МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Богатирьова: розпуск ВР - можливий (/)

07/01/2009 | omela
[30.06.2009 16:35]
Богатирьова називає розпуск парламенту одним з варіантів розвитку подій

Президент України може приймати рішення про дострокові парламентські вибори до президентських, якщо для їхнього оголошення виникнуть законні підстави.

Як передає кореспондент УНІАН, таку думку висловила секретар Ради національної безпеки та оборони Раїса БОГАТИРЬОВА в інтерв’ю журналістам у Москві.

Р.БОГАТИРЬОВА зауважила, що на сьогодні існує декілька варіантів розвитку подій, й одним із них є оголошення дострокових парламентських виборів.

При цьому вона наголосила, що сьогодні на користь такого варіанту говорить те, що фактично парламент є недієздатним, а урядова коаліція не може виправити економічну ситуацію.

Водночас, Р.БОГАТИРЬОВА підкреслила, що Президент не може діяти поза законом і Конституцією, а підстав, передбачених українським законодавством для рішення про дострокові парламентські вибори, сьогодні немає.

“Але якщо буде складатись ситуація таким чином, що будь-яка стаття (Конституції – УНІАН) може бути застосована, і виходу іншого не буде, то Президент буде зобов’язаний – як вихід із кризи – буде змушений приймати таке рішення”, - сказала вона.

Р.БОГАТИРЬОВА підкреслила, що таке рішення Президент буде змушений приймати, щоб унеможливити «непрогнозований розвиток подій і непередбачений перебіг президентських виборів».

http://www.unian.net/ukr/news/news-323744.html

Відповіді

  • 2009.07.01 | Taras-ods

    І вона такі права.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua