МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Орли Луценка готують потрійне самогубство Лозинського?

07/08/2009 | Taras-ods
Лозинський тим чи іншим чином оплачував Тимошенко своє членство-дах у БЮТ. Зараз він небезпечний свідок для Тимошенко по обігу нелегальних фінансів у БЮТ. Він може документовано довести що Тимошенко отримувала від нього хабарі. Прокуратура може пом"якшити йому відповідальність за полювання на людину за свідчення про хабарі для Тимошенко. Луценко став послідовним черевиком цієї мадам а його орли весь час нарощують проФФесійність подвійних та потрійних самогубств. Свідок Лозинський небезпечний для Тимошенко.

Відповіді

 • 2009.07.08 | Pavlo Z.

  Re: Орли Луценка готують потрійне самогубство Лозинського?

  Taras-ods пише:
  > Лозинський тим чи іншим чином оплачував Тимошенко своє членство-дах у БЮТ. Зараз він небезпечний свідок для БЮТ по обігу нелегальних фінансів у БЮТ. Він може документовано довести що Тимошенко отримувала від нього хабарі. Прокуратура може пом"якшити йому відповідальність за полювання на людину за свідчення про хабарі для Тимошенко. Луценко став послідовним черевиком цієї мадам а його орли весь час нарощують проФФесійність подвійних та потрійних самогубств. Свідок Лозинський небезпечний для Тимошенко.
  Логічно. А процес над ним - політична смерть ЮТ. Ставки надвисокі.
  Не дай Боже, звичайно, смерті - але в її разі підозрюю, що тіло буде не його.
 • 2009.07.09 | GreyWraith

  Може бути

  Тоді Лозінський має усвідомлювати, що для його ж здоров'я краще здатися силовим структурам, залежним від Ющенка, і розказати якомога більше і якомога швидше...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.09 | Via

   Не дадуть йому здатися

   Тому так активно сприяли, аби він виїхав.
 • 2009.07.09 | shu

  Бродський утримував касу. Після вигнання розповів усе. І що?

  Кого зараз цим здивуєшь? Що у когось є сумніви, щодо способу фінансування політсил?
  Хто такий депутат Лозинський, щоб йому було заборонено фінансувати БЮТ? Де тут хабарь? Але навіть якщо так, то хіба це має значення? Навіть у таємному протоколі БЮТ та ПР було зазначено обома сторонамі про не можливіть подальших(!) забов'язань фінансувати міністрами з міністерського бюджету свої партії. Це кажуть у відкриту і не ховають і що після цього можуть зробити зізнання якогось депутата?

  Здається, що Лозинський може свідчити будь що, навіть що Тимошенко за сніданком немовлятами заїдає, але на її лохторат це, як завжди, не справить жодного впливу. В них завжди на поготові: Юлі заважають, вона хороша, а їй не дають. В крайньому випадку - вони всі такі, а Юля це менше зло. І все як горох об стіну.
  Так що буде Лозинський жити довго зі своїма угіддями і скоро забуде про це як страшний сон. Хіба він перший?

  А от що дійсно погано для Тимошенко, так це те, що здається, якось вона останнім часом поповнішала. Важкі часи, нема часу навіть своєю фігурою зайнятися.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.09 | kotygoroshko

   злізла з голки?

   shu пише:
   > А от що дійсно погано для Тимошенко, так це те, що здається, якось вона останнім часом поповнішала.
  • 2009.07.09 | Taras-ods

   Ви забуваєте що йде президенська компания

   shu пише:
   > Кого зараз цим здивуєшь? Що у когось є сумніви, щодо способу фінансування політсил?
   > Хто такий депутат Лозинський, щоб йому було заборонено фінансувати БЮТ? Де тут хабарь? Але навіть якщо так, то хіба це має значення? Навіть у таємному протоколі БЮТ та ПР було зазначено обома сторонамі про не можливіть подальших(!) забов'язань фінансувати міністрами з міністерського бюджету свої партії. Це кажуть у відкриту і не ховають і що після цього можуть зробити зізнання якогось депутата?
   >
   > Здається, що Лозинський може свідчити будь що, навіть що Тимошенко за сніданком немовлятами заїдає, але на її лохторат це, як завжди, не справить жодного впливу. В них завжди на поготові: Юлі заважають, вона хороша, а їй не дають. В крайньому випадку - вони всі такі, а Юля це менше зло. І все як горох об стіну.
   > Так що буде Лозинський жити довго зі своїма угіддями і скоро забуде про це як страшний сон. Хіба він перший?
   >
   > А от що дійсно погано для Тимошенко, так це те, що здається, якось вона останнім часом поповнішала. Важкі часи, нема часу навіть своєю фігурою зайнятися.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua