МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Будівництво дзвінниці УПЦ МП на бюджетні гроші в Кривому Розі

06/24/2009 | Almodovar
За особистим розпорядженням міського голови Юрія Любоненка і КОШТАМИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ в Кривому Розі будують 50-метрову заввишки дзвінницю церкви Московського патріархату. При початковій вартості 6 мільйонів вже виділено 17 мільйонів. Колишній прокурор містьа С.Борісов "нє нашол" криміналу в цьому. І це за умови, що в Україні церква відділена від держави!
Чому за кошти українських платників податків, серед яких і мусульмани, і юдеї, і баптисти, і буддисти, тощо, будують культову споруду для Москви? Запитання з цього приводу викликають лють у міського голови. Він сказав, що дзвінниця буде побудована і його в цьому ніхто не зупинить. Вельми цікава позиція.

Відповіді

 • 2009.06.24 | Микола Гудкович

  Є посилання на факти?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.24 | Almodovar

   Re: Є посилання на факти?

   Фактів море, але вони не в інтернеті. Це документи міськради, міськвиконкому, публічни виступи міського голови, перманентний скандал, жорстко придушуваний мером. Криворізькі правозахисники звернулися до Литвина, той віддав справу О.Омельченку (колишній мер), як голові комітету з будівництва ВР. Омельченко переправив документи Сивульському в КРУ. Сивульський спустив їх в облпрокуратуру, де і працює тепер С.Борисов, колишній прокурор міста, що не знайшов криміналу!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua