МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Більшість рос. літаків в війні 08.08.08. росіяни збили самі!!(/)

07/08/2009 | АБВГ
Оце фокус! Бардак, прямо як в 1941-му. Ну й де любомудрий Коновалюк на чолі загону КПУ-ПР з кричалками - жахалками про немилосердних українців, що збивали незаконною українською зброєю в Грузії "наших мальчішек" ? Знову вивернуться і будуть далі ефір поганити брехнею?

http://www.lenta.ru/news/2009/07/08/planes/

Англоязычный российский журнал об оружии Moscow Defence Brief опубликовал материал, в котором говорится, что во время войны в Южной Осетии Россия потеряла не четыре, как было заявлено официально, а шесть самолетов, причем как минимум половина из них была сбита российскими ПВО, передает Reuters.
По данным Генштаба РФ, Россия за пять дней войны потеряла четыре самолета – три штурмовика Су-25 и бомбардировщик Ту-22М3. Однако, как утверждается в материале издания, в ходе войны было сбито еще два российских самолета – фронтовые бомбардировщики Су-24М.

При этом в статье называются имена членов экипажей всех сбитых самолетов, а также места их падения. Кроме того, в тексте подчеркивается, что из шести самолетов два были сбиты Грузией, еще три – российскими ПВО, а обстоятельства падения последнего неясны. Утверждается также, что несколько Су-25 ВВС России были повреждены, но сумели вернуться на базу.

Ссылаясь на источники в военных ведомствах и данные СМИ, автор материала в журнале утверждает, что из-за отсутствия координации в действиях российские ВВС и сухопутные войска "вели совершенно разные войны". По сведениям издания, российские и осетинские военные часто принимали российские самолеты за грузинские и открывали по ним огонь.

"Российские пилоты не были полностью проинформированы о ситуации на земле, разведданные получали неточные и с опозданием, и когда начались боевые действия, <…> у них даже не было данных о силе и структуре ВВС Грузии", - цитирует агентство материал Moscow Defence Brief.

Відповіді

 • 2009.07.09 | zmej_gorynych

  На місці генштабу армії УА (якщо така ще є...)...

  ..я би використав цю інфу аж бігом.
  і першим ділом зафігачив би на всіх трьох фронтових штурмовиках, котрі ще лишилися, звьозди і двоголових уродів-орлів.
  Нам пох, а перший ешелон фронтової ЗА малого калібру Рашки разом з тими трьома нашими СУчками захєрачить ще й двадцять-тридцять своїх.
  Пілотів, правда, шкода наших... Смертники. Але ж чуваки - офіцери, нє? Знали на що йдуть. Герої були б...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.09 | Isoлято

   Використання уніформи та символіки супротивника...

   ...заборонене міжнародними конвенціями. Хіба що у розвідувальних підрозділах... Але і там, наскільки мені відомо, не вітається.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.09 | АБВГ

    Саме тому чекісти й ходили в формы УПА палити села

    Військова суворівська хитрість і "смьотка".
    Мені цікаво, що тепер створена ВР комісія скаже про українських ворогів Росії, що збивали російськи літаки? Там же цілі відеоряди були про українські паспорти, випадково знайдені біля пускових установок, націлених на дитячі садки Цхінвалу і "наших рєбят в літаках".
 • 2009.07.09 | kotygoroshko

  люблю такі новини :)

 • 2009.07.09 | Koala

  Лєтучій заградатряд фф дєйствіі!

  Для них по своїх бити не ново.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.09 | АБВГ

   Зараз почнуть "нєдоумєніє" висловлювати, а я добре пам"ятаю, як

   в перший день війни численні телевізійні групи, підвезені у Цхінвалі завчасно, показували "грузинський винищувач", що баражирував над містом. Потім була радісна заява, що його збили осетини! Раз показали навіть уламки. Потім - тиша. Видно, розібрались.
   Для повноти картини. Генерал Шаманов тут в інтервь"ю докладав, що тільки 50% російських танків дійшли на бойові позиції. Інші або зламались, або згубились. Сам командувач операцією ледь врятувався від смерті, коли наскочили на засідку грузинів. Отака війна.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.09 | GreyWraith

    ... Але потім ледь-ледь Тбілісі не взяли

    Добре воювати, коли ти - Росія. :) А ще краще, коли Китай.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.09 | Bogun

     Re: ... Але потім ледь-ледь Тбілісі не взяли

     Дуже цікаво, якби вони брали Тбілісі, якщо там такий хаос був, що ненароком могли взяти і Владикавказ? Завжди підозрював, що Московія - то колос на глиняних ногах. Наші ракетники що стріляли по ізраїльському літаку та будинкам в Броварах, проти москальських спеціалістів просто дітлахи. Там по п'яні могуть балістичною ракетою і Москву накрити, ніхто і не гикне.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua