МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

мірило впливовості

06/25/2009 | Lexa62
"Сам Корнійчук вважає, що таким чином заступник генпрокурора Ренат Кузьмін "доводить, наскільки йому важлива незаконно отримана ним дача на базі Пуща-Водиця, через яку почався весь цей публічний спір".

Як відомо, останніми тижнями розгортається відкритий конфлікт між Корнійчуком і його тестем головою Верховного суду Василем Онопенком - з одного боку, і заступником генпрокурора Кузьміним та депутатом Андрієм Портновим - з іншого боку. Боротьба точиться за вплив на судову гілку влади." - це цитата із новин УП.

Хто дачі роздає - той і рулить.

"Крім того, складні відносини в Корнійчука та Онопенка з заступником генпрокурора Ренатом Кузьміним. Останній нарікає на корупцію в судовій системі, а Онопенко у відповідь, за інформацією журналістів, злив у ЗМІ інформацію про будівництво Кузьміним супердачі в Пущі-Водиці."

це з наступної новини на цю ж тему. Всіх геть з пляжу.

Відповіді

 • 2009.06.25 | GreyWraith

  Чума на обидва ваші доми!

  А з іншого боку - я десь чув, що зараз офіційний оклад депутата ВР всього 14 000 гривень. Пробачте мені мій цинізм, але це мізер, який так чи інакше провокує на крадіжки. Звісно, цим свиням, якими зараз укомплектований хлів на Грушевського, таких грошей ледве на туалетний папір вистачає, але треба поставити мету: суттєво вищі оклади, які отримують достойні люди.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.25 | Lexa62

   ви серйозно?

   хто ж їх сердешних поневолив до такої праці невдячної?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua