МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"....герба національного х....в. Усюди смерть, розруха" (с) (/)

06/16/2009 | Sean
Сьогодні під час засідання сесії Тернопільської обласної ради виникла бійка між депутатами від ВО “Свобода” та Партії регіонів.

Як передає кореспондент УНІАН, бійка виникла після того, як голова обласної організації Партії регіонів, депутат облради Орест МУЦ під час свого виступу на трибуні почав критикувати кадрову політику голови облради.

Він висловив застереження щодо того, що багатьох професіоналів апарату облради переводять у резерв, натомість замість них працевлаштовують безробітних представників ВО “Свобода”.

“Непрацюючий ДУЛЕБА Ігор став керуючим справами. Та такого ще світ не бачив: керуючий справами – це ж, по суті, друга людина в облраді!”, - заявив О.МУЦ.

Також він розкритикував депутатів від “Свободи” з інших регіонів, заявивши, зокрема, що кримчанин Едуард ЛЕОНОВ у себе в регіоні «навіть не пройшов би в сільраду».

О.МУЦ також висловив невдоволення кадровою політикою представників “Свободи”, які на посаду голови облради запропонували вихідця з Бердянська, який останнім часом працював у Львові, Олексія КАЙДУ.

Коли ж О.МУЦ почав висловлювати застереження щодо призначення на керівну посаду в апараті облради голови волинської облорганізації ВО “Свобода” Анатолія ВІТІВА, депутати від “Свободи” вийшли до трибуни і забрали мікрофон. Одразу після цього почалася бійка, що супроводжувалась нецензурними висловами. Під час бійки депутати перекинули державний прапор України, який стоїть біля трибуни.

Одразу з початком бійки голова облради Олексій КАЙДА оголосив 30-хвилинну перерву, після чого уся президія облради покинула залу засідань.

На даний момент сесійне засідання відновлено.

Відповіді

 • 2009.06.16 | kotygoroshko

  а є відео?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.16 | OlalaZhm

   щастить же людям - весело у них!

 • 2009.06.16 | Наталка

  Повна мутня. Але потішно, що Уніан рагуля Муца рекламує.

  Хто ще не бачив під час Тернопільських виборів його і його сестру - найбільших патрійотів ПР і РПЦ на тернопіллі? Є українці, є ще малороси, але є дуже багато рагулів поміж нашого брата... Муц інтенсивно работає (у вільний від відкидання гною час) в сподіванні, що його чекає доля Гандзі Гєрман.  А ось, що насправді сталося в облраді:

  16 червня на початку засідання сесії Тернопільської обласної ради представниця фракції Партії регіонів П’яла Ярослава здійснила агресивний випад проти Української Греко-Католицької Церкви та образила почуття більшості мешканців Тернопільської області. Одразу після цього представники фракції Партії регіонів влаштували бійку у залі засідань Тернопільської облради та спробували зірвати сесію.

  Нагадаємо, що сьогодні на порядку денному сесії Тернопільської облради понад 100 питань, що стосуються соціальних та економічних проблем Тернопільщини. Влаштувавши гучний демарш, «регіонали» намагаються завадити конструктивній роботі обласної ради.

  Лідер фракції ВО «Свобода» Олега Сиротюк зазначив, що така бандитська поведінка «регіоналів» не викликає подиву. Проте їхня агресивна українофобія отримає гідну відсіч з боку українських націоналів зі «Свободи».

  «Допоки «регіонали» не вибачаться перед тернополянами за зневагу їхніх релігійних та національних почуттів, жоден з антидержавників не виступить з трибуни Тернопільської обласної ради», - заявив Олег Сиротюк.


  Прес-служба

  Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.16 | Sean

   чому мутня? Чому Ви вірите одній інфі

   і апріорі звете іншу мутнею?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.16 | Наталка

    А ви чому? :) Певно тому, що репутація ПР і Муца - бездоганна?

    Я б на місці Майдану взагалі таку "новину" не рекламувала, бо це не робить йому честі. Зрозуміло, що ПР робить це для дискредитації націоналістичних сил, які перемогли на виборах, але для чого це Майдану?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.16 | Sean

     мені - "нічому". Бо я нічого не називав мутнею

     Наталка пише:
     > Я б на місці Майдану взагалі таку "новину" не рекламувала,бо це не робить йому честі.
     на Вашу думку

     > Зрозуміло, що ПР робить це для дискредитації націоналістичних сил, які перемогли на виборах,
     Чому Ви так впевнені? А може просто вар'яти побилися?

     > але для чого це Майдану?
     Для того, щоб Вам було що обговорювати
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.16 | 123

   на муйню більше схожа прес-служба ВО Свобода

   Тоді як в повідомленні УНІАН послідовність подій викладена докладно і принаймні виглядає логічно, повідомлення від ВО Свобода явна муйня.

   > 16 червня на початку засідання сесії Тернопільської обласної ради представниця фракції Партії регіонів П’яла Ярослава здійснила агресивний випад проти Української Греко-Католицької Церкви та образила почуття більшості мешканців Тернопільської області.

   Тут була б доречною цитата, мабуть. А навіть якщо й образила - чому реакцією на образу з боку регіоналки стало ініціювання неназваними регіоналами ж бійки?:

   > Одразу після цього представники фракції Партії регіонів влаштували бійку у залі засідань Тернопільської облради та спробували зірвати сесію.

   І кого ж вони почали бити - мабуть, Ярославу, яка образила? :)

   > Нагадаємо, що сьогодні на порядку денному сесії Тернопільської облради понад 100 питань, що стосуються соціальних та економічних проблем Тернопільщини.

   "соціальні та економічні проблеми Тернопільщини" - це, як я зрозумів з повідомлення УНІАН, проблеми працевлаштування партійців ВО Свобода?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.16 | Д. А.

   Скажіть, от коли ВО "Свобода" відстоює квотний принцип

   формування влади та держорганів, вона цей хвакт враховує?

   Наталка пише:
   > Є українці, є ще малороси, але є дуже багато рагулів поміж нашого брата...

   І чи будуть окремі квоти для малоросів, рагулів, східняків тощо, чи за цим принципом будуть обиратися лише ті, кого сама "Свобода" зарахує до українців?
 • 2009.06.16 | 123

  демократія від Свободи при владі - насолоджуємося

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.16 | Наталка

   Невже нині в новинах немає тем, де ви б могли стати на захист

   "невинно-переслідуваних" євреїв? У вас це найкраще виходить.

   "Свобода", кулєго, не ваша "спеціалізація". Тут є кому на Свободу скакати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.16 | 123

    окрім затикати мені рота - щось ще є?

  • 2009.06.16 | Taras-ods

   Ми вже спробували демократию від губських з фельдманами :-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.06.17 | Микола Гудкович

  Чергова борня Хижака з Чужим


  Голова йде обертом — за кого вболівати? :)

  Sean пише:
  > Сьогодні під час засідання сесії Тернопільської обласної ради виникла бійка між депутатами від ВО “Свобода” та Партії регіонів.

  Мені подобається нейтральна подача інформації — «виникла бійка». Не «почали бійку …» — тоді треба було б указати, хто почав, а «виникла».

  > Як передає кореспондент УНІАН, бійка виникла після того, як голова обласної організації Партії регіонів, депутат облради Орест МУЦ під час свого виступу на трибуні почав критикувати кадрову політику голови облради.

  Це він необережно почав. Бо не «регіоналові» критикувати бодай чиюсь кадрову політику.

  > Він висловив застереження щодо того, що багатьох професіоналів апарату облради переводять у резерв, натомість замість них працевлаштовують безробітних представників ВО “Свобода”.

  Проффесіоналів чи професіоналів? Тернопільчани, котрий з варіантів?

  > “Непрацюючий ДУЛЕБА Ігор став керуючим справами. Та такого ще світ не бачив: керуючий справами – це ж, по суті, друга людина в облраді!”, - заявив О.МУЦ.

  А непрацюючий Добкін став мером, на хвилинку, Харкова — немаленького такого міста. Це, по суті, перша людина в місті. Е?

  > Також він розкритикував депутатів від “Свободи” з інших регіонів, заявивши, зокрема, що кримчанин Едуард ЛЕОНОВ у себе в регіоні «навіть не пройшов би в сільраду».

  Звідки це пан Муц може такі речі знати?

  > О.МУЦ також висловив невдоволення кадровою політикою представників “Свободи”, які на посаду голови облради запропонували вихідця з Бердянська, який останнім часом працював у Львові, Олексія КАЙДУ.

  У пана Муца ксенофобія хронічна? Чи він має рацію, і треба виключно місцевих призначати?

  > Коли ж О.МУЦ почав висловлювати застереження щодо призначення на керівну посаду в апараті облради голови волинської облорганізації ВО “Свобода” Анатолія ВІТІВА, депутати від “Свободи” вийшли до трибуни і забрали мікрофон.

  А які він висунув застереження, крім географічних?

  > Одразу після цього почалася бійка, що супроводжувалась нецензурними висловами.

  І знов цей нейтральний тон. Та хто ж перший сунув?

  > Під час бійки депутати перекинули державний прапор України, який стоїть біля трибуни.

  Звідки в людей, в яких немає поваги навіть до тієї посади, яку вони обіймають, може раптом бути повага до національних символів України?

  > На даний момент сесійне засідання відновлено.

  І то добре…
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.17 | Мартинюк

   Боюся що це просто дитяча гра у "дорослу" Раду

   Ну типу ми також можемо "по дорослому" ( як у Києві ПР і і БЮТ) зривати засідання Ради коли нема що роботи, або не знаємо що робити.
 • 2009.06.17 | Sean

  "За церкву можна і в морду дати" (/)

  За церкву можна і в морду дати!
  Під час бійки на сесії Тернопільської облради постраждав навіть прапор
  Світлана МИЧКО

  Учорашня сесія дочасно обраної облради в Тернополі яскраво продемонструвала поступове загострення протистояння між фракціями «Свободи» та Партії регіонів, яке постійно провокують «регіонали». З огляду на співвідношення сил («свободівців» у п’ять разів більше, і в раді «рулять» сьогодні саме вони), це нагадує напади моськи на слона. Однак основне завдання тернопільських «регіоналів», схоже, полягає у максимально скандальному самопіарі з прицілом на наступні вибори. Тож їхній лідер, екс–нардеп Орест Муц, у залі обласної ради постійно поводиться так, що у багатьох опонентів починає не тільки міцне слівце на язик проситися, а й кулаки свербіти. Зокрема, на минулій сесії Муц заявив, що під час виборчої кампанії–2007 у центральному штабі ПР у черзі за отриманням грошей голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок стояв відразу за ним, Муцом. На це «тягнибоківці» відреагували судовим позовом.

  А на вчорашній націоналісти скипіли після того, як «регіоналка» Ярослава П’яла (сестра Ореста Муца) негативно висловилася щодо пропозиції про надання Українській греко–католицькій церкві статусу репресованої. За словами керівника фракції «Свободи» в облраді Олега Сиротюка, різка відмова ПР ображає почуття більшості жителів Тернопільщини і була явним проявом агресивної українофобії «регіоналів». Тож «свободівці», мовляв, вирішили категорично припинити такі дії, спрямовані на приниження національної гідності.

  Коли на трибуні хмизу у вогонь підкинув Орест Муц, виступаючи з дещо хамською критикою вже на іншу тему, гарячі хлопці–націоналісти почали підніматися зі своїх місць у залі. Боронити керманича кинулися «регіонали» з найбільш розвинутими м’язами, і за хвилину у прямій трансляції на місцевому телеканалі можна було побачити серйозний, хоч і не надто тривалий мордобій. Під час сутички звалили навіть дер­жавний прапор у президії. Голова обласної ради Олексій Кайда був змушений терміново оголосити перерву, після якої сесія все–таки продовжилася (на порядку денному стояло понад сто важливих соціально–економічних питань). Однак Олег Сиротюк заявив: «Доки «регіонали» не вибачаться перед тернополянами за зневагу до їхніх релігійних та національних почуттів, жоден з антидержавників не виступить із трибуни Тернопільської обласної ради».

  http://umoloda.kiev.ua/number/1428/180/50272/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.17 | OlalaZhm

   Блін, чо мене там не було?

  • 2009.06.17 | Наталка

   То на чиєму боці правда, Шоне? Моя інфа таки була правдивою

 • 2009.06.17 | Арій.

  1. "Не Словом, а Ділом" (с)

  2. "А я думав, що це вже по всій країні почалося"))(с)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.17 | Наталка

   Таки ділом (/)

   «17» червня 2009 року

   Тернопільська обласна рада ухвалила рішення про вшанування та соціальний захист ветеранів ОУН-УПА

   17 червня 2009 року у Тернополі сесія Тернопільської обласної ради ухвалила рішення «Про вшанування та соціальний захист ветеранів ОУН-УПА на території Тернопільської області.
   Своїм рішенням депутати рекомендують встановити за рахунок коштів обласного бюджету надбавки до пенсій ветеранам ОУН-УПА в розмірі 100% та 50% пільгу щодо сплати послуг ЖКГ та передбачити відповідні виплати у бюджеті на 2010 рік.
   Також рада ухвалила рішення провести нагородження ветеранів національно-визвольного руху грамотами Тернопільської обласної ради з врученням ювілейних відзнак з нагоди 100-річчя від дня народження Степана Бандери.


   Прес-служба
   Всеукраїнського об’єднання «Свобода»


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua