МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що скаже анти-НАТО на законні 4500 літаковильоти НАТО на Росію в

07/06/2009 | АБВГ
в рік?
Щойно Барак Абама і Дмитрій Мєдвєдєв підписали договір про транзит військових вантажів через Росію в Афганістан. Повітряним мостом тепер можна перевозити і солдат, і військові матеріали, включаючи зброю, навіть розібрані бронетранспортери! НАТО дозволено виконувати кожен день 12 рейсів, 4500 в рік.
Ще підписана угода про військове співробітництво в Афганістані, зміст якого не розкривається.
А ще й угода про спільні навчання.
Пам"ятаю з класики, що коли у двірника закінчувались пожертвувані жителями будинку пасхальні гроші,то він з грубої тварюки знову перетворювався в сумлінного і скромного працівника мітли і лопати.
Тепер горласті борці з НАТО в Україні опинились перед непростим вибором: або відріктись від Родіни-матері Росії, або ідейно роззброїтись і перестати гадити на пляжах під час маневрів НАТО в Криму...

Відповіді

 • 2009.07.06 | Михайло Свистович

  Нічого не скаже. От побачите.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.06 | АБВГ

   А я думав, що їм стане соромно і тоскно...

   Як киргизам, що три місяці тому за пів-мільярда доларів, обіцяних кремлінами, перекрили цей самий транзит американських вантажів через Манас, виставивши американців геть з їхньої бази...
   А потім раптом дозволили створити вже ... американський транзитний центр для афганських вантажів, і через той же Манас!
   Тут головне не розсміятись, коли те все своєму народу пояснюєш.
   Золотоординський реалполітик.
 • 2009.07.07 | Andrij

  Вони нe є анти-НАТО. Вони анти-Вас-в-НАТО.

 • 2009.07.07 | Pavlo Z.

  Мавр зробив свою справу

  АБВГ пише:
  > > Тепер горласті борці з НАТО в Україні опинились перед непростим вибором: або відріктись від Родіни-матері Росії,
  не відрічуться
  > або ідейно роззброїтись і перестати гадити на пляжах під час маневрів НАТО в Криму...
  не буде маневрів у цьому році - вони їх заздалегідь відмінили. Акурат перед укладанням угоди НАТО -РФ
 • 2009.07.07 | igorg

  Щось дуже гадке відчуття від цього приїзду на поклон

  Обами до Кремляді.
  Щедрість кремляді просто вражає. І якраз під річницю Рібентропа-Молотова. Безумовно що вони там тишком-нишком про дещо домовилися. Біда, що їх Кремлядь ніяк не навчить до чого призводять такі домовленості. Тому вони й кричать на усіх каналах про тупих америкосів.
  Але цю суміщ щей з хотдогами доведеться й нам посьорбати боюся :(.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.08 | АБВГ

   Re: Щось дуже гадке відчуття від цього приїзду на поклон

   Росія продемонструвала свій старий фокус - створити проблему, а потім допомагати її вирішити.

   http://www.interfax.ru/politics/txt.asp?id=89098
   Российско-американское соглашение о военном транзите в Афганистан позволит ВВС США совершать 4,5 тыс. вылетов в год – то есть примерно 12 вылетов в сутки - без дополнительных затрат. Это позволит Белому дому сэкономить на топливе и других транспортных расходах до $133 млн ежегодно, пишет американское издание Washington Post со ссылкой на заявление представителя Белого дома.


   Российско-американское соглашение о военном транзите в Афганистан стало своего рода сенсацией прошедшего саммита и безусловным внутриполитическим дивидендом для американского лидера. Для многих оказалось неожиданностью, что в соглашении по афганскому транзиту, подписанном в Москве, фигурируют не только грузы невоенного назначения и даже не только военное имущество, но и военный персонал. Получается, что соглашение с США пошло гораздо дальше тех соглашений по транзиту в Афганистан, которые Россия уже подписала с такими традиционными союзниками в Европе как Франция, Германия, Испания.


   "Это очень важный вклад со стороны России", - радовался американский лидер на итоговой пресс-конференции в Кремле. И не удивительно.


   Однако возникает вопрос, какие же преимущества, в свою очередь, получила Россия от столь долго ожидаемого и столь тщательно готовившегося визита Обамы в Москву?


   Оптимисты, которые предвкушали отказ Обамы от планов по созданию третьего позиционного района американской ПРО в Восточной Европе, разочарованы. Президент США высказывался о судьбе этого проекта, против которого категорически выступает Россия, весьма туманно и неопределенно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.08 | igorg

    Так от в тому якраз і запитання: "За что?!"

    Казати що просто так це навіть смішно. Бо від таких цінних подарунків "за нічто" порядні люди відмовляються :).
    Певно скоро побачимо за что. А може слід поставити й додаткове питання "кому?".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.08 | АБВГ

     Росія вже в 2010 році прийде на Захід по гроші. Готують позу і

     місцеу, де зможуть просити гроші, знову опустившись на коліна для успіху підприємства! Треба ж власні скарби рятувати. Тут не те що на колінах - на животі повзати будуть!
     Під крики про вставання з колін - крали, тепер під скиглення про загальнопланетні проблеми будуть всіма способами вкрадене множити і зберігати.
     Завдання зберегти набагато важливіше, ніж всі інші разом взяті.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.08 | igorg

      ні, надто просто й примітивно. часи змінилися

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.08 | АБВГ

       Так сила в простоті для народу і грошах для себе!

       Он, чекісти вже третину Росії під себе підгребли - так це з любові до Росії, чи грошей ???
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.09 | igorg

        В цьому контексті це речі еквівалентні, бо

        гроші це поняття значно вужче за володіння цілою країною. Втім вони таки люблять свій народ який абсолютно переважно любить і їх. Просто любов ця взаємно "ізвращенная" :).
  • 2009.07.09 | Ukrpatriot(patriot)

   Та не так все погано (/)

   Завершився дводенний візит президента США Барака Обами в Росію. Основні результати візиту:
   - домовленість про 4,5 тис. польотів американської військово-транспортної авіації США для забезпечення дій армії США у Центральній Азії (через американську військову базу в Киргизстані - Манас);
   - домовленість про швидке підписання договору про скорочення стратегічних наступальних озброєнь до 1,5 од. боєголовок з кожного боку;
   - домовленість про активізацію співпрацю у сфері атомної енергетики.
   Б.Обама фактично презентував геополітичну доктрину своєї адміністрації.

   Основні результати візиту

   Американський президент досяг всіх результатів, які публічно ставилися американською адміністрацією. При цьому раніше ці цілі викликали істотний спротив Росії.

   По-перше, домовленість про польоти американської адміністрації означає дуже широке використання США повітряного простору Росії і, таким чином, включення цієї країни в сферу військово-стратегічної зони впливу США. У зв'язку з цим антиамериканський "Шанхайський пакт" (ШОС) значною мірою став лише порожньою формальністю. Оскільки, якщо повітряний простір країни контролює одна наддержава, то іншій претендентці в наддержави, у цю країну немає чого сунутись. Це дуже важливий успіх нового зваженого підходу у геополітичній стратегії американських демократів, що по суті передбачає відрив потенційних союзників і створення зон власного особливого впливу на периферії основного геополітичного конкурента, яким на даний час є Китай.

   По-друге, Обама домігся реалізації ідеї скорочення стратегічних наступальних озброєнь, яку він оприлюднив одразу після свого приходу до влади. Російське керівництво тоді різко негативно сприйняло цю ідею, аргументуючи необхідність існування свого великого стратегічного ядерного потенціалу для протистояння американській системі ПРО. Зараз же щодо ПРО з боку Обами прозвучали лише обіцянки враховувати інтереси Росії, тоді, як щодо обмеження озброєнь, домовленість виразна й однозначна. Безперечно, для не те, що збереження (про це зараз мова не йде), а хоча б сповільнення зменшення геополітичної ролі Росії, збереження сильного ядерного потенціалу було просто необхідним. Адже Росія не має жодних інших аргументів, які б дозволяли їй претендувати на статус наддержави: загальний рівень боєздатності російської армії різко знизився через відставання в технологіях, а можливість енергетичного шантажу може відпасти через тенденцію до обмеження енергоспоживання і значно більшу залежність самої Росії від цього, ніж західних країн. Таким чином, досягнута домовленість також є важливим успіхом реалізації геополітичної стратегії президента Обами.

   По-третє, у попередніх дискусіях щодо міжнародної ситуації російські політики наполягали на концепції багатополюсного світу, в якій, очевидно, Росії приписувалась роль одного з таких полюсів. Оприлюднена ж президентом США нова доктрина значною мірою відображає багатополюсність, але зовсім не таку, яку хотіла Росія. Концепція Обами передбачає, що "Дні, коли імперії могли поводитися з суверенними державами, як з фігурами на шахівниці, залишилися у минулому". Тобто такими полюсами стає не лише Росія і ще кілька великих держав, а й всі суверенні держави, включаючи найбільш неприємних для теперішньої російської влади Грузії та України. Звичайно у своїй політиці щодо України, американське керівництво враховуватиме інтереси Росії, як враховувало і раніше, так само, як враховувала, скажімо, інтереси Молдови, Словаччини, Білорусі та інших сусідів України. Адже, за словами Обами: "Суверенні держави мають право на безпеку кордонів, і на незалежну зовнішню політику".

   Здобутки Росії сумнівні

   Російські оглядачі вважають, що перевагою є те, що США будуть враховувати інтереси Росії у політиці щодо ПРО і пострадянського простору (Але ж і попередні американські президенти це обіцяли, а врахування інтересів зовсім не означає сприяння цим інтересам).

   Успіхом називають і те, що американський президент не згадував порушень прав людини і проблем демократії в Росії. Проте інтереси США щодо проблем демократії в Росії Обама показав досить виразно. Адже реальним керівником країни й оплотом авторитаризму в Росії є прем'єр-міністр В.Путін. Разом з тим Обама демонстрував, що він приїхав перш за все до Президента Медвєдєва, що основні домовленості досягнути з ним і справи Обама також вестиме саме з ним. З Путіним же, як і з екс-президентом СРСР, М.Горбачовим, Обама мав лише одну зустріч. Правда, з Путіним ця зустріч була звичайно довшою.

   Що ж до "врахування російських інтересів в Україні та Грузії", то рівень цього "врахування" демонструється словами про те, що прийняття цих країн в НАТО залежить передовсім від самих цих країн. Тобто, якщо ці країни захочуть в НАТО, то цьому не зашкодять "інтереси Росії", як вони не зашкодили прийому до НАТО колишніх країн радянського блоку і країн Прибалтики.

   Висновки
   Отже, візит можна вважати безперечним успіхом американського президента, який домігся дуже важливих для США домовленостей, не поступившись не тільки інтересами власної країни, але й інтересами своїх союзників, України та Грузії.

   Чому ж Росія погодилася з такими невигідними для себе домовленостями? Для кремлівського керівництва основне не зміст домовленостей, а те, як їх представити своєму народу, щоб показати ефективність управління ним цією країною. Адже демократичних механізмів зміни влади нема. Донесення до суспільства альтернативної позиції з правдивою інформацією є практично неможливим. А дводенний візит лідера найпотужнішої держави світу можна представити, як велику повагу до Росії та її керівництва, невиразні обіцянки видати за реальність, а не надто вигідним домовленостям дати вигідне трактування. Насправді ж у російського керівництва не залишалося іншого виходу, як погодитися активно сприяти геополітичним інтересам США. Адже залежність Росії від США є незрівнянно більшою ніж це уявляє собі російський народ.

   Про курйози візиту Обами
   Ну і на завершення. Курйозом чи спланованою провокацією можна вважати слова Путіна про 17 млн. росіян в Україні, тоді, як за переписом 2001 року - росіян в Україні проживає близько 8,3 млн. чол, або 17 % від населення України. Якщо російський прем'єр чи його радники плутають кількість з відсотками, то й в інших стратегічних розрахунках Путіна, це мало б приводити до нерозумних висновків. Очевидно, що саме російське керівництво таких нерозумних висновків не робить, проте активно годує ними російський народ. Найважливіший з цих висновків те, що Росія залишається наддержавою і її позиція покращується. Це така сама правда, як і озвучена Путіним, кількість росіян в Україні.

   У некоректному використанні і маніпулюванні цифрами російський прем'єр може позмагатися хіба, що з українським, якій вдалося падіння ВВП у 20 % представити, як зростання у 0,4 %. Часте спілкування Путіна з Тимошенко ще більше зближує їх. Вони вчаться один в одного гарно брехати.
   http://www.maidan.org.ua/static/news/2009/1247075620.html

   Лабораторія суспільно-політичного аналізу
   Центру з інформаційних проблем територій
   Національної Академії Наук України
   Львів, вул. Джохара Дудаєва 15, к.32
   тел./факс: +38 (032) 2611887
   http://ciptnews.blogspot.com/2009/07/blog-post_08.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.09 | АБВГ

    Ви подивіться геніальні прес-конференції Путіна. Енштейн!

    Мені подобаютья прес-конференції Путіна: "Если память мне не изменяет, то число "пи" равно 3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974
    9445923078164062862089986280348253421170679821480865132823
    0664709384460955058223172535940812848111745028410270193852
    1105559644622948954930381964428810975665933446128475648233
    7867831652712019091456485669234603486104543266482133936072
    6024914127372458700660631558817488152092096282925409171536
    4367892590360011330530548820466521384146951941511609433057
    2703657595919530921861173819326117931051185480744623799627
    4956735188575272489122793818301194912983367336244065664308
    6021394946395224737190702179860943702770539217176293176752
    3846748184676694051320005681271452635608277857713427577896
    0917363717872146844090122495343014654958537105079227968925
    8923542019956112129021960864034418159813629774771309960518
    7072113499999983729780499510597317328160963185950244594553
    4690830264252230825334468503526193118817101000313783875288
    6587533208381420617177669147303598253490428755468731159562
    86388235378759375195778185778053217122680661!
    30019278766111
    9590921642019893809525720106548586327886593615338182796823
    0301952035301852968995773622599413891249721775283479131515
    5748572424541506959508295331168617278558890750983817546374
    6493931925506040092770167113900984882401285836160356370766
    0104710181942955596198946767837449448255379774726847104047
    5346462080466842590694912933136770289891521047521620569660
    2405803815019351125338243003558764024749647326391419927260
    4269922796782354781636009341721641219924586315030286182974
    5557067498385054945885869269956909272107975093029553211653
    4498720275596023648066549911988183479775356636980742654252
    7862551818417574672890977772793800081647060016145249192173
    2172147723501414419735685481613611573525521334757418494684
    3852332390739414333454776241686251898356948556209921922218
    4272550254256887671790494601653466804988627232791786085784
    3838279679766814541009538837863609506800642251252051173929
    8489608412848862694560424196528502221066118630674427862203
    919494504712371378696095636437!
    1917287467764657573962413890
    8658326459958133904780275900994657640789512694683983525957
    0982582262052248940772671947826848260147699090264013639443
    7455305068203496252451749399651431429809190659250937221696
    4615157098583874105978859597729754989301617539284681382686
    8386894277415599185592524595395943104997252468084598727364
    4695848653836736222626099124608051243884390451244136549762
    7807977156914359977001296160894416948685558484063534220722
    2582848864815845602850601684273945226746767889525213852254
    9954666727823986456596116354886230577456498035593634568174
    3241125150760694794510965960940252288797108931456691368672
    2874894056010150330861792868092087476091782493858900971490
    9675985261365549781893129784821682998948722658804857564014
    2704775551323796414515237462343645428584447952658678210511
    4135473573952311342716610213596953623144295248493718711014
    5765403590279934403742007310578539062198387447808478489683
    3214457138687519435064302184531910484810053706146806749192
    7819119793995206!
    141966342875444064374512371819217999839101
    5919561814675142691239748940907186494231961567945208095146
    5502252316038819301420937621378559566389377870830390697920
    7734672218256259966150142150306803844773454920260541466592
    5201497442850732518666002132434088190710486331734649651453
    9057962685610055081066587969981635747363840525714591028970
    6414011097120628043903975951567715770042033786993600723055
    8763176359421873125147120532928191826186125867321579198414
    8488291644706095752706957220917567116722910981690915280173
    5067127485832228718352093539657251210835791513698820914442
    1006751033467110314126711136990865851639831501970165151168
    5171437657618351556508849099898599823873455283316355076479
    1853589322618548963213293308985706420467525907091548141654
    9859461637180270981994309924488957571282890592323326097299
    7120844335732654893823911932597463667305836041428138830320
    3824903758985243744170291327656180937734440307074692112019
    1302033038019762110110044929321516084244485963766983895228
    68!
    47831235526582131449576857262433441893039686426243410773
    2269780280731891544110104468232527162010526522721116603966
    6557309254711055785376346682065310989652691862056476931257
    0586356620185581007293606598764861179104533488503461136576
    8675324944166803962657978771855608455296541266540853061434
    4431858676975145661406800700237877659134401712749470420562
    2305389945613140711270004078547332699390814546646458807972
    7082668306343285878569830523580893306575740679545716377525
    4202114955761581400250126228594130216471550979259230990796
    5473761255176567513575178296664547791745011299614890304639
    9471329621073404375189573596145890193897131117904297828564
    7503203198691514028708085990480109412147221317947647772622
    4142548545403321571853061422881375850430633217518297986622
    3717215916077166925474873898665494945011465406284336639379
    0039769265672146385306736096571209180763832716641627488880
    0786925602902284721040317211860820419000422966171196377921
    33757511495950156604963186294726547364252308177!
    03675159067
    3502350728354056704038674351362222477158915049530984448933
    3096340878076932599397805419341447377441842631298608099888
    6874132604721569516239658645730216315981931951673538129741
    6772947867242292465436680098067692823828068996400482435403
    7014163149658979409243237896907069779422362508221688957383
    7986230015937764716512289357860158816175578297352334460428
    1512627203734314653197777416031990665541876397929334419521
    5413418994854447345673831624993419131814809277771038638773
    4317720754565453220777092120190516609628049092636019759882
    8161332316663652861932668633606273567630354477628035045077
    7235547105859548702790814356240145171806246436267945612753
    1813407833033625423278394497538243720583531147711992606381
    3346776879695970309833913077109870408591337464144282277263
    4659470474587847787201927715280731767907707157213444730605
    7007334924369311383504931631284042512192565179806941135280
    1314701304781643788518529092854520116583934196562134914341
    595625865865570552690496520985803!"
 • 2009.07.07 | GreyWraith

  Скажуть, щоб Ви не плутали самі знаєте що з пальцем

  Бо в одному випадку вони це назвуть взаємовигідним співробітництво двох великих держав заради миру і процвітання всього світу, а в іншому назвуть всі знайомі статеві збочення, погавкають на зрадників православно-слов'янської єдності і русофобів, згадають нещастя Югославії, Іраку і того ж Афганістану, і, звісно, ж передбачать швидкий і остаточний розвал України. :)

  BTW однією із улюблених страшилок русопрапагандистів проти пристуності НАТО в Афганістані є наркотрафік із тих країв. Тепер виходить по-їхньому, що з благословення російського Президента, дурь з Афганістана будуть возити до Росії вже й товарними поїздами, бо авіація вже не справляється? :lol:
 • 2009.07.07 | АБВГ

  Дивлюсь, масмедійний простір України заповнений корисними для Ро

  сії матеріалами, а коли щось в світі коїться "в ущерб інтересам Росії", то відображення цих подій в масмедіях часто не відбувається, або йде третім рядом. Наприклад, рішення ОБСЄ про тотожність фашизму і гітлеризму, про тяжке екомічне положення Росії, або й ця новина про НАТО-транзит через Росію військових вантажів.
  Зате про колапс української економіки чи загрозу з боку НАТО дзвонять у всі дзвони.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.08 | GreyWraith

   А власники українських ЗМІ хто?

   Хтось із нас мав можливість вільно купити хоча б одну акцію хоча б одного телеканалу?

   А журналюшки, які там паскудять, звідки взялися? Хто їх наймав, за якими критеріями, що від них вимагає?

   Бойкотувати цю паскудну гидоту - от і все...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.09 | Andrij

    А як уряд Тимошeнко захищає про-українські мeдії?

    Риторичнe питання.


    GreyWraith пише:
    > Хтось із нас мав можливість вільно купити хоча б одну акцію хоча б одного телеканалу?
    >
    > А журналюшки, які там паскудять, звідки взялися? Хто їх наймав, за якими критеріями, що від них вимагає?
    >
    > Бойкотувати цю паскудну гидоту - от і все...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.09 | GreyWraith

     А причому тут уряд?

     Andrij пише:
     Риторичнe питання.
     І уряд, і ті ж ЗМІ є разом частинами одного цілого - сучасної еліти. Вони мають практично одне й те саме походження, спільні інтереси та й допомагають одне одному і підтримують одне одного; не здивуюся, якщо ті ж самі медіамагнати є друзями урядовців та радників уряду. Так птеродактилі та диплодоки відносилися до одного класу тварин. :)

     Але в тіні динозаврів підростають поки що невеликі, але вже принципово досконаліші істоти, - теплокровні, зокрема ссавці. :) У них нема таких сильних м'язів, у них нема такої великої маси, у них нема такої товстої шкіри, та й чисельність їхня значно менша, але у ссавців є майбутнє...

     Сподіваюся, аналогія зрозуміла? Тоді навіщо ссавцям читати динозаврячі газети і дивитися динозавряче телебачення?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.09 | Andrij

      Уряд начe оплачується українським народом, а нe диплодоками

      Я просто порівнюю підтримку про-російських мeдій російським урядом з діями уряду Тимошeнко. Ці мeдії дивяться мільйони людeй - старих, молодих, підлітків, та дітeй. Я хочу, аби українських дітeй виховували про-українські мeдії. Врeшті, гроші уряду - то наші податки. Я нe хочу, аби мої гроші йшли на захист інтeрeсів Росії.


      GreyWraith пише:
      > Andrij пише:
      > Риторичнe питання.
      > І уряд, і ті ж ЗМІ є разом частинами одного цілого - сучасної еліти. Вони мають практично одне й те саме походження, спільні інтереси та й допомагають одне одному і підтримують одне одного; не здивуюся, якщо ті ж самі медіамагнати є друзями урядовців та радників уряду. Так птеродактилі та диплодоки відносилися до одного класу тварин. :)
      >
      > Але в тіні динозаврів підростають поки що невеликі, але вже принципово досконаліші істоти, - теплокровні, зокрема ссавці. :) У них нема таких сильних м'язів, у них нема такої великої маси, у них нема такої товстої шкіри, та й чисельність їхня значно менша, але у ссавців є майбутнє...
      >
      > Сподіваюся, аналогія зрозуміла? Тоді навіщо ссавцям читати динозаврячі газети і дивитися динозавряче телебачення?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.09 | GreyWraith

       Це буде видно на виборах...

       Якщо український народ візьме в руки віника і вимете цей самий уряд, то тим самим покаже, що політика, яка урядом проводиться, не відповідає інтересам українського народу. А якщо не вижене, або обере щось аналогічне, - що ж, будемо вважати це волею народу.

       Звісно, у нас ситуація ускладнюється тим, що завдяки багаторічним старанням російсько-радянської пропаганди замість громадян дуже часто голосують (дивімося результати ПРУ, КПУ, Блоку Литвина, нашого київського виродка, і навіть СПУ, що ледве не потрапила до парламенту) різні таргани, мокриці, блохи, воші, глисти та опариші в мізках цих громадян. Звісно ж, в інтересах цих паразитів, а не в інтересах цих громадян. :( От і виходить такий прямий зворотній зв'язок. Що ж, дератизація та дезінсекція ніколи не були легкими процедурами...

       Andrij пише:
       Я просто порівнюю підтримку про-російських мeдій російським урядом з діями уряду Тимошeнко.
       Ну так коли у нас незалежність було відновлено? ;) А там цей інстинкт в крові...

       Я хочу, аби українських дітeй виховували про-українські мeдії.
       Виховання дійте - право і обов'язок в першу чергу їхніх батьків. Я свою дочку намагаюся виховувати так, щоб водиці із копитця не пила...

       Я нe хочу, аби мої гроші йшли на захист інтeрeсів Росії.
       Будуть вибори - скажемо це. Не переживайте, нас почують. :) Он те, що було сказано на Тернопільщині, БЮТ почув, ще й як. Досі його тіпає і корчить...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua