МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Геть Леніна з Києва!

06/30/2009 | Майдан-ІНФОРМ
ГЕТЬ ЛЕНІНА З КИЇВА!
ЗАЯВА
Проводу Київської міської організації ОУН

Українські націоналісти Києва неодноразово зверталися до керівництва країни, народних депутатів, київського міського голови та депутатів Київради з вимогою невідкладно ухвалити рішення про демонтаж пам’ятника катові українського народу Леніну, який бовваніє на одній із центральних площ столиці.

Більшість можновладців вважала за необхідне відмовчатися, або ж обмежитися відписками. Таким чином грубо проігноровано Указ Президента України Віктора Ющенка № 250/2007 "Про заходи у зв’язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні", яким органи влади зобов’язано вжити заходи щодо "демонтажу пам’ятників та пам’ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні та політичних репресій, а також щодо перейменування в установленому порядку вулиць, площ, провулків, проспектів, парків та скверів у населених пунктах України, назви яких пов’язані з такими особами".

Очільники країни і Києва також не взяли до уваги наші застороги, що у разі ігнорування зазначеного Указу Глави держави та вимог патріотичної громадськості Києва уся відповідальність за стан пам’ятника Леніну ляже на органи влади.

У зв’язку з цим вимагаємо негайно звільнити з під варти члена проводу КМО ОУН, члена ВО «Тризуб» ім. С. Бандери Івана Срібного, а також Андрія Тарасенка, Олександра Задорожного, Миколу Коханівського та Богдана Франта, які взяли участь у демонтажі пам’ятника Леніну та на сьогодні перебувають у Шевченківському РВВС міста Києва.

Вимагаємо від керівників країни і Києва завершити уже розпочатий українськими патріотами демонтаж пам’ятника Леніну та інших постаментів, які символізують комуністичне минуле України.

Заявляємо про свій намір і надалі робити все необхідне, щоб столиця України – Київ назавжди позбувся рудиментів радянської доби, став українським за духом містом.

Слава Україні!

Богдан ЧЕРВАК,
провідник Київської міської організації ОУН


sean

Відповіді

  • 2009.07.01 | vic

    Геть Ленінів з України!

    Приєднуюсь до вимоги негайно звільнити патріотів. А ще мрію про день, коли з найбільшого майдану Європи (майдан Свободи в Харкові) приберуть такий само сталінський мотлох.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua