МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Поставте свій підпис проти чергового кроку з узурпації влади

06/26/2009 | Майдан-ІНФОРМ
5 червня 2009 року Верховна Рада України 296 голосами прийняла розроблений віце-спікером Олександром Лавриновичем Закон «Про всеукраїнський референдум». Якщо ця подія залишиться непоміченою з боку громадськості, то Україна має всі шанси успішно просунутись іще на один крок на шляху до знищення демократії та узурпації влади олігархічними кланами.

Новий закон у порівнянні зі старим суттєво обмежує права громадян на участь в ініціюванні всеукраїнського референдуму. Якщо він вступить у дію, реалізація права народу на проведення референдуму за народною ініціативою стане практично неможливим (докладніше про це читайте тут: http://maidan.org.ua/n/mai/1244544273).

10 червня Загальноукраїнський трудовий рух «Солідарність» виступив зі зверненням до Президента та народних депутатів України щодо неприпустимості вступу в дію прийнятого 5 червня Закону України «Про всеукраїнський референдум», закликавши Віктора Ющенка накласти на цей закон вето, а народних депутатів, яким хоча б трохи небайдужі права народу, зробити все, аби це вето (в разі його накладання) не було подолане. Через два тижні після цього Президент України під час спілкування з харківськими студентами на питання, чи підпише він цей закон, відповів «Думаю, що ні».

Долучіть свій підпис до звернення до Президента та народних депутатів України, аби в народу не забрали іще одне право, яке він сьогодні ще має.

Щоб долучити свій підпис до звернення, перейдіть на сторінку зверення за цим лінком http://www2.maidan.org.ua/n/petit/1244640834 та натисніть кнопку «Підписатися»

Відповіді

  • 2009.06.28 | Бурлака

    Щось не дуже народ підписуєтьсяCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua