МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко крокує до воєнного комунізму.

06/30/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Тимошенко хоче заборонити стихійну торгівлю в селах

Кабінет міністрів пропонує Верховній раді заборонити стихійну торгівлю в селах і селищах.

Про це сказано в законопроекті № 4629, зареєстрованому в Раді 10 червня, повідомляє агентство "Українські новини".

Цим законопроектом пропонується внести зміни до статті 160 Кодексу про адміністративні правопорушення.

У пояснювальній записці зазначається, що в результаті стихійної торгівлі в селах і селищах у не встановлених для цього місцях з'являється велика кількість побутових відходів, які потрібно прибирати й вивозити.

"У зв'язку з тим, що проблема вивозу побутових відходів у сільській місцевості стоїть дуже гостро, одним із заходів забезпечення чистоти передбачається заборона на торгівлю з рук у не встановлених для цього місцях не тільки в містах, але й в інших населених пунктах", - сказано в записці.

Зокрема, проектом пропонується визначити, що торгівля не тільки в містах, але й в інших населених пунктах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах й в інших не встановлених місцях спричиняє відповідальність у вигляді штрафу від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17-119 гривень) з конфіскацією предметів торгівлі.

Автори законопроекту непереконливо виправдовуються що його прийняття буде сприяти більш відповідальному ставленню жителів сіл і селищ до прибирання створених ними відходів.

Слід сказати що Уряд Тимошенко вже провів серйозну підготовчу роботу для перебрання всіх ринків України під свій контроль. В багатьох містах вже побудовані так звані "оптові сільськогосподарські ринки", на які однак ніхто не поспішає - той сам мафіозний контроль, тільки лояльний до Тимошенко. Ця тенденція заставляють серйозно відноситися до слухів що найавторитетнішими для Тимошенко посібниками по керуванню державою є твори Леніна і Сталіна. У всякому разі більшовикам вдалося закріпитися при владі у Москві та Петрограді лише тоді, коли вони під гаслом боротьби із спекулянтами ліквідували вільну торгівлю продуктами харчування.

Відповіді

 • 2009.06.30 | Мартинюк

  Передовий досвід продзагонів і продрозгорток - в життя

  Юлька зовсім недарма цілу весну будує по всій Україні "оптові ринки сільгоспродукції". Бачив один такий на окраїні Луцька ( чи може Рівного - не пригадую точно).

  Заборона торгівлі у селах, неминуче буде використана якраз проти тих які скуповують чи продають продукцію дрібним скупникам, які вже потім везуть її у міста. Схоже ідея суто ленінська - спочатку здай в "закрома Тимошенко" а потім вже кушай сам. Якщо зостанеться.
  Щось від отих тюльчиних експериментів дуже густо смердить не тільки 1918-1922 роками, але й 1932-1933.

  Боюся помилитися , але потяг Тимошенко до Міністерства оборони та інших силових органів зовсім не зводиться до виключного зацікавлення військовим майном та землею - схоже Тимошенко для якихось її планів потрібні і люди які стріляють, і танки які давлять...
 • 2009.06.30 | Боббі

  Замість сприяння торгівлі та допомоги пенсіонеркам

  Тобто, замість того, аби усунути проблему (створити умови для торгівлі, штраф саме за сміття, а не торгівлю) вони хочуть за наші ж гроші заборонити нам же торгувати з тими бабцями в переходах та на зупинках.

  Літні люди власними руками вирощують городину, а намагаючись продати її бажаючим наражаються на грубощі міліції, котра отримує зар.плати з наших податків. тобто, ми мусимо платити міліції аби вона нам же потім забороняла покупати свіжі овочі.

  бандитська влада...
 • 2009.06.30 | igorg

  А якщо не годувати то й какати не будуть

  Значить відпадає потреба у витратах на фекальну каналізацію. Особливо якщо ще й воду не давати.

  Ніщо так не упокорює народ як голод й дефіцит продуктів (як вид комунізму з людським обличчям).
 • 2009.06.30 | Микола Гудкович

  Стривайте, там є примітка (/)

  «Примітка. Положення частини першої цієї статті не поширюється на випадки здійснення торгівлі у сільських населених пунктах сільськогосподарською продукцією рослинного походження, вирощеною власниками такої продукції на земельних ділянках, наданих для садівництва, городництва або для ведення особистого селянського господарства.»

  http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=35485
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.30 | igorg

   Я так розумію що депутанів дратують люди

   понад дорогою що виставляють молоко, сир, сметану і т.д. і деяку випічку.
   Ну а картопельку хай продають, може вистачить прикрити дещо. Ну не звірі ж депутани, ніби одного виду навіть.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua