МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Візьміть участь у зборах з ініціативи всенародного референдуму

07/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Всі, кому не байдужа доля України, запрошуються 11 липня 2009 року о 13.00 в Український Дім (вул. Хрещатик, 2) для участі у зборах із створення ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Питання, які виносяться на референдум:

1. Відміна політреформи 2004 року (скасування змін, внесених у 2004 році до Конституції).
2. Зміна виборчої системи з пропорційної на мажоритарну.
3. Реформування судової системи на базі обрання суддів народом.
4. Запровадження інституту виборної Конституційної асамблеї, яка єдина матиме право приймати Конституцію та вносити до неї зміни.
5. Скасування депутатської недоторканності та депутатських пільг.

З собою ОБОВ'ЯЗКОВО мати паспорт для реєстрації в якості учасника зборів. Поки новий закон про всеукраїнський референдум не вступив в дію (докладніше про це тут: http://maidan.org.ua/static/mai/1244544273.html), учасником може бути будь-який громадянин України незалежно від його місця проживання.

Ініціатором зборів виступив Всеукраїнський трудовий рух «Солідарність». На сьогодні цю ініціативу підтримали низка громадських організацій та ініціатив, які займаються правозахистом, екологією, культурою, захистом прав селян, багатодітних, боротьбою з незаконними забудовами тощо.

Сьогодні влада не зважає на народ і править країною, як своєю власністю. Закони, судові рішення, підзаконні акти приймаються виключно з точки зору інтересів можновладців. Народ, справедливість, ефективність не є в пріоритетах нинішньої влади, яка не хоче міняти систему. Навіть виборча система створена так, щоб представники народу не могли потрапити до Верховної Ради, адже списки кандидатів формуються виключно партіями.

Єдиним способом, яким народ може вплинути на ситуацію в державі й змінити систему, є референдум. Першим етапом на шляху до проведення референдуму за народною ініціативою є збори громадян у кількості не менше 200 осіб, які проголосують за питання, що виносяться на референдум та утворять ініціативну групу для організацію збору підписів.

Докладніше про це тут: http://maidan.org.ua/static/mai/1244722595.html

До тих, хто має намір взяти участь у зборах, є величезне прохання, якщо це можливо, надати про себе та тих, кого ви можете привести з собою, на нижчевказану електронну адресу таку інформацію: прізвище, ім"я, по батькові (повністю), адреса реєстрації (прописки), домашній та/або мобільний телефон. Або надіслати ці дані смс-повідомленням на нижчевказаний телефон.

Контактний телефон: 8 (067) 501-61-73
e-mail: referendum4@gmail.com

Також прохання якомога більше поширити цю інформацію серед ваших друзів та знайомих, громадських організацій та ініціатив, засобів масової інформації та різномантіних інтернет-спільнот.

Майбутнє України залежить від кожного з нас, і кожен може здійснити для цього свій маленький крок.

Відповіді

  • 2009.07.06 | Хвізик

    я приходити не планую. поясню чому

    Серед усіх цих питань:
    > 1. Відміна політреформи 2004 року (скасування змін, внесених у 2004 році до Конституції).
    > 2. Зміна виборчої системи з пропорційної на мажоритарну.
    > 3. Реформування судової системи на базі обрання суддів народом.
    > 4. Запровадження інституту виборної Конституційної асамблеї, яка єдина матиме право приймати Конституцію та вносити до неї зміни.
    > 5. Скасування депутатської недоторканності та депутатських пільг.
    лиш перше питання є достатньо конкретним для референдуму. Але й тута виникає питання, для якого конкретно президента будуть ті високі повноваження: є ризик, що для когось тіпа Юлі.

    Всі решта питань - відвертий обман та/або демаґоґія, бо лишаються невизначеними механізми їхнього втілення в життя. П"яте питання ще й примішує купу чистого популізму, пов"язуючи недоторканість та пільги.

    В кращому випадку, на моєму горбу хтось планує в"їхати у велику політику. А в гіршому - все це є чистим розводіловом
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.06 | Lexa62

      Згоден з Хвізиком

      Саме пропорційна система добре показала і хто є хто в українському політикумі, і відкрила багато прихованого в модус вівенді нашої "еліти",
      почали формуватись механізми відповідальності те що закидають цій системі про партійне фюрерство, і формування списків - так то вже вибачайте, останнє слово за виборцем.
      Вибори суддів, частково підтримую, народ має право вибирати собі суддів, але тільки першого, мирового рівня, а далі просування має відбуватись за професійним, цеховим принципом. Про решту питань Хвізик сказав достатньо.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.06 | Михайло Свистович

        Re: Згоден з Хвізиком

        Lexa62 пише:
        > Саме пропорційна система добре показала і хто є хто в українському політикумі

        і поставила Україну під загрозу втрати незалежності

        > почали формуватись механізми відповідальності те що закидають цій системі про партійне фюрерство, і формування списків - так то вже вибачайте, останнє слово за виборцем.

        угу, коли нема з чого обирати, а нормальні позапартійні висунутись не можуть
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.07 | Lexa62

          Re: Згоден з Хвізиком

          Михайло Свистович пише:
          > Lexa62 пише:
          > > Саме пропорційна система добре показала і хто є хто в українському політикумі
          >
          > і поставила Україну під загрозу втрати незалежності
          гадаєте що українська незалежність була в меншій загрозі коли левова частка депутатів парламенту була спонсорована антиукраїнськими силами або просто Кремлем? А поряд з Кучмою всі аддміністративні важелі були почергово у Табачника, Кушнарьова, Медведчука? Це ілюзія. Просто у Росії ще не надто вільні були руки, щоб взятися за нас. Те саме і щодо професійності парламенту. Від мого округу стабільно вибиралась така собі Давидова. Політична кар'єра якої розпочалась з посади секретаря-друкарки пана Кушнарьова. А потім майже в сорок років вона здобуває дві вищі освіти поспіль - якраз в роки політичного злету Кушнарьова.


          > > почали формуватись механізми відповідальності те що закидають цій системі про партійне фюрерство, і формування списків - так то вже вибачайте, останнє слово за виборцем.

          > угу, коли нема з чого обирати, а нормальні позапартійні висунутись не можуть

          якщо ви вірити в чудодійні рецепти, за якими здійснюється все й одразу у вас є привід для нарікань. А в мене є оптимізм, нехай на наступних виборах я зроблю вибір на користь "меншого зла", але до ще наступних виборів, майбутнім учасникам перегонів щоб вигравати доведеться бути ще "меншим злом". А, можливо, нам пощастить і дочекаємось таки свого "Вашингтона.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.07 | Михайло Свистович

            Re: Згоден з Хвізиком

            Lexa62 пише:
            > М
            > гадаєте що українська незалежність була в меншій загрозі коли левова частка депутатів парламенту була спонсорована антиукраїнськими силами або просто Кремлем?

            Саме зараз так і є.

            >
            > А поряд з Кучмою всі аддміністративні важелі були почергово у Табачника, Кушнарьова, Медведчука?

            І Табачник тоді виступав за НАТО. Бо не було куди йому діватися.

            > Від мого округу стабільно вибиралась така собі Давидова. Політична кар'єра якої розпочалась з посади секретаря-друкарки пана Кушнарьова. А потім майже в сорок років вона здобуває дві вищі освіти поспіль - якраз в роки політичного злету Кушнарьова.

            А зараз секретарку без освіти просто у список

            >
            > якщо ви вірити в чудодійні рецепти, за якими здійснюється все й одразу у вас є привід для нарікань. А в мене є оптимізм, нехай на наступних виборах я зроблю вибір на користь "меншого зла", але до ще наступних виборів, майбутнім учасникам перегонів щоб вигравати доведеться бути ще "меншим злом". А, можливо, нам пощастить і дочекаємось таки свого "Вашингтона.

            ну почекайте, а я чекати не хочу, час грає проти України
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.07.07 | Taras-ods

              Ви просто не любете Юлю (с) М.С.

              Михайло Свистович пише:
              > Lexa62 пише:
              > > М
              > > гадаєте що українська незалежність була в меншій загрозі коли левова частка депутатів парламенту була спонсорована антиукраїнськими силами або просто Кремлем?
              >
              > Саме зараз так і є.
              >
              > >
              > > А поряд з Кучмою всі аддміністративні важелі були почергово у Табачника, Кушнарьова, Медведчука?
              >
              > І Табачник тоді виступав за НАТО. Бо не було куди йому діватися.
              >
              > > Від мого округу стабільно вибиралась така собі Давидова. Політична кар'єра якої розпочалась з посади секретаря-друкарки пана Кушнарьова. А потім майже в сорок років вона здобуває дві вищі освіти поспіль - якраз в роки політичного злету Кушнарьова.
              >
              > А зараз секретарку без освіти просто у список
              >
              > >
              > > якщо ви вірити в чудодійні рецепти, за якими здійснюється все й одразу у вас є привід для нарікань. А в мене є оптимізм, нехай на наступних виборах я зроблю вибір на користь "меншого зла", але до ще наступних виборів, майбутнім учасникам перегонів щоб вигравати доведеться бути ще "меншим злом". А, можливо, нам пощастить і дочекаємось таки свого "Вашингтона.
              >
              > ну почекайте, а я чекати не хочу, час грає проти України
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.07.07 | vkhanas

                Re: Ви просто не любете Юлю (с) М.С.

                Так Юля всіма фібрами душі за те, щоб народ якактивніше брав участь в управління країною.. Я особисто Юлю люблю.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.07.12 | karpo

                  А я ще більше люблю Пеже(Юлю)

            • 2009.07.07 | Lexa62

              Re: Згоден з Хвізиком

              Михайло Свистович пише:

              > І Табачник тоді виступав за НАТО. Бо не було куди йому діватися.

              коли Москва була впевнена в своєму контролі над українським керівництвом, вона дозволяла різну балаканину в такому руслі.


              > А зараз секретарку без освіти просто у список

              а ви вірите в крисність "блатної" освіти? як на мене краще депутат без освіти ніж "проффесор".

              > ну почекайте, а я чекати не хочу, час грає проти України

              час грає на тих хто робить правильні кроки в правильному напрямку, і знущається над тими хто поре гарячку. Ваші аргументи на користь мажоритарки надзвичайно слабкі. Про контроль за чесністю виборів тоді можна буде і не мріяти. Ви сподіваєтесь на прихід нових чесних безпартійних депутатів. А я бачу 450 Добкіних з Черновецькими.
              А наразі відповідальність політичних сил таки формується. Той же приклад з Лозинським наочно демонструє.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.07.07 | Михайло Свистович

                Re: Згоден з Хвізиком

                Lexa62 пише:
                >
                > коли Москва була впевнена в своєму контролі над українським керівництвом, вона дозволяла різну балаканину в такому руслі

                Була не просто балаканина - було реальне просування

                >
                > а ви вірите в крисність "блатної" освіти? як на мене краще депутат без освіти ніж "проффесор".

                Не вся освіта блатна

                >
                > Ваші аргументи на користь мажоритарки надзвичайно слабкі

                Мій головний аргумент - життя. Те, що зробила чиста пропорційка за два роки, не змогла жодна мажоритарка за тривалий період.

                >
                > Ви сподіваєтесь на прихід нових чесних безпартійних депутатів

                Ні, я знаю, що немає панацеї

                >
                > А я бачу 450 Добкіних з Черновецькими

                Так пропорційка найкраще забезпечує їхні інтереси.

                > А наразі відповідальність політичних сил таки формується. Той же приклад з Лозинським наочно демонструє.

                Це лише виняток, який підтверджує правило. Та й відповідальність їх нічому не вчить. Вони не стають кращими. Бо всі решта такі самі.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.07.07 | Олександр Дядюк

                  знову чисте оракульствування - аля свистович і жодних доказів

                  Михайло Свистович пише:
                  > Мій головний аргумент - життя. Те, що зробила чиста пропорційка за два роки, не змогла жодна мажоритарка за тривалий період.


                  Бла-бла-бла-бла.
                  Конкретно - що саме зробила пропорціоналка і які докази того, що саме вона це зробила, а не наприклад тупе чмо ЮЩ?


                  >> > А я бачу 450 Добкіних з Черновецькими
                  >
                  > Так пропорційка найкраще забезпечує їхні інтереси.


                  Зновсу Михайлове бла-бла-бла-бла - аля - а я оракул!!!
                  Докази на стіл!


                  >
                  > > А наразі відповідальність політичних сил таки формується. Той же приклад з Лозинським наочно демонструє.
                  >
                  > Це лише виняток, який підтверджує правило.



                  Не вопрос - ваші приклади того, що мажоритарка, за часів її царства "во врємєна кучми" породжувала більшу відповідальність депутатів? Та краще змушувала їх служити народу?
                  Обгрунтуйте - що депутати "врємьон кучмових" краще працювали на україну!
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.07.08 | Михайло Свистович

                    Re: знову чисте оракульствування - аля свистович і жодних доказів

                    Олександр Дядюк пише:
                    >
                    > Бла-бла-бла-бла

                    у Вас - так

                    > Конкретно - що саме зробила пропорціоналка

                    Те, що всі партії стали однаковими

                    > і які докази того, що саме вона це зробила, а не наприклад тупе чмо ЮЩ?

                    Ющ не командує всіма партіями, а до чистої пропорційки такого не було. Які ще мають бути докази того, що є? Власні очі - найкращий доказ.

                    >
                    > Зновсу Михайлове бла-бла-бла-бла - аля - а я оракул!!!
                    > Докази на стіл!

                    Доказом є склад депутатів геть усіх фракцій. І масова міграція тих самих уродів туди-сюди.

                    >
                    > Не вопрос - ваші приклади того, що мажоритарка, за часів її царства "во врємєна кучми" породжувала більшу відповідальність депутатів? Та краще змушувала їх служити народу?

                    Такого, як зараз не було. Були опозиційні партії, депутати від яких дійсно відстоювали хоча б час від часу закон і справедливість.

                    > Обгрунтуйте - що депутати "врємьон кучмових" краще працювали на україну!

                    Деякі депутати краще. А зараз 99% однакові.
          • 2009.07.12 | Микола Рудь

            Згоден з Вами, Хвізиком та всіма іншими. І Абрам - теж правий!

            > А, можливо, нам пощастить і дочекаємось таки свого "Вашингтона.

            Обов'язково дочекаєтесь Вашінгтона у фраці і з краваткою!

            Але лише після кривавої війни Півдня з Північчю і...
            знищення рабства.

            А поки що, не виходьте на вулицю без намордника,
            обов'язково носіть з собою повідок, документи
            та ідентифікаційний код,... щоб чиновництво
            не напружувалось.

            ...і не балакайте багато в присутності більше трьох осіб.
        • 2009.07.07 | Олександр Дядюк

          Свистовичу - брехати не гарно

          Михайло Свистович пише:
          > Lexa62 пише:
          > > Саме пропорційна система добре показала і хто є хто в українському політикумі
          >
          > і поставила Україну під загрозу втрати незалежності


          Під загрозу втрати незалежності Україну поставило тупе дебільне чмо Ющ, причому поставило навіть не сьогодні, а вже в 2005-2006 роках, уже тоді просравши і майдан і наші надії і нашу віру. Вже тоді все що цей ублюдок обіцяв на майдані виявилось брехнею.
          Причому, звертаю увагу на те, що це відбулось ще тоді коли політреформи і в помині не було (бо почала вона діяти з червня 2006 року)

          >
          > > почали формуватись механізми відповідальності те що закидають цій системі про партійне фюрерство, і формування списків - так то вже вибачайте, останнє слово за виборцем.
          >
          > угу, коли нема з чого обирати, а нормальні позапартійні висунутись не можуть


          брехати не гарно.
          Сьогодні нормальних висувається мізер, ален ніяк не менше чим до 2004 року. Багато ви михайле тоді нормальних у парламенті бачили?
          Тільки не треба про 90-ті роки. Тоді ще була ейфорія, віра і надія, тоді працювати у виборчих дільницях за гроші було нонсенсом.
          А в 2002-му - уже нормою.
          Свистович дуже не любить коли я згадую про чудовий приклад 2002 року коли вибори були 50/50. Я скільки раз йому пропоную - якщо вже мажоритарка така цяця у порівнянні з пропорціоналкою, то михайле - на матеріалах 2002 року порівнявши те - кого обрали за пропорціоналкою і кого за мажоритаркою - доведіть, що "результат" мажоритарки краще?
          Але хитрованець Свистович тут же в кущі і ляля-тополя бла-бла-бла.
          Так я нагадаю, - що антикучмівські фракції були сформовані майже виключно з пропорціональщиків, а всі "прекраснолікіє мажоритарщики" дружно влились в прокучмівські фракції.
          Але хитрованець свистович цей факт любить обходити і починає як завше оракульствувать о вєлічіє мажоритарки.
          Але саме пропорціоналка дозволила нам всім розкрити очі і побачити ху із ху. - вилетіли в дупу соціалісти з морозом, від юлі вже мало що залишиться. Так шо поступово саме мажоритарка і лише вона дозволить здійснити "єстєствєнний природній відбір" в політиці.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.08 | Михайло Свистович

            То навіщо Ви так часто брешете?Re: Свистовичу - брехати не гарно

            Олександр Дядюк пише:
            >
            > Під загрозу втрати незалежності Україну поставило тупе дебільне чмо Ющ, причому поставило навіть не сьогодні, а вже в 2005-2006 роках, уже тоді просравши і майдан і наші надії і нашу віру.

            Ні, не може поставити під загрозу той, хто не бажає цієї загрози і не робить нічого для неї. Бездіяльність чи певні неправильні діяння можуть цьому сприяти, але ж не можна назвати винним батька, який спересердя не пустив ночувати п"яну дочку-школярку, яку потім вбив маніяк на вулиці. Все ж таки вбивцею є маніяк.

            >
            > Сьогодні нормальних висувається мізер

            бо вони не можуть

            >
            > ален ніяк не менше чим до 2004 року

            значно менше

            >
            > Багато ви михайле тоді нормальних у парламенті бачили?

            досить багато

            >
            > Свистович дуже не любить коли я згадую про чудовий приклад 2002 року коли вибори були 50/50

            неправда, мені по-барабану, коли Ви згадуєте цей приклад, бо це свідчить, що Вас більше цікавить форма (колір, партійність), а не суть (людські якості депутата та його конкретні вчинки)

            >
            > Я скільки раз йому пропоную - якщо вже мажоритарка така цяця у порівнянні з пропорціоналкою, то михайле - на матеріалах 2002 року порівнявши те - кого обрали за пропорціоналкою і кого за мажоритаркою - доведіть, що "результат" мажоритарки краще?

            По нинішній пропорціоналці Ви бачите, кого обрали по ній тоді :) Ті самі в основному люди :) А чим далі - тим гірших обиратимуть за пропорціоналкою.

            > Але хитрованець Свистович тут же в кущі і ляля-тополя бла-бла-бла

            Ви знову збрехали :)

            > Так я нагадаю, - що антикучмівські фракції були сформовані майже виключно з пропорціональщиків, а всі "прекраснолікіє мажоритарщики" дружно влились в прокучмівські фракції.

            Мене мало хвилюють антикучмівські, антиянучарські чи антиюльківські фракції. Від того, що у ВР півтори сотні антиюльківських янучарів чи стільки ж антиянучарських юльків, нічого не міняється на краще, бо і ті, і ті є поганими.

            > Але хитрованець свистович цей факт любить обходити і починає як завше оракульствувать о вєлічіє мажоритарки

            Ви знову брешете. І не вперше. Я ніколи не любив мажоритарки, мені до вподоби суміш цих систем (не така, як в нас була), коли голоси виборців враховуються і за партію, і за людину, і коли є можливість кандидувати поряд з партійними і незалежним позапартійним кандидатам. Мажоритарку я ж вважаю не найкращою системою, але нинішню пропорційку іще гіршою. Іншими словами, "нинішня пропорційка гірша навіть за мажоритарку". Сподіваюсь, хитрованцю, Ви запам"ятаєте оці слова в лапках і не будете більше брехати про Свистовича :)

            > Але саме пропорціоналка дозволила нам всім розкрити очі і побачити ху із ху. - вилетіли в дупу соціалісти з морозом

            І на їх місце прийшли такі самі, а частина соціалістів перебігла до цих таких самих

            > від юлі вже мало що залишиться

            і прийде на її місце Сєня, а на його місце Вася чи Валя :) І Юліни мудаки побіжать купувати місця в їхніх списках. Звичайнісінький колообіг лайна у природі з тенденцією до повної відсутності нелайнячих домішок.
    • 2009.07.06 | Михайло Свистович

      Re: я приходити не планую. поясню чому

      тому в нас нічого ніколи не зміниться, бо Ви приходити не плануєте

      Хвізик пише:
      > лиш перше питання є достатньо конкретним для референдуму

      насправді всі вони достатньо конкретними

      > Але й тута виникає питання, для якого конкретно президента будуть ті високі повноваження: є ризик, що для когось тіпа Юлі

      А цивілізований підхід передбачає процедури незалежно від персоналій

      >
      > Всі решта питань - відвертий обман та/або демаґоґія

      Ні, відверта правда і жодної демагогії

      >
      > бо лишаються невизначеними механізми їхнього втілення в життя

      механізми неможливо проголосувати на референдумі, але їх просто передбачити, наприклад, для мажоритарки необхідно прийняти новий виборчий закон

      >
      > П"яте питання ще й примішує купу чистого популізму, пов"язуючи недоторканість та пільги

      Ні, воно їх не пов"язує, воно констатує, що у законі про статус нардепука є два цих поганих явища.

      А саме головне, що збори - лише перший крок. 99%, що ЦВК не зареєструє ініціативну групу, а суд займе сторону ЦВК. Тому я, який проти чистої мажоритарки, зробив багато, аби ці збори відбулись, хоча їм дуже заважали і заважають (півтора місяці не вдавалось знайти приміщення - всі відмовляли, а дехто чималенький відверто казав, що це наказ згори). Бо такі збори - це інструмент підняття народної активності. Мислевіруси йдуть у суспільство: люди хочуть референдуму (я, до речі, не прихильник реферндумного вирішення питань), бо не мають іншого способу. Отже, люди усвідомлюють та бачать, що інших способів немає. Влада не реєструє групу, отже влада боїться народу і плює на нього одночасно, поки він ще роз"єднаний. Отже, таку владу слід валити. Люди прагнуть мажоритарки чи вибору суддів - значить є кричущі проблеми у виборчій та суддівській системах. В підсумку народне обурення виллється або на вулиці, або в якісь компромісні позитивні зміни. Тому, якщо завтра Сєня влаштує такі збори з його питань, я братиму участь в них й агітуватиму за це інших, якщо хтось інший - також. Головне, щоб питання не були маразматичними й антидержавними. В медведчуківському референдумі проти НАТО я участі не візьму. Чи в референдумі на кшталт всім по тисячі. А тут все в межах норми. А якщо чекати, що хтось винесе питання, які всі мене влаштують повністю, то можна і не дочекатись. А нардепуки приймуть новий закон, де референдум буде значно важче провести, і все. Отже, встигнути треба зараз.

      >
      > В кращому випадку, на моєму горбу хтось планує в"їхати у велику політику. А в гіршому - все це є чистим розводіловом

      Ні, це не є ні тим, ні іншим. Але Ви бережіть свій горб, нічого не робіть, і на ньому ніхто нікуди не в"їде. Залишаться ті самі, буде Вам кому в Канаді з Кабудом кістки перемивати. І заодно перемиєте їх народу, який ну такий пасивний, такий пасивний, нащадки тих, хто вижив під час Голодомору, забитий комуною і т.п. набір слів для тих, хто нічого не робить, аби щось змінити.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.07 | ilia25

        Re: я приходити не планую. поясню чому

        Михайло Свистович пише:
        > > Але й тута виникає питання, для якого конкретно президента будуть ті високі повноваження: є ризик, що для когось тіпа Юлі
        >
        > А цивілізований підхід передбачає процедури незалежно від персоналій

        Розумний підхід означає процедури, які залишаються працезданими незалежно від персоналій. А кучмістан усім довів, що конституція 1996-го не працює. Вам -- особисто.

        Цікаво як ви вже забули, як Кучма чхав на вас, коли ви мерзли в наметах під час УБК. А потім просто послав ментів, які вас викинули з тими палатками нахрін з Майдану. З усіма вашими конституційними правами.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.07 | Михайло Свистович

          Re: я приходити не планую. поясню чому

          ilia25 пише:
          >
          > Розумний підхід означає процедури, які залишаються працезданими незалежно від персоналій. А кучмістан усім довів, що конституція 1996-го не працює. Вам -- особисто.

          Тому ми за нову Конституцію, яку прийме Конституційна асамблея

          >
          > Цікаво як ви вже забули, як Кучма чхав на вас, коли ви мерзли в наметах під час УБК. А потім просто послав ментів, які вас викинули з тими палатками нахрін з Майдану. З усіма вашими конституційними правами.

          Ні, не забув.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.07 | ilia25

            Re: я приходити не планую. поясню чому

            Пробачте мій тон у попередньому дописі. Але відміна політреформи означає лише повернення до конституції 1996 року, тому мене ці розмови так засмучують. Бо що там прийме конституційна асамблея, та чи вона взагалі відбудеться після відміни політреформи -- це вже никому не відомо.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.07.07 | Михайло Свистович

              Re: я приходити не планую. поясню чому

              ilia25 пише:
              > Пробачте мій тон у попередньому дописі. Але відміна політреформи означає лише повернення до конституції 1996 року, тому мене ці розмови так засмучують. Бо що там прийме конституційна асамблея, та чи вона взагалі відбудеться після відміни політреформи -- це вже никому не відомо.

              І навіть Конституція 1996 року краща за нинішню.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.07.07 | ilia25

                Re: я приходити не планую. поясню чому

                Михайло Свистович пише:
                > ilia25 пише:
                > > Пробачте мій тон у попередньому дописі. Але відміна політреформи означає лише повернення до конституції 1996 року, тому мене ці розмови так засмучують. Бо що там прийме конституційна асамблея, та чи вона взагалі відбудеться після відміни політреформи -- це вже никому не відомо.
                >
                > І навіть Конституція 1996 року краща за нинішню.

                Бо дозволила Кучмі витерти ноги об УБК?

                А дозволила це саме Конституція 1996, яка практично позбавила парламент важелів впливу на Президента. Та навіть за тих умов, коли наприкинці УБК ВР голосувала за розпочаток імпічменту, до більшості не вистачило менше 10 голосів. І це при тому, що кожен, хто голосував "За" знав, що шансів завершити цю процедуру нема.

                Якщо б у парламента була можливість контролювати виконавчу владу, то Кучму пішли б ще у 2001-му.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.07.07 | Михайло Свистович

                  Re: я приходити не планую. поясню чому

                  ilia25 пише:
                  >
                  > Бо дозволила Кучмі витерти ноги об УБК?

                  Ні, не тому. Бо був хоч якийсь розподіл повноважень, який не давав гілкам влади заважати одна одній. А ноги об будь-кого не заважає і прем"єру ніхто витерти.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.07.07 | ilia25

                    Re: я приходити не планую. поясню чому

                    Михайло Свистович пише:
                    > ilia25 пише:
                    > >
                    > > Бо дозволила Кучмі витерти ноги об УБК?
                    >
                    > Ні, не тому. Бо був хоч якийсь розподіл повноважень, який не давав гілкам влади заважати одна одній. А ноги об будь-кого не заважає і прем"єру ніхто витерти.

                    Як я вже вам пояснив в попередньому пості, парламентський контроль завадив би прем'єру вести себе як Кучма під час УБК. Бо парламент відправив би його у відставку.

                    А зараз проблема не в тому, що гілки влади заважають одна одній, а в тому що виконавча гілка опинилася розділеною між Банковою та Грушевського. Вплив Президента на виконавчу владу треба ліквідувати, тоді і конфліктів не буде.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.07.08 | Михайло Свистович

                      Re: я приходити не планую. поясню чому

                      ilia25 пише:
                      >
                      > Як я вже вам пояснив в попередньому пості, парламентський контроль завадив би прем'єру вести себе як Кучма під час УБК. Бо парламент відправив би його у відставку.

                      Ні, не завадив би, бо парламент з бандюків сконсолідується проти будь-яких чесних людей

                      >
                      > А зараз проблема не в тому, що гілки влади заважають одна одній, а в тому що виконавча гілка опинилася розділеною між Банковою та Грушевського. Вплив Президента на виконавчу владу треба ліквідувати, тоді і конфліктів не буде.

                      Або вплив парламента ліквідувати
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2009.07.08 | ilia25

                        Re: я приходити не планую. поясню чому

                        Михайло Свистович пише:
                        > ilia25 пише:
                        > >
                        > > Як я вже вам пояснив в попередньому пості, парламентський контроль завадив би прем'єру вести себе як Кучма під час УБК. Бо парламент відправив би його у відставку.
                        >
                        > Ні, не завадив би, бо парламент з бандюків сконсолідується проти будь-яких чесних людей

                        Тоді чому майже половина цих "бандюків" голосувала за початок імпічменту -- знаючи що цим лише дратують всесильного Президента? Хіба можна сумніватись, що якби це голосування дійсно могло відставити Кучму, то ще багато депутатів не злякалося б тоді та голосуаало б "За".

                        Сумно, що ви тримаєтесь за убогі стереотипи всупереч реальності.

                        > > А зараз проблема не в тому, що гілки влади заважають одна одній, а в тому що виконавча гілка опинилася розділеною між Банковою та Грушевського. Вплив Президента на виконавчу владу треба ліквідувати, тоді і конфліктів не буде.
                        >
                        > Або вплив парламента ліквідувати

                        Якщо вплив парламенту ліквідувати, то Президенту нічого не завадить витирати ноги об опозицію та громадянське суспільство, як це робив Кучма під час УБК.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2009.07.08 | Д. А.

                          Re: я приходити не планую. поясню чому

                          ilia25 пише:
                          >
                          > Якщо вплив парламенту ліквідувати, то Президенту нічого не завадить витирати ноги об опозицію та громадянське суспільство, як це робив Кучма під час УБК.

                          Завадити витирати ноги об громадянське суспільство Президентові (і взгалі будь-кому з влади) може лише громадянське суспільство. Власне, наявність громадянського суспільства і є запобіжником від "витирання ніг".
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2009.07.08 | ilia25

                            Re: я приходити не планую. поясню чому

                            Д. А. пише:
                            > ilia25 пише:
                            > >
                            > > Якщо вплив парламенту ліквідувати, то Президенту нічого не завадить витирати ноги об опозицію та громадянське суспільство, як це робив Кучма під час УБК.
                            >
                            > Завадити витирати ноги об громадянське суспільство Президентові (і взгалі будь-кому з влади) може лише громадянське суспільство. Власне, наявність громадянського суспільства і є запобіжником від "витирання ніг".

                            Тоді навіщо взагалі потрібна Конституція, усі ті запобіжники та противаги у владі, власне самі вибори -- завжди ж можна взяти Бастілію, та відрубати тирану голову!

                            Втім навіть це ілюзія, бо ніяке громадяньське суспільство в умовах диктаури та контролю над інформацією сформуватись не може. Буде лише велике стадо баранів. І в Україні ривень громадянського суспілства навіть близько недостатній, щоб завчасно попереджати кожен наступ диктатури.

                            Тому навіть у розвинених демократіях не можуть обійтися без системи запобіжників та противаг у владі. Бо громадянське суспільство -- то занадто аморфна та неоднорідна маса щоб оперативно реагувати на кожний виклик демократії.
                        • 2009.07.09 | Михайло Свистович

                          Re: я приходити не планую. поясню чому

                          ilia25 пише:
                          >
                          > Тоді чому майже половина цих "бандюків" голосувала за початок імпічменту -- знаючи що цим лише дратують всесильного Президента?

                          Бо рвалися до влади. От зараз дорвалися, і маємо те, що маємо

                          >
                          > Сумно, що ви тримаєтесь за убогі стереотипи всупереч реальності.

                          За стереотипи тримаєтесь саме Ви, піарячи парламентську республіку, я ж виходжу з реальності.

                          >
                          > Якщо вплив парламенту ліквідувати, то Президенту нічого не завадить витирати ноги об опозицію та громадянське суспільство, як це робив Кучма під час УБК.

                          А так витиратиме парламент, що він успішно робить зараз.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2009.07.09 | ilia25

                            Re: я приходити не планую. поясню чому

                            Михайло Свистович пише:
                            > ilia25 пише:
                            > >
                            > > Тоді чому майже половина цих "бандюків" голосувала за початок імпічменту -- знаючи що цим лише дратують всесильного Президента?
                            >
                            > Бо рвалися до влади. От зараз дорвалися, і маємо те, що маємо

                            Іх мотиви не мають жодного значення -- головне що якби в Україні була парламентська республіка, Кучму було б усунуто від влади ще під час УБК, отими самими "бандюками що рвалися до влади".

                            А коли вони "дорвалися", то дивлячись на Кучму ведуть себе набагто обережніше, і до думки виборців прислухаются набагато уважніше (зрив переговорів по ширці, наприклад). І з кожними вільними виборами країна рухається далі в цьому напрямку.

                            Голови журналістам не рубають, і намети з майдану ніхто не викидатиме, якщо вам заманеться їх туди поставити -- це є незаперечний факт. А що українцям ще довго вчитись користуватись демократією, так с це лише справа часу та практики.

                            > А так витиратиме парламент, що він успішно робить зараз.

                            Приклади?
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2009.07.10 | Михайло Свистович

                              Re: я приходити не планую. поясню чому

                              ilia25 пише:
                              >
                              > Іх мотиви не мають жодного значення -- головне що якби в Україні була парламентська республіка, Кучму було б усунуто від влади ще під час УБК, отими самими "бандюками що рвалися до влади".

                              Їх мотиви мають абсолютне значення, бо навіщо нам одні бандюки замість інших?

                              >
                              > А коли вони "дорвалися", то дивлячись на Кучму ведуть себе набагто обережніше, і до думки виборців прислухаются набагато уважніше (зрив переговорів по ширці, наприклад). І з кожними вільними виборами країна рухається далі в цьому напрямку.

                              Навпаки, з кожними виборами країна рухається вбік кучмізму. Тільки тепер парлментського.

                              >
                              > Голови журналістам не рубають, і намети з майдану ніхто не викидатиме, якщо вам заманеться їх туди поставити -- це є незаперечний факт.

                              Ні, це не є факт. І голови рубали (хай не журнадістам і не настільки відомим і не з наказу президента), і намети викидали вже не раз.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2009.07.10 | ilia25

                                Re: я приходити не планую. поясню чому

                                Михайло Свистович пише:
                                > ilia25 пише:
                                > >
                                > > Іх мотиви не мають жодного значення -- головне що якби в Україні була парламентська республіка, Кучму було б усунуто від влади ще під час УБК, отими самими "бандюками що рвалися до влади".
                                >
                                > Їх мотиви мають абсолютне значення, бо навіщо нам одні бандюки замість інших?
                                >
                                > >
                                > > А коли вони "дорвалися", то дивлячись на Кучму ведуть себе набагто обережніше, і до думки виборців прислухаются набагато уважніше (зрив переговорів по ширці, наприклад). І з кожними вільними виборами країна рухається далі в цьому напрямку.
                                >
                                > Навпаки, з кожними виборами країна рухається вбік кучмізму. Тільки тепер парлментського.
                                >
                                > >
                                > > Голови журналістам не рубають, і намети з майдану ніхто не викидатиме, якщо вам заманеться їх туди поставити -- це є незаперечний факт.
                                >
                                > Ні, це не є факт. І голови рубали (хай не журнадістам і не настільки відомим і не з наказу президента), і намети викидали вже не раз.

                                Це зовсім інша справа, бо тоді можна, наприклад США проголосити осередком кучмізму -- там тиждень тому спіймали одного конгресмена на
                                хабарях. А незадовго у одного губернатора трапився касетний скандал.

                                Тому я й прохав вас навести приклади у попередньому дописі, щоб можна було з'ясувати чи це коректне порівняння -- нинішню ситуацію з кучмістаном.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2009.07.10 | Михайло Свистович

                                  Re: я приходити не планую. поясню чому

                                  ilia25 пише:
                                  >
                                  > Це зовсім інша справа, бо тоді можна, наприклад США проголосити осередком кучмізму -- там тиждень тому спіймали одного конгресмена на
                                  > хабарях. А незадовго у одного губернатора трапився касетний скандал.

                                  А в нас не в одного, в нас це масово. І намети викидали ;)
                          • 2009.07.09 | Олександр Дядюк

                            Re: я приходити не планую. поясню чому

                            Михайло Свистович пише:
                            > > За стереотипи тримаєтесь саме Ви, піарячи парламентську республіку, я ж виходжу з реальності.



                            Правда поділитись з нами доказами цієї реальності вєлікій свистович, як правило нен бажає.
                            Йому, яко вєлікому оракулу повинні всі вірити на слово - в натурі.
                  • 2009.07.07 | Олександр Дядюк

                    Re: я приходити не планую. поясню чому

                    Михайло Свистович пише:
                    > ilia25 пише:
                    > >
                    > > Бо дозволила Кучмі витерти ноги об УБК?
                    >
                    > Ні, не тому. Бо був хоч якийсь розподіл повноважень, який не давав гілкам влади заважати одна одній. А ноги об будь-кого не заважає і прем"єру ніхто витерти.


                    Не хвилюйтесь михайле. От скоро Президентом стане Віктор Федорович "Прохвесор". Він уважно прислухається до ваших пропозицій.
                    Сформує конституційну асамблею (не переживайте - з правильних пацанів - ківалов напевно очолить).
                    Здійснить Вашу завітну мрію - скасує політреформу - і вже ніхто не буде йому заважати.
                    Не переживайте Михайле, на жаль, Ваша мрія скоро може здійснитись.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.07.08 | Михайло Свистович

                      Re: я приходити не планую. поясню чому

                      Олександр Дядюк пише:
                      >
                      > Не хвилюйтесь михайле. От скоро Президентом стане Віктор Федорович "Прохвесор".

                      Можливо. Або Юля-газова принцеса.

                      >
                      > Він уважно прислухається до ваших пропозицій

                      Хіба що до однієї - скасує реформу-2004. Як і Юля намагатиметься зробити те саме.

                      > Сформує конституційну асамблею (не переживайте - з правильних пацанів - ківалов напевно очолить)

                      В мене немає пропозиції щодо формування Конституційної асамблеї президентом
        • 2009.07.07 | Koala

          А що, нинішня Конституція якось краще захищає ті права?

          Мені здавалося, в цьому нічого не змінилося.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.08 | ilia25

            Re: А що, нинішня Конституція якось краще захищає ті права?

            Koala пише:
            > Мені здавалося, в цьому нічого не змінилося.

            Тоді раджу подивитись телевізор. Президент нині не взмозі поставити ЗМІ під свій контроль, як це робив Кучма. Бо уряд має достатньо важелів, щоб це йому не дозволити. Те ж саме можна сказати про прем'єра -- тут вже Президент буде противагою. І жоден з ний не може собі дозволити й 10-ї долі тих злочинів, що їх дозволяв собі Кучма.

            Інша справа, що в цієї схеми є великий недолік -- вона призводить до повного барадку в країні. Парламентська республіка була б набагато ефективнішою, бо не допустила ані бардаку, ані диктатури.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.07.09 | Михайло Свистович

              Re: А що, нинішня Конституція якось краще захищає ті права?

              ilia25 пише:
              >
              > Тоді раджу подивитись телевізор. Президент нині не взмозі поставити ЗМІ під свій контроль, як це робив Кучма. Бо уряд має достатньо важелів, щоб це йому не дозволити.

              Зате бандюки-нардепуки їх давно контролюють

              >
              > Інша справа, що в цієї схеми є великий недолік -- вона призводить до повного барадку в країні. Парламентська республіка була б набагато ефективнішою, бо не допустила ані бардаку, ані диктатури.

              Навпаки, парламентська республіка сприятиме бардаку та свавіллю (не диктатурі) можновладців.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.07.09 | ilia25

                Re: А що, нинішня Конституція якось краще захищає ті права?

                Михайло Свистович пише:
                > ilia25 пише:
                > >
                > > Тоді раджу подивитись телевізор. Президент нині не взмозі поставити ЗМІ під свій контроль, як це робив Кучма. Бо уряд має достатньо важелів, щоб це йому не дозволити.
                >
                > Зате бандюки-нардепуки їх давно контролюють

                Та пофіг хто їх контролює, аби лише опозиція мала доступ до телебачення.

                > > Інша справа, що в цієї схеми є великий недолік -- вона призводить до повного барадку в країні. Парламентська республіка була б набагато ефективнішою, бо не допустила ані бардаку, ані диктатури.
                >
                > Навпаки, парламентська республіка сприятиме бардаку та свавіллю (не диктатурі) можновладців.

                Ви кажете дурниці.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.07.10 | Михайло Свистович

                  Re: А що, нинішня Конституція якось краще захищає ті права?

                  ilia25 пише:
                  >
                  > Та пофіг хто їх контролює, аби лише опозиція мала доступ до телебачення.

                  Так опозиція така сама, як влада, а інша допуску туди не має.

                  >
                  > Ви кажете дурниці.

                  Ні, це Ви їх кажете, бо Ви мислите стереотипами, а я бачу це на власні очі
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.07.10 | ilia25

                    Re: А що, нинішня Конституція якось краще захищає ті права?

                    Михайло Свистович пише:
                    > ilia25 пише:
                    > >
                    > > Та пофіг хто їх контролює, аби лише опозиція мала доступ до телебачення.
                    >
                    > Так опозиція така сама, як влада, а інша допуску туди не має.

                    Яка ще "інша"? Та, що особисто вам подобається? Так от такого в жодній демократичній країні не буває. Є політки з конкуруючих партій, що пропонують різні погляди на важливі виборцям проблеми. І наскільки ця конкуренція є вільною, настілки швидко рухається країна вперед, і настілки в ній є демократії.

                    От це і все що ви можете вимагати, вільної конкуренції в політці, а не "іншої" спеціально для вас опозиції.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.07.10 | Михайло Свистович

                      Re: А що, нинішня Конституція якось краще захищає ті права?

                      ilia25 пише:
                      >
                      > Яка ще "інша"?

                      Небандюківська

                      >
                      > Так от такого в жодній демократичній країні не буває. Є політки з конкуруючих партій, що пропонують різні погляди на важливі виборцям проблеми.

                      При демократії не буває, коли і влада, і опозиція проопонують практично єдиний підхід - красти й мочити.

                      >
                      > От це і все що ви можете вимагати, вільної конкуренції в політці, а не "іншої" спеціально для вас опозиції.

                      Так немає вільної конкуренції, на телебаченні адні і тє же
              • 2009.07.09 | Олександр Дядюк

                І ліш одін как ангєл во плоті, но гдє єго найті, но гдє єго найт

                Михайло Свистович пише:
                > ilia25 пише:
                > >
                > > Тоді раджу подивитись телевізор. Президент нині не взмозі поставити ЗМІ під свій контроль, як це робив Кучма. Бо уряд має достатньо важелів, щоб це йому не дозволити.
                >
                > Зате бандюки-нардепуки їх давно контролюють


                Цікаво було б почути обгрунтування пана Свистовича - чим ситуація коли всі ЗМІ буде контролювати один "вождь"-бандюк, аля Путін (Лукашенко, туркменбаші) краща чим коли ЗМІ контролюють все ж конкуруючі бандюки нардепуки?

                >
                > >
                > > Інша справа, що в цієї схеми є великий недолік -- вона призводить до повного барадку в країні. Парламентська республіка була б набагато ефективнішою, бо не допустила ані бардаку, ані диктатури.
                >
                > Навпаки, парламентська республіка сприятиме бардаку та свавіллю (не диктатурі) можновладців.


                півтора роки, з січня 2205 по червень 2006 ніякої політреформи і в помині не було. Вона почала діяти лише в червні 2006 року коли було сформовано коаліцію, яка вперше обрала "політреформеного" Премьєра.
                До цього, все було - "як при кучмі".
                тим не менше хорунжівське уйобище за ці "дополітреформені" півтора роки просрало все та посіяло той бардак і беззаконня які ми всі сьогодні хаваємо.
                Але винна - політреформа. Аякже. Куди простіше придумати собі винну ну буквально у всьому "невістку" чим хоч іноді думати головою.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.07.10 | Михайло Свистович

                  Re: І ліш одін как ангєл во плоті, но гдє єго найті, но гдє єго найт

                  Олександр Дядюк пише:
                  >
                  > Цікаво було б почути обгрунтування пана Свистовича - чим ситуація коли всі ЗМІ буде контролювати один "вождь"-бандюк, аля Путін (Лукашенко, туркменбаші) краща чим коли ЗМІ контролюють все ж конкуруючі бандюки нардепуки?

                  Тим, що відповідальність буде на одному, і ворог буде один, і його можна буде повалити, а не так, коли одні бандюки викривають (і то лише до певної міри) інших бандюків, і народ постійно гадає, хто ж із нихї менш гірший та лише міняє їх місцями.

                  >
                  > півтора роки, з січня 2205 по червень 2006 ніякої політреформи і в помині не було. Вона почала діяти лише в червні 2006 року коли було сформовано коаліцію, яка вперше обрала "політреформеного" Премьєра.
                  > До цього, все було - "як при кучмі".
                  > тим не менше хорунжівське уйобище за ці "дополітреформені" півтора роки просрало все та посіяло той бардак і беззаконня які ми всі сьогодні хаваємо.
                  > Але винна - політреформа.

                  Так, бо бардак настав в основному після тих 1,5 років.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.07.10 | ilia25

                    І навіщо тоді потрібен взагалі параламент?

                    Михайло Свистович пише:
                    > Олександр Дядюк пише:
                    > >
                    > > Цікаво було б почути обгрунтування пана Свистовича - чим ситуація коли всі ЗМІ буде контролювати один "вождь"-бандюк, аля Путін (Лукашенко, туркменбаші) краща чим коли ЗМІ контролюють все ж конкуруючі бандюки нардепуки?
                    >
                    > Тим, що відповідальність буде на одному, і ворог буде один, і його можна буде повалити

                    Классна концепція! І навіщо тоді парламент, розділення влад, запобіжники та противаги? Обрали собі гетьмана, хай видає закони і сам їх виконує, а тоді вже точно будемо знати хто ворог!

                    І ця людина називає мене неофітом :D

                    До речі -- коли ЗМІ контролюють конкуручі клани бандюків, то ви будете знати повну правду про кожен з цих кланів (і про все інше, що в країні відбувається). А коли всі ЗМІ контролюються президентом, то ви будете лише знати як вам щасливо живеться під його чуйним наглядом.

                    Невже ви таких елементарних речей ще не зрозуміли?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.07.10 | Олександр Дядюк

                      Царяяяяяя, Царя!!!! Царя!!!!

                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2009.07.10 | Михайло Свистович

                        При передачі репетування на письмі довге "я" слід закінчувати "а

                        Отак: Царяяяяя-а
                    • 2009.07.10 | Михайло Свистович

                      приймати закони Re: І навіщо тоді потрібен взагалі параламент?

                      ilia25 пише:
                      >
                      > До речі -- коли ЗМІ контролюють конкуручі клани бандюків, то ви будете знати повну правду про кожен з цих кланів

                      Ні, звичайно. Велкам ту Юкрейн взад, і Ви переконаєтесь у тому, що цей Ваш стереотип не працює.

                      >
                      > Невже ви таких елементарних речей ще не зрозуміли?

                      Елементарних речей не розумієте Ви, бо я на них дивлюсь, а Ви їх уявляєте.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2009.07.10 | So_matika

                        Ета пять. Слоган тижня

                        Михайло Свистович пише:
                        > Велкам ту Юкрейн взад
                      • 2009.07.10 | ilia25

                        Брешете!

                        Михайло Свистович пише:
                        > ilia25 пише:
                        > >
                        > > До речі -- коли ЗМІ контролюють конкуручі клани бандюків, то ви будете знати повну правду про кожен з цих кланів
                        >
                        > Ні, звичайно. Велкам ту Юкрейн взад, і Ви переконаєтесь у тому, що цей Ваш стереотип не працює.

                        Казки то все -- якщо б у ви могли б навести хоч один приклад того, що цей мій "стереотип" не працює, ви б його навели. А ці запрошення в Україну пошукати не знаю що, не знаю де, лише підверджують що жодних аргументів окрім "сам дурень!" у вас нема.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2009.07.11 | Михайло Свистович

                          Re: Брешете!

                          ilia25 пише:
                          >
                          > Казки то все

                          що Ви кажете, а реальність тут - вертайтеся і стикайтеся, а то Ви як бригадир сантехніків, який відмовляється їхати на виклик і стверджує, що каналізація не прорвала, людям, які стоять по коліна в лайні біля розірваної труби
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2009.07.11 | ilia25

                            Re: Брешете!

                            Михайло Свистович пише:
                            > ilia25 пише:
                            > >
                            > > Казки то все
                            >
                            > що Ви кажете, а реальність тут - вертайтеся і стикайтеся, а то Ви як бригадир сантехніків, який відмовляється їхати на виклик і стверджує, що каналізація не прорвала, людям, які стоять по коліна в лайні біля розірваної труби

                            Ні, я як бригадир сантехніків який намагається дізнатись що у вас власне трапилось, а у відповідь чує лише "приїздить та подивіться самі".

                            Якщо б ви стояли по коліна в лайні, то так і сказали б -- "прорвало каналізацію". А так вам потрібна допомога не сантехніка, а спеціаліста дещо іншої професії.


                            Все що я вас прошу, це щоб ви підтвердили конкретними прикладами ваші оцінки та твердження. А у відповідь чую лише голимі відмазки.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2009.07.12 | Михайло Свистович

                              Re: Брешете!

                              ilia25 пише:
                              >
                              > Ні, я як бригадир сантехніків який намагається дізнатись що у вас власне трапилось, а у відповідь чує лише "приїздить та подивіться самі".

                              Ні, бо той. що намагається дізнатися, не стверджує, як Ви. Тому я не переконаний у ефективності витрачання часу на Ваше переконання, краще за цей час я поясню це людям, які готові це сприйняти досить швидко.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2009.07.12 | Sean

                                Так, ти його не переконаєш

                  • 2009.07.10 | Олександр Дядюк

                    Re: І ліш одін как ангєл во плоті, но гдє єго найті, но гдє єго найт

                    Михайло Свистович пише:
                    >
                    > Так, бо бардак настав в основному після тих 1,5 років.



                    Ну звичайно, не за один же день.
                    після виборів 2006 "бандити" з дуру дійсно подумали, що можуть попасти у тюрми, а тому з переляку спочатку поховались по закордонах (в тому числі і янукович з ахметовим) де дристали з переляку.
                    Але потім, звичайно не одразу, а поступово) заспокоїлись і все більш усвідомлюючи, що на престолі "наш народний персонаж" (дурак) почали все більш і більш нагліти, а країна летіти в тартарари.
                    "Але спочатку дійсно бандити, як і ми повірили, що чмо Ющ, таки збирається щось міняти. Але потім і ми і бандити (вони раніше нас) зрозуміли, що Ющ - їх, рідна кровинушка, з їх плоті і рядів, тільки на відміну від кучми, повне чмо і нікчема.
    • 2009.07.10 | dukuj

      Re: референдум - це "так" або "ні" по одному питанню!

      Я взагалі бачу, що люди не розуміють змісту події, якою є "всенародний референдум"! На референдум виноситься тільки одне (ОДНЕ!) питання чи пропозиція, а кожна людина визначається тільки "Так, підтримую" або "Ні, не підтримую" - все. Пакетні референдуми - це дурість і нефаховість.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.12 | Михайло Свистович

        Re: референдум - це "так" або "ні" по одному питанню!

        dukuj пише:
        > Я взагалі бачу, що люди не розуміють змісту події, якою є "всенародний референдум"! На референдум виноситься тільки одне (ОДНЕ!) питання чи пропозиція

        ні, не тільки одне

        > Пакетні референдуми - це дурість і нефаховість

        Пакетних референдумів не буває
  • 2009.07.06 | Pavlo Z.

    А я буду. Подивитися, розібратися.

    Не прихильник принципу "Я не читал роман, однако я им предельно возмущен".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.07 | Via

      А я ще не вирішила. Насторожує наступне:

      1. Що за "трудовий рух Солідарність". Коли хто де бачив їх діяльність - мо, це тілько я така сліпа?
      2. Шеляженко як організатор - той ще "борець" :(
      3. Збирання домашніх адрес і паспортних данних - що, прихована мулька Яценюка типо? Без прописки - поговорити людям ну ніяк не можна?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.07 | mala

        Re: А я ще не вирішила. Насторожує наступне:

        Via пише:
        > 1. Що за "трудовий рух Солідарність". Коли хто де бачив їх діяльність - мо, це тілько я така сліпа?

        Те, що люди тільки починають свою діяльність не означає, що вони апріорі погані. Я вже мовчу про те, що існує купа нікому не відомих людей які роблять значно більше корисних справ для Україні ніж всім відомі :)
        > 2. Шеляженко як організатор - той ще "борець" :(

        Він один з організаторів.

        > 3. Збирання домашніх адрес і паспортних данних - що, прихована мулька Яценюка типо? Без прописки - поговорити людям ну ніяк не можна?

        Референдуму без цього провести неможливо.
        Люди які організовують референдум не прихильники демагогії типу "погооврити про життя і розійтись". Зараз потрібно робити конкретні справи.
        Яценюк до цього референдуму немає жодного стосунку. Хіба, що він робитиме все можливе аби референдум не відбувся, як це зараз роблять інші партії.

        А взагалі, Вія, мене дуже бентежить той факт, що Ви вчепились за імена і назви замість того щоб просто підтримати корисну справу (якщо Ви вважаєте, що ті пункти таки треба втілити в життя). Я розумію, що зараз ніхто нікому не вірить, але ж річ у тому, що людей які цей референдум роблять Ви дуже добре знаєте і не раз стикались на акціях і думаю, що їх важко запідозрити у роботі на Яценюка чи чомусь подібному.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.07 | Via

          Імена інших організаторів можна дізнатися?

          Все інше - правильно кажете, я просто дошукуюсь до подробиць - бо навчена життям. Тищу разів бувало - справа гарна й добра, а потім вилазять організатори-спонсори - і волосся стає дибки.

          Назва "Трудовий рух" - також насторожила - чимось комуняцьким віддає трохи. Нова, щойно організована - то добре. Слова "Солідарність" - трохи польский рух нагадує. Це я не прискіпуюся, це - аналіз асоциативного ряду щодо назви організацію, не дуже вдала, як на мене. А тому - я персонально так і насторожила, у полдальшому - і інших то відлякуватиме.

          Сподіваюся, що буду - не один же Шеляженко то організовує, а ви всі, я не помиляюся?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.07 | Михайло Свистович

            можна Re: Імена інших організаторів можна дізнатися?

            Маленька ГО "Ми українці", я, моя дружина, мала, ГО "За чесну владу", а взагалі це робить жменька людей, де ніхто не питає, хто звідки й не козиряє назвою. "Солідарність" була ініціатором цього.

            Via пише:
            > Все інше - правильно кажете, я просто дошукуюсь до подробиць - бо навчена життям. Тищу разів бувало - справа гарна й добра, а потім вилазять організатори-спонсори - і волосся стає дибки.

            Немає тут таких організаторів-спонсорів, кожен може таким стати.

            >
            > Назва "Трудовий рух" - також насторожила - чимось комуняцьким віддає трохи

            Праця - не прерогатива комуняк. Скоріше навпаки :) Назва може і не вдала, але утворили її люди, які всього добилися власною тяжкою працею, як фізичною, так й інтелектуальною. А ще в них логотип на серп і молот схожий :) Це щоб Вам зовсім страшно стало :) А за поглядами вони націонал-демократи, якщо вже так формалізувати. Дружать з людьми з усіх проукраїнських організацій. Вони ж у Європі працювали (маю на увазі екс-заробітчанську частину), а не в Росії.
        • 2009.07.07 | vkhanas

          Re: А я ще не вирішила. Насторожує наступне:

          mala пише:

          > Те, що люди тільки починають свою діяльність не означає, що вони апріорі погані. Я вже мовчу про те, що існує купа нікому не відомих людей які роблять значно більше корисних справ для Україні ніж всім відомі :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.07 | Via

            Проте мені ті люди мають бути відомі - і призвіща в них є.

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.07.07 | vkhanas

              Re: Проте мені ті люди мають бути відомі - і призвіща в них є.

              Я знаю, наприклад, Михайла Свистовича.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.07.07 | Via

                Продовжуйте, продовжуйте

                А то купа організаторів - а "на острие" Шеляженко - з чого раптом, га?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.07.07 | vkhanas

                  Re: Продовжуйте, продовжуйте

                  Я не допоможу з повним переліком. Знаю, що буде Слава Тищенко. Була б така можливість - я би був. Хтось точно буде від оргкомітету ГАУ.
                  Та власне, це ж не секта. Може бути той, хто хоче щось змінити
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.07.07 | Via

                    І Волга там у сірих кардиналах, подейкують :(

                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.07.07 | vkhanas

                      Там тільки Дніпро в пошані

                      ви собі уявляєте ситуацію, що Волга - сірий кардинал Свистовича?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2009.07.07 | Via

                        Я давно нічому не дивуюся - все може бути :(

                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2009.07.07 | vkhanas

                          Re: Я давно нічому не дивуюся - все може бути :(

                          А для чого дивуватися? Очолити самій і не пустити Волгу... чи Єнісей
                    • 2009.07.07 | Михайло Свистович

                      Ваші подейкуючі брешуть :) Немає там Волги навіть на обрії, а не

                      те що в організаторах. Хіба що він прийде на самі збори, бо ми всім партіям повідомили без винятку (хто є доступний, звичайно). "Свободі" в перщу чергу. Персонально Мохнику, бо Тягнибок десь у від"їзді.
                • 2009.07.07 | Михайло Свистович

                  Re: Продовжуйте, продовжуйте

                  Via пише:
                  > А то купа організаторів - а "на острие" Шеляженко - з чого раптом, га?

                  Де Ви побачили остріє? В офіційних матеріалах або взагалі нема прізвищ, або стоїть Віктор Горобчук, а ще Мирослава Свистович згадується. Але якби був і Шеляженко, яка різниця, хто організує хорошу справу?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.07.07 | Via

                    Велика. Написали б Мирослава Свистович - прийшла б без питань

                    А так маю допити влаштовувати :( А щодо Шеляженка я невисокої думки - і згадування про нього мене дужжже насторожило.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.07.08 | mala

                      Фактично референдума організовує Мирослава Свистович

                      тож приходьте :)
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2009.07.08 | Via

                        Прийду. А ці маскування мені незрозумілі

                        Чому і від кого хаваєтеся? Ті, хто роблять справу - ой тіпо технічні працівники, а понаписують у заголовках казна кого - всяка "керівна ланка" збігається, штанопротирателі :(
                        Робить вона - то й піарити треба її. Задовбало це чинопочітаніє - у президії насадять якихось дідків підтоптаних :(
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2009.07.08 | Михайло Свистович

                          Немає жодного маскування

                          Via пише:
                          > Чому і від кого хаваєтеся?

                          Ніхто ні від кого не ховається. Там же написано, хто є ініціатором. Хіба "Свобода", роблячи якісь акції, подає перелік усіх, хто її готує?

                          >
                          > Ті, хто роблять справу - ой тіпо технічні працівники, а понаписують у заголовках казна кого - всяка "керівна ланка" збігається, штанопротирателі :(
                          > Робить вона - то й піарити треба її. Задовбало це чинопочітаніє - у президії насадять якихось дідків підтоптаних :(

                          Не буде там ніяких підтоптаних дідків. І багато слів не буде. Це - не дискусійний клуб, дискусії були до того. На зборах же слід чітко виконати передбачену законом процедуру, аби ЦВК мала менше можливостей придертися й відмовити у реєстрації ініціативної групи. Хоча, якщо подивитися на відмови ЦВК "Свободі" щодо ініціювання референдуму, то там просто абсурдні речі написані на кшталт "небо блакитне, тому ми відмовляємо в реєстрації вашої ініціативної групи.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2009.07.08 | Via

                            Не буде Мирослави у президії - буду волати і шашкою рубати :))

                            А у офіційному анонсті якісь малозрозумілі назви - сиди-гадай. хто за цим стоїть, мо ще якісь лівакі чи комуняки вилізуть в організаторах? :(
                            Одне ім'я нормальної людини знаної знімає всі питання.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2009.07.08 | Михайло Свистович

                              Вона буде там головною дійовою особою

                              Адже вона у всіх документах, які розсилалися вказана як відповідальна за організацію зборів.

                              Via пише:
                              > А у офіційному анонсті якісь малозрозумілі назви - сиди-гадай. хто за цим стоїть, мо ще якісь лівакі чи комуняки вилізуть в організаторах?

                              Немає там ні ліваків, ні комуняк. "Праваки" є. Хіба що якісь ліваки і комуняки прийдуть на збори й зареєструються як учасники, ми ж усім надіслали запрошення (навіть регіонам і юлькам). То хай приходять (разом з волгами, пабатами та іже з ними, хоча я сильно сумніваюсь, що хтось з них буде) і зроблять хорошу справу. Яка різниця, хто зробить те, що потрібно зробити?
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2009.07.08 | Via

                                То й добре, що буде головною - я за :)

                    • 2009.07.08 | vkhanas

                      Re: Велика. Написали б Мирослава Свистович - прийшла б без питань

                      А теперка ви будете?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2009.07.08 | Via

                        Так, буду.

                    • 2009.07.08 | Михайло Свистович

                      Re: Велика. Написали б Мирослава Свистович - прийшла б без питань

                      Via пише:
                      > А так маю допити влаштовувати :( А щодо Шеляженка я невисокої думки

                      Даремно. Попри його дивацтва, він робить багато корисного.

                      > і згадування про нього мене дужжже насторожило

                      А хто і де його згадував? З того, що я бачив, то першою його згадали Ви, і ще здивувався, звідки виникли підстави для такої згадки, бо його серед організаторів чи ініціаторів немає. Єдине, що він зробив, попіарив референдум серед своїх знайомих та у ЖЖ на моє прохання, яке я розіслав усім знайомим, чию електронну адресу маю.
      • 2009.07.07 | Михайло Свистович

        Re: А я ще не вирішила. Насторожує наступне:

        Via пише:
        > 1. Що за "трудовий рух Солідарність". Коли хто де бачив їх діяльність - мо, це тілько я така сліпа?

        Це - новий рух, який тільки формується. Найбільша акція була у Луганську - мітинг 5 тис. людей щодо комунальної сфери та утисків прав незалежних профспілок. Утворили "Солідарність" заробітчани, які повернулися, та їхні місцеві знайомі, потім приєдналися до них деякі місцеві громадські активісти. А взагалі яка різниця "хто", коли дивитись слід на "що"? От мені все одно, хто б зніс пам"ятник Леніну - КУН, "Свобода", БЮТ чи ПР. Мене цікавить насамперед результат.

        > 2. Шеляженко як організатор - той ще "борець" :(

        По-перше, Шеляженко не є організатором, він лише розмістив у ЖЖ анонс на моє прохання, за що я йому вдячний, по-друге, Ви також можете стати організатором, по-третє, яка різниця, хто організатор?

        > 3. Збирання домашніх адрес і паспортних данних - що, прихована мулька Яценюка типо? Без прописки - поговорити людям ну ніяк не можна?

        Читайте Закон "Про всеукраїнський та місцевий референдуми". Там обов"язковою є реєстрація із заповненням цих даних. А ще голосування. І чітке дотримання процедури, а не дискусія. Бо інакше вийде дісно поговорити.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.07 | Via

          Реєстрація на місці - це одне

          А збирання таких данних наперед - зовсім інше. Навіщо вам ці дані, якщо люди не прийдуть?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.08 | Михайло Свистович

            Re: Реєстрація на місці - це одне

            Via пише:
            > А збирання таких данних наперед - зовсім інше. Навіщо вам ці дані, якщо люди не прийдуть?

            Ми сподівалися, якщо багато зареєструється, заздалегідь заготувати списки, щоб пришвидшити реєстрацію, попередньо перед зборами обдзвонивши людей, щоб переконатись, що вони точно будуть.

            Тим більше, що до того імейлу мають доступ лише я і Мирослава.
  • 2009.07.07 | Koala

    Тим, хто проти: ви робите підміну понять

    Ви кажете: "я проти п. Х, тому я не це не підтримую". Але ж ніхто не вимагає підтримки кожного пункту. Насправді, для підтримки всієї ініціативи потрібно:
    а) підтримувати хоча б один пункт;
    б) не заперечувати проти винесення інших пунктів на референдум.
    Жодного заперечення проти винесення цих тез на референдум я ще не чув - виключно заперечення проти самих тез. Але якщо ви проти них, звідки ви взяли, що весь український народ буде "за"? Цілком вірогідно, що якісь пункти не будуть підтримані - і якщо ви проти них, то тим вірогідніше, що саме ці.
    Хвізику, ви підтримуєте п.1. Ви маєте заперечення проти винесення пп.2-5 на референдум?

    Розглядайте це не як спробу опонентів протягнути незручні для вас пункти - а як нагоду протягнути зручні для вас.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.11 | Хвізик

      Re: Тим, хто проти: ви робите підміну понять

      Koala пише:
      > Хвізику, ви підтримуєте п.1.
      я допускаю принципову появу цього пункту, але з великими сумнівами.

      > Ви маєте заперечення проти винесення пп.2-5 на референдум?
      так. я проти винесення пунктів "аби поговорити" на рехверендум, юо це призведе до охлократії та знищення держави
      >
  • 2009.07.07 | vkhanas

    Шкода, що фізично не матиму змоги взяти участі

    чим зможу - допомагатиму
  • 2009.07.07 | Тестер

    А , звиняйте, Пабат до цього має-не має відношення...

    Бо пару раз світився по ТВ????
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.07 | Koala

      А якщо має, що з того?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.07 | Мартинюк

        Тоді це якась комерційна чи проросійська кампанія

        Цей "спец" ужке продемонстрував себе рідкісним гівном у Києві.Причом є ядром назвичайно москвофільної тусовки.Не здивуюся якщо це штатний ФСБшник
    • 2009.07.07 | Михайло Свистович

      Ні Пабат, ні будь-хто з Вам відомих прізвищ, окрім мого хіба що,

      тут незадіяний. Хоча, якщо Пабат дізнається про ці збори та візьме в них участь як громадянин, я це лише вітатиму. І всіх інших вітатиму.

      Тестер пише:
      > Бо пару раз світився по ТВ????

      Ви вже напишіть повний список усіх, хто колись з чимсь світився на ТБ (включно з Габріелою Масангою), щоб не питати про кожного окремо :)
  • 2009.07.07 | vkhanas

    Тернополян запрошують взяти участь в ініціюванні (л)

    http://t-pravda.te.ua/news/406/
    http://www.polepravdy.te.ua/?page=news&newsid=325&sub=
  • 2009.07.07 | Предсказамус

    Программное заявление "Солидарности" (на языке оригинала) (л)

    «СОЛИДАРНОСТЬ» – НОВАЯ СИЛА УКРАИНЫ
    12:36
    Мы учреждаем Всеукраинское Трудовое Движение «Солидарность» - организацию нового типа, основная задача которой, - консолидировать стихийные попытки народа Украины отстоять свои права и свободы, а также человеческое достоинство, - в такую силу, которая сможет системно противостоять угрозе диктатуры олигархического капитала и порождённого им правового нигилизма и повсеместного беззакония.

    Ми предлагаем свой путь выхода на принципиально новый уровень организованной борьбы за общенациональное достоинство и социальную справедливость на региональном, всеукраинском и международном уровне.

    Наша цель - создать такую систему взаимодействия трудовых коллективов и территориальных громад, которая сможет помочь каждому гражданину Украины реализовать свои конституционные права на достойную жизнь, где бы он ни находился, и чем бы он ни занимался, какую бы политическую силу или конфессию он в данный момент ни представлял, на каком бы языке он ни разговаривал и к какой бы национальности он ни принадлежал.

    Особенность трудового движения «Солидарность» в том, что оно является единственной организацией в Украине, идеи и цели которой поддерживаются в трудовой среде украинцев, которые работают за рубежом.

    Судьба украинцев, которые продают свой труд в Украине и за рубежом похожа – здесь и там они пребывают в статусе батраков. Поэтому за своим духом ВТД „Солидарность” является новым рабочим движением европейского образца и первой настоящей народной силой, которая родилась и сформировалась „снизу” и которая действует в интересах народа.

    Двигаясь к европейским стандартам жизни, мы должны четко осознать, что одним из существенных признаков этих стандартов есть не только наличие большого капитала в экономике, но и наличие организованного движения работников наемного труда, которое умеет системно отстаивать свои социальные права. Между тем то, что является будничным и закономерным для европейской демократии, то, что для Европы является методом регуляции экономическо-правовых отношений между трудом и капиталом в условиях украинской «демократии» не больше, как циничный пиар тех самих кланов, которые лишь спекулируют на социальных настроениях толпы ради перераспределения власти и имущества. Ни одна из политических партий в Украине не предложила в своих программах украинскому обществу стратегии национального развития.

    В этом суть проблемы нынешнего политикума и социального рабочего движения в Украине, которое, по сути, превратилось в орудие большого капитала в борьбе за власть в Украине. А потому все усилия народных масс, ловко и ложно перенаправленные определенными политическими группами на исполнение своих личных интересов, приводит исключительно к понижению уровня социальных стандартов жизни, ущербу общенациональным интересам и утрате ориентиров развития государства. И этот разрушительный процесс продолжается.

    Такие тенденции в общественно-политической жизни Украины становятся безоговорочным свидетельством того, что потребность в такой силе как ВТД „Солидарность” назрела и есть актуальной. Украина давно нуждается в организации, которая вопреки тотальному разочарованию «низов» сумеет консолидировать украинский народ ради повсеместного обеспечения в Украине социальных стандартов жизни.

    Мы убеждены в том, что настоящей элитой украинского общества является прослойка самодостаточных людей, духовный и интеллектуальный иммунитет, которых позволяет им противостоять примитивному зомбированию технологиями «большой политики» и чье общественное и человеческое достоинство позволяет им быть моральным авторитетом в среде трудовых коллективов и организациях где они работают. Мы знаем, что такие люди в Украине есть. Сегодня, наше Трудовое Движение нуждается в таких людях. Именно они станут ядром и организующей силой всеукраинского трудового движения „Солидарность”.

    Всеукраинское Трудовое Движение «Солидарность» создается по региональному принципу. Мы выходим из понимания того, что рождение настоящей народной силы из «низов» возможно именно на местах. Из конкретных городов, сел и областных центров, где живет со своими бедами и проблемами простой украинский гражданин.

    Скоординировав стихийные усилия конкретных трудовых коллективов и общественного актива городов и районных центров, мы будем шаг за шагом развязывать проблемы социальной защиты человека труда. Лишь опираясь на собственный ресурс народного доверия и организованную нами систему самозащиты, мы возобновим народовластие во всей Украине. Деньгам большого капитала мы должны противопоставить согласованную, организованную деятельность ВТД «Солидарность» в регионах.

    Интересы ВТД «Солидарность» на международном уровне представляет международная общественная организация украинцев «Четвертая волна», которая стоит на защите прав украинских «трудовых эмигрантов» за рубежом. Социальные интересы работников, оторванных от общественной жизни в Украине, презентуют их семьи в Украине. Для них, этих разрушенных украинских семей абстрактное понятие «работник» проявляется в конкретной судьбе матери, отца, сына, дочери, которых «украинская независимость» вырвала из родительского дома и бросила в «заробитчанские» работы по найму. ВТД «Солидарность» должен стать для «Четвертой Волны» организационным мостом между «заробитчанской» средой и большой Украиной.

    Мы считаем, что возвращение миллионов украинцев на Родину - это не только морально-этическая проблема «украинской независимости», не только воссоединение украинских семей, но и формула большого экономического прорыва, который бы базировался на огромном профессиональном человеческом ресурсе, который вынужденно выполняет сегодня низко квалифицированную работу в Европе, на заработках.

    Там, где нарушается Конституция, Закон, там, где правосудие выступает марионеткой правящих кланов – там всегда будет вступать в действие право трудовой Солидарности, право СИЛЫ, право украинского народа тотально и на всех уровнях противостоять некомпетентной, циничной и безответственной быдлоэлите.

    Последним аргументом нашего движения будут организованные акты гражданского неповиновения, начиная от локального и регионального уровня и завершая всей Украиной. Мы выступаем за политическую люстрацию всей политической верхушки страны. Мы выступаем за созыв Конституционного собрания, которое совершенно легитимным способом изменит систему власти в стране и положит конец преступному грабежу нации и государства.

    Наступила пора конкретных и решительных дел. Каждая мысль и каждое действие направленная в поддержку ВТР «Солидарность», является для нашего общего дела бесценными.
    Независимо от нашей этнической принадлежности, языка и вероисповедания – мы граждане Украины. Мы – украинская нация. Мы хозяева на своей земле.

    Председатель правления ВТР «Солидарность»,

    Лидер МГО «Четвертая Волна» в Италии

    Виктор Горобчук


    http://www.vvolga.org.ua/news/2008-11-01-58
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.07 | Арій.

      Якось підсвідомо не довіряю москвомовним...

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.07 | Предсказамус

        Для Вас знайшов дещо українською (л)

        Антикризова програма Трудового руху "Солідарність" (проект резолюції Луганського форуму)
        20.10.2008

        У час загальнонаціональних загроз і викликів не працює традиційне законодавство і конституція. Консолідація нації, довіра і спільна дія – єдині запоруки успіху. Якщо цього не зробить діючий Президент України, ми зробимо це самостійно. Незалежно від нашої мови, віросповідання чи етнічного походження – ми всі є українська нація і самостійно наведемо порядок в державі.
        Запорука нашої Єдності, Сили й Честі — в «Солідарності»!

        Стрімкий розвиток фінансової кризи, відсутність дієвих заходів уряду в питаннях розвитку економіки та недієздатність Верховної Ради України призвели до руйнації правового поля, невиконання законів та Конституції України, дискредитації парламентаризму та демократичних цінностей.

        Держава стоїть на межі загальнонаціонального дефолту, краху банківської системи, зупинки виробництва, масового безробіття, стихійних бунтів, спалаху злочинності, продовольчої кризи, невиконання зобов’язань перед населенням в частині виплати заробітних плат, пенсій та інших соціальних платежів.

        Виходячи з існування прямих і безпосередніх загроз національній безпеці держави, вимагаємо від Президента України скористуватись правом наданим народом України та на підставі 106 ст. Конституції України прийняти рішення про введення надзвичайного стану на всій території України. Взяти на себе управління державними справами і повну відповідальність за наслідки.

        Всеукраїнський трудовий рух “СОЛІДАРНІСТЬ” вимагає прийняти наступний план дій:

        Верховна Рада України призупиняє свою діяльність до жовтня 2009 року.

        По всій території України призупиняються будь-які виборчі кампанії.

        Депутати Верховної Ради України позбавляються депутатської недоторканності та пільг.

        Політичні партії, що брали участь в роботі Верховної Ради України останніх двох скликань і призвели до такої ситуації в країні, призупиняють свою діяльність, а свідоцтва про реєстрацію анулюються.

        Депутатам Верховної Ради України останніх двох скликань забороняється займатись громадською діяльністю, брати участь у виборах та органах виконавчої влади протягом наступних десяти років.

        Фінансування апарату Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України скорочується на 50% від запланованих. Вивільнені кошти спрямовуються до стабілізаційного антикризового фонду.

        Районні адміністрації Президента розформовуються, а їх функції передаються головам міських рад на відповідних територіях.

        На період дії надзвичайного стану Закони України вводяться в дію Указами Президента України.

        Президент України оголошує про відставку Кабінету Міністрів України, безпосередньо очолює виконавчу гілку влади та призначає новий склад антикризового уряду.

        Рада національної безпеки і оборони України виконує функції постійно діючого антикризового комітету. Рішення РНБО є обов’язковими на всій території України.

        МВС, СБУ, МОУ та Генеральна Прокуратура України створюють оперативний штаб з протидії злочинності та стихійним акціям протесту.

        Стратегічно важливі об’єкти, приміщення судів, органи державної влади беруться під посилену охорону.

        З метою збереження вкладів населення провадиться націоналізація (повернення до державної власності) системних маргінальних банків.

        Національний банк України приймає рішення про формування мультивалютного кошика і виходить із зони американського долара.

        Розрахунки за енергоносії здійснюются в євро та російських рублях.

        НБУ спільно з Міністерством фінансів терміново провести переговори із Світовим банком та МВФ про відтермінування погашень заборгованостей за зовнішніми запозиченнями.

        Провести переговори з Російською Федерацією про відтермінування погашень заборгованості за природний газ до кінця 2009 року.

        Міністерство фінансів України терміново коригує план бюджету на 2009 рік як бездефіцитний.

        МФУ, ДПАУ спільно з місцевими радами провадять активну політику з контролю над підвищенням цін на продукти харчування та товари першої необхідності.

        МФУ спільно з місцевим радами розглянути можливість тимчасового введення паралельних квазівалют (купони, картки, талони) для внутрішніх розрахунків малозабезпечених верств населення за енергоносії, продукти харчування та товари першої необхідності.

        Ліквідувати посередників в розрахунках за енергоносії та під час тендерних закупівель.

        Наповнити державний резерв стратегічним запасом харчових продуктів, медикаментів, зерна та паливно-мастильних матеріалів.

        Провести націоналізацію стратегічних бюджетоутворюючих підприємств за умови компенсації фактичних втрат власникам.

        Повернути до державної власності генеруючі потужності тепло і електроенергетики, облгази та обленерго.

        Міністерству праці терміново розробити плани громадських робіт для безробітних та українських мігрантів, що масово повертатимуться в Україну внаслідок світової фінансової кризи.

        З метою запобігання виникнення організованої злочинності та з метою збереження правопорядку в містах Києві, Севастополі та обласних центрах відновити інститут прописки. Для нелегальних мігрантів, безпритульних та повій створити трудові табори в місцях необхідних для масового використання некваліфікованої робочої сили (будівництво доріг тощо). МВС спільно з відповідними органами місцевого самоврядування та населенням вжити необхідних заходів.

        На допомогу органам правопорядку створюються добровільні дружини, загони самооборони та козацькі об’єднання з числа громадян, що проживають в даній місцевості. Вищезгаданим громадянам з цією метою дозволяється отримати короткоствольну зброю в установленому порядку.

        Тимчасово відновлюється смертна кара за особливо тяжкі злочини та злочини в сфері економіки.

        Переорієнтувати виконання робіт зі спорудження об’єктів до ЄВРО-2012 на максимальне використання вітчизняних фірм, підрядних організацій та робочої сили.

        Призупинити приватизацію стратегічно важливих підприємств.

        Засобам масової інформації значну увагу приділяти питанням енергозбереження, здорового способу життя та безпеки. Рекомендувати обмежити політичні дискусії та коментарі, що можуть опосередковано викликати психологічну напругу населення.

        З метою врегулювання інституціонального конфлікту між гілками влади, виходу з політичного протистояння та відновлення демократичних засад управління державою скликати на 22 березня 2009 року Конституційні збори.

        При розгляді проекту нової Конституції передбачити наступне:

        Україна — президентська республіка.

        Україна має двопалатний парламент із загальною кількістю депутатів 350 чол.

        Виборча система змішана.

        Вибори до органів місцевого самоврядування здійснюються за мажоритарною системою.

        Президент України та вищі посадові особи несуть персональну та кримінальну відповідальність за результати своєї діяльності, про що укладається відповідний суспільний договір.

        Погіршення рівня життя населення кваліфікується як кримінальний злочин.

        Мета держави: Збільшення корінного населення. Духовний розвиток і здоров’я нації. Процвітання і розширення впливу економіки та культури України на країни світу.

        В останню неділю жовтня 2009 року провести всенародний референдум з прийняття нової Конституції з одночасними виборами рад всіх рівнів та Президента України.

        Сьогодні ми повинні закінчити з псевдодемократією і вчинити ряд рішучих дій.

        У час загальнонаціональних загроз і викликів не працює традиційне законодавство і Конституція. Консолідація нації, довіра і спільна дія – єдині запоруки успіху. Якщо цього не зробить діючий Президент України, ми зробимо це самостійно. Незалежно від нашої мови, віросповідання чи етнічного походження – ми всі є українська нація і самостійно наведемо порядок в державі.

        Народний оглядач
        http://observer.sd.org.ua/news.php?id=15334
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.07 | Арій.

          Супер! Зовсім інша справа!))

      • 2009.07.07 | Михайло Свистович

        Re: Якось підсвідомо не довіряю москвомовним...

        Там в основному україномовні. Бо звідки ж походять більшість українських заробітчан ;)
    • 2009.07.07 | Via

      Хто шукає - той знаходить. Волга, кажете? :(

      Що скажуть організатори - то це Волга там у спонсорах?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.07 | Предсказамус

        Не факт.

        Размещено на сайте Волги, но это еще не значит, что разместил кто-то из этой "Солидарности". Могли и сами волговцы.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.07 | Via

          Почекаємо перелік прізвищ організаторів :)

          А потім у них спитаємо - чи при ділах там Волга. А відповіді - запам'ятаємо. А далі - час покаже.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.07 | Михайло Свистович

            Re: Почекаємо перелік прізвищ організаторів :)

            Організатор один - Мирослава Свистович :) Всі решта їй допомагають більшою чи меншою мірою. Цих решти дуже багато. Не знаю, кого Ви маєте на увазі під організаторами (тобто функції цих людей), але я б відніс до них Віктора Горобчука, Карапоту (навіть імені не знаю, це жінка більше з ними водиться), себе, Катю Чепуру, Віктора Івановича (знаю його років півтора, але прізвищем ніколи не цікавився, його сина (взагалі не знаю). Якщо Вам цікаві мало кому відомі прізвища людей, що роблять технічну роботу, то я взнаю. А рішення щодо питань приймало коло осіб з 10. Теж можу взнати прізвища (два з ще не названих назву - Ільченко, Бойко), то теж взаню. Мене серед тих, хто обговорював питання, до речі, не було. Як і Каті :) Жінка моя була :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.07.07 | Via

              Так би й сказали. А то понаписували казна-чого :)

        • 2009.07.07 | vkhanas

          Re: Не факт.

          Звичайно, що не факт. Якщо заява УНП, БЮТ, Свободи чи ГАУ на Майдані, то це нічого не доказує
      • 2009.07.07 | vkhanas

        Re: Хто шукає - той знаходить. Волга, кажете? :(

        З орендою приміщення для референдуму допомогли люди дуже далекі від Волги.
      • 2009.07.07 | Михайло Свистович

        Re: Хто шукає - той знаходить. Волга, кажете? :(

        Via пише:
        > Що скажуть організатори - то це Волга там у спонсорах?

        Я вже написав, що Волги там нема і близько. Більше того, ніколи не було (на відміну від, наприклад, Збітнєва, який набивався там на роль головного ідеолога). Волзі дали виступити на мітингу у Луганську (там всім давали і кунівцям, і регіоналам), а потім, мабуть чілавєчєк від Волги, не афішуючи своєї приналежності (бо Волгу вони знали і ставились до нього завжди негативно), дав під шумок підмахнути Горобчуку текст, а потім розмістив на сайті в Волги. Так як зараз чілавєчєк від Кінаха, кажуть, рекламує, що то все їхнє. Насправді воно нічиє, і параноїки лише призведуть до того, що воно обманом чиїмсь стане, а потім просто розвалиться, бо хороші люди звідти підуть, коли розберуться. От для того, щоб ніхто не підгріб під себе правильних та енергійних і чесних людей, ми й почали працювати з цим рухом, який на сьогодні, на мою думку, з нормальних (бо є ще ненормальні й дуже пасіонарні на кшталт "Родіни" чи іншої біди) є найпасіонарнішим в Україні, хоч і маленьким поки що.
    • 2009.07.07 | Михайло Свистович

      Нема такої програмної заяви

      Це коли всі, кому не ліньки (Збітнєв, Волга), хотіли очолити потенційно перспективний рух, то назасилали туди окремих своїх людей. В "Солідарності" люди недосвідчені та наївні, всім вірили, розумних слів не знали, тому велись на початку на всілякі написані не ними маразми (причому часто протилежного змісту). Їм вже давно пояснили, хто є ху, і продовжують пояснювати, і на сьогодні там нікого з усіляких і близько немає.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.07 | Предсказамус

        Уже нет? И слава Богу

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.08 | Михайло Свистович

          І ще багато чого вже нема. І теж слава Богу.

          Але підхід Горобчука не заморочуватися на таких формальностях і зосереджуватись на справах, мені подобається. Поки організація мало кому відома, це не шкодить, потім, звичайно, до цього слід ставитись серйозніше.
  • 2009.07.07 | Арій.

    Аби не п.2 - підтримав би.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.07 | Koala

      А ви проти референдуму по п.2? Чому?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.07 | Арій.

        Бо тоді буде 450 олігархів в Раді.

        В кожному окрузі є приблизно 30-40% пенсіонерів, яких підкупити "гречкою" дуже просто - приклад Космоса Вас нічому не навчив?
  • 2009.07.07 | Тарас Токар

    А хто очолює цю "Солідарність"?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.07 | Арій.

    Підримав би наступні пункти:

    1. Відміна політреформи 2004 року (скасування змін, внесених у 2004 році до Конституції).
    2. Реформування правоохоронної системи на базі обрання шерифів (головний міліціонер району, що після обрання набирає собі команду і несе відповідальність за стан охорони порядку) і прокурорів районів.
    3. Реформування судової системи на базі обрання суддів народом.
    4. Запровадження інституту виборної Конституційної асамблеї, яка єдина матиме право приймати Конституцію та вносити до неї зміни.
    5. Скасування депутатської недоторканності та депутатських пільг.
    6. Повернення в народну власність ВСІХ НЕЗАКОННО ПРИВАТИЗОВАНИХ об"єктів в Україні (без всякого там "викупу") і всього майна, заробленого на експлуатації цих обєктів.
    7. Введення смертної кари за сепаратизм.
    8. Становлення інституту Громадянства (Громадянами можуть бути тільки Українці або особи, що заявили про намір створити Українські сім"ї, ті, що пройшли підготовку (не менш як 1,5 роки) в армії (бо нащо той Громадянин, що не може захищати Вітчизну), що поважають і користуються Українською мовою, сприймають Українську культуру і історію. Громадянами не можуть бути проститутки, алкоголіки, наркомани, представники небілих рас, бомжі, альфонси, ігромани, ті що мають більш як одну кримінальну судимість. Негромадяни не мають виборчих прав і права на власність на території України, а також не мають права бути власниками торгівельних, фінансових, консалтингових, юридичних підприєиств. У всьому іншому мають такі самі права, що й Громадяни)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.07 | vkhanas

      Re: Підримав би наступні пункти:

      Так приходьте і ініціюйте
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.07 | Арій.

        Re: Підримав би наступні пункти:

        Куди потрібно прийти і яким чином ініціювати?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.07 | vkhanas

          Тут все є (л)

          http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1246885271&first=1246963152&last=1246912908
          Саме збори визначать всі питання. Збирайте однодумців.
          Чисто технічно - більше 5-ти питань у референдумі - складнувато.
          У мене персонально я застереження щодо мажоритарки та виборності суддів. Однак я абсолютний прихильник Конституанти.
          Але ж можна голосувати - так...і ні...Я не бачу проблем з одним з питань погодитись, з інших не погодитись..
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.07 | Арій.

            Можна, звичайно, голосувати і "так" і "ні", проте

            є вірогідність того, що проголосують "так" по тим питанням, з якими я не згоден категорично. Тому в разі включення цих питань я не підтримаю й саму ідею референдуму.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.07.07 | vkhanas

              Re: Можна, звичайно, голосувати і "так" і "ні", проте

              Знову за рибу гроші. Зберіть(збери) 200 прихильників...і внось. А то виглядає як забава в пісочниці.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.07.07 | Арій.

                То збираю ж.

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.07.07 | vkhanas

                  Re: То збираю ж.

                  І це правильно!
                • 2009.07.07 | Михайло Свистович

                  Re: То збираю ж.

                  Ну то я прийду на ваші збори і проголосую за Ваші питання, не розводячи дискусій, що там для мене не так :)
    • 2009.07.07 | Михайло Свистович

      Re: Підримав би наступні пункти:

      Арій. пише:
      > 1. Відміна політреформи 2004 року (скасування змін, внесених у 2004 році до Конституції).
      > 2. Реформування правоохоронної системи на базі обрання шерифів (головний міліціонер району, що після обрання набирає собі команду і несе відповідальність за стан охорони порядку) і прокурорів районів.
      > 3. Реформування судової системи на базі обрання суддів народом.
      > 4. Запровадження інституту виборної Конституційної асамблеї, яка єдина матиме право приймати Конституцію та вносити до неї зміни.
      > 5. Скасування депутатської недоторканності та депутатських пільг.
      > 6. Повернення в народну власність ВСІХ НЕЗАКОННО ПРИВАТИЗОВАНИХ об"єктів в Україні (без всякого там "викупу") і всього майна, заробленого на експлуатації цих обєктів.
      > 7. Введення смертної кари за сепаратизм.
      > 8. Становлення інституту Громадянства (Громадянами можуть бути тільки Українці або особи, що заявили про намір створити Українські сім"ї, ті, що пройшли підготовку (не менш як 1,5 роки) в армії (бо нащо той Громадянин, що не може захищати Вітчизну), що поважають і користуються Українською мовою, сприймають Українську культуру і історію. Громадянами не можуть бути проститутки, алкоголіки, наркомани, представники небілих рас, бомжі, альфонси, ігромани, ті що мають більш як одну кримінальну судимість. Негромадяни не мають виборчих прав і права на власність на території України, а також не мають права бути власниками торгівельних, фінансових, консалтингових, юридичних підприєиств. У всьому іншому мають такі самі права, що й Громадяни)

      З таким підходом ніхто ніколи не проведе референдуму за дійсно народною ініціативою :) Бо кожен знайде те, що він би не підтримав, а також не знайде того, що підтримав би. Я вже писав, що шансів на реєстрацію ініціативної групи у ЦВК небагато, і такі збори є більше інструментом тиску на владу та активізації громадян, тому не слід до них ставитись так, ніби на них ці питання вирішуватимуться остаточно. Це ж не Верховна Рада, яка має такі повноваження.

      А я от підтримаю референдум, оголошений Яценюком і прийду на його збори та й інших закличу, якщо збори відбудуться. Хоча також не все мені там подобається. Бо зараз головне - дія та підняття проблемних питань і спроби їх вирішити. А героїчна бездіяльність призведе лише до консервації та погіршення.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.08 | saha

        Плюс на референдумі

        кожен пункт буде окремо.
        Не всі пункти голосуються скопом.
        Тоб то за деякі питання можуть проголосувати а за деякі не проголосувати.
        Але спитаєтсья у народу.
  • 2009.07.09 | Hanna1

    Коментар до питання

    Оце оскільки мені подзвонила Мирослава й запросила на збори, а я бути не зможу, то вирішила прочитати, що ж пропонується. І можу сказати таке:
    >
    > Питання, які виносяться на референдум:
    >
    > 1. Відміна політреформи 2004 року (скасування змін, внесених у 2004 році до Конституції).

    Слухайте, ну як ви собі це уявляєте, запропонувати людям повернутися до того, що давно проїхали. Я не прихильник тих змін, що були внесені як і способу, яким вони були внесені, але ж треба бути реалістом. Ви ж пропонуєту референдум та ще й за народною ініціативою. Еквже ви й справді думаєте, що народ аж пищить хоче скасувати зміни. Та вони народові вже давно до одного місця.

    > 2. Зміна виборчої системи з пропорційної на мажоритарну.

    Я категорично проти. Пропорційна й мажоритарна системи одна одної варта. Але наша виборча система щоразу змінюється та ще й звичайно перед самими виборами. Це надзвиайно шкідливо. Виборча система має бути більш-менш стабільною, щоб вона встоялася й до неї звикли й пристосувалися й люди й и політики. Бо кожен раз змінювати все докорінно - ніхто ніколи так і не відчує впливу електорату на політиків. Тільки но зобили якісь висновки й на їх підставі вибудувалися якісь рейтинги (між іншим - теж форма громадської думки), а вони вже нікому не потрібні, бо ми систему міняєм. Я розумію, що певним окремим людям здіється. що як партії всі однакові, то хоч через мажоритарну систему зможе прорватися молодий незаангажований політик. Ілюзія. Нікуди не прорветься, а як і прорветься сам-один нічого зробити не зможе.

    > 3. Реформування судової системи на базі обрання суддів народом.

    Не знаю, як тре реформувати судову систему, щоб судді судили за законом, а не за гроші. Хіба всіх, хто сьогодні судить вигнати до матері і інших завезти - з Швеції як відшкодування за програму Полтавську битву. А так вибирай - не вибирай, однаково.

    > 4. Запровадження інституту виборної Конституційної асамблеї, яка єдина матиме право приймати Конституцію та вносити до неї зміни.

    Ну з цим ще можна погодитися, але чи є це питання для референдуму? Що люди про це знають? Хіба що ще когось треба буде обирати невідомо з кого і за якими критеріями.

    > 5. Скасування депутатської недоторканності та депутатських пільг.

    Ага. Хай ці депутати будуть геть як ми посполиті. Зрівняємо всіх шоб нам завидно не було. Проте, це єдине з перелічених питань може когось подвигнути підняти дупу від телевізора й прийти на отой референдум. То як хочте хоч трохи народ зацікавить, лишіть це одне питання.

    А проте я дуже песимістично ставлюся до слів про те, що цей референдум має мало шансів, але ж тре щось робить і людей "будоражить". Хіба люди геть дурні і нема чого їм робить, тільки заводитися із-за того, що має мало шансів.
    >


    Оце така моя думка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.10 | Михайло Свистович

      Re: Коментар до питання

      Hanna1 пише:
      >
      > Слухайте, ну як ви собі це уявляєте, запропонувати людям повернутися до того, що давно проїхали

      прямо :)

      >
      > Я не прихильник тих змін, що були внесені як і способу, яким вони були внесені, але ж треба бути реалістом. Ви ж пропонуєту референдум та ще й за народною ініціативою. Еквже ви й справді думаєте, що народ аж пищить хоче скасувати зміни. Та вони народові вже давно до одного місця.

      В цілому так, але все ж таки не зовсім, якщо на питання, яку вони хочуть мати державу, і як має обиратися президент, і які повноваження мати, народ іще відповідає.

      >
      > Я категорично проти. Пропорційна й мажоритарна системи одна одної варта. Але наша виборча система щоразу змінюється та ще й звичайно перед самими виборами. Це надзвиайно шкідливо. Виборча система має бути більш-менш стабільною, щоб вона встоялася й до неї звикли й пристосувалися й люди й и політики.

      Якщо ця встоїться, то звикати доведеться до чогось іншого

      >
      > Я розумію, що певним окремим людям здіється. що як партії всі однакові, то хоч через мажоритарну систему зможе прорватися молодий незаангажований політик. Ілюзія. Нікуди не прорветься, а як і прорветься сам-один нічого зробити не зможе.

      Про таке навіть ніхто і не думав, ініціатори питання мислили концептуально: "Як система відгукнеться на житті".

      >
      > Не знаю, як тре реформувати судову систему, щоб судді судили за законом, а не за гроші. Хіба всіх, хто сьогодні судить вигнати до матері і інших завезти - з Швеції як відшкодування за програму Полтавську битву. А так вибирай - не вибирай, однаково.

      Залежить кого виберуть

      >
      > Ну з цим ще можна погодитися, але чи є це питання для референдуму?

      А самі нардепуки ніколи це не введуть

      >
      > Ага. Хай ці депутати будуть геть як ми посполиті. Зрівняємо всіх шоб нам завидно не було.

      Йджеться не про завидно (в інтерв"ю лідера "Солідарності" чітко сказано, що нардепуки мають бути значно забезпеченішими за посполитих, так що для заздрощів місце лишається), а про те, що необгрунтовані витрати на цих обранців вже помітні і в масштабах держави.

      >
      > А проте я дуже песимістично ставлюся до слів про те, що цей референдум має мало шансів, але ж тре щось робить і людей "будоражить". Хіба люди геть дурні і нема чого їм робить, тільки заводитися із-за того, що має мало шансів.

      Ну були ж вони такими дурними, що вийшли на Майдан, коли їм показали, що їхні голоси ніщо.
  • 2009.07.12 | karpo

    Ідея з цим референдумом повна дурня

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.13 | Михайло Свистович

      Re: Ідея з цим референдумом повна дурня

      Я дуже чекаю, коли мені з Одеси сповістять про практично зроблену Вами недурню. Але ніяк дочекатись не можу. Отримую лише повідомлення про повну Вашу бездіяльність, попри отаку віртуальну активність на інтернет-форумі :(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.12 | Олександр Дядюк

    А от уявіть, що мрія - здійснилась

    Майдан-ІНФОРМ пише:
    > 1. політреформи 2004 року - ВІДМІНИЛИ. уряяяяя!!!!
    > 2. повернули мажоритарку. урряяяя.
    > 4. Запровадили інститут виборної Конституційної асамблеї, яка єдина матиме право приймати Конституцію та вносити до неї зміни.
    > 5. Скасували депутатську недоторканість.


    урааааа - святкові салюти, баби чепчики кидають, "наконєц збиваються всє мєчти".


    17 січня обирають януковича Президентом.
    Враховуючи дружбу і "корені" регіоналів в ппрокуратурі тут же дається вказівка прокуратурі і податковій зробити детальні перевірки бізнесів, що належать (уже доторканим) депутатам.
    Як результат, - одноголосна і безвідмовна проянуковицька більшість у верховній раді. навіть перевибори робити не треба.
    Хоча, для "закріплення успіхів" віктор хфедорович призначає дострокові вибори до ВР, - звичайно уже по прекрасній, божественній мажоритарці.
    Як результат - у верховну раду потрапляє не кілька конкуруючих політично-бізнесових кланів, конкуренція між якими все ж примушує їх апелювати до народу і хоч трохи враховувати можливість їх подальшого переобрання (досвід мороза) - а виключно бізесмени-мажоритарщики (згадаймо 2002 рік - саме лише вони тоді пройшли по мажоритарці).
    Отримуємо верховну раду із 450 (ну хай 440) розрізнених, не обьєднаних у сильні політичні сили бізнесменів, які будучи позбавлені депутатьского імунітету - будуть сидіти на короткому повідці податкової і прокуратури і шввидко сформують - одну єдину фракцію (десь депутатів на 440) - імені віктора федоровича.
    ах да забув, ще віктор федорович сформують конституційну асамблею (бо жоден із тих хто так жваво зараз надіється на неї як на панацею - не знає, а як же її сформувати). Так президент янукович - розяснить.
    Ну що "мєчтатєлі" далі самі продовжите що чекає Україну???
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.12 | Адвокат ...

      А якщо обируть ТЮльку, що у Вашому проґнозі

      Ви поміняєте?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.12 | Sean

        А якщо пупкіна чи говнова?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.12 | Адвокат ...

          Як раз ні пупкінд, ні ґовнов не мають потуги, яку

          мають Хам та ТЮлька. Бажання здійснити плян, запропонований кулєґою,-- мають, а сил го здійснити не мають.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.12 | Sean

            ну так отож, що ні пупкін, ні ТЮлька, ні янукоїд

            не підстава для нескасування "політреформи". Нема персональних факторів, щоб виправдати х-ню
    • 2009.07.12 | Sean

      Re: А от уявіть, що мрія - здійснилась

      Олександр Дядюк пише:
      > 17 січня обирають януковича Президентом.
      значить обирають. так і буде. Допоки процедуру підганятимуть під персоналій, нічого путнього не буде. Міняю скасування політреформи на янукоїда-президента.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.12 | samopal

        І для цього треба було "стояти на Майдані"?

        Sean пише:
        > Міняю скасування політреформи на янукоїда-президента.

        А мідаль учасника рівалюциї куди подінете? :D
      • 2009.07.12 | Олександр Дядюк

        За що ж ви так ненавидите Україну?

        Sean пише:
        > Міняю скасування політреформи на янукоїда-президента.



        Що згодні на януковича, та ще й хочете наділити його диктаторськими повноваженнями?
        Невже Україна заслужила на долю туркменистану?
        Чи Путін у солодких мріях сниться?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.12 | Sean

          Ні, я її люблю, причому

          схоже, на відміну від Вас, бо по-перше, я не звинувачую інших українців, котрі мають переконання, вімінні від моїх, у тому, що ненавидять Україну.


          Олександр Дядюк пише:
          > Sean пише:
          > > Міняю скасування політреформи на янукоїда-президента.
          > Що згодні на януковича, та ще й хочете наділити його диктаторськими повноваженнями?
          > Невже Україна заслужила на долю туркменистану?
          > Чи Путін у солодких мріях сниться?
          Ні, якби мені снилися сни, то снилася б вільна і сильна Україна, для чого необхідне скасування політреформи. Не сумнівайтеся, це станеться рано чи пізно, незалежно від Ваших дописів на форумі :)
      • 2009.07.12 | Sean

        до речі, в ситуації обміну скасування дєбільної політреформи

        на янукоїда на посаді мене принципово не влаштовує лише одне - Діма Табачнік при владі. Але на той сумний випадок, як я вже казав, пропонуватиму його на тій посаді і зарити кампанією гакмареби.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.12 | Олександр Дядюк

          Re: до речі, в ситуації обміну скасування дєбільної політреформи

          Sean пише:
          > на янукоїда на посаді мене принципово не влаштовує лише одне - Діма Табачнік при владі. Але на той сумний випадок, як я вже казав, пропонуватиму його на тій посаді і зарити кампанією гакмареби.



          А в іншому Янукович вас уже влаштовує?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".