МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Росії щороку помирає півмільйона людей

06/16/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Близько 500 тисяч росіян щороку вмирають від зловживання алкоголем.

Про це свідчить доповідь "Зловживання алкоголем у Російській Федерації: соціально-економічні наслідки і заходи протидії" Суспільної палати РФ, витяги з якого має в своєму розпорядженні агентство УНІАН.

"Щороку в сучасній Росії зловживання алкоголем приводить до передчасної смерті близько півмільйона чоловік. Причому проблема якості алкогольної продукції не є ключовою в епідемії смертності", - сказано в доповіді.

За даними Суспільної палати, зловживання алкоголем є головною причиною того, що тривалість життя серед чоловіків у Росії нижче, ніж у десятках бідніших країн, таких як Ємен, Бангладеш, Мавританія, Гондурас, Таджикистан, Сенегал.

"Епідемія алкоголізму привела до того, що в Росії серед чоловіків, які перебувають на свободі, смертність приблизно втричі вища, ніж середня смертність серед ув’язнених чоловіків того ж віку", - зазначають автори доповіді.

Серед ув’язнених експерти відзначають у вісім разів нижчу смертність від зовнішніх причин і вдвічі - від серцево-судинних захворювань.

"Близько 80% убивць у Росії нетверезі в момент убивства. Такий же стан виявляється і в близько 40% самогубців", - сказано в доповіді.

http://www.unian.net/ukr/news/news-321298.html

sean

Відповіді

 • 2009.06.16 | kotygoroshko

  це їхня приватна справа.

 • 2009.06.16 | Чучхе

  у нас теж з цим - не дуже...

 • 2009.06.16 | Историк

  Т.наз. "общ. палата" вовсе не собирается бороться

  с пьянством, а лишь отвлекает внимание от конкретных вопросов:
  16.06.2009 Следователь подмосковного управления СКП Александр Маз, сбивший насмерть женщину, получил два года условного заключения. Такой приговор вынес Никулинский суд Москвы. 22-летний Маз управлял машиной в нетрезвом виде и пытался скрыться с места аварии. Росбалт сообщает, что на момент задержания на машине следователя не было номеров. По некоторым данным, он ехал со скоростью более 120-ти километров в час. Глава Следственного комитета Александр Бастрыкин обещал, что расследование будет проведено с особой тщательностью и обязательно доведено до конца.
  16.06.2009 В российской армии в прошлом месяце при исполнении военной службы погибли 27 военнослужащих. Всего с начала 2009 года потери составили 158 человек. Это официальные данные Минобороны. Как подчёркивают военные, более половины погибших покончили жизнь самоубийством и только один в результате неуставных отношений. В мае в войсках зафиксировано более тысячи преступлений. Это меньше, чем в апреле.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua