МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Надзвичайна ситуація. Прохання увімкнути мозок, а не емоції (л)

07/08/2009 | So_matika
Сьогодні в Одеській міськраді було багато скандалів, про основний з яких буде завтра і з камментами фігурантів. Але серед проголосованих рішень було отаке:

http://misto.odessa.ua/index.php?u=novosti/odessa/nom,17686

Прошу звернути увагу на такий абзац: "Согласно проекту решения, мэрия создаст специальные патрули правоохранительных органов, которые будут пресекать любые проявления радикализма и фашизма".

Хочу трошки ввести панство у курс справи. "Націоналістами" в Одесі вважаються маргінальні екстремістські угруповання, які обслуговують мерію, і в основному складаються з членів "Братства" (Гурвіц і Корчинський давні друзі, навіть кажуть, що куми). Це люди з вакуумом в голові, але добре навчені мистецтву бойової провокації (останній їх фарс - облити фарбою фігуру архангела, встановлену на благодійні кошти в пам*ять офіцерів МВС, загиблих при виконанні службових обов*язків).

Декілька з цих бойовиків входить і до молодіжної ради міста, а основна їх частина - це напряму підпорядкована одному з відділів мерії організація "Свободная Одесса", яка використовується виключно для організації провокацій і цькування незгодних. Футбольні хулігани, до яких належав покійний Максим Чайка, знаходяться з цим середовищем у постійному тісному контакті. Після його вбивства місто рясно вкрили гаккенкройци, руни і графіті типу "нізабудєм ніпрастім". Мало того, це вбивство і хвиля звірячої ксенофобії з обох боків, яку воно сколихнуло, дало привід мерії формувати КИШЕНЬКОВІ БОЙОВІ ЗАГОНИ, які патрулюватимуть місто. Фактично зараз мер Едуард Гурвіц, стрімко втрачаючи популярність через низку факторів, вирішив вдатися до силового варіанту і сколочує АРМІЮ БОЙОВИКІВ. У сукупності з тими силовиками, які й зараз є підконтрольними мерії, з угрупованнями кавказьких мафіозо-спортсменів, яких контролює віце-мер Ваха Убірія - це непогана собі сила. А враховуючи, що до виборів не так вже й багато часу, а вибори ці в Одесі обіцяють бути реально страшними, абсолютно ймовірно, що корчі з Києва масово підтягнуться на допомогу своїм братчикам в Одесі.

А, зовсім забулася. Є ще чудова краснознамьонна партія "Родіна", з власним бойовим ресурсом: афганці, далекобійники, колишні менти і просто бандити. Має свій агресивно прорадянський телеканал. Фінансується це все походу Затуліним. Вся ця братія залюбки може розпочати справжню війну за вплив з вищеописаними угрупованнями, внаслідок якої для нормальних мешканців в Одесі буде мало місця.

Сьогодні під час сесії міськради мерію охороняв омон. Потрапити туди було практично неможливо, якщо ти не депутат і не преса. Озброєні "беркути" були і в сесійній залі, і в фойє. Саме на цій сесії позбавили депутатських повноважень практично всю фракцію "Наша Україна", що була до Гурвіца в опозиції, підтягнувши їй на заміну членів НУ з міських чиновників. Нагадаю, что Гурвіц - член політради НУ.

Тепер, за винятком кількох "непокірних" Гурвіцу членів фракції Партії регіонів (Шмушкович, Гончаренко, Черненко, Сущенко), в місті НЕ ЗАЛИШИЛОСЯ ОПОЗИЦІЇ. Якщо голова обласної парторганізації ПР, нардеп Клімов (лепший соратник Гурвіца по розкраданню міста), завтра на політраді регіоналів проштовхне рішення виключити цих ренегатів з партії, то міська рада опиниться ПОВНІСТЮ під контролем мера. Про прозорість рішень, чи то навіть про інсайдерське отримання якихось паперів з сесійної зали для оприлюднення у разі неподобства, йтися вже не може апріорі. Фактично маємо справу з повною узурпацією мером влади в місті, підкріпленою одобрямсом депутатів на створення бойової гвардії під приводом "боротьби з радикалізмом".

Прошу дати (без емоцій, розумом) відповідь на одне питання:

КОМУ БУЛО ВИГІДНО ВБИВСТВО ФУТБОЛЬНОГО ФАНА МАКСИМА ЧАЙКИ?

Відповіді

 • 2009.07.08 | Адвокат ...

  Даю просту відповідь: нікому.

  Але тепер ту смерть юзають усі, хто може що сь юзати. І надалі юзатимуть. І Курвіц, і шмурвіц... Принаймні, до тих пір, поки "Адєса-мама" житиме поза часом, в континуумі "рожевого совка".


  Матимете охвіційнй техст постанови,-- вішайте сюдой. Можливо, він буде достойний прокураторської уваги.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.08 | So_matika

   Re: Даю просту відповідь: нікому.

   Адвокат ... пише:
   > Матимете охвіційнй техст постанови,-- вішайте сюдой.
   Матиму вочевидь завтра вдень. Так і зроблю.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.08 | Адвокат ...

    Трохом офф-топік, але згадало сь:

    "Ві помнітє, как Мішька Японьчік в Красную арьмію ходіл? І чєм єму етот турпоход зончілся?"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.08 | So_matika

     Угу. Якби Япончик, то спалося б спокійно

     А як спливає в уяві видовище рімейку Одеси-1994 чи -1998, посиленого корчами-сбушниками, то щось не дуже.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.08 | Адвокат ...

      Не зна, кулєґо, Вам,-- видніше. А мені,-- усі баньдюки однакові.

      So_matika пише:
      > А як спливає в уяві видовище рімейку Одеси-1994 чи -1998, посиленого корчами-сбушниками, то щось не дуже.


      А коли їх стає за багато,-- "в ґород входят доблєстниє полкі рєґулярной Красной арміі!" ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.08 | So_matika

       Ну так отож

       Адвокат ... пише:
       > А коли їх стає за багато,-- "в ґород входят доблєстниє полкі рєґулярной Красной арміі!" ;)
       Ще цих бандюків не фатало О_О

       А якщо серйозно - схоже місто віддано на відкуп, чи замість виборів Едя готується до надзвичайного стану. Жодному варіанту не здивуюсь.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.08 | Адвокат ...

        Ви ж добре розумієте, що Курвіць,-- савок до мозґа кості.

        А від так, "чрєзвичяйщіна" для него,-- краща за мацу. :) "ЧП всьо спішет!"
 • 2009.07.08 | karpo

  Ви перемішали "грішне з праведним"

  І ще хочете, щоб ми відповіли на запитання яке Ви перед цим довго обґрунтовували.
  -----------------------------------------------------------
  So_matika пише:
  "Согласно проекту решения, мэрия создаст специальные патрули правоохранительных органов, которые будут пресекать любые проявления радикализма и фашизма".
  -------------------------------------------------------

  Ну що ж спочатку вони заборонили нам збираться. Тобто якщо раніше для проведення будь якої акції досить було просто повідомити мерію, то тепер я повинен зробити це за 10 днів при цьому надати кучу всіляких документів і т. і. Фактично зроблено все щоб ми без дозволу не збирались.
  Звичайно ніхто виконувати це і не думав. Коли ми зібрались на тиху мирну акцію, в районі двох чи трьох кварталів міліція просто вимерла вся і до нас почала чіплятись всяка погань. Тоді обійшлось.
  Зараз мерія буде спрямовувати свої "специальные патрули" щоб так просто це не кічалось.
  >
  > Хочу трошки ввести панство у курс справи. "Націоналістами" в Одесі вважаються маргінальні екстремістські угруповання, які обслуговують мерію, і в основному складаються з членів "Братства" (Гурвіц і Корчинський давні друзі, навіть кажуть, що куми). Це люди з вакуумом в голові, але добре навчені мистецтву бойової провокації (останній їх фарс - облити фарбою фігуру архангела, встановлену на благодійні кошти в пам*ять офіцерів МВС, загиблих при виконанні службових обов*язків).
  >
  Це трошки, м'яко кажучи, не так. Наскільки я зрозумів мова йде про "проявления радикализма и фашизма", а не про "націоналістів". Ви повинні розуміти різницю і не плутати. І той хто писав цю постанову також це розумів.

  > Декілька з цих бойовиків входить і до молодіжної ради міста, а основна їх частина - це напряму підпорядкована одному з відділів мерії організація "Свободная Одесса", яка використовується виключно для організації провокацій і цькування незгодних.Футбольні хулігани, до яких належав покійний Максим Чайка, знаходяться з цим середовищем у постійному тісному контакті.
  ---------------------------------------------------------------------

  Звідки така інформація. Не вигадуйте.
  ---------------------------------------

  Після його вбивства місто рясно вкрили гаккенкройци, руни і графіті типу "нізабудєм ніпрастім".

  --------------------------------------
  Все це малювали і раніше, не було тільки написів про Чайку. Невже Вам більше подобаються написи:" Цушко спас Украину"
  -------------------------------------


  Мало того, це вбивство і хвиля звірячої ксенофобії з обох боків, яку воно сколихнуло, дало привід мерії формувати КИШЕНЬКОВІ БОЙОВІ ЗАГОНИ, які патрулюватимуть місто. Фактично зараз мер Едуард Гурвіц, стрімко втрачаючи популярність через низку факторів, вирішив вдатися до силового варіанту і сколочує АРМІЮ БОЙОВИКІВ. У сукупності з тими силовиками, які й зараз є підконтрольними мерії, з угрупованнями кавказьких мафіозо-спортсменів, яких контролює віце-мер Ваха Убірія - це непогана собі сила. А враховуючи, що до виборів не так вже й багато часу, а вибори ці в Одесі обіцяють бути реально страшними, абсолютно ймовірно, що корчі з Києва масово підтягнуться на допомогу своїм братчикам в Одесі.
  >
  > А, зовсім забулася. Є ще чудова краснознамьонна партія "Родіна", з власним бойовим ресурсом: афганці, далекобійники, колишні менти і просто бандити. Має свій агресивно прорадянський телеканал. Фінансується це все походу Затуліним. Вся ця братія залюбки може розпочати справжню війну за вплив з вищеописаними угрупованнями, внаслідок якої для нормальних мешканців в Одесі буде мало місця.
  >
  Оце і є істинна причина активності "братчиків" Корчинського. Гурвіцу треба свої бойовики проти бойовиків Маркова.

  > Сьогодні під час сесії міськради мерію охороняв омон. Потрапити туди було практично неможливо, якщо ти не депутат і не преса. Озброєні "беркути" були і в сесійній залі, і в фойє. Саме на цій сесії позбавили депутатських повноважень практично всю фракцію "Наша Україна", що була до Гурвіца в опозиції, підтягнувши їй на заміну членів НУ з міських чиновників. Нагадаю, что Гурвіц - член політради НУ.
  >
  Вся ця фракція привселюдно вийшла з партії.

  > Прошу дати (без емоцій, розумом) відповідь на одне питання:
  >
  > КОМУ БУЛО ВИГІДНО ВБИВСТВО ФУТБОЛЬНОГО ФАНА МАКСИМА ЧАЙКИ?
  Ще раз кажу, не плутайте "грішне з праведним" - Чайку вбили не як футбольного фана. Він загинув тому що був патріотом України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.08 | So_matika

   Re: Ви перемішали "грішне з праведним"

   karpo пише:
   > Футбольні хулігани, до яких належав покійний Максим Чайка, знаходяться з цим середовищем у постійному тісному контакті.
   > Звідки така інформація. Не вигадуйте.
   Фото показати? Як лідер "Січі" вчить Ущаповського і Рудого користуватися фальшфейєрами під час концерту на Приморському бульварі? І ще різних кілька ситуацій. Вони явно виглядають друзями. До речі, на цьому концерті хулзів було неміряно, і явно організовано завезених.
   А щодо Свободной Одєсси це я у відкритому доступі писати не буду, звідки інфо. Їхній хазяїн - Хотін. Кожного ранку їх актив приходить до управління внутрішньої політики за вказівками, як на літучку. Мабуть, ділять райони: де стели валяти, де по стінах малювати.   > Все це малювали і раніше, не було тільки написів про Чайку. Невже Вам більше подобаються написи:" Цушко спас Украину"
   Мені подобаються чисті стіни. Без Цушка і тим паче кройців.   > Оце і є істинна причина активності "братчиків" Корчинського. Гурвіцу треба свої бойовики проти бойовиків Маркова.
   Це так. Йому треба контроль над містом. Але чому цей проект просував відомий русофіл Косьмін, а новоспечені "нашоукраїнці" радо підстрибуючи проголосували за?   > Вся ця фракція привселюдно вийшла з партії.
   Цих 9 депутатів, разом з іще 14 наступними НУшниками в списку, виключили з партії ВЧОРА. Щоб протягнути до міської ради слухняний адмінресурс. А головою обласної НУ став... Сирота, голова Малиновського райвиконкому. Чий це вассал, не підкажете?   > Ще раз кажу, не плутайте "грішне з праведним" - Чайку вбили не як футбольного фана. Він загинув тому що був патріотом України.
   Римське право що каже? Шукай кому вигідно. Ця смерть теж була комусь вигідна. Можна здогадуватися, кому.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.08 | karpo

    Re: Ви перемішали "грішне з праведним"

    So_matika пише:
    > karpo пише:
    > > Футбольні хулігани, до яких належав покійний Максим Чайка, знаходяться з цим середовищем у постійному тісному контакті.
    > > Звідки така інформація. Не вигадуйте.
    > Фото показати? Як лідер "Січі" вчить Ущаповського і Рудого користуватися фальшфейєрами під час концерту на Приморському бульварі? І ще різних кілька ситуацій. Вони явно виглядають друзями.
    >
    Ну і що, у нас же не місто, це велике село. Всі одне одного знають.
    >
    >
    > > Вся ця фракція привселюдно вийшла з партії.
    > Цих 9 депутатів, разом з іще 14 наступними НУшниками в списку, виключили з партії ВЧОРА. Щоб протягнути до міської ради слухняний адмінресурс. А головою обласної НУ став... Сирота, голова Малиновського райвиконкому. Чий це вассал, не підкажете?
    >
    Дивно я на минулому тижні звонив до них - сказали що Сердюк очолює.
    >
    > > Ще раз кажу, не плутайте "грішне з праведним" - Чайку вбили не як футбольного фана. Він загинув тому що був патріотом України.
    > Римське право що каже? Шукай кому вигідно. Ця смерть теж була комусь вигідна. Можна здогадуватися, кому.
    Я вже сперечався з одним, на якомусь з одеських форумів, то він доводив що вбивство Чайки вигідно націоналістам. І наводив багато позицій, між іншим.
    Я не юрист. Римське право не вчив. До речі - вони(римляни) всіх хайляти навчили. Але менше з тим, є так званий принцип Оккама або бритва Оккама згідно з яким треба робити якомога менше припущень, можна зовсім не робити якщо є очевидні факти. А факти кажуть - вбивця належав до екстремістського угруповання "Антифа" - лівого толку. Якийсь час тусувався з комуністами і мабуть входив до цієї партії.
    Царьков почав відхрещуватись від убивства мабуть раніше за будь які інші повідомлення в ЗМІ. Навіть "Родина", як би Гурвіцу цього не хотілось, не так замішана в цьому вбивстві як комуністи.
    Отаке-от.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.08 | So_matika

     Re: Ви перемішали "грішне з праведним"

     karpo пише:
     > Дивно я на минулому тижні звонив до них - сказали що Сердюк очолює.
     Сорі, не обласну. Обласну таки Сердюк, з того дня як пішов Козаченко. Сирота - міську.
    • 2009.07.08 | Д. А.

     Re: Ви перемішали "грішне з праведним"

     karpo пише:

     > > Цих 9 депутатів, разом з іще 14 наступними НУшниками в списку, виключили з партії ВЧОРА. Щоб протягнути до міської ради слухняний адмінресурс. А головою обласної НУ став... Сирота, голова Малиновського райвиконкому. Чий це вассал, не підкажете?
     > >
     > Дивно я на минулому тижні звонив до них - сказали що Сердюк очолює.
     > >

     Таки Сердюк
     http://obkom.net.ua/news/2009-07-08/0811.shtml?rss
 • 2009.07.08 | Kohoutek

  Вопросы надо ставить корректно

  So_matika пише:
  > Прошу дати (без емоцій, розумом) відповідь на одне питання:
  >
  > КОМУ БУЛО ВИГІДНО ВБИВСТВО ФУТБОЛЬНОГО ФАНА МАКСИМА ЧАЙКИ?

  Вот без эмоций и разумно порассуждаем:

  Вы хотите доискаться истины или вы хотите подыскать обоснование своих ощущений?

  Для чего вы задаёте этот вопрос? Ответ для меня очевиден - вы хотите подтвердить свои предположения, что Чайку убили по заказу такого-то политика. Исходя из этого предположения, вы ищете, кому это выгодно. Исходя из того, кому это выгодно, вы делаете вывод о том, кто заказал это убийство.

  А вот тут вы делаете большую логическую ошибку, потому что извлечь выгоду из какого-то события ещё НИКАК не означает подстроить его. Стекольщики извлекают выгоду из пронесшейся бури, но это не означает, что они эту бурю и организовали.

  Вы даже не можете, анализируя текущую ситуацию, сказать, кому БЫЛО выгодно убийство Чайки - вы можете лишь выяснить, кто извлкает из него выгоду СЕЙЧАС. Подозрения останутся подозрениями, но никаких доказательств вы не получите.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua