МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яценюк проти змін до Конституції

07/08/2009 | Sean
і за діючу, перепрошую, модель.


Subject: Арсеній Яценюк: <<Я за діючу парламентсько-президентську форму правління>>
From: "Front Zmin"
Date: Wed, July 8, 2009 9:55 am
Priority: Normal

8 липня 2009 року

Арсеній Яценюк: «Я за діючу парламентсько-президентську форму правління»


Лідер «ФРОНТУ ЗМІН» Арсеній Яценюк виступає за діючу парламентсько-президентську форму правління в Україні. Про це він сказав 8 липня на зустрічі з журналістами у Луганську.

«Я проти внесення змін до української Конституції. А якщо я проти змін до української Конституції, то це означає, що я за діючу парламентсько-президентську форму правління», – наголосив він і зауважив, що основне, з чого треба почати, – це змусити себе і політиків виконувати чинний вищий закон України.

Однак Арсеній Яценюк не виключив, що у майбутньому Україна може стати парламентською республікою.

«Чи буде Україна виключно парламентською республікою?! Напевно, колись буде. Тільки це буде тоді, коли в Україні з’являться політичні партії, коли в країні буде реальний парламент. Політичні партії, а не політичні проекти, які фінансуються чотирма чи п’ятьма людьми, як закриті акціонерні товариства. Тому перше – це парламентсько-президентська модель. Друге – це відсутність спроб персоналізації Конституції. Третє: зміни до Конституції повинні прийматися тільки через референдум. Четверте: у тому разі, якщо є якісь протиріччя у законодавчому полі, їх можна легко вирішити так званими конституційними законами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua