МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юрась впевнено прямує донизу (/)

06/24/2009 | Tamerlan
Луценко: на Банковій замість Балоги з'явилася Балогіня

24.06.2009

Глава секретаріату президента Віра Ульянченко, змінивши на цій посаді Віктора Балогу, розробила і здійснює свій план впровадження у Верховну Раду людей з оточення президента Віктора Ющенка.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в середу в Кабінеті Міністрів.

"Зрозуміло, що на Банковій замість Балоги з'явилася Балогіня, яка зробила новий план по проходженню до парламенту оточення нинішнього президента. Саме ця егоїстична мета диктує їм розвал уряду, шляхом відкликання міністрів", - сказав Луценко, повідомляє Ліга.net.


На суботу заплановано з'їзд "Нашої України", на якому серед іншого йтиметься про членство депутатів "Нашої України - Народної самооборони" в коаліції і можливість виходу міністрів від "Нашої України" зі складу уряду.

"Я особисто не очікую ніяких змін у своїй ситуації. Я виконую обов'язки міністра внутрішніх справ і не збираюся змінювати свою політику через спроби інших сил развалити діяльність уряду в кризовий період", - сказав Луценко.

Він зазначив, що у разі відсутності двох третин міністрів у складі уряду з'являються підстави для розпуску парламенту і дострокових виборів.

На думку Луценка, це пов'язано з тим, що на Банковій дехто з аналітиків зрадів незначному зростанню рейтингу глави держави для проходження в парламент невеликого числа депутатів "за депутатською недоторканністю".

http://pravda.com.ua/news_print/2009/6/24/97161.htm

Відповіді

 • 2009.06.24 | Koala

  А ще є куди?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.24 | Almodovar

   Не можуть вони без Балоги.

   Ну що Вєрванна за ворог? Одне ім'я чого варте-як у вчительки. А от балогіня, майже як "богіня"-перетворює сановних алкоголіків і дебоширів на балогоборців, майже як давні греки. Да, греки ще педерастією балувались. То для повного щастя-чого б ні, Юрко?
 • 2009.06.24 | Адвокат ...

  Дивив сь тей го ви*бос. Показував знайомим...

  Не медики,-- плювали сь.
  Медики сказали: алькоголік.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.24 | Bogun

   Що ж від нього чекати?

   Стрімка і чудернацька кар'єра. Спочатку донецький голова соцінтерну, потім Україна без Кучми, помаранчева революція, потім Самооборона, п'янка у німчуків і врешті тимошенківська моська, яка непрестанно обріхує Президента і його секретаріат. Цікаво, що ще від нього можна чекати? До цього усього залишилося тільки стати під червоні знамена Пєті Сімонєнка, чи найнятись особистим секретарем Колєснікова, і повнота абсурду врешті закінчиться.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.24 | GreyWraith

    Цю фальшивку влада роз'їла...

    Хоча була відносно якісно зроблена. :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua