МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Несправедливі вибори в Тернополі

06/26/2009 | Оксана Кулинич
У Тернополі спроба непрозоро сформувати Міську молодіжну раду викликала активний спротив громадськості. Група організацій оприлюднила заяву до міського голови Р. Заставного. У заяві зокрема сказано:

"Представники наших громадських організацій обурені з приводу непрозорого та недемократичного оголошення створення Міської молодіжної ради. Інформації у пресі про створення Міської молодіжної ради майже не було, не було проведено ні прес-конференції для медіа, ні презентації для молодіжних лідерів та громадських організацій, громадськість належним чином не була поінформована про створення дорадчого органу міської ради та умови участі у ньому, а вже зараз триває голосування вибору депутатів в інтернеті. Також офіційний сайт міської ради взагалі не працював 7-8 червня, хоча за умовами реєстрація повинна була тривати включно до 7-го червня.

Вважаємо неприйнятним таке відношення до молодіжних організацій та їх лідерів, особливо у рік молоді, де вже на початковому етапі створення Міської молодіжної ради започатковано процес непрозорого та недемократичного формування цього дорадчого органу Тернопільської міської ради. Активні громадські організації та молодіжні лідери, через брак інформації, технічні махінації та чиїсь амбіції відсторонюються від участі у процесі формування молодіжної політики міста.

Просимо виправити ситуацію, припинити безглузде голосування на сайті і пропонуємо до Дня молоді скликати молодіжний форум громадських лідерів та організацій, де було б обговорено доцільність процесу відновлення роботи молодіжного дорадчого органу міської ради, який був створений ще до вашої каденції, або доцільність створення нового, за аналогом Міської молодіжної ради, і можливості демократичної участі у ньому молодіжних лідерів та громадських організацій, яким не байдужа доля міста та молодіжної політики у ньому. А до Дня міста визначитись із формою молодіжного дорадчого органу, сформувати його та обрати голову цього органу."

Дана заява підтримана наступними організаціями:
ТМКТ "Українське реєстрове козацтво", ТООВВГО "Всеукраїнський центр по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах та органах місцевого самоврядування", БФ "Наше майбутнє", ВМГО "Конгрес соціалістичної молоді", Асоціація захисту прав і свобод молоді "Дружба", Громадський рух "За майбутнє", ТМГО "Центр духовної та психологічної підтримки "Джерела", ТО МНПТ "Обереги", СК ім. Б. Сцібайла "ГалТер’S", ТОО ВМГО "Молода Просвіта", ТОПіГУ "Фортеця", ТОО МГО "Міжнародний антикримінальний і антитерорестичний комітет".

Відповіді

  • 2009.06.26 | Cavun

    Як нема голови

    то проблємно. Хоче хтось бути мером аж пищить
  • 2009.06.26 | Cavun

    Re: Несправедливі вибори в Тернополі

    Заставний зробить вигляд, що так все і має бути


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua