МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ну и чего наменяет ентот ХВронт?(л)

06/15/2009 | Николай Чернигов
Пару дней назад почитал о сениных соратниках в Николаеве.

http://ord-ua.com/2009/06/12/pidstarkuvatij-front-zmin-vzhe-u-mikolayevi/?lpage=1

Учитывая явную тенденциозность сайта, не придал этой информации ни малейшего значения. Но вот сегодня в подброшенной в ящик газетке "Реклама+ТВ" в разделе "главные события города за неделю" обнаружил коротенькую заметку:

ПРИВЕРЖЕНЦЫ ЯЦЕНЮКА ТРЕБУЮТ РЕФЕРЕНДУМ ПО КОНСТИТУЦИИ

Николай Рудько (координатор "Фронту змін" в Черниговской области) о инициативе Арсения Яценюка касательно всеукраинского референдума.

смотрите Черниговские новости на http://webtv.net.ua/

Вот пусть сенины приверженцы и посмотрят на одно из "обличчь змін":

http://webtv.net.ua/2338/

А вот довольно подробная биография сего "буревестника":

http://www.vlada.kiev.ua/fcontent.php?pacode=311&topic=56563

Правда, только в период независимости Украины. Поэтому от себя добавлю, что в конце 80-х Николай Александрович, читая историю древнего мира в местном пединституте (дядька абсолютно неглупый!), занимал также должность 2-го секретаря Черниговского обкома партии.

Відповіді

 • 2009.06.15 | Адвокат ...

  Апь чьом, Ви, таваґхішчь?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.06.30 | Николай Чернигов

  Бывший секретарь обкома, ныне Сенин фронтовик о РФ и Украине(л)

  Рудько повернувся, або Що нам робити з Росією?

  Зайшовши до мого кабінету, він зразу ступив до книжкових полиць: інтерес до книги не вивітрили високі посади. Микола Рудько останні п’ять років був Генеральним консулом України у Санкт-Петербурзі, перед тим – керівником Держкомітету з питань національностей та міграції, довго працював у Чернігові, куди й повернувся пенсіонером. Викладає в університеті і щойно став координатором „Фронту змін” Арсенія Яценюка.

  — За опитуваннями „Левада-центру” 91 відсоток росіян негативно ставляться до України. Як же нам поруч жити?
  — Я таких цифр не знаю, але те, що ставлення не дуже добре – факт. Проте я виню тут не тільки росіян, а й нашу сторону. Тому що неодноразово створювалися такі ситуації, неприхильні до Росії, що нам з віце-консулом доводилося виїжджати на Вітебський вокзал (з якого курсують поїзди на Київ – ред.). Щось таке створюють, що виїденого яйця не вартує, а по стосунках держав і громадян б’є. Скажімо, хоч про це прямо і не говорилося, але читалося звинувачення росіян у Голодоморі 1933 року – не влади, а саме росіян. Хоча у ті цифри, що ви назвали, я не вірю – я скрізь зустрічав прихильне ставлення до України. Особливо, якщо не брати політичну складову (НАТО, ЄЕП). Все-таки у нас одноцивілізаційне походження. Це не я так визначаю, а Тойнбі і Хантінгтон – східнослов’янська православна цивілізація. Щоправда, з цього кола випадають галицькі елементи...

  — Авторитети можемо називати, але жоден авторитетний радянолог не передбачив розпаду Радянського Союзу...

  — ...Так, мій улюблений афоризм: «Життя хитріше будь-якої теорії”.

  — Ви знали ставлення до нас росіян, скажімо, у 70-ті роки. Воно змінилося тепер?

  — У гірший бік. Ось є, скажімо, проблема Чорноморського флоту. Той же Яценюк правильно говорить: є договір до 2017 року, і давайте дочекаємося. А якщо ми вже тепер акцентуємо цю тему, то в Росії сприймається як антиросійська справа. Але коли приїздять митці українські – їх приймають з аншлагом. Скажімо, двічі був Богдан Ступка з „Тев’є- молочником” і „Наталкою-Полтавкою” з Олегом Скрипкою у ролі Возного – це було щось надзвичайне. Нашарування політичного характеру відходять у тінь. Хоча загалом українці ставляться до росіян краще, ніж вони до нас. І, до речі, товарообіг між Україною і Північно-Західним федеральним округом Росії, де я був консулом, щороку зростає. Українські товари йдуть там на „ура”, а в Європі вони не тільки до Франції, але й до Польщі не дійдуть.

  — Так, пітерського кума я пригощаю українським салом, а свого він їсти не може…

  — Там нема культури вирощування свиней. І горілка добре йде та й багато товарів. Ви ж не забувайте, що як ото в радянській армії було скільки хохлів, так і тепер у Росії фактично кожне друге підприємство, хай третє, очолюється вихідцем з України.

  — Але чи вони щось мають українське, крім сантименту заспівати за другою чаркою нашої пісні?

  — Згоден, але все-таки мають вони і ностальгію. Я двічі робив спробу відкрити українську недільну школу, але нема в тому фактичної потреби. Можливо, я принижую нашу діаспору, але обставини формують людей. І не треба применшувати ностальгії, коли сльоза котиться з очей від нашої пісні.

  — Російська імперія, як і Радянська, – на добрі 80 відсотків є творивом українських рук. Можливо, нам з цього й треба виходити?

  — Петербург, як це не дивно прозвучить, довгі роки був центром українства: перші видання „Енеїди”, і „Кобзар”, і журнал „Основа”, формувались Шевченко, Куліш, проявились ічнянець Мартос, наш Боровиковський... До речі, на звороті пам’ятника Мініну і Пожарському у Москві написано: козак із Ічні! Зайдіть – ніхто ж не бачить!

  — Але ж, бачте, інформаційну війну Росія веде проти нас, а не ми.

  — ...Та й ми також. Ось, скажімо, постать Мазепи. Для мене авторитетом був і є Микола Костомаров, а не Кульчицький чи Сергійчук, бо моральність першого безсумнівна. Так ось, Мазепа – це і Коломацькі статті, де вперше йдеться про русифікацію, і зрада Самойловича, де підпис Мазепи стоїть четвертим... Хіба ми не ведемо війну з Росією такою дражливою постаттю? Хоча, треба сказати, що в Петербурзі Тетяна Таїрова-Яковлєва написала книгу про Мазепу у серії „Жизнь замечательных людей”, і мені її погляд близький.

  — Миколо Олександровичу, а які пісні Ви співали у консульстві після чарки?

  — О, я знаю багато українських пісень. Тому й нав’язував свої, як, скажімо, „Їхав козак на війноньку” чи „Ой, там збиралась чорная хмара”.

  http://siver.com.ua/news/2009-06-10-2142

  Впечатлило, что сие интервью с "отцом русской демократии" опубликовано не где-нибудь, а в распатриотической газете местной УНП.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.30 | Мартинюк

   А таки совок і при цьому достатньо "ідейний".

   Щось в ньому є від "честнейшего Мороза". Звісно є персони і набагатьо гірші, але тим не менше ідейність "Фронту змін" це характеризує.

   Чергова пачка номенклатурних комуняк, які вважать що має прийти і їхня черга "покерувати і подерибанити".
 • 2009.06.30 | AxeHarry

  Re: Ну и чего наменяет ентот Хронт? І головнe - по якому курсу..

 • 2009.06.30 | GreyWraith

  Ви за своїми БЮТівськими убивцями стежте

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.01 | Odesa

   Тон замовних статей про Яценюка,

   що останнім часом ллються на голови електорату, наче з рогу достатку, недвозначно показує його перевагу над Тимошенко. Безсила лють, якесь несамовите роздратування і виссані з пальця інвективи заступають в цих подачах і логіку, і здоровий глузд. А ще рік тому домінування купки аферистів в нашому політикумі здавалося непорушним!
   Щойно одержав додаткове підтвердження валідності власних "соціологічних опитувань" (з ким не заговорю стосовно президентських виборів, всі, наразі без винятку, кажуть, що голосуватимуть за Яценюка). В штабі Тимошенко - "паніка й тривога", либонь, є для неї поважна причина.
   Правду казав Лінкольн: "Можна якийсь час дурити певну групу людей, але неможливо ввесь час дурити усіх".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.01 | omela

    +0,5

    Odesa пише:
    > що останнім часом ллються на голови електорату, наче з рогу достатку, недвозначно показує його перевагу над Тимошенко. Безсила лють, якесь несамовите роздратування і виссані з пальця інвективи заступають в цих подачах і логіку, і здоровий глузд.

    Так. Більша частина сили ґебельс-апарату БЮТ наразі звернена саме проти Яценюка.

    > А ще рік тому домінування купки аферистів в нашому політикумі здавалося непорушним!

    Тільки не думайте, що Яценюк якийсь принципово інший. Він кров від крови, кість від кости сучукрполітикуму, у якому він почувався як риба у воді. Реально претендувати на президентство - інша річ.

    > Щойно одержав додаткове підтвердження валідності власних "соціологічних опитувань" (з ким не заговорю стосовно президентських виборів, всі, наразі без винятку, кажуть, що голосуватимуть за Яценюка).

    Власне оточення в жодному разі не є репрезентативним.

    > В штабі Тимошенко - "паніка й тривога", либонь, є для неї поважна причина.
    > Правду казав Лінкольн: "Можна якийсь час дурити певну групу людей, але неможливо ввесь час дурити усіх".

    То правда. Але найважчі випробування (для Яценюка) ще попереду. Пригадайте-но, яку ціну за це крісло сплатив нинішній президент.
   • 2009.07.01 | GreyWraith

    Воно то так

    Odesa пише:
    його перевагу над Тимошенко.
    Справедлиості заради слід сказати, що тепер, з 20% обвалом економіки за квартал і Лозінським, над Тимошенко хіба зовсім лінивий не має переваги. Я не уявляю, хто, окрім ну вже зовсім упоротих юльків, здатен її підтримвати...

    Правду казав Лінкольн: "Можна якийсь час дурити певну групу людей, але неможливо ввесь час дурити усіх".
    Воно то так, але ж із Рудьком і таким, як цей Рудько, треба щось робити. Як цей зрадник і збоченець потрапив до Яценюка? Невже не ясно було, що від 55-літнього компартійного функціонеру чекати змін - це те саме, що чекати від цапа молока. Як взагалі організована кадрова політика у Яценюка, що ось таке пропускає? Вибачте, але з огляду на Лозінського ми маємо бути дуже прискіпливі...

    Це, до речі, хороший індикатор: чи здатен "Фронт змін" зробити висновки і сам у себе навести порядок? Якщо ні - тоді нам доведеться готуватися до ще одного "дня бабака" із різними відставними номенклатурниками... А я не Дункан МакЛауд, щоб жити вічно, мені свого часу шкода. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.01 | Николай Чернигов

     Ошибочка вышла

     GreyWraith пише:
     > Невже не ясно було, що від 55-літнього компартійного функціонеру чекати змін - це те саме, що чекати від цапа молока.

     Рудьку не 55, а 62. :)

     > Це, до речі, хороший індикатор: чи здатен "Фронт змін" зробити висновки і сам у себе навести порядок?

     Вот и посмотрим.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.01 | GreyWraith

      А як Вам чергова новина у справі Лозінського?

      Вже районний прокурор і начальник міліції ніби призналися як мінімум у 15 вбивствах. Трупи десь у тому лісі позакопувані. Хороші депутати у БЮТ, нічого не скажеш. Мені здається, що якби Онопрієнко десь зайшов доброго спонсора і поділився із ким треба, то Портнов намалював би рішення Київського окружного суду, яким би цього персонажа звільнили, а БЮТ з радістю взяв би до себе у списки. На перевиховання. :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.01 | Николай Чернигов

       А что мне с того?

       Я в БЮТ не состою и не состоял НИКОГДА, КАК И В ЛЮБОЙ ДРУГОЙ ПАРТИИ.
       И в прокуратуре не работаю. Это пусть медведька новость прохавает.

       GreyWraith пише:
       > Вже районний прокурор і начальник міліції ніби призналися як мінімум у 15 вбивствах.

       Очень интересно, они в БЮТ состоят?

       > Трупи десь у тому лісі позакопувані. Хороші депутати у БЮТ, нічого не скажеш.

       Они на участие Лозинского указали или, опять-таки, это они депутаты от БЮТ? Я, вообще, в данную инфу с огромным трудом верю в силу формальной логики: с какой радости им в этом признаваться? Совесть заела, что-ли?

       > Мені здається, що якби Онопрієнко десь зайшов доброго спонсора і поділився із ким треба, то Портнов намалював би рішення Київського окружного суду, яким би цього персонажа звільнили, а БЮТ з радістю взяв би до себе у списки. На перевиховання. :)

       Пока такие персонаж в подавляющем большинстве своем находятся в НУНС и я не слышал плача по невинноубиенным:

       1. донедавна одесский нунсовский керманыч, Козаченко застрелил человекачеловека и ничего - на свободе с чистой совестью (погибший объявлен преступником);

       2. бывший нунсовский нардеп и черниговский губернатор (сейчас по-видимому попрется к сене на фронт) Атрошенко умудрился задавить деда в селе с максимальноразрешенной скоростью 60км/час на пешеходном переходе так, что тому оторвало ногу - тоже все ок.(дед, оказывается, мертвецки пьяный).

       3. может вспомните, в какой фракции был Черновецкий, когда его обвиняли в неоднократной давле киевлян?

       Я это пишу, не для кидания какашками, чей депутат хуже. Просто давайте дождемся одного из двух представлений в ВР: либо медведька вносит представление на снятие неприкосновенности с лозинского, либо ющ вносит предсталение на снятие медведьки. Вот тогда и обсудим, как кто из нардепов голосовал.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.01 | GreyWraith

        Re: А что мне с того?

        Николай Чернигов пише:
        Я в БЮТ не состою и не состоял НИКОГДА,
        А чому тоді їм підмахуєте? ;)

        Очень интересно, они в БЮТ состоят?
        Хто знає? Із депутатом від БЮТ на людей разом полюють...

        с какой радости им в этом признаваться? Совесть заела, что-ли?
        А чому люди взагалі на слідстві признаються у злочинах? Може, якісь неспростовні докази знайшли: показав у селі хтось місце, де копати, копнули - і знайшли...

        Пока такие персонаж в подавляющем большинстве своем находятся в НУНС и я не слышал плача по невинноубиенным:
        1. донедавна одесский нунсовский керманыч, Козаченко застрелил человекачеловека и ничего - на свободе с чистой совестью (погибший объявлен преступником);

        А чому це БЮТ про такі нехороші речі мовчить і не вимагає справедливості (як і ПРУ та інші депутати, до речі)? ;) Чи не є тут змови: мовляв, робіть, що захочете, і нічого ми проти не матимемо. Але і на наші грішки теж очі закривайте... :lol:

        2. бывший нунсовский нардеп и черниговский губернатор (сейчас по-видимому попрется к сене на фронт) Атрошенко умудрился задавить деда в селе с максимальноразрешенной скоростью 60км/час на пешеходном переходе так, что тому оторвало ногу - тоже все ок.(дед, оказывается, мертвецки пьяный).

        3. может вспомните, в какой фракции был Черновецкий, когда его обвиняли в неоднократной давле киевлян?

        Ви справді не розумієте різниці між випадковим убивством за кермом, від якого, між іншим, ніякий водій, в тому числі і я, не застрахований на 100%, і між організованим полюванням на людину?

        А з приводу нашого київського виродка - ніхто мені не може дорікнути у його шануванні, швидше навпаки. А от коли київські тупорилі хом'ячки продовжують за це чудо голосувати - то хто їм лікар?

        Просто давайте дождемся одного из двух представлений в ВР: либо медведька вносит представление на снятие неприкосновенности с лозинского,
        Карну справу проти Лозінського вже ГПУ розпочала. Представлення, швидше за все буде найближчим часом.

        Вот тогда и обсудим, как кто из нардепов голосовал.
        Я веду мову про відмазування цього Лозінського із завідомою брехнею, у якому БЮТики ВЖЕ відзначилися. І не тільки вони - он "великі опозиціонери" віз ПРУ теж свою руку приклали.

        А з приводу зняття недоторканості - тепер БЮТ може і проголосувати "за", зливаючи одного Лозінського, але цим самим рятуючи, певно, не один десяток. Але я думаю, що перед тим вони добре подбають, щоб "герой" десь надійно сховався - в Росії чи на Заході. Бо хто його знає, що він пригадає і про кого, коли почне у прокуратурі говорити?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.01 | Николай Чернигов

         Ну так к чему это все?

         GreyWraith пише:
         > А чому тоді їм підмахуєте? ;)

         Для начала научитесь культурно общаться. Подмахивает дешевая девочка своему клиенту, а я просто написал о том, что шобла Яценюка - никакой не "фронт змін", а очередная компашка для дерибана, ничем не лучшая, чем уже существующие.

         > Хто знає? Із депутатом від БЮТ на людей разом полюють...

         Нравится преувеличивать? Единственное число стало множественным? Хочется "пиара на костях"? Вперед!
         Но что мне какой-то лозинский, когда прызыдент подает на утверждение генпрокурором ублюдка, сфальсифицировавшего одно из наиболее резонансных убийств в Украине (это я о медведьке и деле Александрова)?

         > А чому люди взагалі на слідстві признаються у злочинах? Може, якісь неспростовні докази знайшли: показав у селі хтось місце, де копати, копнули - і знайшли...

         На 90% уверен, что слив в инете "липа", потому, что надо быть полным идиотом, чтобы обеспечить себе пожизненное таким признанием. Абсолютно не утверждаю, что убийств не было. Просто еще раз говорю: в таких вещах признаются либо маньяки, либо идиоты, что впрочем одно и то же, либо под пытками. Для сбора доказательств просто элементарно мало времени.

         > А чому це БЮТ про такі нехороші речі мовчить і не вимагає справедливості (як і ПРУ та інші депутати, до речі)? ;) Чи не є тут змови: мовляв, робіть, що захочете, і нічого ми проти не матимемо. Але і на наші грішки теж очі закривайте... :lol:

         НУНС тоже молчит. Просто все сапоги из одной пары - это все, что я пытаюсь доказать.

         > Ви справді не розумієте різниці між випадковим убивством за кермом, від якого, між іншим, ніякий водій, в тому числі і я, не застрахований на 100%, і між організованим полюванням на людину?

         Во-первых, эти убийства не случайны, а закономерны: если Вы ездите 200+ по селу, то Вы потенциальный убийца, ДЕЙСТВУЮЩИЙ С УМЫСЛОМ. Во-вторых, я вижу разницу, но не вижу неотвратимости наказания.

         > Карну справу проти Лозінського вже ГПУ розпочала. Представлення, швидше за все буде найближчим часом.

         Давайте подождем?

         > Я веду мову про відмазування цього Лозінського із завідомою брехнею, у якому БЮТики ВЖЕ відзначилися. І не тільки вони - он "великі опозиціонери" віз ПРУ теж свою руку приклали.

         К сознался в СОЗНАТЕЛЬНОЙ лжи? Я пока слышал весьма идиотские заявы бютовцев, которые можно объяснить вовсе не заведомым желанием выгородить преступника, а таким себе принятием на веру россказней сопартийца и не умением открывать рот после выяснения предмета разговора.

         > А з приводу зняття недоторканості - тепер БЮТ може і проголосувати "за", зливаючи одного Лозінського, але цим самим рятуючи, певно, не один десяток. Але я думаю, що перед тим вони добре подбають, щоб "герой" десь надійно сховався - в Росії чи на Заході. Бо хто його знає, що він пригадає і про кого, коли почне у прокуратурі говорити?

         В общем, главный вывод: БЮТ хуевей всех остальных, вне зависимости ни от каких фактов. Ну так об этом я давно знаю: БВФ почитываю регуляно. :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.07.01 | GreyWraith

          Re: Ну так к чему это все?

          Николай Чернигов пише:
          Подмахивает дешевая девочка своему клиенту,
          Я поважаю Ваш досвід і знання. :)

          а я просто написал о том, что шобла Яценюка - никакой не "фронт змін", а очередная компашка для дерибана, ничем не лучшая, чем уже существующие.
          А далі почнете писати, що, мовляв, БЮТ вже накрався і на людей наполювався, а ці нові ще голодні, тому залишимо, як є? ;)


          >>Хто знає? Із депутатом від БЮТ на людей разом полюють...
          > Нравится преувеличивать? Единственное число стало множественным?

          Невже я писав "із депутатами"? Фактом, за яким відкрито карну справу є те, що депутат від БЮТ разом із районним начальником міліції і прокурором заради потіхи застрелили в лісі людину. Інші депутати і міністри від БЮТ (прізвища Пилипенко, Турчинов і Луценко Вам про щось кажуть?) минулий тиждень пробували цю справу прости свого колеги зупинити і розповсюджували брехню для його відбілювання...


          Хочется "пиара на костях"? Вперед!

          Якщо кожна така поява кісток буде супроводжуватися таким піаром, що як наслідок буде трясти цілий парламент і летітимуть міністерські голови, то до фігурантів нарешті дійде, що такі забави ім занадто дорого обходяться. А от коли промовчати, то такі лозінські обійдуться легким переляком і, певно, через якийсь час подбають, щоб кісток стало більше...

          Но что мне какой-то лозинский, когда прызыдент подает на утверждение генпрокурором ублюдка, сфальсифицировавшего одно из наиболее резонансных убийств в Украине (это я о медведьке и деле Александрова)?
          Маєте на прикметі іншого ублюдка на затвердження? Закон такий гарний, що на генпрокурора можна подавати тільки після 5 років досвіду роботи в ГПУ, а там кожен із них стільки нафальсифікувався... Та й що це врешті-решт для Лозінского змінює? Невже цим самим його злочин і брехня БЮТ нівелюється? (BTW як голосував БЮТ щодо призначення Медведька?)

          На 90% уверен, что слив в инете "липа",
          Мені теж здається, що липа. Але диму без вогню не буває...

          Во-первых, эти убийства не случайны, а закономерны: если Вы ездите 200+ по селу, то Вы потенциальный убийца, ДЕЙСТВУЮЩИЙ С УМЫСЛОМ.
          Ви справді вважаєте, що цей Артюшенко в "Кармагеддон" вирішив пограти?

          Во-вторых, я вижу разницу, но не вижу неотвратимости наказания.
          Давайте, дочекаємося кари по куди більш кричучому випадку Лозінського. Поки БЮТ активно протидіяв цій карі...

          Я пока слышал весьма идиотские заявы бютовцев, которые можно объяснить вовсе не заведомым желанием выгородить преступника, а таким себе принятием на веру россказней сопартийца и не умением открывать рот после выяснения предмета разговора.
          Визнаєте, що БЮТ укомплектовано ідіотами? А ідіот у ВР не менш небезпечний, ніж ідіот за кермом...

          В общем, главный вывод: БЮТ хуевей всех остальных, вне зависимости ни от каких фактов. Ну так об этом я давно знаю: БВФ почитываю регуляно. :)
          Як інші фракції прославлять себе полюванням на людей, тоді будемо вести мову, що БЮТ не гірший.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.01 | Николай Чернигов

           Буду заканчивать данную тему...

           ...так как четко уяснил, что окружение яценюка априори лучше окружения Тимошенко. :)

           GreyWraith пише:
           > Я поважаю Ваш досвід і знання. :)

           Ну, может, теперь будете применять этот глагол к месту.

           > А далі почнете писати, що, мовляв, БЮТ вже накрався і на людей наполювався, а ці нові ще голодні, тому залишимо, як є? ;)

           Есть конкретный случай умышленного убийства человека (а не людей), который прокуратура, кстати, квалифицировала, всего лишь, как "нанесение тяжких".

           > Невже я писав "із депутатами"?

           Именно так Вы и написали!

           Цитирую:
           > "Вже районний прокурор і начальник міліції ніби призналися як мінімум у 15 вбивствах. Трупи десь у тому лісі позакопувані. Хороші депутати у БЮТ, нічого не скажеш."

           http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1246442062&first=1246456694&last=1246429115

           Хотя прекрасно понимаете, что я имел в виду не "депутатов", а "людей".

           > Фактом, за яким відкрито карну справу є те, що депутат від БЮТ разом із районним начальником міліції і прокурором заради потіхи застрелили в лісі людину.

           Фактом есть то, что Генпрокуратурой возбуждено дело о "нанесении тяжких телесных повреждений, повлекших смерть". Остальное решит суд.
           Хотя я не сомневаюсь, что было так, как пишите Вы, но пусть решает Закон.

           > Інші депутати і міністри від БЮТ (прізвища Пилипенко, Турчинов і Луценко Вам про щось кажуть?) минулий тиждень пробували цю справу прости свого колеги зупинити і розповсюджували брехню для його відбілювання...

           Я по моему уже охарактеризовал выступления "депутатов и министров", замечу только, что Луценко стал министром по квоте НУНС и личному желанию Ющенко.

           > Якщо кожна така поява кісток буде супроводжуватися таким піаром, що як наслідок буде трясти цілий парламент і летітимуть міністерські голови, то до фігурантів нарешті дійде, що такі забави ім занадто дорого обходяться. А от коли промовчати, то такі лозінські обійдуться легким переляком і, певно, через якийсь час подбають, щоб кісток стало більше...

           Уголовное преследование преступника есть не пиар на костях, а торжество Закона, в отличии от передергиваний и россказней, типа: там в БЮТ все такие.

           > Маєте на прикметі іншого ублюдка на затвердження? Закон такий гарний, що на генпрокурора можна подавати тільки після 5 років досвіду роботи в ГПУ, а там кожен із них стільки нафальсифікувався...

           Не в ГПУ, а органах прокуратуры. Такой стаж имел и Литвак и Шишкин, и еще огромный круг лиц, до которых медведьке и по профессионализму и по чести ой как далеко. (Кстати, не кажется ли Вам, что на стране, в которой из 46 млн. населения нет кандидатуры на должность Генпрокурора можно смело ставить крест?)

           > Та й що це врешті-решт для Лозінского змінює? Невже цим самим його злочин і брехня БЮТ нівелюється? (BTW як голосував БЮТ щодо призначення Медведька?)

           "Злочин БЮТ" - вот яркий пример пиара на костях. А за медведьку БЮТ, насколько помню, не голосовал.

           > Мені теж здається, що липа. Але диму без вогню не буває...

           Благодаря кажущейся Вам же липе, раздуваете костерчик? Ню-ню.

           > Ви справді вважаєте, що цей Артюшенко в "Кармагеддон" вирішив пограти?

           Атрошенко ехал по трассе Киев-Чернигов, так что о чем Вы?

           > Давайте, дочекаємося кари по куди більш кричучому випадку Лозінського. Поки БЮТ активно протидіяв цій карі...

           Действительно, давайте подождем, и если одним мерзавцем в стране станет меньше, то на следующих выборах в горсовет я проголосую за "Свободу". Все-таки именно с их заявления все началось.

           Чему БЮТ "протидіяв"? Я, к примеру, читал обращение премьра к генпрокурору. Там все ясно и четко: просьба разобраться и воздать по заслугам. Большего от премьера и не требуется.

           > Визнаєте, що БЮТ укомплектовано ідіотами? А ідіот у ВР не менш небезпечний, ніж ідіот за кермом...

           Я таких идиотов в ВР наблюдаю абсолютно во всех фракциях. В БЮТе их никак не больше, чем в остальных.

           > Як інші фракції прославлять себе полюванням на людей, тоді будемо вести мову, що БЮТ не гірший.

           Я Вам приводил примеры из президентской фракции. Думаю, если бы тех ублюдков тогда наказали, то случая с лозинским могло вообще не быть.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.07.01 | GreyWraith

            Re: Буду заканчивать данную тему...

            Николай Чернигов пише:
            ...так как четко уяснил, что окружение яценюка априори лучше окружения Тимошенко. :)
            Якщо наведете приклад полювання на людей, влаштованого оточенням Яценюка, тоді я з Вами погоджуся.

            Ну, может, теперь будете применять этот глагол к месту.
            По тому, як ВИ демагогічно намагаєтеся виправдати БЮТ, я переконався, що не помилився із дієсловом.

            Есть конкретный случай умышленного убийства человека (а не людей), который прокуратура, кстати, квалифицировала, всего лишь, как "нанесение тяжких".
            Совкові поілтінформатори часто любили казати: "А ты не обобщай!" ;)

            Цитирую:
            > > "Вже районний прокурор і начальник міліції ніби призналися як мінімум у 15 вбивствах. Трупи десь у тому лісі позакопувані. Хороші депутати у БЮТ, нічого не скажеш."
            >
            > http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1246442062&first=1246456694&last=1246429115

            Ви чули приказку "паршива вівця ціле стадо псує"? ;) Та й я не побачив за поведінкою БЮТ, щоб цей Лозінський був там такою вже білою вороною. Он замість того, щоб самим позбавитися від недостойної людини, що дискредитує усю фракцію, кинулися виправдовувати і відмазувати...

            Хотя прекрасно понимаете, что я имел в виду не "депутатов", а "людей".
            Ви освоїли техніку читання моїх думок? ;) Вітаю.

            Фактом есть то, что Генпрокуратурой возбуждено дело о "нанесении тяжких телесных повреждений, повлекших смерть". Остальное решит суд.
            Хотя я не сомневаюсь, что было так, как пишите Вы, но пусть решает Закон.

            Хіба я щось маю проти закону і суду? Я категорично проти спроб БЮТ і залежного від них Луценка (і не тільки БЮТ, а й ПРУ і Литвина) уникнути цього самого суду...

            Я по моему уже охарактеризовал выступления "депутатов и министров", замечу только, что Луценко стал министром по квоте НУНС и личному желанию Ющенко.
            Ющенко із ним уже розстався. А от після франкфуртського інциденту Луценко став відданим слугою Тимошенко...

            Уголовное преследование преступника есть не пиар на костях,
            Якщо врахувати, що підозрюваний ( до суду - не злочинець ;) ) захищений депутатською недоторканістю, сотнею колег-депутатів, які готові його відмазати, грошима, купою найманих брехунів, то як пропонуєте добиватися справедливості і відповідальності, не піднімаючи шум? Замести справу під килимок - це так просто...

            а торжество Закона, в отличии от передергиваний и россказней, типа: там в БЮТ все такие.
            Ви навіть і не намагалися заперечити, що інший депутат і віце-прем'єр від БЮТ, вигороджуючи свого, озвучували версію, в яку можуть повірити лише ідіоти...

            (Кстати, не кажется ли Вам, что на стране, в которой из 46 млн. населения нет кандидатуры на должность Генпрокурора можно смело ставить крест?)
            Буде видно. В тому числі - і за тим, як вирішится ця справа.

            > > Та й що це врешті-решт для Лозінского змінює? Невже цим самим його злочин і брехня БЮТ нівелюється? (BTW як голосував БЮТ щодо призначення Медведька?)
            >"Злочин БЮТ" - вот яркий пример пиара на костях. А за медведьку БЮТ, >насколько помню, не голосовал.
            Хто дорікав мені пересмикуванням? Я писав про злочин одного депутата від БЮТ і брехню всього БЮТ на його захист (говорили Пилипенко і Турчинов, решта МОВЧАЛИ, отже, погоджувалися). Мені здається малоймовірним, щоб уся фракція БЮТ була злочинцями, але Ви про це так впевнено пишете. Може, щось знаєте?

            Атрошенко ехал по трассе Киев-Чернигов, так что о чем Вы?
            Про те, що Ви писали, ніби він свідомо на машині ганявся за пішоходом, аби збити.

            Чему БЮТ "протидіяв"? Я, к примеру, читал обращение премьра к генпрокурору. Там все ясно и четко: просьба разобраться и воздать по заслугам. Большего от премьера и не требуется.
            Тимошенко писала не так: хай прокурор дасть подання, а ми подивимося, чи варто свого віддавати, чи ні, і тоді вже проголосуємо за зняття недоторканості. За Конституцією всю громадяни рівні перед законом, і визначає вину, тобто оцінює докази прокуратури, тільки суд. А Тимошенко цією заявою дала зрозуміти, що над Лозінським буде ще один суд, суд рівних йому небожителів, що буде вирішувати, чи судити його таким судом, як простих смертних, чи ні. Це - інфаміта...

            Я Вам приводил примеры из президентской фракции. Думаю, если бы тех ублюдков тогда наказали, то случая с лозинским могло вообще не быть.
            Згоден, особливо на рахунок Черновецького. Але карати цих, як Ви пишете, ублюдків, буде значно проще без цієї архіїчної феодальної недоторканості...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.07.01 | Николай Чернигов

             Невже я писав "із депутатами"?

             GreyWraith пише:
             > Совкові поілтінформатори часто любили казати: "А ты не обобщай!" ;)

             ну и кто кому уподобился?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.07.02 | GreyWraith

              Я як Ви думаєте?

              Николай Чернигов пише:
              >ну и кто кому уподобился?
        • 2009.07.01 | Николай Чернигов

         А вот Вам ответ от первого лица(л)

         GreyWraith пише:
         > А чому люди взагалі на слідстві признаються у злочинах? Може, якісь неспростовні докази знайшли: показав у селі хтось місце, де копати, копнули - і знайшли...

         Генпрокуратура опровергает слухи о массовых убийствах людей бандой Лозинского

         Замгенпрокурора Ренат Кузьмин опроверг информацию о том, что Голованевский прокурор и начальник милиции сознались в убийствах.

         В скандальном депутатском сафари в Кировоградской области, после которого погиб местный житель Валерий Олийнык, появился неожиданный поворот. Некоторые интернет-СМИ опубликовали данные о том, что начальник Голованевской районной милиции Михаил Ковальский и местный прокурор Евгений Горбенко, которые вместе с депутатом от БЮТ Виктором Лозинским участвовали в инциденте и теперь задержаны, сознались в 15 убийствах. Однако заместитель генпрокурора Ренат Кузьмин опроверг эту информацию.

         «Это не отвечает действительности. Они не очень охотно сознаются в том, что сделали с Олийныком. Поэтому я информацию из интернета не подтверждаю. Это ерунда».

         Сегодня 01 Июля 2009 14:20

         http://obkom.net.ua/news/2009-07-01/1420.shtml

         Придумали "ерунду", зато говорим уже не о ФЗ а о БЮТ, мыслим желаемым, а не реальным. Ну то не запрещено. Вот только результат интересен.
    • 2009.07.01 | Odesa

     "Вірю, знаю - можемо"!

     GreyWraith пише:
     > Правду казав Лінкольн: "Можна якийсь час дурити певну групу людей, але неможливо ввесь час дурити усіх".
     > Воно то так, але ж із Рудьком і таким, як цей Рудько, треба щось робити. Як цей зрадник і збоченець потрапив до Яценюка? Невже не ясно було, що від 55-літнього компартійного функціонеру чекати змін - це те саме, що чекати від цапа молока. Як взагалі організована кадрова політика у Яценюка, що ось таке пропускає? Вибачте, але з огляду на Лозінського ми маємо бути дуже прискіпливі...

     Даруйте, не знаю, хто такий Рудько. Але знаю, що схема вибудови "Фронту змін", принаймні, на нинішньому, початковому, етапі ідентична кадровому принципу Запорізької Січі: пиши заяву - і заходь. Себто, жодної селекції "на вході", зайти може будь-хто, навіть з провокативною метою. На початковому етапі на координаторів беруть усіх бажаючих, хто має певний організаційний досвід (включно з відставними комуністами, кучмістами тощо: фільтру практично немає). Взагалі, мрія про "стерильну організацію" є утопічною.
     Причина такого стану - небачений поспіх. Проте доволі чітко продекларовано відсутність будь-яких особистих зобовязань щодо членів "Фронту Змін" з боку Яценюка; ця обставина врівноважує занадто демократичний принцип формування організації. Ці ж обставини "відкритої партії" дозволяють масово входити до неї політично активним патріотам і формувати відповідне обличчя партії в єдино природний спосіб - "знизу". Мені дуже імпонує такий принцип, а те, що (даруйте) збіговиська, сформовані за цим принципом, повинні "перешумувати", перш, ніж перетворяться на справжню політичну силу, не лякає. Рано чи пізно, Україна має розпочати нормальну, природну побудову політикуму "знизу", "від людини", замість нинішньої схеми - фан-клуби утриманців довкола грошових мішків.
     >
     > Це, до речі, хороший індикатор: чи здатен "Фронт змін" зробити висновки і сам у себе навести порядок? Якщо ні - тоді нам доведеться готуватися до ще одного "дня бабака" із різними відставними номенклатурниками... А я не Дункан МакЛауд, щоб жити вічно, мені свого часу шкода. :)

     Я теж вже не юнак, мені 52. Але виходити з принципу "такі я хочу на ето посмотрєть!" чи "після нас - хоч потоп" не буду. Навіть якщо нам не судилося побачити результат наших зусиль, ми маємо працювати на кінцеву мету. А питання "чи здатні ми навести лад у власній хаті" дійсно є ключовим! Оце і є момент істини - чи здатні українці до історичного життя, до створення сталої форми існування нації? Як то кажуть, "вірю, знаю - можемо"!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.01 | GreyWraith

      Re: "Вірю, знаю - можемо"!

      Я розділяю точку зору, що Яценюк - найкраще, що зараз є. У всякому випадку, він (так само, як і Ющенко) - хоча б не деградація і не відступ. Швидше за все, саме за нього я і голосуватиму. Але зрозумійте мене правильно, голосування - це відповідальність за свій вибір. Хоча б перед своєю совістю. І тягнути за своїми голосами до ВР ось таке махрове комуністично-русофільске мурло і зрадника України, як Рудько, я дуже не хочу. Набридло вибирати із різного зла менше (так-так, не буде Рудька - будуть ще гірші, але все одно)...

      Odesa пише:
      На початковому етапі на координаторів беруть усіх бажаючих, хто має певний організаційний досвід (включно з відставними комуністами, кучмістами тощо: фільтру практично немає). Взагалі, мрія про "стерильну організацію" є утопічною.
      З одного боку - справді утопія, а з іншого - взятий всеїдною Тимошенко у список БЮТу на 96 місце Віктор Лозінський, на якому, якщо вірити визнанням куплених ним прокурора і начальника міліції, окрім Олійника - ще 14 покійників... Правильний підхід НМД: декларувати певні ідеологічні принципи, засади і напрямки розвитку хоча б у назві і запрошувати справді всіх, хто розділяє ці засади і готовий задля них працювати. А потім, залежно від результатів тієї праці, або давати зрозуміти, що у послугах цієї особи немає потреби, або залишити в організації, або робити те, що американці називають promotion. І от у координатора обласної організації НМД за плечима має бути дуже неслабкий promotion. І у мене питання: як його у організації, яку я бачу ліберально-демократично-націоналістичною (НМД ліберальніших партій в Україні просто не існує), цей самий дуже неслабкий promotion пройшов персонаж, який до цих ідей ставиться не краще, ніж покійний Брєжнєв, за поглядами близький до ПСПУ, збирається колоти нашу державу і її уламки тягнути до Росії (читали інтерв'ю?)? Може, справа - у розвиненому інстинкті паразита та пристосуванця, номенклатурній хватці і брехливості цього Рудька? Тоді навіщо нам такі персонажі у ВР? Невже нам лозінських мало?

      Ці ж обставини "відкритої партії" дозволяють масово входити до неї політично активним патріотам
      Ви читали інтерв'ю цього Рудька? Там є хіба патріотизм Росії.

      Мені дуже імпонує такий принцип, а те, що (даруйте) збіговиська, сформовані за цим принципом, повинні "перешумувати", перш, ніж перетворяться на справжню політичну силу, не лякає.
      Так-так, це зрозуміло, і я підтримую. Але справа у тому, що вибори - не так вже і далеко...

      Я теж вже не юнак, мені 52.
      Ви мені фактично в батьки годитеся, мені лише 36. :)

      Навіть якщо нам не судилося побачити результат наших зусиль, ми маємо працювати на кінцеву мету.
      Згоден. Але чи ми наблизимося до мети - вільної заможної України у вільному світі - із такими поводирями, як Рудько, що мріє завести нас назад у російське ярмо? Поки такими персонажами всі "старі" партії аж кишать, тому і рух наш у тому напрямку куди поільніший, між бути...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.01 | Odesa

       Президент - окремо, Верховна Рада - окремо.

       GreyWraith пише:
       > Я розділяю точку зору, що Яценюк - найкраще, що зараз є. У всякому випадку, він (так само, як і Ющенко) - хоча б не деградація і не відступ. Швидше за все, саме за нього я і голосуватиму. Але зрозумійте мене правильно, голосування - це відповідальність за свій вибір. Хоча б перед своєю совістю. І тягнути за своїми голосами до ВР ось таке махрове комуністично-русофільске мурло і зрадника України, як Рудько, я дуже не хочу. Набридло вибирати із різного зла менше (так-так, не буде Рудька - будуть ще гірші, але все одно)...

       А хто сказав, що Рудько потрапить до списку "Фронту Змін" на виборах до Верховної Ради? Наразі йдеться про номінування Яценюка на посаду Президента. А з ВР буде зовсім інша, окрема розмова... І формувати списки туди буде не сам Рудько і навіть не Яценюк, принаймні, ідея створення "Фронту Змін" виглядає саме так.
       З усім іншим у Вашому дописі я цілковито згоден.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua