МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Де зараз може переховуватись Лозинський?

07/15/2009 | Taras-ods

Відповіді

 • 2009.07.15 | OlalaZhm

  Де хочеш. Може й не переховуватись

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.07.15 | Taras-ods

  СБУ перевірело Пріднестровья - там його нема.(I)

  Повідомлення одного з народних депутатів про перебування колишнього народного депутата Віктора ЛОЗІНСЬКОГО у Придністров’ї грунтувалося виключно на його власних припущеннях, зроблених на підставі інформації, розміщеної у мережі Інтернет.

  Про це повідомили УНІАН у прес-центрі СБУ.

  Службою безпеки України проведено перевірку низки повідомлень громадян щодо місцезнаходження розшукуваного, в тому числі і тих, що були оприлюднені у засобах масової інформації.

  Зокрема 14 липня у ЗМІ було опубліковано заяву одного з народних депутатів про наявну у нього інформацію щодо місця переховування В.ЛОЗІНСЬКОГО.

  Під час перевірки викладених у заяві фактів, в тому числі під час бесіди з цим народним депутатом, встановлено, що він особисто не володіє конкретними даними щодо місця перебування В.ЛОЗІНСЬКОГО, а зазначене повідомлення грунтувалося виключно на його власних припущеннях.

  У зв’язку з цим Служба безпеки України звертається до громадськості, а також представників депутатського корпусу з проханням надавати всіляку допомогу у проведенні розшуку В.ЛОЗІНСЬКОГО, повідомляти достовірну та правдиву інформацію, яка сприятиме встановленню його місця перебування.

  Телефон довіри Служби безпеки України: 8 (044) 253-32-14. Конфіденційність гарантується.

  Як повідомлялось у ЗМІ, член фракції Партії регіонів Владислав ЛУК`ЯНОВ стверджував, що В.ЛОЗІНСЬКИЙ перебуває у Придністров`ї.  постiйна адреса статтi:
  http://www.unian.net/ukr/news/news-326385.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua