МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

так чьи рейтинги смотреть/не смотреть? (/)

06/29/2009 | ak1001


http://www.pravda.com.ua/news/2009/6/26/97336.htm

...

Ну це ж треба додуматися – звинуватити усі (!!!) соціологічні фірми України (а їх і є – тих, що мають загальнонаціональні мережі – десь штук 10-12) у тому, що їх усіх гамузом скупив Фірташ! Масштаб який! Яка бездоганна "логіка" – як не такі рейтинги, як хотілося б, так то усе клятий Фірташ!

А щоб "перебити" реальні результати і внести сум’яття у громадську думку, запускають "міражі" – вигадані фірми з "потрібними" результатами. Що, до речі, є свідченням "не продажності" авторитетних соціологічних фірм, які не йдуть на корекцію отриманих даних, тому й виникає потреба у вигаданих "міражах".

Першу ластівку випустили 16 червня – славнозвісний Центр "Київ-21 століття", який разом з "Оазисом" "відзначився" ще на виборах київського мера. Про ці "міражі" я писала в УП у статті "Удавка для соціологів".

...


Обговорювати "результати", вважаю, потреби немає, який сенс говорити про міражі? Очікувано, що, зважаючи на "специфіку роботи" "Оазисів" на київських виборах, істотно завищеним, у порівнянні з реальними даними реальних опитувань, виявився рейтинг Тимошенко та істотно заниженим – Яценюка.


....


----

?

Відповіді

 • 2009.06.29 | zmej_gorynych

  не смотреть!

  Сабдж.
  В такому випадку ризикуватимете помилитися в одному випадку зі ста :sol:
  А ось коли будете звертати увагу - до Вас в двері постукає білий полярний лис.
  А найкраще - купіть собі дробовика і "бавтеся" з ним. Зараз дозволи на гладкоствол мало не на вулиці продають... Красиво й корисно, ага. "Троянди й виноград" /(С)/.
 • 2009.06.29 | Shooter

  Взагалі-то, "серйозними" вважаються 3 контори

  Ті, які робили "великий" екзит-пул разом на кількох останніх виборах.

  Паніотто, Бекешкіна, Кучерів....плюс разумковці.
 • 2009.06.29 | shu

  Смотріть усі. Але в усіх написано, що нічого не ясно.

  Просто подивіться на графу "невизначились", пригадайте вибори останнього десятирічча і стає зрозуміло, що явних лідерів немає, але є критична маса людей, що визначаються аж на дільниці. Від них усе і залежить.

  На цьому парадоксі дуже показово обпалилася Партія Регіонів. Вони не звертали на це уваги, а потім довго дивувались як БЮТ набрав аж 30% і вкрав у них перемогу з під ніса.
  Але ж оті, що невизначились - це майже усі "помаранчевий" лекторат. От і виходить, що кожні вибори у нас - це рулетка, які жодні соцопитування прогнозувати не можуть.
 • 2009.06.29 | yes

  Re: Самие серйозние рейтинги!!!

  Смотрите сюда:

  http://www2.maidanua.org/news/download_thread.php3?bn=maidan_free&thread=1246095895&trs=-1


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua