МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Закон про вибори Президента, який пишуть ПР та БЮТ

07/09/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Закон про вибори Президента, який пишуть ПР та БЮТ, буде обслуговувати їх інтереси. Про це заявив народний депутат, член Політради «Нашої України» Андрій Парубій.

За його словами, найбільший абсурд законопроекту, який пропонують ПР та БЮТ, полягає в тому, що він робить політичні сили, які мають фракції в парламенті, ключовими гравцями під час формування ДВК на Президентських виборах.
«Таким чином цей закон ставить в нерівні умови кандидатів, які балотуватимуться від політичних сил чи громадських організацій, які не мають представництво в парламенті. Відтак вони отримають гірші умови для повноцінної участі і перемоги на президентських виборах», - говорить Парубій.

Народний депутат переконаний, що таким законом реалізовується сценарій, щоб забезпечити прохід у другий тур представника від БЮТ – Юлії Тимошенко і від ПР – Віктора Януковича.
«За таким сценарієм, який написаний ззовні, хочуть поставити країну перед виборами без вибору. Адже хто б не переміг, це буде людина, яка лояльна до Кремля і яка буде проводити таку ж політику», - відзначив Парубій.

Він вважає, що домовленості між ПР та БЮТ тривають, але в прихованій фазі:
«Тимошенко і Янукович зрозуміли, що не зможуть провести Конституційні реформи шляхом голосування за призначення Президента в парламенті, і вирішили це зробити вже після виборів».

«Тимошенко вже змирилася з тим, що у другому турі вона програє Януковичу - останній стане Президентом, а Тимошенко залишиться Прем’єр-Міністром, і після того буде створена широка коаліція, про яку так довго говорили», - підкреслив «нашоукраїнець».

Відповіді

 • 2009.07.09 | Прихильник Ю.

  Якщо Янукович стане Президентом, то Тимошенко

  буде мити йому ноги - у кращому випадку. Невже вона це не розуміє???
 • 2009.07.09 | Адвокат ...

  Пан Парубій, часом, не бачить такої загрози,

  що БлЯТ вигадає такий "закон Урка-їни", згідно до якого у президентських виборах мають брати участь тіко Хам та ТЮлька, а опісля їхнього проведення по парних днях "царюватиме" ТЮлька, а по не парних,-- Хам. А у "критичьні дні",-- Мудь-вєдь-чюк?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.09 | Sean

   Може і бачить, але про те не каже

   щоб не шкандалізувати публікум :)
 • 2009.07.10 | Тарас Токар

  Та не залишить Янукович Юлю при владі

  Хто ще цього не розуміє???


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua