремль зможе пробачити, танчіки та спільні збройні сили то його любима забавка. Якщо пробачить - це понизить статус Кремля, якщо не пробачить - Україна позбавиться загрози з півночі, триєдіної риторіки вітрянок і ще багато чого. Просто потрібен максимальний розголос цього конфлікту, а його якраз і нема.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.16 | Bogun

     Ворог мого ворога, мій друг!

     А все таки білоруси молодці.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua