МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко провела у Львові телесеанс у стилі Кашпіровського та Ч

06/26/2009 | Майдан-ІНФОРМ
25 червня у прямому ефірі 12 каналу в межах візиту до Львова прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, як завжди, пильно дивлячись в телекамеру, і грізно наголошуючи на головних моментах, давала галичанам „установки” в стилі екстрасенса Кашпіровського і „заряджала” їх по методу Алана Чумака.

Поскаржившись що Фірташ щодня робить з неї відбивну котлету, - Тимошенко однак заявила що в неї достатньо сили аби скрутити своїх опонентів в «баранячий ріг», всі зрозуміли що це стосується Ющенка .
"Я не збираюся змінювати імідж "залізної леді" на імідж "доброї феї", бо хто ж їх всіх буде скручувати в баранячий ріг?", - зазначила у прямому ефірі 12 каналу 25 червня прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"Сила від Бога. У мене цілі - чесні і світлі. На добру фею перетворитися не можу, тому що добре треба відвойовувати кулаками, бо треба робити добре для України. ", - заявила Ю.Тимошенко.

В доповнення до всього того що вона вже натворила в Україні Тимошенко також пообіцяла ще й організувати революцію. При цьому вона мала на увазі перерозподіл бюджетних коштів на користь місцевих органів влади. При цьому вона однак не пояснила чому її уряд вже другий рік саботує виділення місцевим бюджетам навіть тих коштів, які передбачені «недосконалим» бюджетом.

Поскаржившись західнякам на Росію, яка вимагає від не ї гроші за газ, Тимошенко не згадала що це випливає з угоди, яку вона самовільно підписала зимою з Путіним, також обійшла боком питання про причини того, що за «корупціонера» Іщенка «Нафтогаз» наповнював бюджет, а за чесного і справедливого керування ним нею особисто, «Нафтогаз» став головною причиною спустошення цього бюджету.

Далі вона пообіцяла поміняти Конституцію, обізвала Яценюка маріонеткою яка фальшує свої рейтинги, пообіцяла львів’янам не приватизовувати замки, зробити Україну наступного року асоційованим членом ЄС, та як свою доконану заслугу повідомила те, що в 2017 році закінчиться базування російського флоту у Севастополі. Також пообіцяла почистити ряди БЮТ. Простим глядачам це нагадало про «мисливця за головами» нардепа Лозінського, більш посвячені зрозуміли що місця у БЮТі стає мало і звітам вичищатимуть всіх не достатньо лояльних до своєї іменної лідерки .

На загал невідомо чи змогли прийняти участь у цьому сеансі масового навернення у віру Тимошенко молоді люди, в майках з написом ”Всьо пропало!”, яких напередодні, разом з майками , плакатами і листівками забрали з центру Львова до міліції. Надіємося що все таки їх відпустили до початку телепередачі, або принаймі у міліцейських відділеннях, куди їх допровадили були телевізори.

Відповіді

 • 2009.06.27 | blend

  В’язівський:Тимошенко може дивитись у вічі лише з телеекрану

  В’язівський: Тимошенко може дивитись у вічі львів’янам лише з телеекрану

  15:56, 25 червня
  Сьогодні у Львові Юлія Тимошенко повинна відповісти на ряд принципових питань, що цікавлять громаду Львівщини. Про це у коментарі сайту RAZOM сказав народний депутат, голова Львівської обласної організації «Наша Україна» Володимир В’язівський.

  «Днями БЮТ у Львівській обласній раді оголосив про свій перехід в опозицію. Тимошенко, як лідер Блоку, повинна пояснити львів’янам поведінку своєї політичної сили», - переконаний В’язівський.

  «Ми розуміємо, що прем’єр-міністру України завжди було комфортно, будучи представником влади, говорити про свою опозиційність. Нині ж вона обіймає одну з найвищих посад в державі та має низку повноважень, за допомогою яких можна робити реальні справи. Натомість Тимошенко продовжує займатись популізмом і демагогією», - підкреслив депутат.

  Вязівський переконаний, що Тимошенко боїться зустрічатися з львів’янами, адже не зможе відповісти на жодне з їх запитань. «У Львові Тимошенко виділила лише 20 хвилин на спілкування з пресою, натомість дві години вона працюватиме у прямому ефірі Львівського обласного телебачення. Це свідчить про те, що вона боїться прямих питань, адже відповіді, якою б можна було пояснити свою зраду львів’янам, у неї немає», - зазначив «нашоукраїнець


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua