МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яценюк каже, що ніколи не працював з політтехнологами (/)

07/06/2009 | AK
Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк запевняє, що не працює з політтехнологами.

Про це він заявив в ефірі ICTV.

"По-перше, я ніколи не працював з політтехнологами. Мені ніколи не писали доповіді, ніколи не писали тексти, тому в мене ніколи нічого не пропадало на суфлері. А якщо в мене щось пропадає, я його швидко знаходжу. Не може лідер працювати під дудку політтехнологів", - заявив він.

Яценюк також спростував тезу про фінансування його сили Дмитром Фірташем.

"Нагадаю, хто розповів про Фірташа. Це була прем’єр Тимошенко в ефірі 5 каналу. Вона сказала ,що він мене фінансує. Я так розумію, що вона про це знає. Якщо вона знає, і Фірташ передав їй якісь гроші для "Фронту змін", нехай переведе їх на рахунок, я публічно про це скажу", - заявив він.

На запитання, чому він зустрічався з представником ДУС і Віктором Януковичем, Яценюк сказав: "Я з багатьма зустрічаюся і ні від кого не ховаюся".

Коментуючи свої невдалі агітаційні плакати, Яценюк заявив, що вони відображають той "пограничний стан, в якому перебуває країна".

На жарт, що його рекламу можна перекласти з латині як "Врятувати країну. Миш'як", Яценюк нагадав, що "в таблиці Мендєлєєва не Арсен, а арсенікум".

"Колись миш'яком лікували. Так ми вилікуємо всіх, кого треба вилікувати", - запевнив він.

http://www.pravda.com.ua/news/2009/7/6/97884.htm

Відповіді

 • 2009.07.07 | ОлегS

  Не попадет он в президенты - крыша съедет до выборов,

  на почве собственной значимости и исключительности. В связи с этим вспомнил - лет 15 назад в "Огоньке" было интервью с Сергеем Курехиным, тот на вопрос об отношении к Александру Невзорову в конце ответа брякнул: "А вообще он, конечно, г...дон". Журналист, с притворным ужасом: "Боже! Что Вы имеете в виду". Курехин: "Просто он все время пытается выглядеть больше и вместить в себя больше, чем может на самом деле".
 • 2009.07.07 | Микола Гудкович

  Невже Мустафа Найєм все вигадав?

 • 2009.07.07 | Pavlo Z.

  Не працюваВ - це далеко не значить, що не працюЄ!

  AK пише:
  > Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк запевняє, що не працює з політтехнологами.
  По тексту він у цьому як раз не запевняє - говорить про не-працю в МИНУЛОМУ
  > Про це він заявив в ефірі ICTV.
  >
  > "По-перше, я ніколи не працював з політтехнологами. Мені ніколи не писали доповіді, ніколи не писали тексти, тому в мене ніколи нічого не пропадало на суфлері. А якщо в мене щось пропадає, я його швидко знаходжу. Не може лідер працювати під дудку політтехнологів", - заявив він.
  >
  > Яценюк також спростував тезу про фінансування його сили Дмитром Фірташем.
  >
  > "Нагадаю, хто розповів про Фірташа. Це була прем’єр Тимошенко в ефірі 5 каналу. Вона сказала ,що він мене фінансує. Я так розумію, що вона про це знає. Якщо вона знає, і Фірташ передав їй якісь гроші для "Фронту змін", нехай переведе їх на рахунок, я публічно про це скажу", - заявив він.
  >
  > На запитання, чому він зустрічався з представником ДУС і Віктором Януковичем, Яценюк сказав: "Я з багатьма зустрічаюся і ні від кого не ховаюся".
  >
  > Коментуючи свої невдалі агітаційні плакати, Яценюк заявив, що вони відображають той "пограничний стан, в якому перебуває країна".
  >
  > На жарт, що його рекламу можна перекласти з латині як "Врятувати країну. Миш'як", Яценюк нагадав, що "в таблиці Мендєлєєва не Арсен, а арсенікум".
  >
  > "Колись миш'яком лікували. Так ми вилікуємо всіх, кого треба вилікувати", - запевнив він.
  >
  > http://www.pravda.com.ua/news/2009/7/6/97884.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua