МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко зробила свій "внесок" у розвиток культури(/)

07/12/2009 | karpo
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=227548358&cat_id=156156902
Прем'єр-міністр України підтримала ініціативу колективу Одеського національного академічного театру опери і балету про призначення новим виконувачем обов'язки директора висуванця колективу - народного артиста України Анатолія Дуду


09.07.2009 | 13:00 | Управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ
версія для друку

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко зустрілася з представниками колективу Одеського національного академічного театру опери і балету на їх прохання. Представники колективу просили Прем’єр-міністра втрутитися у ситуацію в Одеському національному академічному театрі опери та балету та призначити керівником театру людину, яка користується авторитетом в колективі, має музичну освіту та визнання аудиторії.

Юлія Тимошенко за пропозицією колективу Одеського національного академічного театру опери і балету призначила новим виконувачем обов’язки директора висуванця колективу - Анатолія Дуду - народного артиста України, професора Одеської державної музичної академії ім. А.Нежданової. Колишній керівник театру Сергій Проскурня буде переведений на іншу роботу.

Також Прем’єр-міністр видала розпорядження Міністерству фінансів про фінансування Одеського національного академічного театру опери та балету згідно із наявним статусом - національний.

Юлія Тимошенко під час зустрічі з представниками колективу Одеського національного академічного театру опери і балету наголосила, що «ми всі в Уряді вболіваємо за те, щоб театр нормально працював... Коли я почула про всі ці проблеми, я просто згадала, що вашою «Кармен» захоплюється весь світ і треба щось зробити, щоб ви і надалі спокійно цю роботу робили».

Новопризначений в.о. обов’язки керівника театру А.Дуда та його колеги були зворушені результатами зустрічі, подякували за розуміння та швидке вирішення проблеми і пообіцяли якомога скоріше відновити репертуар театру, аби гідно зустріти 200-річчя Одеського національного академічного театру опери і балету, яке святкуватимуть у наступному році.
------------------------------------------------------------------

Отак Йульа "допомагає" розквітнути культурі в Україні. Проскурня тільки почав наводити в театрі якийсь лад, театр став цікавий.
І тут старі працівники театру злякавшись нововведень почали галасувати. Гриневецький їх провів до Йулі. Шо вони їй там робили не ясно, але свого домоглись. Взагалі вона після лоботомії у інопланетян якась неадекватна, чи не так?

Відповіді

 • 2009.07.12 | Мартинюк

  Бюсь об заклад - інопланетянина звати Діма Табачник

  А корабель інопланентян мав вигляд одного з численних заміськимх будинків Медведчука.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.12 | Боббі

   битись об заклад та гра на тоталізаторі вже заборонені

 • 2009.07.12 | So_matika

  Цей ларчик відкривається дуже просто

  Проскурня не був "поганим", поки він не привів у театр ревізію, яка знайшла якийсь шахер-махер у білетному хазяйстві. Коли він представляв колективу програму розвитку театра на 5 років - ніхто не був проти. А тут бачте, заворушилися.
  Вчора зав. труппою, престаріла примадонна Людмила Ширіна (основний заворушник) влаштувала в кабінеті Проскурні бійку, з воплями "мы тебя отсюда по кускам вынесем!!". Довелося викликати міліцію.
  Проводити збори, де колектив сам обрав би собі директора, старі кадри категорично не хочуть. Цікаво, чому?

  ПС. Дуда - "номенклатурний" артист, колишній парторг театру, колишній (дуже лажовий) директор філармонії, "душка тенор" віком під 70. Таких з улюбленої роботи виносять хіба в морг.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.12 | karpo

   Re: Цей ларчик відкривається дуже просто

   Дуда був представником кандидата в президенти Януковича в 2004 році
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.12 | So_matika

    Угу

    karpo пише:
    > Дуда був представником кандидата в президенти Януковича в 2004 році
    Ким він тільки не був. Все життя лизав дупи.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.12 | karpo

     З Проскурнею Одеський оперний

     був би відомий на весь світ. Прославляв би Україну не гірше за Кличків. А тепер знову буде збирати по 70 чоловік у величезній залі і ті приходять подивитись як стіни розписані замість оперу слухати.
 • 2009.07.13 | Михайло Свистович

  Re: Тимошенко зробила свій "внесок" у розвиток культури(/)

  karpo пише:
  >
  > Проскурня тільки почав наводити в театрі якийсь лад, театр став цікавий

  А чим саме театр став цікавий? Ви там були після приходу Проскурні? Що там цікавого відбулось?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua