МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Регіонали проти Вакарчука, бо хочуть конкурсу гаманців у виші

06/24/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Громадський Рух «За Україну!» висловлює обурення діями Партії Регіонів, спрямованими проти Міністра освіти й науки Івана Вакарчука. Виступаючи на телебаченні та у Верховній Раді, представники цієї партії, у тому числі її голова, заявили про намір ініціювати відставку міністра, діяльність якого оцінюється позитивно як освітянами, так і в суспільстві в цілому.

Представники Партії Регіонів відверто зізнаються, що їм не дає спокою запровадження зовнішнього оцінювання знань випускників шкіл, а надто - тестування з ненависної багатьом «регіоналам» української мови та літератури.

Партії Регіонів не подобається той факт, що другий рік поспіль сотні тисяч дітей на підставі прозорого й чесного оцінювання знань стають студентами престижних вузів.

Другий рік поспіль в українські школи й університети повільно, але неухильно повертається престиж знань, а не корупційних зв’язків.

Другий рік поспіль серед абітурієнтів, їхніх батьків та вчителів, зростає підтримка реформи оцінювання знань – однієї з небагатьох успішних реформ в Україні. Тому що вони знають: дитина, яка добре вчиться, гарантовано може продовжити навчання в тому навчальному закладі, який вона обере сама, і жоден хабарник не зможе їй у цьому завадити.

Саме ті, хто звик брати чи давати хабарі під час вступу до вузів, хто вважав, що все купується і продається – другий рік поспіль б’ються в істериці від усвідомлення того факту, що їхній злочинний бізнес пішов у небуття.

Від усвідомлення факту, що українці навряд чи вже дозволять повернути конкурс гаманців замість конкурсу знань речники Партії Регіонів договорилися до того, що чесне оцінювання знань руйнує автономію університетів та інших нісенітниць.

Проте цілком очевидно, що доля міністра і освітньої реформи перебуває в руках не опозиції, а коаліції. Громадський Рух «За Україну!» застерігає фракції коаліції від спроб увійти у змову з регіоналами і проголосувати за відставку міністра-професіонала, як це вже бувало у цьому залі. Якщо корупціонери й україноненависники знайдуть для своєї чорної справи голоси членів коаліції, уся відповідальність за це ляже особисто на прем’єр-міністра України.

Ми також укотре закликаємо правлячу коаліцію і особисто Голову Верховної Ради забезпечити невідкладне прийняття в другому читанні і в цілому закону, який робить освітню реформу незворотною.

Голова Громадського руху
«За Україну!»
В’ячеслав Кириленко

Відповіді

  • 2009.06.24 | Соломія

    Re: Регіонали проти Вакарчука, бо хочуть конкурсу гаманців у виш

    http://www.lnu.edu.ua/news/zvern_osvit-06-09.htm
    Підтримує Вакарчука українська інтелігенція


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua