МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Активіст «Громадянської позиції» запобіг крадіжкам в гуртожитках

07/08/2009 | Дмитро Басюк
Останнім часом в деяких гуртожитках м. Києва відбувались періодичні крадіжки. Як виявилось за свідченнями потерпілих та мешканців гуртожитку, одна дівчина заглядаючи у кімнати, під приводом пошуку своєї подруги, здійснювала крадіжки у тих кімнатах де в цей час нікого не було або студенти спали.
Член Київської міської організації ВГО «Громадянська позиція» Олександр Квашук запобіг крадіжкам в одному із таких гуртожитків. 07 липня 2009р. під час знаходження у своїй кімнаті, близько 21.00 вечора до нього привідкривши двері у кімнату без стуку заглянула невідома особа і побачивши що у кімнаті є люди швидко їх зачинила. Відразу після цього Олександр вискочив на коридор де побачив невідому особу яка направлялась в сторону виходу з блоку. На запитання хто Вона і чому заглядає без стуку в кімнату? Відповіла що шукає подругу Ольгу. На запитання яку Ольгу та з якого вона поверху? Дівчина невпевнено почала плутатись у відповіді і намагалась поспіхом залишити блок.
Зважаючи на крадіжки в гуртожитку та підозру в них невідомої особи, Олександр вирішив встановити істину. Як виявилось, саме її бачили студенти блоку під час того як вона заглядала до кімнат коли були викрадені речі, декілька днів тому. Також, після звернення до коменданта гуртожитку було встановлено що вона не проживає в цьому гуртожитку. Коли вже неозброєним оком стало видно що людина обманює, веде себе неадекватно та знайшлися свідки які її впізнали - відразу після цього було викликано міліцію. А коли підозрювана намагалася втекти із гуртожитку – Олександр разом із студентами не дали їй цього зробити, незважаючи на її погрози та телефоні дзвінки своїм поплічникам.
Коли приїхав наряд міліції, виявилось що їм вже знайома дана особа і що вона є місцевою наркоманкою, яка не вперше потрапляє до рук міліції.
Ось так завдяки кмітливості, громадської активності та спостережливості Олександра Квашука, була затримана злочинниця яка неодноразово грабувала студентів і якій вдавалося до цього уникнути відповідальності за скоєні незаконні вчинки. Будемо сподіватися що правоохоронні органи дадуть належну оцінку даній ситуації і діям невідомої особи.
Можемо лише подякувати Квашуку Олександру за допомогу правоохоронцям і студентам у виявленні та затриманні грабіжника. Не залишайтесь байдужими до тих подій які вас оточують. Беручи приклад та наслідуючи дії Олександра, ми в змозі побороти злочинність в нашому суспільстві.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua