МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тягнибок: Трагедія в Марганці може стати “першою ластівкою”

07/01/2009 | UPA_Podilya
Для українського суспільства події, які розгорнулися в містечку Марганець Дніпропетровської області у зв’язку із вбивством молодого українця-міліціонера під час конфлікту українців з агресивно налаштованими представниками вірменської діаспори, стали справжнім шоком.

Голова Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» Олег Тягнибок прокоментував ситуацію навколо подій у Марганці: “Незважаючи на щільну інформаційну блокаду, багаторічні проповіді “політкоректності” та примусове насаджування “толерантності” до чужинців, правда про трагедію прорвалась крізь тенета офіціозу. Намагання правоохоронних органів видати вбивство молодого сержанта за звичайну побутову бійку та приховати конфлікт на ґрунті ненависті до українців не дали жодного результату. Реакція українців Марганця стала сюрпризом як для непроханих гостей, так і для представників влади, за сприяння якої вірменська меншина протягом багатьох років почувала себе господарями в місті та зухвало демонструвала свою зверхність над корінними мешканцями. Самоорганізувавшись, українці нарешті відродили кращі козацькі традиції Запорізької Січі, і дали рішучу відсіч зайдам на вулицях рідного міста. Врятуватись від народного гніву знахабнілим вихідцям із Закавказзя допомогло лише втручання загонів міліції особливого призначення, оперативно стягнутих в Марганець. Наразі ситуація в місті залишається вибухонебезпечною, адже українці небезпідставно побоюються, що злочинцям вдасться уникнути справедливого покарання, як це уже неодноразово траплялося.

Незалежно від того, як закінчиться справа про вбивство українця в Марганці, сьогодні з упевненістю можна констатувати низку вкрай небезпечних тенденцій:

1.Завдяки потуранням демоліберальної влади та політики Брюсселю з перетворення України в багатонаціональний сміттєзбірник Європи, на території нашої держави, особливо в південно-східних регіонах, формуються справжні ґетто чужинців, які активно освоюють український життєвий простір.
2.Корумпованість антиукраїнської влади призводить до того, що кожного року зростає потік як легальних, так і нелегальних мігрантів, які цілеспрямовано осідають в українських містах.
3.Ментальні, соціальні та культурні відмінності між мігрантами і автохтонним населенням призводять до зростання міжнаціональної напруги, а небажання правоохоронних органів захищати українців від агресії чужинців призводить до трагічних наслідків.
Виходячи з цього, на превеликий жаль, доводиться констатувати, що трагедія в Марганці може стати “першою ластівкою” у низці подібних інцидентів вже найближчим часом, а в перспективі Україна може постати перед загрозою масових мігрантських заворушень”.

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” звертається до правоохоронних органів з вимогою оперативно розслідувати вбивство сержанта міліції С. Бондаренка та притягнути вбивць до відповідальності. Разом з тим, закликаємо всіх українців виявляти солідарність та взаємодопомогу, підтримуючи співвітчизників з метою недопущення подібних трагедій.Прес-служба

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

8067-441-46-01

Відповіді

 • 2009.07.01 | GreyWraith

  Подробиці події можна навести?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.07.01 | Ukrpatriot(patriot)

  Тупуватий Тягнибок у побутовому вбивстві бачить міжнаціональну

  ворожнечу. Дійсно аргументація недоумка. У Львові вірмени живуть кілька сотень років, як зрештою і євреї і поляки. Сам Тягнибок, якщо взяти етимологію його прізвища, то можна як один з варіантів вивести Тягнибей, що є явно неукраїнським. Геть неукраїнців з України! В тому числі і лідера Свободи. Напевно свободи від здорового глузду і розуму.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.01 | kom8407

   Я давно вважаю Тягнибика запеклим фашистом

   Зараз він теж підбурює до ворожнечі.
   Якщо в Україні почнуться погроми, "Свобода" очолить їх.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.01 | Володимир I

    Re: Я давно вважаю Тягнибика запеклим фашистом

    А ви б, не очікуючи погромів, рушали б на "зємлю обєтованную", поки там вашим соплємєннікам араби загальний погром не влаштували.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.01 | kom8407

     Re: Я давно вважаю Тягнибика запеклим фашистом

     Мене туди не візьмуть. Навіть, якби дав обрізати.
     Я не відрізняю кібуц від кнессета, а песах від посоху.
     Знаю 7 мов, але єврейську тільки декілька разів у житті чув в дитинстві, коли мав знайомих-євреїв. А тепер роками не спілкуюся з євреями. Чи може деякі знайомі не признаються у своїй національності?
    • 2009.07.02 | 123

     А ви б рушили на БП з Вашими ідеями, а?

    • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

     А я б спочатку різних тюрків відправив

     типу Тягнибеїв, з тупуватими ідеями.
   • 2009.07.02 | Габелок

    Re: Я давно вважаю Тягнибика ... фашистом (нацистом?)(-)

   • 2009.07.02 | Sean

    Re: Я давно вважаю Тягнибика запеклим фашистом

    kom8407 пише:
    > Зараз він теж підбурює до ворожнечі.
    > Якщо в Україні почнуться погроми, "Свобода" очолить їх.

    а раптом не очолить? Їстимете капелюха?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

     Не очолить,

     але тупуваті ідеї розповсюджує. Борець блін. І ця людина хоче бути президентом, а мислить примітивно, як 16 річний малий нацик.
   • 2009.07.02 | Shooter

    Зауважте - запеклих проросійських фашистів набагато більше

    Наприклад, таких хто "банально" заперечують вину совіцького режиму у масованому вбивстві українців під час Голодомору.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.03 | Ukrpatriot(patriot)

     Більше, але це не виправдовує інших

     нациків, що ще в школі "рубали голови москалям і жидам" :)
  • 2009.07.01 | Володимир I

   Re: Тупуватий Тягнибок у побутовому вбивстві бачить міжнаціональну

   Патріоте липовий, ти на Марсі живеш? Не бачиш, що відбувається? А коли немає чого заперечити по суті, то в хід ідуть особисті образи. Наведу приклад з тієї неприємної реальності, яку ти не бачиш, або вдаєш, що не бачиш. До нашого села в 1988 році після землетрусу переїхало кілька родин з Вірменії і тут прижилися. Зараз цих родин вже кільканадцять. Двоє вірменЦів (сини тих, хто приїхав) пролізли в прокуратуру, правда одного вигнали за те, що той, обкурившись, скоїв ДТП, налетівши на авто, яке стояло на протилежному боці дороги. На щастя, у постраждалого були впливові захисники, і з прокуратури урода вигнали. Але другий урод залишився, і, незавжаючи на свій tender age, вирізняється серед решти рекетирів з прокуратури нахабством та відбитістю.
   Постає питання: А на фуя нам таке щастя, га? Треба налагодити жорсткий контроль за іміграцією, щоб зростання кількості приїжджантів не призводило до того, що трапилося в Марганці. Втім, особисто я дуже задоволений, що знахабнілим виблядкам натовкли мармизи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.01 | GreyWraith

    Щось схоже десь декілька років тому було у Підмосков'ї...

    Там якась молода жінка зловила приватну машину і попросила кудись підвести. Водієм виявився якийсь вірменин, і, кудись заїхавши, спробував, погрожуючи ножем, ту жінку згвалтувати. Вона якось видерлася і випадково тим ножем пошкодила тому якусь судину. Цей вірменин потім помер від втрати крові. Потім вся московська вірменська діаспора через підкуплені суди, прокуратуру і пресу організовано цькувала ту жінку декілька років, виправдовуючи свого "мальчіка". Щоправда, врешті-решт якийсь суд ту жінку повінстю виправдав, встановивши, що таки була самооборона, і закрив цю справу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

     А українці не гвалтують?

     Ви мені нагадуєте російські ЗМІ, де після війни в Грузії, обов'язковими учасниками будь-якого злочину ставали українці і грузини і на цьому наголошували.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.02 | GreyWraith

      Я не чув, щоб українці захищали гвалтівника...

      ... тільки за те, що він - українець. А от у тому випадку вірмени мстилися жінці тільки за те, що вона випадково убила вірменина, незважаючи на те, що той вірменин хотів її згвалтувати. Тобто вірменська діаспора дуже вже наочно демонструвала там подвійну мораль: мовляв, тубільці - це нижча раса, і злочини проти них не є злочинами. Саме така поведінка і провокує ксенофобію.

      Вихід - дуже простий: кожна діаспора має неухильно дотримуватися законів тих націй, серед яких живе. Судячи з того, що події, подібні цій мерганцевській, все ж винятки, в Україні так і є.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

       А я не чув, щоб це робили вірмени, то й що

       GreyWraith пише:
       > А от у тому випадку вірмени мстилися жінці тільки за те, що вона випадково убила вірменина, незважаючи на те, що той вірменин хотів її згвалтувати. Тобто вірменська діаспора дуже вже наочно демонструвала там подвійну мораль: мовляв, тубільці - це нижча раса, і злочини проти них не є злочинами. Саме така поведінка і провокує ксенофобію.

       Я живу поряд з вірменами, і вони мене ніколи не вважали тубільцем, а я відповідноїх.

       > Вихід - дуже простий: кожна діаспора має неухильно дотримуватися законів тих націй, серед яких живе. Судячи з того, що події, подібні цій мерганцевській, все ж винятки, в Україні так і є.

       А ще краще створити гето і повісити значки. Я ще раз запитую. Українці не вбивають? Статистику може наведемо, хто і де більше вчинив злочинів. Може проблема у загальному рівні злочинності, а не у вірменах?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.02 | GreyWraith

        Re: А я не чув, щоб це робили вірмени, то й що

        Ukrpatriot(patriot) пише:
        >Я живу поряд з вірменами, і вони мене ніколи не вважали тубільцем, а я >відповідноїх.
        Хіба я вів мову про якесь узагальнення?

        >А ще краще створити гето і повісити значки.
        Дивна логіка: із моєї елементарної тези, що національні меншини мають підкорятися тим же законам, що й титульна нація, Ви вивели якісь гетто. :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

         Логіка в тому, що Ви

         Намагаєтесь наголосити на національності особи, яка вчинила злочин і вимагаєте протидіяти саме злочинцям ПЕВНОЇ НАЦІОНАЛЬНОСТІ, а точніше якось обмежувати цих осіб. Те ж саме пропонує Тягнибок, а боротися треба із злочинцями.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.07.02 | GreyWraith

          Re: Логіка в тому, що Ви

          Ukrpatriot(patriot) пише:
          Намагаєтесь наголосити на національності особи,
          В тому конкретному випадку вірменська громада кинулася цькувати ту жінку саме за те, що вона вбила вірменина, і ні про який самозахист від згвалтування і чути не хотіла. Ну і як наслідок ще наробила злочинів, підкуповуючи суди і прокуратуру.


          яка вчинила злочин і вимагаєте протидіяти саме злочинцям ПЕВНОЇ НАЦІОНАЛЬНОСТІ,

          А чим цей описаний мною випадок відрізняється від випадку Лозінського? ;) І там, і там певна група вважає себе вищою закону і агресивно відмазує своїх від загальної юрисдикції:
          - "не можна судити депутата від БЮТ, бо то політична розправа. А такому хорошому депутату треба орден давати. І чи давати згоду на зняття недоторканості із небожителя, чи ні, ми вирішимо самі, бо прокуратура - це для нижчого сорту"
          - "всі росіянки - шльондри і зобов'язані за першою вимогою задовольняти наших хлопчиків, коли ті хочуть розважитися, а ця мала наглість ще й відбиватися... От ми і нагадаємо, хто в Росії господар, аби іншим неповадно було".
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

           Різниця в тому

           GreyWraith пише:

           Що Ви хочете судити всю націю. При цьому безпідставно. Будь-яка міліцейська хроніка доведе, що українці вчиняють набагато більше вбивств ніж вірмени в Україні. Але Тягнибок бореться з вірменами, бо тупий.
           >
           > А чим цей описаний мною випадок відрізняється від випадку Лозінського? ;) І там, і там певна група вважає себе вищою закону і агресивно відмазує своїх від загальної юрисдикції:

           Де є докази, що вірмени вважають себе поза законом? Крім вересків тупоголових радикалів, які себе вважають вищими.

           > - "не можна судити депутата від БЮТ, бо то політична розправа. А такому хорошому депутату треба орден давати. І чи давати згоду на зняття недоторканості із небожителя, чи ні, ми вирішимо самі, бо прокуратура - це для нижчого сорту"

           Я такого не казав. Перед законом мають бути всі рівні. Але, якщо зараз почати говорити, що всіх депутатів треба посадити, бо Лозинський злочинець, то це вже буде дурня, в стилі Тягнибока.

           > - "всі росіянки - шльондри і зобов'язані за першою вимогою задовольняти наших хлопчиків, коли ті хочуть розважитися, а ця мала наглість ще й відбиватися... От ми і нагадаємо, хто в Росії господар, аби іншим неповадно було".

           Докази. Крім російської пропаганди і фільму "Брат-2". Те саме можна сказати про "російських хлопчиків" у Чечні чи в Грузії.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.07.03 | GreyWraith

            Re: Різниця в тому

            Ukrpatriot(patriot) пише:
            Що Ви хочете судити всю націю.
            Ні.

            Але Тягнибок бореться з вірменами, бо тупий.
            Тягнибок щось справді останнім часом підозріло багато тупості робить...

            Де є докази, що вірмени вважають себе поза законом?
            В тому конкреиному "підмосковному" випадку доказом були дії вірменської діаспори у Москві та Підмосков'ї.

            Я такого не казав.
            Ні, не казали. Таке плели минулого тижня БЮТівці... Зараз, щоправда, вони примусили Лозінського написати заяву про складання депутатських повноважень. Для того, щоб залишити незмінною всю систему депутатської недоторканості.

            Але, якщо зараз почати говорити, що всіх депутатів треба посадити, бо Лозинський злочинець, то це вже буде дурня, в стилі Тягнибока.
            Треба з усіх депутатів зняти недоторканість через зміни до Конституції, а потім, згідно рішення суду, покарати тих, хто винен у конкретних злочинах. І лише їх.

            Докази.
            Ну, це спливало у тодішніх висловлюваннях представників вірменської громади.
   • 2009.07.02 | Shadow

    Re: Тупуватий Тягнибок у побутовому вбивстві бачить міжнаціональну

    Володимир I пише:
    > До нашого села в 1988 році після землетрусу переїхало кілька родин з Вірменії і тут прижилися. Зараз цих родин вже кільканадцять. Двоє вірменЦів (сини тих, хто приїхав) пролізли в прокуратуру, правда одного вигнали за те, що той, обкурившись, скоїв ДТП, налетівши на авто, яке стояло на протилежному боці дороги. На щастя, у постраждалого були впливові захисники, і з прокуратури урода вигнали. Але другий урод залишився, і, незавжаючи на свій tender age, вирізняється серед решти рекетирів з прокуратури нахабством та відбитістю.

    А тому ви пропонуєте діскримінувати *всіх* вірменів?

    Тобто, як якийсь українець, скажімо, вб'є поліцейського в Нью-Йорку, ви вважаєте, що Америка може перестати впускати всіх українців.

    > Постає питання: А на фуя нам таке щастя, га? Треба налагодити жорсткий контроль за іміграцією

    Та чого там. Зразу газові камери. Так надійніше.
   • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

    Так так, Україну захопили китайці, тюрки і вірмени

    Володимир I пише:
    > Патріоте липовий, ти на Марсі живеш?
    Ні у Львові

    > Не бачиш, що відбувається?
    Бачу у політику рвуться тупуваті недоумки, які всюди шукають ворогів, особливо серед представників інший націй.

    >А коли немає чого заперечити по суті, то в хід ідуть особисті образи. Наведу приклад з тієї неприємної реальності, яку ти не бачиш, або вдаєш, що не бачиш. До нашого села в 1988 році після землетрусу переїхало кілька родин з Вірменії і тут прижилися. Зараз цих родин вже кільканадцять. Двоє вірменЦів (сини тих, хто приїхав) пролізли в прокуратуру, правда одного вигнали за те, що той, обкурившись, скоїв ДТП, налетівши на авто, яке стояло на протилежному боці дороги. На щастя, у постраждалого були впливові захисники, і з прокуратури урода вигнали. Але другий урод залишився, і, незавжаючи на свій tender age, вирізняється серед решти рекетирів з прокуратури нахабством та відбитістю.
    > Постає питання: А на фуя нам таке щастя, га? Треба налагодити жорсткий контроль за іміграцією, щоб зростання кількості приїжджантів не призводило до того, що трапилося в Марганці. Втім, особисто я дуже задоволений, що знахабнілим виблядкам натовкли мармизи.

    В Івано-Франківській області є цілі села де живуть вірмени. У Львові вони з дня заснування і нікому шкоди не роблять.
    А тепер питання, якої національності уродів більше в прокуратурі, міліції ітд. Вірменів чи українців? Чи просто так легше? Щодо особистих образ - то це один з варіантів етимології. Прізвище Тягнибок виводиться від Тягнибей. Якщо ж дивитися суто за расовими ознаками, то він явно не українець, на відміну від мене із світлим волоссям і голубим кольором очей, суто арійської зовнішності :) То я і послуговуюсь пропозицією п. Тягнибока, геть неукраїнців з української політики.
 • 2009.07.01 | Sean

  Тягнибок...Тягнибок...а хто це?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.01 | Наталка

   Це - не Северин. Вийдіть на Майдан Незалежності

   спитайте про Северина. Гарантую зі 100 опитаних - 100 не знатимуть (нулі добавляйте за бажанням). Або ще краще, створіть партію і спробуйте балотуватись на виборах. Тоді побачимо - хто це - Тягнибок, а хто це - Северин. Успіху!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.02 | Sean

    І слава Богу!

    що я - не він :) Це мене дуже (!) тішить


    Щодо Майдану Незалежности - Ви вийдіть. Вертайте до України і виходьте. А я там чи не щодня проходжу. Вас - не бачу :)

    Але все ж таки, хто такий цей тягни...Тягни...як його? :)
  • 2009.07.02 | 123

   лідер ксенофобської партії

   що набуває дедалі більшої популярності на тлі імпотентності, прогнілості та корумпованості "традиційного" політикуму. Окрім інших проблем, цим компрометується український націоналізм загалом, через його ототожнення з такими як свободівці чи патріотукраїнці (як наслідок - суспільство відвертається він проукраїнської ідеї, що за наших умов загалом означає посилення промосковськості) та підвищується градус ксенофобії в суспільстві.

   я не проти того щоб це перехворіти, але проти поблажливого ставлення до цих персонажів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.02 | Sean

    нмд це той, хто ще з кількома персонажами

    унеможливлює розвиток "Cвободи" як нормальної і перспективної націоналістичної партії.

    Втім, то зрештою їхня, "свободівців", справа
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.02 | 123

     спостереження на ВФ не підтверджують Вашої думки

     тутешні симпатики восвободи є або расистами, або такими, що виправдовують або принаймні толерують (таких зовсім мало) расизм та ксенофобію. Тягнибок у Свободі - не виняток, а органічна постать.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.02 | karpo

      100%

     • 2009.07.02 | Shooter

      навряд чи ВФ є 100% віддзеркаленням суспільства

      як і симпатики Свободи на ВФ - віддзеркаленням всієї Свободи.

      Але те, що саме в керівництві Свободи є достатньо "м'яких" чи навіть "крутих" расистів/нацистів - це таки правда.
 • 2009.07.01 | Kulish

  Є нюанси

  Я не налаштований так радикально, як Тягнибок. У кожної нації є свої виродки. Але ось що пригадую...
  Колись у відрядженні в готелі познайомився з одним вірменином - вченим. Так він мені такі страхи нарозказував про вірменську корупцію та бандитизм! І навіть заявив, що не хоче жити в своїй рідній Вірменії.
  Те ж саме і з Грузією. Коли Міхо шуганув своїх бандитів, куди вони поїхали. І не кажіть мені, що я проти грузинів - теж дуже поважна і культурна нація.
  А тепер уявіть собі, що ті місцеві виродки переїхали в Україну, влада якої не дуже блюде закони, а більше поважає силу та гроші. І Україна дійсно стає відстійником покидьків. Ніби своїх не вистачає...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.02 | 123

   Місцевий реальний покидьок Тягнибок мене чомусь турбує більше

   потенційних покидьків, які потенційно можуть понаїхати до нас з Арменії...

   Не треба вигадувати загрози, в Україні дофігіща реальних загроз, з яких навіть Тягнибок не найбільша (але істотна, на відміну від армянської загрози).

   Kulish пише:
   > Я не налаштований так радикально, як Тягнибок. У кожної нації є свої виродки. Але ось що пригадую...
   > Колись у відрядженні в готелі познайомився з одним вірменином - вченим. Так він мені такі страхи нарозказував про вірменську корупцію та бандитизм! І навіть заявив, що не хоче жити в своїй рідній Вірменії.

   Думаю, про покидькізм Тягнибока Вам зможе розповісти не менша кількість поважних людей.
 • 2009.07.01 | Мартинюк

  Маю враження що наші ультраси отримали команду перекричати

  тему Лозінського, фінсової жопи і відставки уряду.
 • 2009.07.01 | Mykola_2007

  Ну що ж процесс дійсно пішов...

 • 2009.07.01 | karpo

  "Дети мои, берегите армян - их перебьют -

  - за нас возьмутся" - ключова фраза зі старого жидівського анекдоту.
  Тягнибок дійсно або дурень, або провокатор. Будемо сподіватись на перше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.02 | Наталка

   Боже, а я Костенкові дивуюсь...

   Ви хоч знаєте, що там сталось, може щось прочитали в форумах місцевих сайтів, чи просто злі, що УНП - імпотентна, як Костенко?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.02 | karpo

    Re: Боже, а я Костенкові дивуюсь...

    Наталка пише:
    > Ви хоч знаєте, що там сталось, може щось прочитали в форумах місцевих сайтів, чи просто злі, що УНП - імпотентна, як Костенко?

    Що ж це Ви всує Господа згадуєте, пані Наталка. Ну добре - Бог простить.
    Але чого Вас так цікавить потенція УНП. Ну добре - Ви жінка, сублімація сексуальних проблем - розумію. Але чому свободівські хлопці весь час потенцією УНП цікавляться. Невже ..???
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.02 | Наталка

     Я так і думала. Про Марганець не чув-но асуждаю!

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

      Думаю просто в УНП менше тупих провокаторів

     • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

      п.Наталю, а ви "Вавілон 20" дивилися

      Тіні забутих предків та інші фільми, які зняв вірменський жид (просто жах) кожен Свободівець перехрестився.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.02 | Shooter

       Вавілон ХХ знімав Миколайчук

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       > Тіні забутих предків та інші фільми, які зняв вірменський жид (просто жах) кожен Свободівець перехрестився.

       А от про Тіні - Ви праві.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

        Хай буде так, трохи помилився, але суті воно не змінює

        До речі посадили Параджанова серед іншого за "український націоналізм"
  • 2009.07.02 | Габелок

   Re: До нього був Корчинський

   результат один і той же - вода ллється на кремлівський млин.


   karpo пише:
   > - за нас возьмутся" - ключова фраза зі старого жидівського анекдоту.
   > Тягнибок дійсно або дурень, або провокатор. Будемо сподіватись на перше.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.02 | Sean

    у Корчинського куди більше креативности

 • 2009.07.02 | Kulish

  Хочете - вірте, хочете - ні

  Колись, ще за радянських часів, коли я вчився в інституті, у нас у гуртожитку жив негр (африканець). Так ось, цей негр вивчив українську мову і принципово всюди розмовляв українською. Подейкували, що навіть екзамени здавав українською...
  А тепер скажіть мені, критики Тягнибока, чи багато ви зустрічали в Україні вихідців з Кавказу, що розмовляють українською мовою? Або, принаймі, намагаються нею розмовляти.
  І в чому неправі "свободівці"? Адже справа навіть не у мові, а у відношенні до держави, до якої переселились ці люди.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.02 | Сергій Вакуленко

   Re: Хочете - вірте, хочете - ні

   Kulish пише:

   > А тепер скажіть мені, критики Тягнибока, чи багато ви зустрічали в Україні вихідців з Кавказу, що розмовляють українською мовою? Або, принаймі, намагаються нею розмовляти.

   То більшою мірою наша, а не їхня проблема. Вони розмовляють російською, бо обставини життя в Україні не спонукують їх переходити на українську.

   Коли самі українці заговорять українською скрізь і по-справжньому, тоді й імміґранти за ними потягнуться.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.02 | Kulish

    Re: Хочете - вірте, хочете - ні

    Так! Але того ж негра ніхто не заставляв вчити українську. Тим більше, в часи формування "єдіной общности - совєцького народа".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

     Той негр отримував на батьківщині доплату 15 %

     за знання кожної іноземної мови, до яких зараховувалась і українська. І це не прикол. Це так африканські країни стимулюють профзростання своїх студентів.
  • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

   Багато, особливо серед журналістів

   Навіть більше. Один із знайомих принципово це робить, хоча сам грузин.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.02 | Kulish

    Re: Багато, особливо серед журналістів

    Дуже радий, що так!
    Але у нас усіх є один знайомий (принаймі по ТВ) депутат-грузин, який і не намагається розмовляти українською. Також в нашій країні є посліца, яка ромовляє російською, та ще й нотації таким самим депутатам читає. Нібито в Ізраїлі мало людей, що знають українську мову...
    От у Німеччині нема ксенофобії, але спробуйте там знайти роботу, не знаючи німецької мови. З вами ніхто й розмовляти не буде. Теж, мабуть, Тягнибок поробив...
    Не треба дозволяти сідати собі на голову. Не подобається - їдь, звідки приїхав!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

     Багато, особливо серед журналістів

     Kulish пише:
     > Дуже радий, що так!
     Я теж радий.

     > Але у нас усіх є один знайомий (принаймі по ТВ) депутат-грузин, який і не намагається розмовляти українською. Також в нашій країні є посліца, яка ромовляє російською, та ще й нотації таким самим депутатам читає. Нібито в Ізраїлі мало людей, що знають українську мову...
     Вона посліца має право розмовляти тією мовою, якою забажає, хоча згідно етикету мала б розмовляти рідною і її мали б перекладати. У випадку, якщо вона володіє ще однією мовою, яку розуміють співрозмовники теж має знати її. Щодо Ізраїлю не знаю. Але є багато знайомих, які розмовляють українською. Те, що говорять російською - це питання не приналежності до тієї чи іншої нації (вірмени, грузини), а державна політика. Якщо б поставили обов'язкову вимогу, тоді б всі вчили. Правила міграції безумовно треба змінювати, проти цього ніхто не виступає. Але прив'язувати до цього вбивство побутове і на цьому грунті розпалювати міжнаціональну ворожнечу. Тут питання не нації, а вчинення злочину. Саме тому дії Тягнибока - це провокація, вигідна антиукраїнським силам. Щоб ще раз голосно крикнути: "Усі націоналісти - це нацисти!"


     > От у Німеччині нема ксенофобії, але спробуйте там знайти роботу, не знаючи німецької мови. З вами ніхто й розмовляти не буде. Теж, мабуть, Тягнибок поробив...
     В Німеччині вона є. Я там вчився три роки і десь біля трьох років жив. Те, що вона не у відкритій формі, не значить, що її там немає. Справді, без мови, ти не будеш жити нормально у цьому суспільстві, але в Німеччині є ЗАКОН, один для всіх і якщо турок, чи курд, чи росіянин вчинить злочин, то там звертатимуть увагу у першу чергу на його вину, а не національність.

     > Не треба дозволяти сідати собі на голову. Не подобається - їдь, звідки приїхав!

     Можливо відкрию таємницю, але вірмени жили в Україні вже кілька сотень років. Зайдіть у Вірменську церкву, у Львові і подивіться. коли вона заснована. Якщо іноземець дотримується законів країни, то він має право тут жити. Щодо мови - це питання до нас, до того, чому досі немає закону про мови ітд. Але це не ПРИЧИНА виганяти іноземців.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.02 | Kulish

      Re: Багато, особливо серед журналістів

      Я теж відкрию "таємницю", що колись жив на Вірменській вулиці напроти вірменської церкви. І абсолютно позитивно відношусь до вірменів та інших народів, що живуть в Україні. Більше того, я мабуть Вас здивую, якщо розкажу, що навіть назва українського свята Василя має походження від вірменського слова (здається) Базиля, тобто місяць. Так що зв`язки України-Русі з Вірменією дуже древні.
      З мого боку мова йде тільки про те, що в нашій країні завдяки відритості кордонів і ліберальній міграційній політиці (якщо така взагалі є) можуть селитись, м`яко кажучи, не найкращі представники інших народів. А в нас і своїх покидьків нема куди дівати! То може спочатку треба зі своїми розібратись?
      А який народ і скільки віків на цій землі жив - абсолютно інше питання.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

       Який стосунок до міграційної політики мають події у Марганці

       На яких робить піар Тягнибок?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.02 | Наталка

        Тягнибок піарив на Чайці, тоді на Лозінському тепер на Марганці?

        Забагато матеріалу для піару, хлопче. А чого ніхто інший не заговорив за Максима, чи за Олійника, чи за цього молодого міліціонера - зауважте-українців? Та тому що одні "свідомі патрійоти" - імпотенти, другим - до лампочки, треті ще й відмежуються, як Брацюнь з КУНу. А Тягнибок займає чітку позицію щодо скоєного. Якби Свобода не кричала про Чайку, чи Олійника - вони б канули в забуття, а Лозінський би далі по своїм барскім угодіям роз"їжджав і людей, як зайців вистрілював.

        А знаєте чому так багто подій раптово відбувається - бо нас українців на рідній землі вважають за бидло і лохів, і вже не тільки януковічі. Бо такі, як ви пів гілки зас..те ниттям про негрів і прочіх, які всі гарно розмовляють українською і взагалі є 100% українцями, а от свої - ото нацисти, хвашисти, бандіти і ще Бог зна хто. Тому й роблять з українцями всі, що заманеться нині - бо знають, що можна, бо серед них завжди знайдуться раби, які замість справу робити почнуть своїх же ж нищити. Так було з Хмельницьким, так було з Мазепою, так було з Міхновським, так зрештою було з ОУН і т.д.

        До речі - ви вже визначились, чи ви просто патріот (чогось там), чи укрпатріот? :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.02 | Ukrpatriot(patriot)

         Тягнибок піарив на Чайці, тоді на Лозінському тепер на Марганці,

         саме так.

         Наталка пише:
         > Забагато матеріалу для піару, хлопче. А чого ніхто інший не заговорив за Максима, чи за Олійника, чи за цього молодого міліціонера - зауважте-українців?

         Неправду говорити негарно. Про це говорили багато. Про Чайку зокрема навіть журналіст-жид, з якими Олежко інтенсивно бореться. Тільки мало хто на тому робив політичний піар.

         > Та тому що одні "свідомі патрійоти" - імпотенти, другим - до лампочки, треті ще й відмежуються, як Брацюнь з КУНу.

         Є така приказка. Що кому болить, той про то й говорить. Свободівці часто про імпотенцію :)

         > А Тягнибок займає чітку позицію щодо скоєного.

         Тільки і робить, що говорить. Є закон, по якому мають відповідати. Закон, а не "фюрер сказали"

         >Якби Свобода не кричала про Чайку, чи Олійника - вони б канули в забуття, а Лозінський би далі по своїм барскім угодіям роз"їжджав і людей, як зайців вистрілював.

         Неправду говорити негарно. Свобода вміє тільки примазуватися. Як от тепер до хлопців з КУНу. У самих кишка була тонка, щось заподіяти Леніну, а покричати можна.

         > А знаєте чому так багто подій раптово відбувається - бо нас українців на рідній землі вважають за бидло і лохів, і вже не тільки януковічі.

         Часто українці самі з себе роблять бидло і лохів, особливо коли йдеться про кар'єру у столиці. Але українці - це не тільки купка тупоголових радикалів, що бачать загрозу тільки в іноземцях, а їх набагато більше нормальних, що доводять справами українськість. Згадаю тут слова Андрея Шептицького: "Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою невтомною працею любіть Україну!"

         >Бо такі, як ви пів гілки зас..те ниттям про негрів і прочіх, які всі гарно розмовляють українською і взагалі є 100% українцями, а от свої - ото нацисти, хвашисти, бандіти і ще Бог зна хто.

         Такі, як я є нормальними, на відміну від істеричних радикалів, помішаних на своїй вищості і з комплексами меншовартості. Мої діди гинули і в УПА і РА не за Україну нацистів,а за демократичну державу, де головне закон, а не патякання недоумкуватого фюрера, що всі проблеми зводить до міжнаціональних стосунків.

         > Тому й роблять з українцями всі, що заманеться нині - бо знають, що можна, бо серед них завжди знайдуться раби, які замість справу робити почнуть своїх же ж нищити.

         То Ви про Тягнибока із Свободою?

         > Так було з Хмельницьким, так було з Мазепою, так було з Міхновським, так зрештою було з ОУН і т.д.
         >
         Що було?

         > До речі - ви вже визначились, чи ви просто патріот (чогось там), чи укрпатріот? :)

         Я патріот своєї Батьківщини, України, мені визначатися не треба, але я зроблю все, щоб ця країна була демократичною, а не авторитарним заповідником.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.07.02 | Наталка

          Тю! Один вже таке 5 років говорить, а Україна нидії в біді і

          залежності від всіх і вся, з протянутою рукою до ЄС, НАТО, Світового Банку і т.д. ...

          Ви бува не від Серетаріату Президента? Там теж так пафосно розповідають про демократію. Поки що вона не стосується українців в Україні.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.03 | Ukrpatriot(patriot)

           Ні і не належу до жодної з партій

           Наталка пише:

           > Ви бува не від Серетаріату Президента? Там теж так пафосно розповідають про демократію. Поки що вона не стосується українців в Україні.

           Вона стосується всього народу України, етнічних українців, татар, жидів, вірмен і всіх решта. Бо всі вони складають народ України.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.07.03 | Наталка

            Народ України, але не українську націю.

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.07.03 | Ukrpatriot(patriot)

             Так саме народ

             чи політичну націю, називайте, як хочете. Бо є багато неукраїнців, які зробили для цієї держави більше, ніж "чисті" українці. У мене нема комплексу меншовартості щодо інших, які постійно мені заважають, а в Тягнибока, як в тому анекдоті. Встає з будуна генерал, підходить до ад'ютанта і каже, мене вчора на банкеті, якась сволота обригала. А ад'ютант відповідає: "Ця сволота вам ще й в штани насрала". От приблизно така логіка у "щирих". Всюди, де б не були, у проблемах звинувачують іноземців і шукають національне підгрунтя.
  • 2009.07.03 | Odesa

   Re: Хочете - вірте, хочете - ні

   Kulish пише:
   > А тепер скажіть мені, критики Тягнибока, чи багато ви зустрічали в Україні вихідців з Кавказу, що розмовляють українською мовою? Або, принаймі, намагаються нею розмовляти.

   Ну, є трохи: пані Грігян намагається (і лише від великого розпачу може вигукнути пару таких прикметних слів московською), небіжчики Кавалерідзе і Гонгадзе вміли, через що обидва мали клопіт (якраз Параджанов і не вмів...), Вахтанг Кіпіані вміє. Та тепер таке робиться, що навіть деякі українці українською говорять!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua