МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ зрадив Україну на полі Полтавської битви.

06/27/2009 | did
27 червня поле Полтавської битви було перетворено в полігон святкування
перемоги російської зброї де російські шовеністи і їхні прислужники бютівці знущалися над памятью полеглих за свободу України в 1709 році. На кожному кроці міліція з собаками і як в добрі совєтскіє времена перевдягнені бойци нєвідемого фронта-групи захвата. Таке Полтава переживала 13 травня 1990 року коли візначали 111-річницю з дня народження Симона Петлюра ще за часів СРСР под недрємлющім оком КГБ.
Але і тут БЮТ і його російські хазяєва переплюнули КГБ. Та в 17годин 30 хвилин члени НДП під керівництвом Івана Зайця при підримці полтавців розвернули на полі державний прапор України розміром 30 на 50 метрів
вигукуючи *Мазепа герой* *Слава Україні* *Слава героям* До Полтави завітав і Олег Тягнебок який виступив з полум"яною промовою біля памятника полеглим козакам (ніяк Олег тягнибок не второпає що час декларативного та галасливого патріотизму давно минув) тому всі хто виступав біля памятника полеглим козакам і присутні з дозволу бютівської влади рушили до камплички де в 1909 році Микола Другий зустрічався з повітовими старостами.Організатори ходи виконали заборону не зявлятися на полі Полтавської битви не заважати святкуванню перемоги російської зброї триста років тому над хахлами.
Всі дороги були перекриті міліцією. Як тут не згадати Моісея який водив іудеїв 40 років по пустелі доки не вимерло покоління в якому страх був записаний на генетичному рівні. Але Моісей хотів вигнати страх з одноплеміників а Юлія Тимошенко і міліція Юрія Луценка наганяє і плазують перед москалями.

Відповіді

 • 2009.06.27 | Slobozhanyn

  Did, а бeз істeрики можна?

  Пeрeглянув кілька Ваших повідомлeнь на цьому форумі -- вибачтe, якeсь суцільнe хаотичнe мазохістичнe скиглeння (я вжe мовчу про орфографічні помилки на кшталт "ТягнЕбок"). До того ж, щось нe дужe віриться у тe, що Ви написали -- я щойно спілкувався з друзями, які зараз у Полтаві, вони повідомили, що, по-пeршe, рeконструкцію битви таки скасували, по-другe, Тягнибок провів вeлeлюдну ходу мало нe чeрeз усю Полтаву, і людeй там зібралося на порядок більшe, аніж на альтeрнативній ході УПЦ МП, по-трeтє, власнe росіян було дужe мало, здeбільшого нeформали, анонсованих тисяч російських козаків нe спостeрігалося -- або нe приїхали, або поховалися:) Ну і, врeшті, ми таки дали москалям прикурити -- коли групка заїжджих шовіністів намагалася спалити опудало Мазeпи, свідомі полтавчани надавали їм по голові, а опудало вирвали з рук і пошматували (до рeчі, вжe є відeо на цю тeму на youtube). Так що, за вeликим рахунком -- пeрeмога!:)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.27 | Via

   Молодці!

   А виступ Тягнибока щойно отримала по розсилці - правильно сказав:

   "Історія протистояння українців на чолі з Іваном Мазепою московському деспоту Петру Першому, що закінчилась трагедією Батурина і кількасотрічним поневоленням України Московією, змушує пам’ятати причини і уроки цієї історичної події. Не сила московської зброї, а розбрат українців, зрада частини козацької старшини призвели до української поразки. За подачки з московського столу, за привілеї для себе ці «дядьки отєчєства чужого» здали Україну в кількасотрічне ярмо.

   Як наслідок маємо, що і сьогодні в українському місті Полтаві, що дало Україні взірець літературної мови, міським головою є принципово російськомовний українофоб бютівець Маяковський. Який в угоду своєму партійному керівництву з Києва та патронам з Кремля влаштовує антиукраїнську істерію, спрямовану проти правдивого висвітлення історії.

   Однак не це зібрало нас у Полтаві. А дух свободи, пам'ять борців за волю України, за збереження української ідентичності згадуємо ми сьогодні. Мазепа переміг! Хто посміє сказати зворотне?! На зміну йому прийшли цілі покоління мазепинців.

   Лише три людини в історії нашої нації дали самоназву народу. Мазепа. Петлюра. Бандера. Ми всі, всі хто хоче України української, хто пам’ятає заповіт дідів, хто готовий боротися і перемагати – мазепинці, петлюрівці та бандерівці.

   Мазепа переміг! Бо українська держава є! Сьогодні ми повернули історичну справедливість і розмістили білборди із Мазепою у Полтаві. Ми віримо, що пам’ятник Мазепі та Петлюрі у Полтаві буде. Хоча найкращим пам’ятником нашим героїчним попередникам є продовження їхньої справи – побудова Великої Української України».
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.27 | Lexa62

    гарно сказав ТягнЕбок )

 • 2009.06.27 | Адвокат ...

  Тіко,-- на полі Полтавської битви? І всьо???

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.06.27 | Наталка

  Діду, а вас там зі зброєю в руках та загоном вояків не бачили?

  "До Полтави завітав і Олег Тягнебок який виступив з полум"яною промовою біля памятника полеглим козакам (ніяк Олег тягнибок не второпає що час декларативного та галасливого патріотизму давно минув)"  Виглядає, що ви на відміну від Тягнибока вже зрозуміли, що час полум"яних виступів декларативного х-ру вже МИНУВ. То де ви були й ЩО робили на противагу діям Тягнибока? В новинах ніц не пишуть про ваш подвиг.

  Замахали вже оті "критики", які самі ніфіга не роблять, але завжди здатні облити лайном того, хто б нині міг собі по бутіках Львова гарно перегулюватись з родиною, а не в Полтаві правду захищати.

  Ви, діду, як тільки організуєтесь, створюйте партію, чи організацію - я буду перша в лавах ваших побратимів. А до того часу, принаймні не обс..те того, хто вже робить справу.
 • 2009.06.27 | АБВГ

  Шапку-невидимку в Україні заміняє облите бензином опудало Мазепи

  ,взяв його в руки і міліція тебе ніколи не ідентифікує: Вранці міліція Полтави перешкодила невідомому, який намагався підпалити солом`яне опудало Мазепи біля Свято-Самсонівської церкви під час відкриття арки Примирення на полі Полтавської битви. На опудалі був напис "Мазепа іуда". Між прихильниками невідомого і супротивниками зав`язалася сутичка, яку розняли представники міліції, а опудало відібрали.
  Це вам не опудало Суворова на Червоній площі в Москві палити...
  За Варшаву.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.27 | АБВГ

   Тут принагідно згадав анекдот, що розповів Войнович,

   якщо не помиляюсь.
   Був він в міжнародній експедиції до Сибіру, де зібрались росіяни, шведи і поляки. Два тижні все йшло нормально, аж поки не добрались до Іркутська, де на поляка нахлинула історична пам"ять, і він почав переліковувати кривди, які поляки зазнали від росіян, як поляків били, вирізали, виселяли в Іркутськ, забороняли мову. Шведи довго намагалися в"їхати в ситуацію, і накінець задали питання: "А чому ви зразу не викликали поліцію?"
   Отаке європейське питання хочу задати і я, дивлячись як беззаборонно поводяться в Полтаві проросійські провокатори...
 • 2009.06.28 | karpo

  Та не НДП , а УНП - Українська Народна Партія

  Шановний did не плутайте будь ласка. Іван Заєць в УНП. І прапор цей пошито Донецькою обласною організацією УНП.

  did пише:
  > Та в 17годин 30 хвилин члени НДП під керівництвом Івана Зайця при підримці полтавців розвернули на полі державний прапор України розміром 30 на 50 метрів
  >
 • 2009.06.30 | правильний

  Re: Асадчев був з бютівцями, регіоналами та москалями (л)

  http://www.rada-poltava.gov.ua/news/2009/6/27/96641245/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua