МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Москва справді просить Штати обміняти Іран на Україну (+л)

06/17/2009 | Хвізик
К.РЕМЧУКОВ: По крайней мере, если мы не встречаемся с Ахмадинежадом... То есть Вашингтон сейчас очень... И вот это интервью Ларри Кингу, где Ахмадинежад говорил о том, что Буш очень много напортил, по крайней мере очень сильно показывало, что он готов для контактов с американцами. И американцы подтверждают, что они готовы напрямую взаимодействовать с тегеранским режимом. И Россия, если, допустим, Медведев не встречается с Ахмадинежадом, такой фигурой – что мы можем предложить американцам в сотрудничестве по этой проблеме? Ничего. Мы утрачиваем свою роль как одну из сторон вот этой конфликтной ситуации – не одной из сторон конфликта, а одной из сторон, которая может быть эффективным партнером. По крайней мере, предыдущая администрация США и Госдеп считали, что Россия является потенциальным союзником США в урегулировании ядерной проблемы Тегерана. Более того, в обмен даже рассматривались такие варианты – ну, они, как правило, отметаются, но по факту получается так – отложить вступление Грузии и Украины в НАТО, что очень сильно не нравится в Москве, на неопределенное время в обмен на содействие в урегулировании ядерной проблемы Ирана».

Ремчуков є головним редактором "независимой газетьі"

повний текст програми є тута
http://echo.msk.ru/programs/personalno/599106-echo/

Відповіді

 • 2009.06.17 | GreyWraith

  Re: Москва справді просить Штати обміняти Іран на Україну (+л)

  Хвізик пише:

  И Россия, если, допустим, Медведев не встречается с Ахмадинежадом, такой фигурой – что мы можем предложить американцам в сотрудничестве по этой проблеме? Ничего. Мы утрачиваем свою роль как одну из сторон вот этой конфликтной ситуации – не одной из сторон конфликта, а одной из сторон, которая может быть эффективным партнером.

  І що, великих геополлітриків нарешті послали у пішу еротичну подорож? ;) Видно, іранське керівництво докумекало, що нема чого піддаватися на російські нацьковування і тим шукати на свої голови проблеми... "Какая боль, какая боль"... (c)


  По крайней мере, предыдущая администрация США и Госдеп считали, что Россия является потенциальным союзником США в урегулировании ядерной проблемы Тегерана. Более того, в обмен даже рассматривались такие варианты – ну, они, как правило, отметаются, но по факту получается так – отложить вступление Грузии и Украины в НАТО, что очень сильно не нравится в Москве, на неопределенное время в обмен на содействие в урегулировании ядерной проблемы Ирана.

  І як справи із содєйствієм? Ніпалучілась? Виходить, що США свою частку угоди виконали, а Росія обфейлилася. Отже, тепер американці вільні від зобов'язань, і невизначений термін має закінчитися...
 • 2009.06.17 | Сергій Кабуд

  На Iран точили зуби з давніх пір і у 1979 він увійшов у СССР(л)

  деталі про замах КГБ (ПГУ-Перше Головне Управління) на Шаха Ірану у 1962 з книги Пачепи "Запрограмовані на вбивство".

  Книгу можна почитати надурняк тут, якшо зареєструватися на Амазоні і користати пошук, наприклад на назви глав чи цікаві слова
  http://www.amazon.com/reader/1566637619?_encoding=UTF8&ref_=sib_dp_pop_toc&page=15#reader

  У 1979р кремляд вдалося Іран такі 'приєднати'
  і тепер з понтом цей Іран використовує для найбрудніших операцій.

  Це все спектакль з комплексними цілями:

  1.ціна на нафту від того росте, бо Іран воняє а сам сидить на одному з найбільших в світі резервуарів НАФТИ І ГАЗУ(!!)

  2.під видом ІСЛАМІСТІВ Кремль просто внагляк просує всі свої цілі, агресії і пропаганду

  3.талановитий народ Ірану має тікати з країни : 150 тис людей з вищою освітою на рік тікає

  а тепер цитую Пачепу: (якшо не видно- ідіть сюди: http://pics.livejournal.com/xyu/pic/0013ceeb)

 • 2009.06.18 | АБВГ

  Ірану ще з часів "великої гри" Росія готувала роль таджиків

  У Російської імперії в 19-му столітті була тяга до Індійського океану через Іран. Це був один з пунктів, де перехрестились інтереси двох імперій, бо Британська планувала будувати там же залізницю К-К - Калькута - Кейптаун.
  Порив був такий сильний, що навіть після революції 1917 була створена "армія вторгнення" в Іран, щоб нести туди комунізм. Потім був час "застенчивой интервенции". Аж поки не поділили Іран з Британією навпіл в 1942 році!
  Гітлер, до речі, підштовхував Сталіна саме в тому напрямку. І в 1940-му совєти зосередили таки за Кавказом значні сили і проводили стратегічні навчання.
  Населення в Ірані на 2/3 - таджики, на 1/3 - азербайджанці.
  Так що ніби й карти в руки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua