МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мєдвєдєв в Анголі. Жаліється...

06/27/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Росія не зовсім задоволена ситуацією на світовому нафтовому ринку. Про це заявив у п'ятницю президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв після переговорів з президентом Анголи Жозе Едуарду душ Сантушем в Луанді, повідомляє ІТАР-ТАСС.

На думку Мєдвєдєва, ринок нафти не повинен залежати від стану справ лише в економіці. Російський президент відзначив, що разом з ангольським колегою вони прийшли до висновку, що процес ціноутворення на нафтовому ринку далекий від оптимального (мабуть, для Мєдвєдєва) стану. Цей процес, продовжив Мєдвєдєв, достатньо складний, непрозорий і може потягти зміни цін в рази.

"Це відображається на ринку, на інтересах виробників, споживачів і врешті на світовому економічному розвитку в цілому", - жахався молодий російський президент. І тут же запропонував ідею, яка ніяк не вплине на стан наповнення його власної кишені, а виключно сприятиме інтересам виробників: "координація Росії з країнами - членами ОПЕК з питань ринку нафти, в тому числі ціноутворення, є дуже важливим і дуже актуальним (питанням)", - заявив Мєдвєдєв.

Президент Росії вказав, що Росія зацікавлена в реалізації двосторонніх проектів з Анголою у сфері розробки і видобутку нафти. На переговорах обговорювалось співробітництво між компаніями "Зарубєжнєфть" і "Сонангол", також розглядались нові проекти.

Як повідомляє "Інтерфакс", Мєдвєдєв висловився за діалог між Москвою і Луандою з питань поставок нафти на світові ринки.

Крім того, Мєдвєдєв вважає, що державам, колоніям яких були африканські країни, пора подумати про повернення боргів Африканському континенту.

"Росія ніколи не була колоніальною державою, але ми вважаєм, що прийшов час віддавати борги", сказав Мєдвєдєв на прес-конференції в п'ятницю в Луанді.

"Африканським країнам потрібно дати джерела для саморозвитку, створити для них ефективно працюючі фінансові механізми". "Саме тому", - чесно признався він, "ми зустрічаємось з лідерами найбільших країн Африки на провідних міжнародних майданчиках та обговорюємо ці питання".


За матеріалами Ньюзру.ком

Відповіді

 • 2009.06.27 | Best

  а империя - єт разве не колониальна держава ??

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > "Росія ніколи не була колоніальною державою, але ми вважаєм, що прийшов час віддавати борги", сказав Мєдвєдєв на прес-конференції в п'ятницю в Луанді.
  >


  странно - я думал, что империя єто и есть - колониальна держава, с колониями и завоеванніми территориями...
 • 2009.06.27 | Taras-ods

  Re: Мєдвєдєв в Анголі. Жаліється...

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  >
  > "Росія ніколи не була колоніальною державою, але ми вважаєм, що прийшов час віддавати борги", сказав Мєдвєдєв на прес-конференції в п'ятницю в Луанді.
  >

  Так, Ангола щодного разу не колонія Росії, це власний маєток керівників ГРУ Росії. Може Відмедеву дати команду поміщікам звільнити своїх кріпаків?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua