МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Національна конфедерація профспілок України - за Тимошенко

07/01/2009 | Петро Петриченко
Заява
Національної конфедерації профспілок України (НКПУ)
щодо підтримки дій Уряду по забезпеченню дієвої соціальної політики.

м.Київ, 30 червня 2009 року


Цілеспрямована, професійна політика Уряду, очолюванного Прем’єр-Міністром України Ю.Тимошенко послідовно і чітко направлена на дотримання взятих зобов’язань в області соціальної політики.
Не зважаючи на кризу, завдяки своєчасним і енергічним діям Ю.Тимошенко, все ж таки відбуваються позитивні зрушення в цій сфері.
Стабілізується ситуація на ринку праці. Зменшується кількість безробітних в Україні. Так, на обліку в центрах зайнятості на сьогодні перебуває 690 тисяч незайнятих громадян, а це менше, ніж було на 1 листопада 2008 року.
Фондом соціального страхування вже реалізуються антикризові заходи у випадку часткового безробіття. Конкретним підприємствам вже надається конкретна допомога.
Продовжується зменшуватися і заборгованість із заробітної плати на економічно активних підприємствах державної форми власності. Нині сума боргу становить близько 100 млн. грн., включаючи і поточну заробітну плату, що на 42% менше від показників заборгованості станом на 1 травня 2009 року.
Виплати пенсіонерам здійснюються вчасно та в повному обсязі. План надходжень до Пенсійного фонду в червні виконано на 105%, а в порівнянні з червнем минулого року надходжень поступило на 4,5% більше.
Уряд України послідовно дотримується європейського вибору у сфері соціально-економічної політики. Одним із основних стратегічних орієнтирів визначено створення умов для реалізації людського потенціалу нації, складовою якого є професійний потенціал.
НКПУ вдячна Уряду за позицію з відстоювання позитивних змін у бюджетному законодавстві.
Дякуємо Юлії Володимирівні за розуміння багаторічного прагнення керувати громадськими коштами на місцях самою громадою.
Ми не сприймаємо дій Федерації профспілок України, керівництво якого керується більше політичними гаслами, ніж соціальними, і які вносять розбрат в суспільство і не додають конструктивізму в дії Уряду.
Ми вважаємо, що роль соціальних партнерів не повинна бути спостережною чи наглядовою, тут має бути задіяне повноцінне конструктивне партнерство всіх сторін соціального діалогу аби досягти необхідних змін на краще в суспільстві.
НКПУ вважає, що прожитвовий мінімум необхідно збільшувати і збільшувати суттєво. Але на сьогодні ми не підтримуємо прийняття законопроекту про підвищення прожиткового мінімуму, запропонованного на політичному підгрунті, аби збільшити число своїх прихильників на майбутніх виборах.
Він у нинішніх кризових умовах є просто шкідливим для держави.
Ми віримо, що Уряд Ю.Тимошенко і надалі здатен ефективно справлятися з кризовими явищами в країні.
Ми закликаємо політичних опонентів, соціальних партнерів не перешкоджати це робити Уряду, а більше думати за людей і допомогати долати економічні проблеми в країні аби скоріше зупинити кризу та зробити більш заможним життя людей.
Ми віримо, що справедливість є, і вона переможе!

Петро Петриченко,
Генеральний секретар
Національної конфедерації профспілок
України

Відповіді

 • 2009.07.01 | Микола Гудкович

  А федерація профспілок України — за Януковича


  Громадяни України мають право об'єднуватися в організації і висловлювати свою підтримку кандидатам у президенти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.01 | GreyWraith

   Чума на обидва ваші доми!

   А потім, коли ця "школа комунізму" піде у небуття, на вільному місці ми самі побудуємо свої профспілки. Із блекджеком та шльондрами. :)
 • 2009.07.01 | Almodovar

  Re: Національна конфедерація профспілок України - за Тимошенко

  О, я,я, натюрліх!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.01 | Боббі

   Ще трохи комунізму --- саме те, що треба для боротьби з кризою

 • 2009.07.01 | Sean

  Как ето трогатєльно - сєрп і молот і звєзда (с)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.01 | Адвокат ...

   І бублик з бейсбольною биткою...

 • 2009.07.01 | Микола Гудкович

  Детальніше

  Петро Петриченко пише:
  > Заява Національної конфедерації профспілок України (НКПУ)
  > щодо підтримки дій Уряду по забезпеченню дієвої соціальної політики.
  >
  > м.Київ, 30 червня 2009 року
  >
  >
  > Цілеспрямована, професійна політика Уряду, очолюванного Прем’єр-Міністром України Ю.Тимошенко послідовно і чітко направлена на дотримання взятих зобов’язань в області соціальної політики.

  Це ви прес-службу БЮТ цитуєте? :)

  > Не зважаючи на кризу, завдяки своєчасним і енергічним діям Ю.Тимошенко, все ж таки відбуваються позитивні зрушення в цій сфері.

  Яким саме діям?

  > Стабілізується ситуація на ринку праці. Зменшується кількість безробітних в Україні. Так, на обліку в центрах зайнятості на сьогодні перебуває 690 тисяч незайнятих громадян, а це менше, ніж було на 1 листопада 2008 року.

  А реально, без ЦЗ?

  > Фондом соціального страхування вже реалізуються антикризові заходи у випадку часткового безробіття. Конкретним підприємствам вже надається конкретна допомога.

  Яким саме?

  > Продовжується зменшуватися і заборгованість із заробітної плати на економічно активних підприємствах державної форми власності. Нині сума боргу становить близько 100 млн. грн., включаючи і поточну заробітну плату, що на 42% менше від показників заборгованості станом на 1 травня 2009 року.
  > Виплати пенсіонерам здійснюються вчасно та в повному обсязі. План надходжень до Пенсійного фонду в червні виконано на 105%, а в порівнянні з червнем минулого року надходжень поступило на 4,5% більше.

  Це все йдеться саме собою.

  > Уряд України послідовно дотримується європейського вибору у сфері соціально-економічної політики.

  В чому саме полягає цей вибір?

  > Одним із основних стратегічних орієнтирів визначено створення умов для реалізації людського потенціалу нації, складовою якого є професійний потенціал.
  > НКПУ вдячна Уряду за позицію з відстоювання позитивних змін у бюджетному законодавстві.

  Яких саме змін?

  > Дякуємо Юлії Володимирівні за розуміння багаторічного прагнення керувати громадськими коштами на місцях самою громадою.

  А вона розуміє?

  > Ми не сприймаємо дій Федерації профспілок України, керівництво якого керується більше політичними гаслами, ніж соціальними, і які вносять розбрат в суспільство і не додають конструктивізму в дії Уряду.

  Чому ж самі дієте так само? :)

  > Ми вважаємо, що роль соціальних партнерів не повинна бути спостережною чи наглядовою, тут має бути задіяне повноцінне конструктивне партнерство всіх сторін соціального діалогу аби досягти необхідних змін на краще в суспільстві.

  Це просто вода.

  > НКПУ вважає, що прожитвовий мінімум необхідно збільшувати і збільшувати суттєво.

  Молодці.

  > Але на сьогодні ми не підтримуємо прийняття законопроекту про підвищення прожиткового мінімуму, запропонованного на політичному підгрунті, аби збільшити число своїх прихильників на майбутніх виборах.

  Ще більше молодці.

  > Він у нинішніх кризових умовах є просто шкідливим для держави.

  Молодці, що розумієте.

  > Ми віримо, що Уряд Ю.Тимошенко і надалі здатен ефективно справлятися з кризовими явищами в країні.

  Не «надалі», а «далі». А що, він до цього ефективно порався?

  > Ми закликаємо політичних опонентів, соціальних партнерів не перешкоджати це робити Уряду, а більше думати за людей і допомогати долати економічні проблеми в країні аби скоріше зупинити кризу та зробити більш заможним життя людей.

  «За людей» думати не треба, треба, щоби вони самі думали.
  Якщо ж ви мали на увазі «про людей», то слід так і писати.
  Загалом все це речення — демагогія і вода.

  > Ми віримо, що справедливість є, і вона переможе!

  Ну нікуди без порожніх гасел :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua