МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вінський подав у відставку. Через розбіжности з Тимошенко

06/17/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Йосип ВІНСЬКИЙ заявляє, що подав у відставку з посади міністра транспорту та зв’язку України через серйозні розбіжності з прем’єр-міністром України Юлією ТИМОШЕНКО. Про це йдеться в заяві Й.ВІНСЬКОГО, переданій УНІАН прес-службою Мінтрансзв’язку.

"Відповідно до статті 18 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» подаю заяву про відставку з посади міністра транспорту та зв’язку України, - зазначає в заяві Й.ВІНСЬКИЙ. - Моя заява обумовлена серйозними розбіжностями з прем’єр-міністром України Юлією ТИМОШЕНКО щодо політичних, кадрових, економічних питань, а також етики стосунків між членами Кабінету Міністрів України".

Крім того, заявляє Й.ВІНСЬКИЙ, "прем’єр-міністром України блокуються вкрай необхідні для галузі реформи та виділення необхідних коштів для розбудови об’єктів інфраструктури, пов’язаних з проведенням в України Чемпіонату з футболу Євро-2012".

Як повідомляв УНІАН, 15 червня у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV прем’єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО заявила, що не виключає притягнення до відповідальності Й.ВІНСЬКОГО за спроби використати кошти державного підприємства «Укрпошта» не за цільовим призначенням.

Вона звинуватила Й.ВІНСЬКОГО і народного депутата від БЮТ Геннадія ЗАДИРКА у спробах використати 15 млн. грн. державного підприємства “Укрпошти” на друк рекламних плакатів до виборчої кампанії міністра, який нібито має намір балотуватися у Президенти.

16 червня Й.ВІНСЬКИЙ спростував заяву Ю.ТИМОШЕНКО про його намір балотуватися на пост Президента та про спроби використати кошти ДП “Укрпошта” на проведення передвиборчої кампанії.

Також міністр висловив переконання, що участь прем’єр-міністра у президентських виборах негативно вплине на роботу органів виконавчої влади.

http://www.unian.net/ukr/news/news-321415.html

sean

Відповіді

 • 2009.06.17 | igorg

  Здається першим подав Пинзеник, Вінський також себе поважає

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.17 | GreyWraith

   Якщо врахувати, що повноцінного міністра фінансів...

   ... вже за стільки часу ще й досі не призначили, і вже цих самих "в.о." в уряді чи не з половина, то це - ще один величезний аргумент проти недолугої рехворми 2004 року (яку, між іншим, і Вінський дуже допомагав накидати). Треба на всіх перехрестях кричати, що наш, прости Господи, парламент не впорався із завданням керуванням урядом, і єдине, на що його вистачає - це красти із дірявого бюджету гроші на утримання себе, улюбленого...
 • 2009.06.17 | Мартинюк

  Вінський віртуоз із сплигування з поїздів

  які йдуть під укіс. Чи з кораблів, які от-от затонуть.

  Тимошенко він також не потрібен - в сезон літніх відпусток люди ошарашено дивляться на нечувані ціни на квитки. Наприклад мої знайомі з Лондона вже щотижня їздять в Україну - авіаквиток з Лондона в Київ їм коштує 65 долларів. Це наслідок якоїсь європрограми по, так би мовити, зближенню Європи. Однак ми напів-європа , до нас можна дешево прилтати іншим, а нам туди зась.Нам за ціною англійського авіаквитка заледве продатуть квиток на поїзд до Миколаєва. Угорську компанію, яка пропонувала в Україні дешеві авіаквитки вижили "Авіалінії України" з головним офісом у Ізраїлі.Напевно це були підступи авіатора Балоги?

  Внаслідок піднятть цін на спальні вагони в них просто перестали їздити і їх вже просто не чіпляють до поїзда.

  Взагалі таке враження що Вінський півтора року реалізовував оту програму подорожчання проїзду виключно аби люди не могли зїхатися до Києва на черговий Майдан.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.17 | GreyWraith

   Re: Вінський віртуоз із сплигування з поїздів (л)


   Мартинюк пише:
   >які йдуть під укіс. Чи з кораблів, які от-от затонуть.
   Ну, мені БЮТ, попри всі фейли, ще не здається вже настільки безнадійним. Але зіскокування пана Вінського, як Ви правильно відзначили, - це вже для БЮТу досить поганий індикатор...

   >за ціною англійського авіаквитка заледве продатуть квиток на поїзд >до Миколаєва.
   До Миколаєва я не знаю цін, а навесні до Луцька їздив дешевше, ніж за 40 грн. Щоправда, електричкою...

   >Угорську компанію, яка пропонувала в Україні дешеві авіаквитки >вижили "Авіалінії України" з головним офісом у Ізраїлі.
   Чи не цю?
   http://wizzair.com/skylights/cgi-bin/skylights.cgi?step=1

   >Внаслідок піднятть цін на спальні вагони в них просто перестали >їздити і їх вже просто не чіпляють до поїзда.
   Сподіваюся, великий санітар ринок справді вичистить таких горе-міністрів...

   >Взагалі таке враження що Вінський півтора року реалізовував оту >програму подорожчання проїзду виключно аби люди не могли зїхатися до >Києва на черговий Майдан.
   Думаю, коли дійде до чергового Майдану, то питання цін на квитки буде третьорядним. :)
  • 2009.06.17 | igorg

   Вінський не Кирпа, але й не красавчег-попередник

   Експлуатація залізниці коштує дуже дорого. Особливо з нашою постсовковською ментальністю. Реально ціни перевезення вантажів залізницю набагато більше ніж задекларовані (в загальному підсумку). Можете поглянути на ціни у США там ціни квитків ідуть врівень з авіаційним транспортом. Там правда дешеві автоперевезення, але в них чудові дороги.
   Найбільш актуальним для нас показником роботи міністра на залізниці є рівень аварійності. Залізниця вельми чутлива до нестачі фінансування, коли стрілки ганчірками привязують :).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.17 | Мартинюк

    Козятин перестав підтримувати Тимошенко через Вінського

    Через місяць. Це місто залізничників - "реформи" Вінського створили там кризу вже взимку 2008 року. Особливо зниження заплати у вигляді формального "неповного робочого дня" при насправді абсолютно повному, але із платнею за "неповний". Ну а тупий розпродаж ремонтних , сервісних та будівельних підрозділів просто добив усіх.

    На мене більше всього подіяла дебільна демагогія Вінського про те що електрички не окупаються і їх треба скасувати по всій країні. А не окупаються тому що їздять "зайцями". Чомусь у Франції і в Англії ніхто зайцем не їздить - у Франції всюди обладнані турнікети, в Англії ходять старі добрі кондуктори.
    А от Вінському не вистарчає грошей на надцять метрів труб і металевої сітки аби огородити станцію і поставити автомат для продажу квитків.

    Кирпа здешевлював пасажирський проїзд і запроваджував безплатний проїзд дітей та студентів під час канікул. Мета асолютно зрозуміла - так формувалася єдина українська нація. Робилося це за рахунок відчислень із вантажних тарифів, що втім не становило надто великого навантаження них.
    Вінський дезінтегровувув націю і руйнував створену до нього залізничну систему сполучення.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua