МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Замість правди про Луценка ТСК шукає, хто оприлюднив "х-files"?

07/07/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення УП:
http://pravda.com.ua/news/2009/7/7/97945.htm

Тимчасова слідча комісія щодо інциденту за участі міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у Франкфурті оприлюднить свої висновки не раніше вересня поточного року.

Про це повідомив журналістам у вівторок голова тимчасової слідчої комісії ВР, член фракції БЮТ Роман Забзалюк.

"Висновки комісії будуть, скоріше за все, не раніше кінця вересня", - сказав він.

За словами депутата, перед цим члени комісії мають наміри поспілкуватися з представниками СБУ, Зовнішньої розвідки та МЗС на предмет "серйозного витоку інформації під грифом "для службового користування", зокрема, з такого відомства як Міністерство закордонних справ".

Разом з тим "Українській правді" відомо про запит, надісланий від імені Забзалюка на адресу СБУ з проханнях перевірити витоки інформації щодо листа посла України в Німеччині Наталії Зарудної, текст якого свого часу оприлюднила редакція.

Станом на вівторок, СБУ вже надіслала відповідь на запит, в якому, зокрема, сказано, що "за результатами проведеного розслідування, фактів щодо витоку інформації з МЗС до редакції інтернет-видання "Українська правда" не виявлено".

Крім того, за словами Забзалюка, ТСК хоче зустрітися з редактором та журналістами газети "Більд" для того, щоб з’ясувати, яким чином вони отримали інформацію щодо інциденту з українським міністром.

"Поки є загадкою і навіть посол не може нам відповісти, хто надав в "Більд" інформацію, яка була в результаті спростована самою ж газетою", - сказав Забзалюк.

Як відомо, газета "Більд" не спростовувала свою інформацію, але надала право сину міністра Олександру Луценку опублікувати на своїх сторінках спростування про те, що в його крові було виявлено алкоголю в розмірі 3 проміле.

Також редакція зняла з сайту першу статтю, що стосувалася інциденту в аеропорту, але лишила інші три матеріали.

Українська правда

sean

Відповіді

 • 2009.07.07 | Микола Гудкович

  Невеличкий історичний екскурс. 1926 рік (/)

  Гитлер учредил партийный суд, который призван был улаживать конфликты и не позволять соратникам копаться в грязном белье друг друга. Этот суд получил название УШЛА — «Комиссия по расследованию и улаживанию».

  Его первым председателем стал отставной генерал Хейнеман, но он оказался неспособен уяснить истинную цель суда, которая заключалась не в том, чтобы выносить приговоры лицам, обвиняемым в уголовных преступлениях, а в том, чтобы замять то или иное дело, не допускать огласки, которая могла привести к ослаблению партийной дисциплины и подрыву авторитета фюрера. Поэтому на место генерала назначили более сообразительного отставного майора Вальтера Буха, придав ему с двух помощников.

  Один из них — Ульрих Граф, бывший мясник, ранee служил в личной охране Гитлера, другой — Ганс Франк, молодой нацист, был юристом.

  Такой судейский триумвират вполне устраивал Гитлера. Если кого-либо из видных нацистов обвиняли в тяжком преступлении, Бух неизменно вопрошал: «Ну и что из этого?» Для него важно было одно: не причинило ли это преступление ущерба партии и не запятнало ли репутацию фюрера?

  Уильям Ширер. Взлет и падение третьего рейха (Том 1)
  http://ruslib.com/MEMUARY/GERM/shirer1.txt)
 • 2009.07.07 | zmej_gorynych

  Re: Замість правди про Луценка ТСК шукає, хто оприлюднив "х-files"?

  Це знаменитий нахабно-тупий прийом блядських "активних" комсомолістів.
  Коли хтось із них залітав (прокрався, чи за аморалку), то, щоби відмазати від справедливої п..дюлини, старшиє таваріщі елегантно немов слони переводили суть питання "то крав цей Х, чи ні, і якщо крав, то скільки?" в питання "а давайте розберемося кому вигідно (і чому саме) підняти тему буцім-то злодійства нашого таваріща Х".

  Повбивав би бл..дєй :gun:.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.07 | Sean

   угу ©

   zmej_gorynych пише:
   > Це знаменитий нахабно-тупий прийом блядських "активних" комсомолістів.

   > Повбивав би бл..дєй :gun:.
  • 2009.07.08 | GreyWraith

   Отже, таким чином вони неявно визнають...

   ... що п'яний дебош справді мав місце? І то ніяка не брехня...
 • 2009.07.08 | ОлегS

  Кто помнит реальный результат деятельности хоть одной ТСК ВР?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.08 | GreyWraith

   "Поспорят, пошумят ... и разойдутся"Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua