МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інформація для правоохоронних органів Івано-Франківщини

07/02/2009 | uaif
Мешканці багатоквартирного будинку №8, що на Північному бульварі, в Івано-Франківську розкрили злочинні схеми відключення води

Ми, мешканці багатоквартирного будинку №8, що на Північному бульварі, в Івано-Франківську, 01.07.2009 р., почули новину по радіо “ВЕЖА” під заголовком “Мешканці багатоквартирного будинку, що на Північному бульварі, ризикують залишитися без води”, інтернет-адреса новини:
http://www.vezha.org/news/15796.html
Несподіваною для нас стала наступна інформація: “в п’ятницю, 26.06.2009р., на нараді за участі заступника міського голови з комунальних питань Олександра Дерев’янка голова ЖБК-2 Галина Чопей, на балансі якого знаходиться даний будинок, підписала акти звірки із "Водоекотехпромом". Відтак, борг у сумі близько 70 тисяч розділять між 4-ма будинками, що входять до кооперативу”.
Виникає питання, звідки такі борги могли взятися, якщо принаймі мешканці будинку № 8 вправно сплачують за воду. Голова кооперативу й “Водоекотехпром” не звіряли наші квитанції й не скликалися загальні збори членів кооперативу, відтак сума 70 тисяч є надуманою, і не відповідає дійсним обставинам.
До цього слід добавити, що пломбування “Водоекотехпромом” лічильників всіх решта будинків відбулося, відтак приходимо до висновку, що будинки №8а,10,1а перекинули “з слабої голови на здорову” свої борги, і за рахунок мешканців будинку № 8 вийшли з нульовим балансом. Здійснено так званий “кидок” добросовісних мешканців.
Про відключення попереджаються чотири будинки кооперативу, а відключають тільки ВОСЬМИЙ.
На підставі наведеного, відкликаємо нікчемний акт звірки і вважаємо його недійсним.
Очевидним є факт кримінальної змови і тіньові корупційні схеми, яку настав час викрити, й притягнути винних до відповідальності.

Андрій

Відповіді

  • 2009.07.03 | Lexa62

    якщо такі факти мають місце, то це може бути ...

    загальноукраїнською схемою. Тут мільярди долларів, нмсд. У мене завжди викликали деяке здивування звіти заборгованності жкг. Адже із життєвого досвіду бачу, що відкрутитися від сплати за послуги простому мешканцю не так просто. Тільки цу крайньому випадку ідуть на таке.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua