МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Любити Україну да глибини власної кишені. Хто може?

06/22/2009 | did
Коли в 1948 році ООН розділило Палестину і Єрусалим на дві частини арабську і єврейську то євреї висунули гасло *Єврейська держава! Єврейська робота!* Тепер іудеї заможні, держава Ізраїль має атомну зброю
В 1991році після того як Росія розвалила СРСР і розігнала з нього всі республіки Україна стала незалежною самостійною державою і тоді Леонід Кравчук проголосив, що ми будуємо державу в якій було б краще жити єврею чим в Ізраїлі,росіянинові чим в Росії і т.д! Позбулись атомної зброї.І на превеликий жаль основна маса українців потерпає від примусової бідності. На наших очах Україна розвалюється від корупції,народ вимирає.
Люди ходять на українську роботу,отримують за це українські гроші,а українську справу кожний розуміє по своєму. Бо бідна держава Україна бо українці бідні і не можуть любити Украєну до глибини власної кишені.Живемо за заповітом нині здравствующогося Леоніда Кравчука і жебраємо по всьому світу стоячи на колінах як біля церкви перед іноземцями з протянутою рукою. Подайте милостиню бідній Україні на пропитаніє! Що ми за нація,що ми за народ що не любимо Україну до глибини власної кишені. А може нам не дають? А може з нас роблять європейських ідіотів... на замовлення!

Відповіді

 • 2009.06.22 | zmej_gorynych

  Re: Любити Україну да глибини власної кишені. Хто може?

  Діду, та українці бідні не тому, що їм жиди, чи москалі заважають.
  Вони бідні тому що, за словами того ж Юща, перманентно "злодії в хаті"!

  І ніхто не береться їх вигнати, ага :-/

  Ющ спочатку обіцяв посприяти в очищенні наших хат від злодюг, але потім сам вмочив туди "руки, котрі не крали". Бо так спокійніше.  did пише:
  > Коли в 1948 році ООН розділило Палестину і Єрусалим на дві частини арабську і єврейську то євреї висунули гасло *Єврейська держава! Єврейська робота!* Тепер іудеї заможні, держава Ізраїль має атомну зброю
  > В 1991році після того як Росія розвалила СРСР і розігнала з нього всі республіки Україна стала незалежною самостійною державою і тоді Леонід Кравчук проголосив, що ми будуємо державу в якій було б краще жити єврею чим в Ізраїлі,росіянинові чим в Росії і т.д! Позбулись атомної зброї.І на превеликий жаль основна маса українців потерпає від примусової бідності. На наших очах Україна розвалюється від корупції,народ вимирає.
  > Люди ходять на українську роботу,отримують за це українські гроші,а українську справу кожний розуміє по своєму. Бо бідна держава Україна бо українці бідні і не можуть любити Украєну до глибини власної кишені.Живемо за заповітом нині здравствующогося Леоніда Кравчука і жебраємо по всьому світу стоячи на колінах як біля церкви перед іноземцями з протянутою рукою. Подайте милостиню бідній Україні на пропитаніє! Що ми за нація,що ми за народ що не любимо Україну до глибини власної кишені. А може нам не дають? А може з нас роблять європейських ідіотів... на замовлення!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.23 | Мірко

   Re: Любити Україну да глибини власної кишені. Хто може?

   zmej_gorynych пише:
   > Діду, та українці бідні не тому, що їм жиди, чи москалі заважають.
   > Вони бідні тому що, за словами того ж Юща, перманентно "злодії в хаті"!
   >
   > І ніхто не береться їх вигнати, ага :-/
   >

   Маєте рацію. Про злодіїв в хаті. Недавно стрічався з ними.

   От у державному підприємстві по сей день служить замполіт. (сам титул дещо змінений, але служба та сама) Щоденно кланяється під пам'ятником Леніну. Етнічно він "сусід". Прикривається законом України. А кому служить на службі української держави? (підказка - не втішайтеся дешевими відповіддями що ніби за дєнґи задля олігарха одного чи другого)

   У нього сотрудник. Пояснює мені що ця держава - це Україна. (откровенніє!) А в Україні мова спілкування московська. А українська мова це лише для офіційних державних чиновників та документів, - оттак як колись служила латинська мова по Західній Европі. Навіть не кліпав очима при такім поясненню. Це мов настоящий факт.

   Доля нації, держави і вашого особистого щастя як вже не життя, в руках таких як ці. Бачете може "демократичний вихід" із цього тупика? Подібно було колись. Нагадується 1647-ий рік...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua