МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Оргкомітету Міжнародного суду над злочинами комунізму

07/02/2009 | Via
О р г к о м і т е т
Підготовки міжнародного суду
над злочинами комунізму проти людства
Координати: вул. Ярославів вал, 9, м.Київ, 01034, Україна
Тел\ф: +38.044.279-8201 8.0673227116, 80952741704, E-mail: ok_nbg-2@ukr.net

2 липня 2009 року
вих. № 32 /ок/мс
Заява

30 червня 2009 року було зроблено велику справу. Один з пам‘ятників комуністичного режиму, який знаходиться в центрі столиці України пошкоджено.
Нарешті українці перетворюються з рабів на вільну націю. Жодного пам‘ятника катам та душогубам, які причетні до нищення українців не повинно бути на українській землі!
Хочемо нагадати, що комуніст Володимир Ленін - є ідеологом і натхненником великих злочинів, які вчинялися на українській землі протягом 1918 – 1991 років. Саме за його ідеями й наказами українську землю було перетворено на пекло. Саме Ленін винен у тому, що країна перетворилася на суцільний концтабір, а більшість людей була перетворена на рабів, що суперечить конституційному ладу нашої демократичної держави і визначеним засадам Основного Закону України. Через це пам‘ять про такого діяча не може бути увічненою в Україні. Саме Ленін є відповідальним за жертви, які мало людство за 70 років комуністичного панування. Ці жертви перевищили 170 мільйонів, з яких на Україну припадає біля 40 мільйонів.
18 років української де-юре незалежної держави показали, що старе покоління, яке було у витоків боротьби за відновлення незалежності України у 1991 році вичерпало свої можливості. Завершувати процес деколонізації й декомунізації пост окупаційного суспільства має вже нове покоління українців, яке не має страху, а має віру й нестримне бажання зробити Україну вільною й розвинутою державою, а тому не зупиниться перед репресіями посткомуністичної влади.
Всю відповідальність за події 30 червня 2009 року Оргкомітет покладає на Кабінет міністрів України та київську міську владу, які не виконують Указів Президента України № 250/2007 від 28.03.07, №856\2008 від 25.09.08, №432\2009 від 12.06.09 про демонтування пам‘яток тоталітарному комуністичному режиму й тим самим спонукали громадськість до відповідних дій по захисту конституційного ладу.
Громадськість Києва неодноразово зверталася до влади з проханням демонтувати пам‘ятник Леніну в центрі столиці, який є символом поневолення України й тоталітаризму, але влада зайняла позицію захисту пам‘ятних знаків, які увічнюють пам‘ять катів українського народу. Тому народ, як носій влади, спираючись на укази Президента та громадянську свідомість вчинив політичні дії, які не підлягають кримінальному переслідуванню.
Потрібно нагадати, що до цього часу міліція та прокуратура не притягнули до відповідальності жодного україножера, за плюндрування пам‘ятних знаків Героям Крут, борцям за волю України в Харкові, нищення могил українським героям, вбивстві українських патріотів в Одесі, Києві, Севастополі та інших містах України. Настав час здійснити міжнародний суд над непокараним злом – комуністичними злочинами й притягнути до відповідальності ще живих натхненників та виконавців цих злочинів. Настав час провести люстрацію на всіх щаблях влади. Закликаємо до цього Президента України та українську громадськість. Закликаємо до цього й Кабінет міністрів, який не надав дозволу зняти з обліку вищезгаданий пам‘ятник Леніну.
Закликаємо владу в Україні почати демонтування символів комунізму, терору й поневолення української нації щоби не брати на себе відповідальність за наслідки невиконання указів Президента України та волі українського народу.
Оргкомітет підтримує українську молодь за вчинок, яким пишаємося ми й будуть пишатися наші нащадки й закликаємо українців підтримати нашу славну молодь й не дозволити здійснити неправедний суд над українськими патріотами.

Слава Україні!
Від Оргкомітету підготовки міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства,

Ігор Лісодід Голова Оргкомітету

Сергій Неділько Заступник голови Оргкомітету,
голова МГО «Самостійна Україна»
Олег Матківський Член Оргкомітету, голова КОО «Українська справа»

Роман Круцик Член Оркомітету, голова Київського товариства
«Меморіал» імені Василя Стуса

Олександр Ушинський Член Оргкомітету, виконавчий директор Асоціації
дослідників голодоморів в Україні

Вікторія Омельченко Член Оргкомітету


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua