МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Валізи вражень" поки у Києві. Далі вирушать до Німеччини...

06/26/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Цілі «Валізи вражень» можна побачити нині в Києві у галереї «Худграф». Це фотоінсталяції молодих українських митців Романа Бондарчука та Дар’ї Аверченко.

Великі й маленькі валізи із фотоспогадами про прогулянки Тель-Авівом та торги на базарі Старої Яффи, про гей-парад та про пустельні вулиці в шабат. Автори цих фотоінсталяцій – молоді українські кінематографісти Роман Бондарчук та Дар’я Аверченко. Вони потрапили до Ізраїлю для участі в Тель-Авівському кінофестивалі з фільмом «Радуниця», що вже отримав відзнаку відомого в Німеччині фестивалю східноєвропейського кіно «GoEast».

«Це не просто окремий проект, у рамках якого двоє митців здійснили поїздку до Ізраїля і привезли свої враження, - розповіла "Німецькій хвилі" директор Ґете-Iнституту в Україні Вера Багаліантц. - Він розпочався з кіноконкурсу, організованого двома німецькими установами». Мова йде про конкурс «Всі люди народжуються вільними та рівними», організованого за підтримки Ґете-Iнституту та фонду «Пам'ять, відповідальність та майбутнє».

Тож, після фестивалю Дар’я та Роман подорожували Ізраїлем і повернулися до Києва з валізами вражень. «Країна дуже контрастна, - ділиться враженнями сценарист і фотограф Дар’я Аверченко. - Ми жили в єврейській сім’ї, так дізнаєшся про країну зсередини. Жоден гід не розкаже так про країну, як людина, яка вранці готує тобі сніданок чи ходить з тобою на пляж. Це країна дивна і незбагненна».

За словами Аверченко, є вже пропозиції повезти цю виставку до Берліна, Мюнхена і навіть до Канади. «Ми про таке навіть і не мріяли, щоб обговорювати, де ми будемо виставлятися: в Бундестазі чи в центрі Мюнхена» - ділиться киянка. У Києві виставка триватиме до 2 липня. Вхід вільний.

Докладніше: http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4435756,00.html

Фото тут: Віктор Олійник

Відповіді

  • 2009.06.28 | Cаня

    Re: "Валізи вражень" поки у Києві. Далі вирушать до Німеччини...

    Кльова виставка! Дуже раджу всім! Фото запаковані в валізки й магічно світяться зсередини. У Києві ще не було фотовиставок такого рівня. Видно європейську освіту авторів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua