МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Черкасах вкрали книгарню разом з книжками

07/10/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Понад двадцять років Будинок книги працював для черкащан. Але велике приміщення у центрі міста не могло пройти повз увагу рейдерів.

Війна тривала довго – були збройні напади, погрози, суди. В результаті Верховний Суд України за не досить прозорих обставин прийняв рішення на користь рейдерів і ті вломилися до приміщення з силовим підрозділом, вигнавши книгарів на вулицю.

Рейдери одразу повішали на двері ланцюги з замками, а на вітрини оголошення „Оренда”. Але – головне – вони категорично відмовляються дати книгарям можливість забрати свої книжки. В результаті „під арештом” опинилося понад двадцять тисяч видань. Колектив книгарні, який вже знайшов інше приміщення і готовий відновити там роботу Будинку книги, потребує інформаційної та моральної підтримки, щоб відбити у загарбників книжки.

Контактні номери:
80501407252 Тетяна Миколаївна Драганюк, директор
80935753954 Михайло Васильєв
Нижче наведена стаття про цю подію (Джерело: "Прес-Центр")
Постійні відвідувачі "Будинку книги", що в Черкасах, 26 червня не змогли потрапити до приміщення улюбленої книгарні. На дверях висів великий замок, а ручки були обмотані ланцюгами.

– Вранці, як і завжди, працівники прийшли на роботу, але будівля була зачинена і ніхто із "загарбників" ніяких пояснень не давав. Навіть фірма, яка надавала послуги охорони, не попередила про неочікуваних "гостей", – говорить директор "Будинку книги" Тетяна Драганюк. – До того ж, нам не віддають товару, ціна якого становить 1 млн 300 тис. грн.

Як каже Тетяна Миколаївна, у неї є довідка про власність на цю будівлю, але інша особа, акціонер одного з черкаських ЗАТ, також претендує на будинок, пред’являючи зареєстровану довідку з БТІ.

– Виходить, що у будинку два власники, – говорить директор.

Відповіді

 • 2009.07.12 | Микола Дмитренко

  Re: У Черкасах вкрали книгарню разом з книжками

  Маю гіркий досвід спілкування з нашою так званою правоохоронною ситемою.
  При аналогічних обставинах, тільки вже без рішення суду про конфіскацію майна, 30.03.2004року державна виконавча служба Солом'янського району м.Києва у мене забрали все наше з братом приватне майно, яке на законних підставах згідно договору знаходилось у безоплатному користуванні та відповідальному зберіганні громадської організації Київської міської спілки споживачів "Світоч".
  Вже пройшло 5 років, як я веду безуспішну боротьбу за повернення пограбованого майна.
  4 рокі назад при таємних обставинах зник мій рідний брат, основний мій свідок злочинів державних службовців.
  Як в подальшому мені стало зрозумілим злочини було вчинено з відому організованого угрупування прокурорів Генеральної прокуратури.
  На сьогодняшній день в окружному адміністративному суді м.Києва знаходяться цілий ряд позовів до прокурорів, в тому числі до О.І.Медведька.
  У вашому випадку пропоную звернутись до міської прокуратури, яка зобовязана оперативно реагувати на любі прояви порушення законності. Мені цікава позиція вашої прокуратури на порушення законності.
  В разі зацікавленості пропоную приєднуватись до моїх позовів на бедіяльність Генеральної Прокуратури та бездіяльність Генпрокурора О.І.Медведька.
  Микола Дмитренко
  Мій конт. тел. 8 063 433 3959


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua