МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Політика! Політика! Вимираюча нація! Ось політика удавки!

07/14/2009 | did
Оствнню політичну фігню Савіка Шустира ди-ви-лось 4,6 міліона українців!
Театр політичного телевізійного абсурду вже давно перетворився в політичне сміттєзвалище де на купах непотребу царюють депутати Верховної Ради України такі як Нестор Шуфрич і йому подібні не залежно масті та угруповання. Українці не то з"їзали з глузду не то ждуть нового пришествия Алана Чумака чи Володимира КАШПИРОВСЬКОГО які будут їх лікувати знову через єкран телевізора. Політичні забобони стали ритуальним сомовбивством української нації. Через це на сьогодні нас стало 46 міліонів. Ми вимираємо чи нас планомірно вбивають? Політична доцільність не замінить економічно-соціального прогресу, екології, науки і т.д.

Відповіді

 • 2009.07.14 | Sean

  Вибачте за докучливість. І що?

  did пише:
  > Оствнню політичну фігню Савіка Шустира ди-ви-лось 4,6 міліона українців!
  > Театр політичного телевізійного абсурду вже давно перетворився в політичне сміттєзвалище де на купах непотребу царюють депутати Верховної Ради України такі як Нестор Шуфрич і йому подібні не залежно масті та угруповання. Українці не то з"їзали з глузду не то ждуть нового пришествия Алана Чумака чи Володимира КАШПИРОВСЬКОГО які будут їх лікувати знову через єкран телевізора. Політичні забобони стали ритуальним сомовбивством української нації. Через це на сьогодні нас стало 46 міліонів. Ми вимираємо чи нас планомірно вбивають? Політична доцільність не замінить економічно-соціального прогресу, екології, науки і т.д.

  Що Ви пропонуєте? Це не додовбування, Ви просто з регулярністю міжміського сполучення постите декларації, то хочеться спитати, а що Ви пропонуєте
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.14 | Woodstock generation

   Re: Вибачте за докучливість. І що?

   did# Command not recognized "Вибачте за докучливість. І що?"
   did# Input rejected
   did# Core memory dumped
   did# Start new post generation
   18% ............


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua