МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На Хабаровщині загинув призовник

07/04/2009 | Майдан-ІНФОРМ
В результаті побиття в одній з військових частин на Хабаровщині загинув призивник. Молода людина "померла 1 липня 2009 року у місті Бікіні Хабаровського краю від черепно-мозгових травм, що були завданні молодшим сержантом", повідомив у п'ятницю з посиленням на апарат вповноваженого з прав людини у Пермському краї Татьяни Марголіної "Інтерфакс". За інформацією 59.ru, по відношенню до молодшого сержанта, дії якого спричинили смерть призивника, відкрито кримінальну справу.

За інформацією апарату, загиблий Грігорій Журавльов, 1988 року народження, потрапив до лав ЗС РФ у травні 2009 року з Пєрмі (за іншою інформацією 2 тижні тому). "За власним бажанням (призивник) припинив навчання в пєрмському філіалі державного університету Вищої школи економіки. Незважаючи на захворювання, які в нього є, виявив бажання служити в армії. За інформацією мами, мав твердий, вольовий характер, мав лідерські якості", - сказано у повідомленні апарату.

Мати загиблого Єлєна Вяткіна уже вилетіла до Хабаровська, повідомляє "Пєрмьский обозрєватєль". Омбудсмен в Пєрмському краї Татьяна Марголіна висловила їй співчуття. Permnew.ru повідомляє про трагедію з посиланням на губернатора Пєрмського края Олєга Чіркунова.

Напередодні загинув ще один новобранець з Кургана. 21-річний Алєксандр Мажуга, направлений до Біробіджану, був знайдений повішеним в потязі по дорозі до свого місця служби. Лікарі повідомили родичам, що молоду людину повісили насильницьки, а до того звіряче побили. Однак військові прийшли до висновку, що це було... самогубство.

Російська армія зовсім недавно звітувала про призив. Під час весняньої кампанії призвали 305 тис. 506 осіб - рівно стільки, скільки і планував Генштаб. До числа новобранців потрапило близько 100 тисяч раніше засуджених. При цьому також повідомлялось, що 40% призивників мають психічно нездорові.

Джерело: Ньюзру.ком

Відповіді

 • 2009.07.04 | vitimo

  Re: На Хабаровщині загинув призовник

  ..призвали 305 тис.осіб - близько 100 тисяч раніше засуджених.
  40% призивників психічно нездорові.
  Автор статьи хочет сказать что до 18 лет 1/3 в РФ уголовников.
  И 40% психічно нездорові. А как самого автора, проверяли прежде
  чем печатать его чуш?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua