МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Володимир Путін - шахрай?

07/09/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Міжнародною спільнотою ще не забуто історії, коли Володимир Путін під час зустрічі з попереднім Президентом США Джорджем Бушем заявив тому, що такої держави, як Україна, мовояв, не існує. І от новий казус. Як повідомив заступник керівника уряду Росії Юрій Ушаков, 7 липня поточного року Президент США Барак Обама під час зустрічі з прем’єр-міністром Російської Федерації Володимиром Путіним «пообіцяв урахувати особливості відносин Москви з Грузією, Україною і загалом державами після радянського простору».
За його словами, обидва керівники говорили про те, наскільки Грузія, Україна і весь після радянський простір важливі для Росії. При цьому, додав речник уряду Російської Федерації, Володимир Путін виклав Баракові Обамі підходи Росії до відносин з Україною з акцентом на те, що ця країна, де, як він сказав, «живе 17 мільйонів росіян, дуже важлива для Росії». Як сказав далі Юрій Ушаков, «Путін подав деякі інші аргументи, які допомогли Обамі краще зрозуміти ситуацію».

Володимир Путін збрехав Баракові Обамі: згідно з останнім переписом населення (2001 р.) в Україні проживає не 17 мільйонів росіян, а 17 відсотків від усієї кількості національного складу українських громадян. А це не 17 млн., а трохи більше 8 млн.

Чи знайдеться хтось із помічників Президента США Барака Обами, який пояснить йому, що Володимир Путін елементарно йому збрехав. То чого ж варті інші аргументи російського чільника?

Іван Котовенко
(для «Майдану»)

Відповіді

 • 2009.07.09 | Серж

  Він просто невіглас

  Плутає відсотки з мільйонами
 • 2009.07.09 | Габелок

  Re: Нє-є-є, етава нє может бить....па апрєдялєнію!

 • 2009.07.09 | Габелок

  Re: Морды железобетонные завозили? У них их есть!

  Побачив у Нью-Йорк Таймс цю фотку. Какіє добриє ліца! Хтось би сказав, що на них гестапівська уніформа добре б сиділа. Але я не згоден, у них вже кагебістська уніформа є, й та на них сидить так добре начебто вони в ній народилися. Може вона так й є?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.09 | DADDY

   Не здивуюсь, якщо виявиться, що саме гебня

   виховала темношкірого хлопчика, провела його через університети та громадські організації і підштовхула у президентське крісло. Скільки пройде часу доколи він зрозумії що це не кремлівські поцілунки , а кремлівські залупа.
   Для нас ще й краще обійми Обами з москалямси і відвертий розмін країн колишнього СРСР на поблажливе ставлення московії до боротьби з фундаменталізським нарковирощуванням в Афгані: ми маємо раз і назавжди усвідомити: українгський інтерес маємо відстоювати самостійно - немає нам підтримки в цьому питанні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.09 | OlalaZhm

    А я здивувалася Дедді: Ви заговорили, як Тягнибок...

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.09 | DADDY

     Боронь Боже:-) Я і Тягнибок - це ж не можна порівнювати

     Він - Лідер, а я так собі прогулююсь по політиці :-)
   • 2009.07.09 | Sean

    Re: Не здивуюсь, якщо виявиться, що саме гебня

    DADDY пише:
    > ми маємо раз і назавжди усвідомити: українгський інтерес маємо відстоювати самостійно - немає нам підтримки в цьому питанні.
    Підтримка буде - але саме тоді і лише тоді, коли будемо відстоювати самостійно. Ну, пан в курсі
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.09 | DADDY

     Re: Не здивуюсь, якщо виявиться, що саме гебня

     Sean пише:
     > DADDY пише:
     > > ми маємо раз і назавжди усвідомити: українгський інтерес маємо відстоювати самостійно - немає нам підтримки в цьому питанні.
     > Підтримка буде - але саме тоді і лише тоді, коли будемо відстоювати самостійно. Ну, пан в курсі

     Дик, це ж неодноразово було обговорено....і що? Жовніренко партію "НАТО" створює? Чи ще комусь підкинути ідей?
   • 2009.07.09 | Bogun

    Re: Не здивуюсь, якщо виявиться, що саме гебня

    На усім треба вчити Сунь-Цзи "Мистецтво війни", там досить доступно написано як вигравати війну без війни.
  • 2009.07.09 | Сахаров

   Re: Морды железобетонные завозили? У них их есть!

   Пока Россия спорит в жестком тоне и воет Буш, как раненый койот,—активный лидер итальянский, Берлускони, альбом эстрадных песен издает. Он знает про стаккато и легато, умеет форте, пьяно и т п.—на океанском лайнере когда-то он песни пел жирующей толпе. Нормальный лабух, говоря по-русски. Чего там, не тушуйся, старикан! Тогда он пел за порцию закуски и кьянти итальянского стакан—да кто из нас не спел бы за стакан-то? Впоследствии писало большинство, что отзвук итальянского бельканто заметен и в политике его. Как в корабельном некогда буфете, врезаясь в атлантическую тьму, он сладко пел и на уши спагетти навешивал народу своему, исправно делал крупные заначки, серьезный бизнес прятал под крыло и на ногах удерживался в качке, хотя других шатало и рвало. Теперь, отдав Отчизну в руки правых, оставив оппонентов в дураках, он, слава богу, не утратил навык: у парня есть профессия в руках! Походкою немного косолапой он вышел на эстраду петь шансон. Он не стоит на паперти со шляпой—на пиццу зарабатывает он! Его альбомы славятся в Европе, хоть у премьера выше крыши дел. По рейтингам он оказался в топе, а был бы в попе, если бы не пел.

   А вот еще—возьмем Ангелу Меркель, немецкую коллегу Саркози. Ее супружник в физике кумекал, ну и она из этой же стези. Хотя она по должности политик и от науки нынче в стороне, но в физике умеет много гитик и рубит в электронике вполне. Вот Шредера я помню, адвоката: он защищал нас, с нами вел дела,—у Путина со Шредером когда-то, как говорили, химия была. Мне это очень нравилось, не скрою: люблю, когда вожди в одной бранже*! Зато у Меркель с нынешней Москвою не химия, а физика уже. Германского, увы, премьер-министра наш президент понять не захотел, и между ними проскочила искра, как при соударенье твердых тел. Взаимопониманье между ними к нулю стремится. Грустные дела. Когда б она была, допустим, химик—тогда б, конечно, химия была!

   А вот, допустим, Буш, который стоек в желании принизить нашу честь. Ведь он по первой должности историк и даже бакалавр, прошу учесть! Конечно, он учился еле-еле и плавал на зачетах, как топор, но все-таки четыре года в Йеле! И что-то, видно, помнит до сих пор! Потом, конечно, миновали годы в запойном и финансовом дыму, но, кажется, крестовые походы действительно запомнились ему. Как некогда старик Победоносцев, он хочет быть угоден небесам и снова посылает крестоносцев по нескольким восточным адресам. Одних такие вещи бьют по нервам, в других вселяют гордость и азарт, а Буш, живя по факту в двадцать первом, душой летит на семь веков назад. Либерализма век, увы, недолог: сегодня в моде мокрые дела. И хорошо, что он не футуролог—тогда б антиутопия была.

   Карьера не приносится на блюде. Тут неуместны совесть или страх. В российской власти, к счастью, тоже люди с надежною профессией в руках. Они сегодня в золоте и в силе, их высоко судьбою занесло, однако эти люди не забыли надежное, простое ремесло. Упорные, подобно богомолу, они на все кладут свою печать: умеют с ходу углядеть крамолу, умеют и тащить, и не пущать, умеют спорить очень вдохновенно, вдобавок ценят крепкое словцо и могут чуваку из Си-эн-эна швырнуть его в холеное лицо...

   «Восьмерка» треснет. Подберется НАТО. Пускай почуют холод бытия! Ведь первая профессия, ребята, — как первая любовь, сказал бы я.

   Дмитрий Быков
 • 2009.07.09 | Арій.

  Ну то й що? Яке діло Путіну до росіян?

  Він оно їх при потребі або підриває разом з будинками або школами, або труїть, або дає спокійно потонути, абож винищує на війнах. Чи йому вже російських росіян мало, так він хоче дібратись до наших - до українських?)))
  До речі, найбільше загнобили росіян в Казахстані - там їх практично нема ні у владі ні в бізнесі, хоча було їх 40%(зараз менше, бо пару мільйонів вже витиснули з країни) населення (Путін по аналогії міг би сказати, що там 40 мільйонів росіян живе), проте Путін мовчить.
  Бо орда орді ока не виклює)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.09 | Манул

   Re: Реагування з боку МЗС України є

   Киев обвинил Москву в злоупотреблении термином "русскоязычное население"

   Сегодня, 09.08.09, 18:57 Корреспондент.net Украина

   Украинский МИД ответил коллегам из России

   Российские высокопоставленные должностные лица не впервые отождествляют два абсолютно разных понятия - российское меньшинство и русскоязычное население Украины, заявил МИД Украины.
   "Все чаще со стороны официальных должностных лиц Российской Федерации раздаются заявления относительно притеснения прав так называемого "русскоязычного населения" в Украине", - говорится в заявлении МИД Украины.


   "Странно, что руководство России не владеет информацией относительно реального количества российских граждан, которые проживают на территории Украины. Хотели бы напомнить, что в Украине проживает 17%, а не 17 миллионов этнических россиян, которые в подавляющем большинстве являются гражданами Украины, а не России", - подчеркнули в МИД.

   "Такие постоянные "ошибки" российского руководства в оценке этнической ситуации в Украине являются попыткой дезинформировать общественное мировое мнение и заявить о якобы особом праве России вмешиваться во внутренние дела Украины", - заявили в МИД Украины.

   Напомним, вчера, 8 июля, Министерство иностранных дел России выразило надежду, что Верховный комиссар ОБСЕ по делам национальных меньшинств Кнут Воллебек даст объективную оценку действиям властей Украины в отношении русского языка и русскоязычного населения.

   Корреспондент.net
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.09 | Манул

    Re: Реагування з боку МЗС України є

    Пане Sean, дякую.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua