МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Комуністи провели таємний пікет офісу КУНу

07/10/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Комуністична партія України сьогодні пікетувала київський офіс КУНу, вкравши перед цим портрет Романа Шухевича з Львівської площі разом з дошкою, на яку він був наклеєний, та влаштувавши символічне його поховання, насипавши згори щось подібне до надгробку й намалювавши на насипу свастику. Але навіть у цьому дійстві комуністи підсвідомо продемонстрували чи то страх, чи то повагу до генерала Чупринки, оскільки перед тим, як засипати портрет сумішшю піску та бетону, почепили на нього захисну плівку, аби не пошкодити.

Мабуть для того, щоб не отримати відсічі з боку націоналістів, пікетування було якимсь таємним. На ньому не було засобів масової інформації (повідомлений кимсь канал «1+1» приїхав тоді, коли все вже скінчилося), ні в офісі КУНу практично нічого не було. До того ж вікна КУНу виходять на іншій бік підворотні, в якій розташований офіс, тому ті члени КУНу, які були в офісі, не могли показати «червоним» навіть язика. Замість них опонувати комуністам довелося двом активісткам Альянсу «Майдан» та Всеукраїнського руху «Солідарність», які готували документи для завтрашніх зборів з ініціювання Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою. Оскільки офіс «Солідарності» знаходиться в тій самій будівлі, що й офіс КУНу, а балкон «Солідарності» на другому поверсі є єдиним в будівлі, який виходив на бік пікету, дівчата вивісили на ньому синьо-жовтий прапор, на який словесно накинулися всі 52 пікетувальники (їх було пораховано по головах). У відповідь на спокійні зауваження про неприпустимість такої поведінки щодо державного стягу, комуністи викрикували всім відомі гасла. Дівчата намагались дати комуністам газету з інформацією про Всеукраїнський референдум, але ті не хотіли брати, навіть не подивившись на зміст. Але в деяких пікетувальників ці газети вже були (їх роздавали активісти «Солідарності» біля метро Льва Толстого, від якого, очевидно, йшли до офісу КУНу комуністи), а ще деякі з них (можливо з міста Ірпеня Київської області) впізнали Мирославу Свистович, яку, як виявляється, поважали як борця за справедливість, засоромились і почали вибачатись. До речі, дівчата шкодували, що в офісі не було кого-небудь із засновників «Солідарності», хто б знав, де лежать її прапори з символікою, яка чимось нагадує серп і молот, та гасла з мітингів «Солідарності», які дуже навіть могли б поділяти червоні пікетувальники (про права робітників на шахтах Донбасу, комунальні тарифи, корупціонерів при владі тощо). Цікаво було б, якби комуністи на це відреагували.

Пізніше до офісу підійшли двоє хлопців (також з Альянсу «Майдан» і руху «Солідарність»), яким дівчата повідомили, що їх пікетують. Але на той час комуністи вже відійшли від офісу й зібралися в іншій підворотні звіряти, як це почули хлопці з їх вигуків, кількість людей з відомістю (очевидно для оплати «праці» пікетувальників). Хлопці зруйнували «надгробок» та разом з дівчатами очистили портрет Шухевича від піску та бетону й занесли до офісу «Солідарності». Потім вони винесли його на вулицю, коли приїхав канал «1+1», щоб той зняв на плівку, як негарно чинить КПУ, економлячи партійні гроші, і замість того, щоб купити для своєї акції портрет Романа Шухевича в агенції «Наш формат», вкрали чужий з Львівської площі. Після цього КУНівці занесли портрет до свого офісу, де він зараз і знаходиться.

Фотографії та відео, зняті мобільним телефоном, будуть пізніше.

Відповіді

 • 2009.07.11 | Koala

  Перепрошую, це прапор "солідарності"?

  http://i082.radikal.ru/0902/16/213810d5630c.jpg
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.07.11 | АБВГ

  Виглядає, як з"їзд РСДРП. Жменька диваків некорінного походження

  Історія замкнула коло. Узок круг етіх революціонєров. Схожих сутулими постатями на радянських людей, під прапорами, схожими на турецькі.
  Великий економічний закон: коли комуністам перекривають зовнішнє фінансування, вони зникають. Третина компартії ФРН були професійні революціонери, що жили на зарплату від партії.
  Я радий, що у нас в Україні, як у Ноєвому ковчегу - кожній тварюці є місце. І що вони мають змогу мукати і добувати собі жуйку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.12 | GreyWraith

   Аби ж то жменька...

   Он від тієї "жменьки" у парламенті 30 рил нам закони пишуть...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua