МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Від дня обіцянки Юлії Тимошенко пройшло... 9 місяців

06/22/2009 | Майдан-ІНФОРМ
"Вагітні" обіцянкою Прем'єр-міністра України полтавці продовжують очікувати на те, що обласній дитячій бібліотеці буде повернуто захоплене приміщення.

Майже рік захоплене приміщення Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного стояло пустим. Нові "власники", зробивши в ньому дорогий ремонт, оголосили про здачу в оренду всього приміщення. І от тільки нещодавно в частині приміщень з'явилися якісь рухи - схоже, що хтось відважився розширити свій бізнес за рахунок приміщення, в якому не так давно поширювали свої знання діти з усієї Полтавщини.

На величезній кількості сайтів майорить повідомлення уряду (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=159807529). І ніде немає про виконання цієї обіцянки. Бо, на сьогодні, обіцянка залишається невиконаною.

Незабаром вибори. Майбутній кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко обіцяє агітувати не обіцянками, а своїми конкретними справами. То ж виходить, що за цю обіцянку полтавцям варто забути? Чи, навпаки, згадати в день виборів?

Відповіді

  • 2009.06.22 | Микола Гудкович

    З насолодою пропіарив у своєму блозіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua