МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Депутат БЮТу, прокурор і начальник міліції вбили селянина

06/17/2009 | Via
Генеральному прокурору України Олександру Медведьку Голові Служби безпеки України Валентину Наливайченку Міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку

Заява Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

Просимо Вас надати офіційну інформацію стосовно подій у селищі Голованівськ Кіровоградської області, що відбулися 16 червня 2009 року.

За інформацією, яку має Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода», 16 червня 2009 року п’яна компанія у складі Народного депутата України В.Лозінського, прокурора Голованівського району Є.Горбенка та начальника міліції Голованівського району М.Ковальського жорстоко побила одного з жителів району та нанесла йому кілька кульових поранень в наслідок яких селянин помер.

Цю заяву просимо вважати повідомленням про вчинення злочину в порядку статей 94, 97 Кримінально-процесуального кодексу України.

У разі підтвердження вищевказаної інформації ВО «Свобода» вимагає негайно порушити кримінальну справу відносно винних осіб, провести незалежну судово-медичну експертизу та просить Генерального прокурора України, Голову Служби безпеки України та Міністра внутрішніх справ України взяти цю справу під особистий контроль для унеможливлення фальсифікації цієї справи та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Прес-служба
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Відповіді

 • 2009.06.17 | Sean

  у новинах (л)

  http://maidanua.org/static/news/2009/1245247242.html

  наприкінці поставив знак питання, бо суду не було
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.17 | Via

   Дякую. А суду і не буде - якщо гвалт не знімемо :(

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.17 | Bogun

    А судьи кто?

    З цієї усієї кагорти тільки Наливайченку довіряю. "П'яний німецький дебошир" із великої любові до Тюльки навіть пальцем не ворухне, а Медведько - то взагалі незрозуміло хто, прокурор чи маріонетка Януковича.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.17 | Almodovar

     Re: А судьи кто?

     А селянин той був найманий вбивця із кліки Тіто-Ранковича... тьху! партії Януковича-Ющенко!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.17 | Bogun

      А судьи кто?

      От би більше інформації про той випадок.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.17 | Олександр Дядюк

       Я просто оху...єваю

       очсобливо від цього:
       http://tsn.ua/ua/ukrayina/debosh-nardepa-lozinskogo-versiya-byut.html
       > Нардепу з попутниками вдалося відібрати у чоловіка пістолет, тоді він накинувся на них із ножем. У результаті Віктор Лозінський отримав легкі поранення. Нападника знову обеззброїли, знайшовши при цьому ще один пістолет!!!!!!
       (І так сім раз підряд)

       до речі, пан Лозинський виявляється ще й великий борець зі злочинністю (організованою) - член відповідного комітету
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.06.17 | Torr

        так обіцяли що ПРіБЮТ

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.17 | Bogun

         Re: так обіцяли що ПРіБЮТ

         Я навіт не сумніваюсь що убили убютки чоловягу. Їх же не можна серед простих людей пускати, вони психічно хворі манію величності і пихатістю. Коли вже з'явиться якийсь Робін Гуд або Кармелюк, і почне планомірну зачистку України від цих паразитів.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.06.18 | AxeHarry

          Re: так обіцяли що ПРіБЮТ

          До рeчі, РобінГуду якраз інкримінували полювання у "панських" лісах. А пeрeд тим - його "рeйдeрнули" - позбавили родового маєтку. Рішeнням Окружного Sуду мабуть...
       • 2009.06.17 | Koala

        Ви неуважно читали. Там пряме зізнання.

        >Як повідомили джерела у фракції БЮТ у Верховній раді, Лозінський, прокурор Голованівського району та представник райміліції їхали вночі на легковому автомобілі. Побачивши, як якийсь чоловік тікає з дороги у напрямку лісу, Лозінський та його попутники вийшли з машини. Раптом утікач почав відстрілюватися.
        Агов, знавці мови! Як можна відстрілюватися, коли по тобі не стріляють?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.17 | OlalaZhm

         От чому я проти права на зброю

         Була зброя у того селянина, чи не було (це скоріше) - у його вбивць є дуже файно скомпоновані фальшиві виправдання: в них стріляли, вони оборонялися.
         Завтра, коли теоретично будь-яку беззбройну людину можна буде виставити, як озброєну, ці суки почнуть "оборонятися" від вагітних жінок і малих дітей - задля розваги.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.06.17 | AxeHarry

          Re: От чому я проти права на зброю

          А от якби той сeлянин мав би просто гарантованe нeвідємнe право на носіння зброі самооборони - чи дeтупату захотілося би бикувати - тобто ризикувати власним життям? - бeзвідносно до володіння зброєю самим дeпутатом...
         • 2009.06.18 | ak1001

          ваше проти дуже смішне

          бо при ньому "була чи не була" ((с) ваше) перетворюються ще на додаткову статтю за незаконе зберігання

          це рабська позиція
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.06.18 | OlalaZhm

           моє проти реальне

           Ну, у цього дядька зброя як раз була - можливо, й на законних підствах, як у мисливця. І що це йому помогло? Дає лише можливість його вбивцям викрутитись безболісно. Завтра, коли право на зброю отримають не лише мисливці, високопоставлена шушера не дочікуючись опорору стрілятиме на ходу з вікон автівок по вагітним жінкам і просто перехожим. А потім будете доводити, що ті перехожі небезпеки не становили.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.06.18 | AxeHarry

            Re: моє проти реальне

            OlalaZhm пише:
            > Завтра, коли право на зброю отримають не лише мисливці,
            Нe плутайтe мисливську зброю і зброю самооборони і право на самооборону КОЖНОГО.

            >високопоставлена шушера не дочікуючись опорору стрілятиме на ходу з вікон автівок
            Цe вони успішно роблять і зараз. Бeзкарно. Ви навіть нe чуєтe про такі випадки. А при праві народу на зброю самооборони - "панська" пальба закінчицця зразу. шляхом законноі самооборони. Тому вони і настільки бояцця повeртати право на зброю. Sтрашно отримати у відповідь...
           • 2009.06.18 | ak1001

            нереальне

            ви закликаєте сидіти не вилазіти щоб бува когось не спровокувати на вас напасти - в даному випадку людина виявляється вина в тому що на неї напали нардеп, прокурор і мент

            а якби сидів дома не висовувався, дожив би до 100 років

            або якби вже вийшло йому зустріти велике цабе на дорозі - треба було відразу падати в ноги і лизати чоботи - може не тронуть

            що за рабскі уявлення про людину?

            якщо це до вас не доходить через якийсь тромб в мозку то аналогія така - це якщо вас згвалтують і скажуть що ви сама винна через міні-юбку або взагалі через те що ви одинока жінка яка мала нахабність поодиноко йти ввечері. так вам і потрібно

            Стосовно того що не допомогло - ну так зброєю ще треба вміти користуватись. Крім того я краще волів би загинути в бою доказуючи що свободна людина чим бути просто вбитим рабом.

            В вас сидить тоталітаризм - вичавлюйте його.
 • 2009.06.17 | Sean

  Версія БЮТ (/)  Депутат від БЮТ Віктор Лозинський не причетний до загибелі людини у Кіровоградській області.

  Про це заявив перший віце-прем'єр Олександр Турчинов в ефірі Шустер Live

  "Немає таких даних міліції, про які ви говорите", - наголосив він.


  "Я зв’язався з керівництвом МВС. Мені зателефонували і сказали, що є така надзвичайна інформація, і за офіційним повідомленням, навпаки, я вважаю, що депутат від БЮТ був на достатньо високому рівні", - зазначив Турчинов.

  Він наголосив, що згідно з повідомленням співробітників МВС ситуація була така: "Їхали в одній машині керівник Кіровоградської обласної прокуратури, керівник управляння МВС і депутат від БЮТ. Невідома людина почала обстрілювати цю машину".

  "Вони люди військові, змушені були протидіяти цьому. Але ж, безумовно, не готові були відкривати вогонь, оскільки, як я розумію, просто не мали зброї", - сказав перший віце-прем'єр.

  За його словами, вони викликали спецназ, який затримав цю людину. Турчинов повідомив, що нападник помер у лікарні.

  "Я не знаю хто це був, які мотиви в нього були стріляти, при чому невідомо по кому він стріляв – по представнику МВС, по прокурору чи по депутату. На це дасть відповідь слідство", - сказав він.

  Водночас, за інформацією джерел у правоохоронних органах, депутат разом з керівником місцевої прокуратури Євгеном Горбенком та МВС Михайлом Ковальським їхав в автомобілі вздовж мисливських угідь.

  В людині на узбіччі вони запідозрили браконьєра. За попередніми даними, той стріляв у бік машини. Після цього між чоловіками виникла сутичка, в результаті якої нардеп, прокурор і правоохоронець затримали нападника, повідомляє УНІАН.

  За інформацією співрозмовника, ним виявився непрацюючий житель Голованівського району. Він був доставлений до Голованівської центральної районної лікарні з діагнозом "травматичний шок та вогнепальне поранення", де помер під час надання йому медичної допомоги.

  У Лозинського, Горбенка та Ковальського діагностовано порізи і забої, які вони отримали під час опору чоловіка. У загиблого було виявлено і вилучено 2 одиниці вогнепальної зброї та ніж.

  Як повідомили в прес-службі прокуратури Кіровоградської області, на місце пригоди для з’ясування обставин виїжджав обласний прокурор Геннадій Тюрін з двома заступниками, а також співробітники міліції.

  Була організована дослідча перевірка, за результатами якої Управлінням МВС в області порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу (Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або таке, що спричинило смерть потерпілого).

  Як відомо, раніше ВО "Свобода" направила заяву до СБУ, Генпрокуратури та МВС з приводу цього інциденту.

  Українська правда
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.17 | Koala

   Все по-бютівськи

   Sean пише:
   > За його словами, вони викликали спецназ, який затримав цю людину. Турчинов повідомив, що нападник помер у лікарні.
   > У Лозинського, Горбенка та Ковальського діагностовано порізи і забої, які вони отримали під час опору чоловіка. У загиблого було виявлено і вилучено 2 одиниці вогнепальної зброї та ніж.
   > Була організована дослідча перевірка, за результатами якої Управлінням МВС в області порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу (Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або таке, що спричинило смерть потерпілого).
   Отже, затримував спецназ, який, мабуть, і наніс Лозинському, Горбенку і Ковальському порізи і забої (затримували ж не вони, а спецназ), і справу порушено проти спецназу...
   Могли б вже прямо сказати: прибульці, що викрадали Тимошенко, ще й тут попрацювали. Ті, хто їм ще вірить, повірять і в це.
  • 2009.06.18 | ak1001

   пахне полюванням на людину

   нардепук, прокурор і мент разом їдуть вздовж мисливських угідь - це просто картина маслом
   і тат бач - не кабан - а людина
  • 2009.06.19 | Lexa62

   А що там Яворывський, начебто щось розказував

   чув його виступ з ефіру про те, що ніякого вбивства небуло. Я не переплутав? (бо дослухаться не було можливості)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.19 | Олександр Дядюк

    Яворівський розкрив свою натуру в кінець

    Я позавчора слухав по телевізору його телефонне інтервью.
    Як він намагався вибовтатись із брехні.
    Спочатку він же розтрезвонив що селянин живий, а коли вияснилось що він помер то Яворівський так пояснив.
    Що він позвонив і йому сказали що Лозінський живий, а на запитання ведучого (що з ним із студії) розмовляв по телефону, що там же сказали що селянин помер, знаєте що відповів яворівський?
    мені все одно хто там живий чи ні, мені головне що лозінський (депутат) живий, інше мене не цікавило!!!
    Те що воно гавно було зрозуміло давно, ален що ще й рідкісна мерзота я не очікував
 • 2009.06.18 | Taras-ods

  Як буде вести себе Біле Братство коли отримає повну владу?

  це страшна секта, котру до влади не можно пускати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.18 | Almodovar

   Re: Як буде вести себе Біле Братство коли отримає повну владу?

   А спецназ через який час прибув? Оцыпили угіддя і прочісували чи так ловили? А ця трійця (о, блин, і склад такий жек майже, як за Сталіна!) наглядала за втікачем, чи як і де вони були, поки їхав спецназ? багато питань. Занадто.
 • 2009.06.18 | Микола Гудкович

  Що відомо про вбитого? Якої вдачі людина, чим займалася?

 • 2009.06.18 | Мартинюк

  Ось стаття на цю тему (/)

  З "Главреду"
  ***********************

  Прокурор запаха алкоголя у трупа Олийныка не услышал
  18.06.09 // 19:22

  Прокуратура Кировоградской области возбудила уголовное дело по ч.1 статьи 121 Уголовного Кодекса по факту смерти жителя Головановского района Валерия Олийныка, к которому может быть причастен народный депутат Виктор Лозинский. Об этом на пресс-конференции сообщил прокурор области Геннадий Тюрин сегодня, 18 июня, передает «Proua.com».


  «16 июня около 22-и часов мне позвонил по телефону прокурор Головановского района и сообщил, что он вместе с народным депутатом Лозинским и начальником райотдела милиции, проезжая по полевой дороге, были обстреляны неизвестным из огнестрельного оружия. Он также сообщил мне, что нападающий задержан, у него легкие телесные повреждения, а злоумышленник находится в больнице с повреждениями», - сказал Геннадий Тюрин.


  Он также отметил, что с вечера того дня в районе работает следственно-оперативная группа прокуратуры при участии судмедэксперта, экспертов криминалистов, представителей инспекции по кадрам и внутренней безопасности УМВД в области и УСБУ.


  «Были опрошены все участники событий от самого народного депутата до фельдшера скорой, которая оказывала медицинскую помощь на месте событий. Опрошены также милиционеры, которые принимали участие в захвате Олийныка. Мы также осмотрели его труп в морге», - сказал прокурор области.


  По его словам, на теле умершего есть повреждения, в том числе огнестрельные ранения, однако он отказался уточнить их место и характер, мотивируя это тем, что окончательный ответ об этом, как и о причинах смерти, установит экспертиза.


  «Со слов эксперта, по предварительным данным смерть наступила от шока и потери крови. Также отмечу, что во время разговора с этими тремя участниками событий я не почувствовал запаха алкогольных напитков от них, а также от тела умершего во время обзора в морге. Однако экспертиза на содержание алкоголя в их крови не проводилась. Но, подчеркиваю, на все эти вопросы дадут ответы выводы эксперта. На сегодня еще не известны результаты вскрытия тела», - сказал Геннадий Тюрин.


  Он также рассказал о том, как объяснили события начальник райотдела МВД, народный депутат и прокурор района во время дачи объяснений.


  «С их слов, приблизительно 20 часов 16 июня Виктор Лозинский, начальник райотдела МВД Михаил Ковальский и прокурор района Евгений Горбенко ехали в автомобиле «Нива-Шевроле» неподалеку Головановсой полевой дороги. На поле они заметили мужчину, который показался им подозрительным. Они остановили авто и хотели выяснить, что он делает на поле. В ответ тот начал стрелять из огнестрельного оружия. Начальник райотдела вызвал наряд милиции, а сами они начали преследовать незнакомца. Догнав его, силой пытались отобрать у него пистолет, но он, нанесши ножевые ранения преследователям, вырвался и убежал. Однако погоня продолжилась. Уже когда прибыли на место вооруженная группа милиционеров, удалось отвлечь внимание злоумышленника и самому Михаилу Ковальскому удалось обезвредить Олийныка. Вызвали скорую медицинскую помощь, оказали первую помощь сами, увидев, что задержанный ранен. Прибыв, бригада скорой оказала помощь, что позже засвидетельствовали и главный врач ЦРБ, который прибыл туда также, и фельдшер. Раненого отправили в больницу, где он и умер», - сказал прокурор области. Геннадий Тюрин также отметил, что на данный момент у нардепа, начальника РО и прокурора изъято все оружие.


  Напомним, ранее относительно этих событий управлением МВД в области возбуждено уголовное дело по ч.2 ст.121 Уголовного кодекса Украины (умышленное тяжелое телесное повреждение, осуществленное в способ, который носит характер особых пыток или совершенное группой лиц, а также с целью запугивания пострадавшего или других лиц, или совершенное на заказ, или как такое, которое повлекло смерть пострадавшего). По этой статье предусмотрено наказание от 7 до 10 лет заключения.


  В соответствии с ч.1 статьей 121 (Преднамеренное тяжелое телесное повреждение, то есть преднамеренное телесное повреждение, опасное для жизни в момент причинения, или такое, которое повлекло потерю любого органа или его функций, психическую болезнь или другое расстройство здоровья, объединенное со стойкой потерей работоспособности не менее как на одну треть, или прерывание беременности или непоправимое уродование лица) карается лишениям свободы на срок от пяти до восьми лет.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.18 | ak1001

   короче дело темное

  • 2009.06.18 | AxeHarry

   Re: Ось стаття на цю тему (/)

   Мартинюк пише:
   > «С их слов, приблизительно 20 часов 16 июня Виктор Лозинский, начальник райотдела МВД Михаил Ковальский и прокурор района Евгений Горбенко ехали в автомобиле «Нива-Шевроле» неподалеку Головановсой полевой дороги.

   > На поле они заметили мужчину, который показался им подозрительным.
   > Они остановили авто и хотели выяснить, что он делает на поле.

   "Ей, ти, холоп. а йди сюди, чо шапку нe зняв коли пани їдуть"?

   >В ответ тот начал стрелять из огнестрельного оружия.
   У відповідь на що? Можe на постріли панів, шо поіхали порозважатись?

   >Начальник райотдела вызвал наряд милиции, а сами они начали преследовать незнакомца.

   Аякжe. Уявіть ситуацію, по діячам палять із вогнeпального, а ті тіпо Матросови, "За Родіну, За Sталіна" . Sільські браконьєри попри всю нeприпустимість браконьєрства - ходять на полювання з одностволкою і 2-3 патронами. і ніколи нe промахуюцця. Такшо якби браконьєр (?) підняв би пальбу - ніхто б нікуди вжe б нe іхав.

   >Догнав его, силой пытались отобрать у него пистолет, но он, нанесши ножевые ранения преследователям, вырвался и убежал.

   Просто Голівуд. А кулeмeта в нього нe було? Чи зявицця пізнішe у матeріалах слідства?

   >Однако погоня продолжилась. Уже когда прибыли на место вооруженная группа милиционеров, удалось отвлечь внимание злоумышленника и самому Михаилу Ковальскому удалось обезвредить Олийныка.

   > Вызвали скорую медицинскую помощь, оказали первую помощь сами, увидев, что задержанный ранен.

   Хто і чим поранив? Чи по традиціі сам 2 пострілами самопоранився?

   >Прибыв, бригада скорой оказала помощь, что позже засвидетельствовали и главный врач ЦРБ, который прибыл туда также, и фельдшер. Раненого отправили в больницу, где он и умер», - сказал прокурор области. Геннадий Тюрин также отметил, что на данный момент у нардепа, начальника РО и прокурора изъято все оружие.
   >

   А можe більш рeальна вeрсія така:

   "Поміщік і Міліціянт поіхали "побахкати" у поля з лівих пістолів (чи конфіскат, чи Поміщик собі дeсь намутив). Поранили дядька, придумали Голівудьского блокбастeра про ходіння голіруч на 2 стволи , про "відібрання" зброі (ну а як жe пояснити власні відбитки пальців на нібито нeсвоіх стволах), Міліціянт визвав підлeглих які всe засвідчат "правільно"....

   IMXO
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.18 | Almodovar

    Суки! Вони після вбиства бухали і грали в більярд! (/)

    http://glavred.info/archive/2009/06/18/195306-13.html
    Та ще були озброєні! А не беззбройні, як пиздів Турчинов!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.18 | AxeHarry

     Re: Суки! Вони після вбиства бухали і грали в більярд! (/)

     До рeчі. Здаєцця, сeзон полювання щe закрито. Що робили діячі зі зброєю у мисливських угіддях? (знаходжeння у мисливських угіддях зі зброєю нe в сeзон - цe кримінал і браконьєрство)
  • 2009.06.18 | AxeHarry

   Re: Ось стаття на цю тему (/)

   http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,205642424,page=8
   Re: У Кіровограді нардеп. прокурор і начальник міліції застрелили селянина.
   Олеся [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   18 Jun 2009 15:25
   IP/Host: ---.romb.net
   Місцеві розповідають таке: вони пили усі в чотирьох в мисливському будиночку Лозинського. Підстрілений "селянин" - колишній мент. Працював (неофіційно) у Лозинського чи то начальником охорони, чи то єгерем. Після кількох пляшок горілки мент колишній і мент діючий (начальник райвідділу міліції) почали сваритися - дійшло до бійки. "Селянин" вихопив ножа і почав ним махати у різні боки - при цьому легко поранив Лозинського та прокурора. Тоді начальник райвідділку вихопив пістолет (чий він був і якої марки - версії різняться) і вистрелив "селянину" по ногах. Влучив в артерію і підстрілений стік кров"ю за кілька хвилин. Після горілки "соображалка" у наших героїв працювала погано - тому і з"явилася версія про браконьєрів. Причому поки вони тверезіли - покази змінювалися. Закопати тіло не змогли, бо у будинку багато чого чула прислуга. Ця версія - з деякими варіаціями нині гуляє Голованівськом. О 16 годині буде брифінг прокурора області - тоді ми почуємо очевидно те, що встигли прилизати за півтори доби.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.18 | Олександр Дядюк

    особливо уміляє версія про селянина-браконьєра

    Хто з Вас коли небудь чув чи бачив браконьєрів, що ходять на полювання із пістолетами?
    Це з яких таких часів пістолет став мисливською зброєю (багато нею наполюєш?).
    Ну брехати треба хоч трошки правдоподібно
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.18 | ak1001

     нда, уже брехни с три короба навезли

     а мы тут эту брехню уже три раза обсосали
     в общем осталось только услышать правду об уровне алкоголя у участников и тогда станет ясно а как раз эту правду мы наверное не узнаем

     если у погибшего есть следы алкоголя - то видимо разборки между крепкими приятелями после возлияния крепких напитков

     а вот если нет - тогда все намного хуже
   • 2009.06.19 | Lexa62

    Re: Ось стаття на цю тему (/)

    з подальшого продовження цієї гілки на форумі УП з*ясовується, що сам автор не дуже вірить в цю версію. Що таке "місцеві"? Родичі підозрюваних? Які стулили більш вірогідну версію без попередніх консультацій. Про те вона не в8яжеться з усима іншими версіями, в тому числі і зі словами облпрокурора.
 • 2009.06.22 | Микола Гудкович

  БЮТ вимагає дати вбивцям орден (л)


  http://obkom.net.ua/news/2009-06-22/1305.shtml
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.22 | Almodovar

   Re: БЮТ вимагає дати вбивцям орден (л)

   І воздвігнуть БЮсТ на родінє гєроя! (вбивці).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.22 | Torr

    Учора на Інтері в тижневому огляді

    був сюжет. То виявляється Кравчук полював саме там. За таких обставин ордена замало буде.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.22 | AxeHarry

     Re: Учора на Інтері в тижневому огляді (/)

     http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2009/06/21/610744.html

     Наступний наш матеріал - той, на який ми просимо звернути особливу увагу президента і всіх правоохоронних структур. Адже буквально від вашої реакції залежить життя людей.

     Що таке депутатське свавілля? Це тоді, коли "народні обранці", не гребуючи нічим, - без страху переступають закон. І за це їх ніхто не карає. Безпрецедентне вбивство сталося цього тижня неподалік Голованівська, що на Кіровоградщині. Обставини загибелі 53-річного Валерія Олійника - загадкові. І, найімовірніше, - правди ніхто й ніколи не дізнається.

     За версією правоохоронців - компанія з трьох чоловіків (а це депутат-бютівець Віктор Лозинський, начальник районної міліції та прокурор) побачила на дорозі когось "чужого" й вирішила поцікавитись "хто такий?". А той кинувся тікати. Вони - за ним.

     Але найдивніше те, що, за словами того ж депутата і міліціонера, - безробітний відкрив вогонь із вогнепальної зброї (мало не з 3-ох пістолетів), а потім ще й із ножем кинувся на "слуг закону". Ті викликали підмогу та схопили селянина. Але він за дивних обставин - помер.

     Кримінальну справу порушено "за фактом смерті", й усі 3 головних герої - нардеп, міліціонер та прокурор проходять як "свідки", а не як "підозрювані".

     Наша знімальна група повернулася з Голованівська. І люди, котрі зголосилися розказати про цей жахливий випадок та його фігурантів, - зараз бояться за своє життя. Герої нашого сюжету просять захисту в СБУ та президента (місцевій прокуратрі та міліції - не довіряють). Оскільки стверджують - керівники саме цих структур причетні до смерті людини. Отже, редакція "Подробиць тижня" ще раз офіційно звертається до СБУ та президента та просить втрутитись в цю ситуацію і захистити людей. Матеріал - Руслана Ярмолюка.

     Голованівський ліс. Державна власніть. Теоритично. Практьично - і ліс, і мисливські угіддя належать "бютівцю" Віктору Лозинському. Він визначає, кому можна заходити у ліс, а кому ні.Ось те саме місце, де народний депутат, районний міліціонер та прокурор переинили людину.Як далі розвивались події, ніхто не знає, але селянин, котрий потрапив на очі компанії, помер від тяжких тілесних ушкоджень.

     Чоловік ішов сільською дорогою. До лісу. Аж раптом позаду з'явилися джипи. Він почав утікати, бо знав, що своєю присутністю може розізлити господаря лісу. Автівка збила людину, бампером їй зламало ногу. Потім троє чоловіків накинулись на 53-річного Валерія. Це версія місцевих жителів. Версія слідства - інша.

     Генадій Тюрін, прокурор Кіровоградської області:

     Они ехали по проселочной дороге, увидели человека, он вызвал подозрение. Решили установить, что он делает и кто он такой. Он не отвечая, сделал по ним несколько выстрелов из огнестрельного оружия, попытались задержать.Нож в другой руке не смогли забрать, он нанес легкие телесные повреждения и дальше побежал к лесу. Они его преследовали.

     Троє високопоставлених чиновників не змогли впоратись із місцевим безробітним. Вони викликали підмогу - міліціонерів із району. Усі разом впіймали Валерія. Та після цього живим його ніхто не бачив.

     Генадій Тюрін, прокурор Кіровоградської області:

     Были определенные телесные повреждения, из которых самый тяжелый - это перелом ноги правой и несколько огнестрельных ран.

     Це сталося близько сьомої вечора. Село здригнулось від пострілів. Люди знали, що, це депутат полює, але не знали, - що на людей.

     Тамара Лисовська, жителька села Грузьке:

     Багато людей чули, що автомати стріляли з 4 часов утра і до ночі. Це недалеко від села чули вистріли.

     Літня жінка ніяк не може збагнути, за що той дядько з Києва - убив її сина. Матір покійного Валерія Олійника каже, чоловік жив один і нікого не чіпав. Ніде не працював - збирав пляшки й гуляв у лісі.

     Любов Олійник, мати загиблого Валерія Олійника:

     Скільки років тут жив - ні на кого не нападав. Мені не віриться, що він напав на депутата.

     Усі тутешні ліси контролює парламентар Віктор Лозинський. Вважає їх своєю власністю, хоч насправді орендує лише мисливські угіддя. Сюди і привозить поважних гостей із Києва - на дичину.

     Іван Кучер, голова Голованівської райдержадмінстрації (1996-2004):

     Тут він хвалися, тут він і про Леоніда Кравчука вспоминав і Плюща Івана.

     Полювати тут можна лише високопосадовцям і друзям депутата. Не доведи Боже комусь іншому забити якусь тварину із лісу. Навіть якщо, приміром, дикі кабани переривають городи селян.

     Тамара Лисовська, жителька села Грузьке:

     50 гектарів перерито його свинями, їх трогати не можна. Бо це свині народного депутата. У нього свині на більшому счету, аніж люди.

     До лісу вже бояться не те що по дрова ходити, грибів-ягід не збирають.

     Галина Корованюк, жителька села Грузьке:

     По гриби боїмося ходити, боїмося, бо можна попати під кулю.

     71-річний Борис мав необережність піти до лісу минулої зими. Прихопив із собою своєю зареєсровану рушницю. За такий зухвалий вчинок "бютівець" пенсіонера мало не вбив.

     Борис Пустовіт, житель села Кленове:

     "Це ти до мене зайшов. В мій ліс", - каже. Накинув на шию петлю. Почав давити мене, 2-хвилини я пальця підпер, а потім зняв і забрав галоші, ружйо, лижі, я й пішов.

     Дід повератався додому босоніж - 8 кілометрів снігом. Навесні старенький мисливець знову пішов до лісу і знову мало не загинув.

     Борис Пустовіт, житель села Кленове:

     Гвинтівку наставив, кричить: "ложись!". У бік тицьнув, а потім у живіт. Підбив, я впав.

     Міліціонери перевернули усю його хату догори дригом. Без ордера і свідків шукали набої до гвинтівки. І знайшли. Точніше, каже дід Борис, підкинули. Пенсіонерові дали рік - умовно. Віктор Іванович 30 років віддав службі у міліції. Й на пенсію пішов із вовчим квитком через свого керівника - того самого, котрий разом із нардепом затримував у лісі загиблого Валерія Олійника.

     Віктор Бомчак, житель села Побузьке:

     Ковальський і прокурор часто п'янстували. Доять гроші з наркоманів - ті скаржаться. Хабарники. Кришував торговлю спиртом Ковальстикий, де приймають метал, така людина піде по головах.

     Народний депутат Віктор Лозинський за Радянського Союзу теж працював у міліції. Закінчив Херсонську школу й дослужився до лейтенанта. Однак був звільнений з органів за дискредитацію міліції. Ось документ 18-річної давнини. На товариському суді його засудили колеги - за фальсифікацію, шантаж і погрози. Час сплив, а він тепер погрожує селянам зі свого ж райцентру.

     Власниця одного з паїв Тамара Андріївна почала бити на сполох. Поскаржилась у листі президенту. У відповідь депутат подав на жінку до суду.

     Тамара Лисовська, жителька села Грузьке:

     Він подав позов на мене, що я звернулася до президента з телеграмою, щоб захистив від беззаконня депутата Лозинського. Бо, на нашу думку, він приїхав сказав, що мішок дам за майно. Бо тільки нашо вам земля? Вона моя, і я нікого не пущу. Я - хазяїн в районі.

     Про народного депутата місцеві воліють не говорити. Навіть його будинок у центрі села обходять десятою дорогою. Бояться.

     Іван Кучер, колишній голова райдержадміністрації - один із небагатьох, хто бодай якось опирався саввіллю місцевих князьків. Через це втратив роботу і власний будинок - його просто спалили.

     Іван Кучер, голова Голованівської райдержадмінстрації (1996-2004):

     Я запитав би Юлію Володимирівну а як же Лозинський попав в список.Може, він поділяє ваші полтичні погляди, шо він полідяє, які в нього політчині погляди совпали з вашими і як це він, будучи в 2004 від Партії регіонів, а в 2007 став оранжевим і Юліним?

     Слуга народу "бютівець" Віктор Лозинський у своїй вотчині запровадив свої традиції - наприклад, національний герб на цій скульптурі біля церкви кілька тижнів тому він замінив серпом і молотом. Отець Василь почав був протестувати, але відповіли йому погрозами.

     Отець Василь:

     Зупинився біля мене автомобіль, де сидів пан Ковальський і Лозинський. Він сказав: "не лізь, батюшкка, не в совї справи".

     Ще трохи, й терпець у Голованівську урветься. Люди готові братися за вила, аби захистити себе від свавілля народного обранця.

     Іван Кучер, голова Голованівської райдержадмінстрації (1996-2004):

     Терпіння людському кінець настав. Ну не бидло ми! 46 мільйонів щоб у покорі тримати людей, як бидло, важати як бидло. Найдеться Гонта, Залізняк, тоді ж зметемо усіх!

     У Господньому храмі порожньо. Тут лише отець Василь і Бог. У нього священнослужитель просить опіки над загиблим Валерієм у Царстві небесному.

     Руслан Ярмолюк, Ігор Антонюк, "Подробиці тижня", телеканал "Інтер", Кіровгорадська область
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.22 | ak1001

      гарні люди, чом би й орден не дати

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.22 | GreyWraith

       Скоже ось такий Лозинський весь БЮТ на дно потягне

       Бо БЮТ не встиг від нього вчасно відмазатися. А тепер пізно...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.06.22 | ak1001

        ну якщо відмазатися - це дати орден - то може ще встигне :)

      • 2009.06.22 | AxeHarry

       Re: гарні люди, чом би й орден не дати

       Лозінський Віктор Олександрович - ВР України,
       чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (з 11.2007),
       чл. Ком-ту боротьби з орг. злочинністю і корупцією (з 12.2007),
       голова підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері боротьби з організованою злочинністю і корупцією органами державної влади та місцевого самоврядування (з 01.2008)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.06.22 | Микола Гудкович

        Клас! Негайно йому орден Сутулова з закруткою на спині!

       • 2009.06.22 | ak1001

        какая прелесть. а Владимир Пилипенко кто такой?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.22 | AxeHarry

         Re: какая прелесть. а Владимир Пилипенко кто такой?

         http://rus.newsru.ua/pict/big/108342.html
         Оцeй?

         Cхожe шо цe юридичнe "маладоє дарованіє", якого користають як Павліка Матросова (цe нібито був такий піонeр-гeрой який закрив амбразуру німeцького дота своім батьком) - кидають на "прорив" і на затикання всіляких "дірок", мабуть за включeння в список....
     • 2009.06.22 | GreyWraith

      Схоже, і ПРУ долучилася до кампанії

      Якщо ПРУ на пару із Ющенком цей випадок розкрутять належним чином, то БЮТ буде просто похований на виборах. Бо справді, куди ж далі.

      Ще й зауважу, що БЮТ точно потупішав, бо взявся відгавкуватися із явною хуцпою, і то ще вустами забльованого Луценка. :) Очевидно ж, що коли в такому сканадльному випадку брав участь якийсь міліцейський чин, то точка зору МВС яйця виїденого не варта, бо свого відмазують із міркувань честі мундира (он ГПУ ніби мовчить, бо хитріша). А раз не було іншої відмазки - значить, точно винні.
  • 2009.06.22 | Linx

   А "майданівець" Татарчук ... (л)

   А "майданівець" (колишніх же не буває) Татарчук вважає, що членство жертви, скажімо, в Свободі - виправдовує вбивць.

   http://www.nemae-chasu.org/forum/view.php?bn=community_main&key=1245314186
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.22 | AxeHarry

    Re: А "майданівець"... (л)

    http://www.nemae-chasu.org/forum/view.php?bn=community_main&key=1245298471&first=&last=%D0%9E%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%96%D0%B9%20%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82

    Відколи ми почали вірити не заявам МВС, а політично зацікавленим заявам "Свободи"?
    Напевне ж треба розслідування провести, чи як? Напад на представників органів влади, загинув той, хто нападав. Наскільки мотивовано була застосована зброя? Хто стріляв? Чи була це самооборона?
    Я Тягнибоку не вірю ні на гріш, бо він зацікавлена сторона. Це може бути типовий випадок чорного піару. Треба чекати результатів слідства.

    -------------
    :( Нeвжe члeнство в БЮТ так розїдає моск, чи дeпутатство як такe...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.22 | ak1001

     это уже традиция

     предсказамус рассказываетс песнь о самозащите при убийстве Чайки
     Татарчук теперь считает что неприкосновенный, прокурор и мент устроившие охоту на человека в своем частном лесу не виноватые

     бытие определяет сознание - скурвившись на малом докатились до большого
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.22 | AxeHarry

      Re: это уже традиция

      Хм...

      чому щe ніхто нe додумався шо зараз єдина ідeя яка рeально здатна момeнтально обєднати Sхід і Захід - бeз всіляких ПіАрних потуг - цe ідeя під робочою назвою "Кіл для всіх дeпутатів на Майдані"...
  • 2009.06.24 | Lexa62

   Луценко каже що ордени ще рано давати,

   Каже що Лозінському треба ще багато працювати, щоб заслужити орден.
   Ось так, майже буквально.
   тут або-або.

   Чи стане цей випадок частиною колекції справ, де першим номером подвійне самогубство міністра?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua