МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кендзьор: Святкувати 20-річчя НРУ можна разом з похороном Руху

06/15/2009 | Львівський портал
Львівський портал / 15.06.2009 13:12
Святкуючи 20-річчя з часу заснування Народного руху України, одночасно можна відзначати і похорони НРУ. Таку думку висловив сьогодні під час прес-конференції народний депутат України, екс-голова Львівської крайової організації НРУ Ярослав Кендзьор.

«На мій погляд, сумні будуть роковини Народного руху України. Так склалося, що Рух потрапив у руки людей, які його донищують і я не вірю в його реанімацію, навіть за умови, якщо буде змінено керівництво НРУ», - зазначив Я.Кендзьор.

За його словами, репутація Руху почала стрімке падіння після смерті його лідера В`ячеслава Чорновола, однак нинішній голова НРУ Борис Тарасюк остаточно знищив репутацію цієї політичної сили.

Я.Кендзьор зазначив, що найболючішим ударом для НРУ стало зближення із БЮТ. «Тісна прив`язка Тарасюка до БЮТу стала повною дискредитацією НРУ. Це дуже помітно у парламенті, коли під час кожного голосування рухівці прислухаються до того, що їм гукне хтось із бютівців. Це повна нівеляція Руху», - переконаний екс-лідер львівської організації НРУ.

За словами Я.Кендзьора, він вболіває за НРУ, незважаючи на те, що його усунуто з партії, оскільки вважає себе причетним до колись потужної політичної сили, завдяки діяльності котрої Україна здобула незалежність. «Хоча я вже не в Русі, мені близькі національно-патріотичні ідеї і я буду говорити про Рух, допоки не буде усунуто Тарасюка з посади голови», - додав він.

Нагадаємо, святкування 20-річчя з часу створення НРУ заплановане на вересень цього року.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua