МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Полтавська битва

07/01/2009 | krslovo
Полтавську битву — переломний момент історії Східної та Північної Європи — антиукраїнські сили в Криму перетворили на «свято російської зброї.
«В українському Криму довкола скорботної дати 300-річчя Полтавської битви чи-ниться справжній «імперський шабаш», — заявив голова Кримської організації Української Народної партії Олег ФОМУШКІН. Так політик відреагував на проведення в Сімферополі біля пам’ятника Хмельницькому мітингу проросійських сил з участю депутатів Верховної Ради АРК, який пройшов «за російським шовіністичним сценарієм». За словами представ-ника УНП, «українофоби під звуки гімну Російської Федерації коментували поразку України в Полтавській битві як завоювання Росією «статусу великої держави».
Голова Кримської УНП трактує поразку українського національно-визвольного руху в Полтавській битві як «перемогу українського духу в боротьбі за свободу, що дала Україні шанс віднайти суверенітет і незалежність». «Вчинок гетьмана Мазепи виправдала сама історія, яка підтвердила його правоту в оцінці загроз українській державності», — підкреслив Олег ФОМУШКІН.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua