МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І.Кириленко: "Наша фракція завжди настоювала..."

07/02/2009 | Майдан-ІНФОРМ
ЗАЯВА
Голови фракції «Блок Юлії Тимошенко»
у Верховній Раді України

У п’ятницю, 3 липня відбудеться позачергове засідання Верховної Ради України, скликане за вимогою фракції «Блок Юлії Тимошенко».
Окрім вирішення питань кадрових призначень в Уряді, фракція БЮТ буде вимагати розгляд питання зняття депутатської недоторканності.
Наша Фракція завжди послідовно виступала за відміну будь-яких привілеїв для депутатського корпусу, і в першу чергу - недоторканності. Однією з перших законодавчих ініціатив БЮТ у Верховній Раді України цього скликання був законопроект саме про зняття депутатської недоторканності. Однак, вкотре, наша ініціатива не знайшла підтримки.
Впродовж роботи Верховної Ради шостого скликання, наша фракція неодноразово настоювала на прийнятті закону про зняття депутатської недоторканності. Однак, наші колеги по парламенту, під різними приводами відмовлялися навіть розглядати такий законопроект. Не дивлячись на це, що фактично усі політичні сили перед виборами клялися виборцям, що депутати будуть позбавлені недоторканності в першу чергу.
Час проходить, окремі політичні сили вперто добиваються перевиборів і всі вже забули за свої обіцянки.
Саме тому фракція БЮТ на позачерговому засіданні Верховної Ради України буде вимагати розгляду питання про зняття депутатської недоторканності.
Розгляд цього питання Верховною Радою України буде іспитом для усіх політичних сил, представлених у парламенті. Чи готові вони виконувати, бодай головні свої обіцянки виборцям, чи вони здатні лише на солодкі обітниці.

2 липня 2009 р.

press-byt@rada.gov.ua
***

Довідка "Майдан-Інформу": Для скасування депутатської недоторканности необхідно змінювати Конституцію. Чи знає це Іван Кириленко?

sean

Відповіді

 • 2009.07.02 | Koala

  Вони вже заблокували трибуну?

 • 2009.07.02 | Микола Гудкович

  Не хочуть вони Лозінського видавати


  Влаштовується класичний прийом поплічників базарних крадіїв: здіймай ґвалт та куряву, волай на весь світ абищо, а тим часом крадія й слід прохолоне.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.02 | GreyWraith

   У мене теж таке враження складається

   Микола Гудкович пише:
   >
   >Влаштовується класичний прийом поплічників базарних крадіїв: здіймай >ґвалт та куряву, волай на весь світ абищо, а тим часом крадія й слід >прохолоне.
   Я не здивуюся, якщо більшу частину цієї роботи із відволікання послужливо виконає ПРУ. Частину ще КПУ - може влаштувати плач на ріках Вавілонських за носом свого ідола.

   Але тим краще, бо доки ВР не позбавила Лозінського недоторканості, доти цей Лозінський тягне на дно і фракцію БЮТ, і всю ВР в цілому...
 • 2009.07.02 | GreyWraith

  Тепер БЮТ намагається показати...

  ... що саме вони - найбільші борцуни із Лозінським:
  http://www.unian.net/ukr/news/news-324076.html

  Певно, персонаж уже надійно десь сховався, - тому можна і погратися у велику принциповість. :) Тим більше, що дуже вже цей скандал попсував образ "воїнів світла". Але ж Анонімус нічого із промов БЮТ тижневої давнини не забув, чи не так?
 • 2009.07.02 | karpo

  Ідіоти - замість вирішити з Лозінським починають

  "старую песню о главном".
  Тим більше, що недоторканість депутатам в нашій країні поки що потрібна.
 • 2009.07.02 | Микола Гудкович

  До Тимошенко дійшло, що Лозінський псує імідж БЮТ (л)


  http://obkom.net.ua/news/2009-07-02/1125.shtml

  Так що, все скидається на те, що Лозінського таки здадуть.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.02 | Д. А.

   Еге ж, здадуть

   Живого або мертвого?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua